לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-05-2005, 22:18
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
בעיה של בייבי לוב...

אז ככה, היא בת 16 והיא גרה באריאל, בעוד הוא בן 20 וגר בפ"ת....
הם ממש רוצים להיות יחד, אבל יש כמה דברים שאפשר לומר מפריעים להם...
עוד כמה ימים הוא מתגייס ויחזור הביתה פעם לשבועיים, אבל זה בקטנה.
הוא יחזור רק לסופי שבוע, והוא שומר שבת, משמע רק במוצש הם יכולים להפגש.
העניין היה יותר קל אם ההורים שלה היו מוכנים בכלל שהם יצאו..הם טוענים שהוא גדול מדי
ושקשר למרחק וכמעט ללא יכולת להפגש נועד לכשלון.
הם אמרו לה מראש אין מצב שהיא נוסעת אליו...
כרגע יש להם קשר בסתר והיא ממש לא אוהבת את זה...אז איך היא צריכה לגשת לעניין?
לבוא לאמא ולקבוע עובדה? או לאט לאט?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-05-2005, 07:57
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
בעיה....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "בעיה של בייבי לוב..."

אני חושבת שבמצב שלה הייתי לוקחת את אמא שלי ,ופשוט מדברת איתה.....
פותחת אליה את הלב ,ומציגה לה את העובדות שאני פשוט מאוהבת בו,ושהוא בי, ושהיא צריכה לעזור לי לתת לזה צ'אנס,הזדמנות כדי לראות -אולי האמא אפילו תאהב אותו ..
אבל מבלי שהיא ראתה את הקשר שלהם מתפתח-היא לא יכולה לשפוט.
ההפרש גילאים שיש בינייהם הוא לא רציני ,4 שנים זה לא כזה רע.....נכון,היא עדיין קטינה,ממש ילדה קטנה שיש לה עוד הרבה ללמוד,אבל שתיתן לה לראות אם זה ילך....
לך תדע,יכול להיות שאחרי שהם יהיו ביחד,אחרי תקופה יכול להיות שהם לבד יפסיקו את זה,ואם לא,והאהבה שלהם תעלה על המיכשולים-אז שיהיה להם המון בהצלחה...

תמיד עדיף לדבר....
תמסור בהצלחה מימני
אורית

ישן 02-05-2005, 17:13
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אני בעיקרון מסכים עם אורית
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Light_it שמתחילה ב "בעיה...."

לדעתי צריך לספר במיוחד אם המצב לא נח לה והיא לא רוצה להסתיר את זה
אבל אני לא חד משמעי בקטע הזה כיוון שאני לא מכיר את הנפשות הפועלות כלומר את ההורים שלה ואת היחסים בינה לבין ההורים, האם הם לא מסכימים לקשר בקטע של יותר ממליצים לה לא להכנס לקשר או כופים / מטילים וטו על הקשר?
אם היא תספר להם והם עדיין לא יסכימו האם הם יתחילו לעקוב או לבדוק אותה יותר לוודא שהיא לא ממשיכה בקשר מאחורי הגב שלהם
כמו תמיד ההחלטה צריכה להיות שלה והיא יודעת הכי טוב את המצב והנפשות הפועלות רק אומר שהכיוון הכללי הוא לספר להם בפתיחות לב ובעיקר לגרום / לשכנע אותם שיאימנו ויסמכו עליה גם אם לפי דעתם היא עושה טעות ואולי היא באמת עושה טעות, יש טעויות שאדם צריך לעבור כדי ללמוד מהם
נשמח לשמוע איך זה נגמר ושיהיה לה בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 02-05-2005, 19:52
  Baby Love Baby Love אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Baby Love שלח הודעה דרך MSN אל Baby Love
אז ככה....

אז בטח אתם תוהים למה אני לא רשמתי את זה בעצמי...זה בגלל שהייתה לי בעיה במחשב והיה לי נורא דחוף לשמוע את דעתכם.

בקשר למצב עם ההורים- הוא גרוע!הם יודעים שהכרתי בן אדם בן 20 מפ"ת וכשביקשתי לנסוע לקניון להיפגש איתו הם שללו זאת בחרף!
אני התעצבנתי ובסוף יצא שנשארתי יום שלם ללא פלאפון, ואסרו עליי לצאת למקום כלשהוא.הרגשתי כמו אסירה...
אחריי שכל הרוחות נרגעו פה, אבא בא לדבר איתי והתחיל להסביר לי שקשר כזה נועד לכישלון וכל מיני דברים כאלה, ושאם אני בכלל חושבת להתחיל בקשר הזה אז שאני אדע מעכשיו שלא יהיה לי קל {לא שבלי זה היה לי קל}...הם לא ירשו לי לנסוע אליו והם בטח יאסרו עליי לצאת מחוץ לעיר כי יחששו שאני יהיה איתו או דברים כאלה...

אני לא רוצה להגיע למצב שאני משקרת להם, זה הדבר שאני הכי שונאת בעולם!

אשמח לקבל עצה.....
ישן 03-05-2005, 12:59
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
תראי,
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Baby Love שמתחילה ב "אז ככה...."

אני לא אומרת שההורים שלך לא צודקים,כי הם צודקים....יש להם סיבה לדאוג לך,
וזה שאבא שלך בא ודיבר איתך כ"כ יפה-אני חושבת שאת צריכה להעריך את הדאגה שלו,כי איכפת לו מימך,והוא לא רוצה שהילדה שלו תיפגע,ומצד אחד זה נכון שהוא בן 20 -ובטח יהיו לו את הצרכים שלו,ואת בת 16 ואולי עדיין לא יכולה לספק לו אותם....
את תירצי לעשות טעות?? זאת לא טעות שאפשר לכפר עליה,זה קורה -וזהו.
לא יודעת מה המצב שלך בקטע הזה,אבל עדיין...
ההורים שלך דואגים לך,ואם את עדיין כ"כ בטוחה בעצמך ובקשר שלך איתו-אז תדברי כי אין לך ברירה אחרת,כי באמת אם הם יגלו את זה בדרך אחרת ולא מימך המצב יהיה יותר קשה ממה שהוא עכשיו!
אל תסתירי כלום,לפחות לא מאמא שלך.

ישן 03-05-2005, 12:30
  טוב טוב הגמד טוב טוב הגמד אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 12.02.03
שלח הודעה דרך ICQ אל טוב טוב הגמד
מידע יש לי משהו להגיד לה-מתוך נסיון!-ד"א-אני גם בת 16 וחצי

אז ככה:
הוא בן 20,היא בת 16
הוא בצבא,היא בתיכון
הוא גדול,היא קטנה
הוא שומר שבת,היא לא
בקיצור ללכת לפי מה שאת רוצה זה לא תמיד טוב בחיים,את צריכה להקשיב לאמך היא יותר מנוסה
ויודעת מה טוב בשבילך-החיים שלה יותר מנוסים משלך ועם הרבה ידע.
ללכת נגד המערכת זה רק יביא לך רע-לשקר לאמא שלך וללכת עם מישהו שגדול ממך ב-4 שנים שתוכלי
לראות אותו רק כל שבועיים במוצאי שבת-וגם זה אולי-זה לא מתאים ואמא שלך יודעת מה שהיא אומרת.
גם אם את דלוקה עליו וגם אם את רוצה אותו זה לא מצדיק את השקר לאמא שלך-ואני אומרת לך מתוך נסיון
אני טעות אחת עשיתי מלפני חודש ואני עד עכשיו משלמת עליה ואני בטוחה שאני ימשיך לשלם עליה עד
שאני יצא מהבית שלי לחיות לבד.
אם אמא שלך בסופו של דבר תגלה שאת שיקרת לה ושאת מדברת איתו מאחורי גבה ואת שמה
עליה פס-היא תקח את זה מאוד קשה ולא תבטח בך יותר.
כדי שמישהו יבטח בך אתה בונה את זה במשך שנים-אבל שטות אחת והכל מתפוגג.
כמה שזה נראה לך הגיוני לצאת עם מישהו בן 20 זה לא הגיוני -האיחוד הגיל הזה-הוא בתול ואת לא אומנם אני לא בטוחה-אני לא יודעת בעיקרון.
אבל מה,שתפגשו מה תעשו הוא ירצה קצת להנות וחוץ מזה
הוא לא ילד קטן.

מקווה שעזרתי לך-רק אל תשקרי לאמך ותידעי לך יש שהרבה גדים בים.
אני עשיתי טעות כמעט כמו שלך רק אם הרבה אפשריות אם את רוצה לשמוע עליה תפני אלי באיסיקיו.
שהיה לך בהצלחה-לא איתו!

נערך לאחרונה ע"י טוב טוב הגמד בתאריך 03-05-2005 בשעה 12:33.
ישן 03-05-2005, 13:28
צלמית המשתמש של charm

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי טוב טוב הגמד שמתחילה ב "יש לי משהו להגיד לה-מתוך נסיון!-ד"א-אני גם בת 16 וחצי"

לא הבנתי את המשפט הזה (שמודגש באדום)
ציטוט:
במקור נכתב על ידי טוב טוב הגמד
כמה שזה נראה לך הגיוני לצאת עם מישהו בן 20 זה לא הגיוני -האיחוד הגיל הזה-הוא בתול ואת לא אומנם אני לא בטוחה-אני לא יודעת בעיקרון.

האם התכוונת להגיד שהוא בתול והיא לא או שזאת טעות כתיב אם לא זכור לי שהיא פירטה על המצב שלהם

בקשר אלייך לדעתי יש לך שתי אפשרויות כדאיות או לחשוב טוב ולבדוק האם הקשר הזה שווה כי נראה שחיים קלים לא בהכרח יהיו לך בייחוד אם אתם תיפגשו רק פעם ב... וגם אז לכמה שעות ספורות, אם למרות כל הפערים שנראים פה את מחליטה שאת כן רוצה את הקשר ושזה לא הדלקות זמנית, הייתי ממליץ לך לדבר עם אמא שלך / ההורים שלך ולהסביר להם למה את רוצה את הקשר הזה וגם להגיד שחשבת על זה ולהעלות את הנקודות שאמורות להיות בעיה בקשר שלכם ולהסביר איך תתגברי על זה, אני מאמין שאם את באמת שלמה ומאוד רוצה את הקשר את תצליחי לשכנע את ההורים שלך להסכים כי כמו שאומר המשפט אין דבר העומד בפני הרצון
שיהיה לך בהצלחה ונשמח לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 03-05-2005, 14:54
  Baby Love Baby Love אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Baby Love שלח הודעה דרך MSN אל Baby Love
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי טוב טוב הגמד שמתחילה ב "יש לי משהו להגיד לה-מתוך נסיון!-ד"א-אני גם בת 16 וחצי"

אם הבנתי נכון את המשפט המודגש אז יש לי תשובה בשבילך-הוא ממש לא בתול, חוצמזה שרשמתי שהוא דתי התכוונתי לזה שהוא בא מבית דתי, משמע אין לו את האפשרות לקחת את האוטו בימי שישי ולהגיע לאריאל-בגלל ההורים...

והקטע עם אמא זה שלה לא הייתה ילדות דומה לשלי, אפילו לא קרוב לזה...
גידלו אותו כאילו היא עשויה מזכוכית, והיא חושבת שאני בובת קריסטל שזקוקה להגנה, אני מבינה שהם דואגים לי אבל מרגיז אותי שהם לא סומכים שלי יש את השיקולים שלי!
כשאמרת שיש הרבה דגים בים אז חשבתי לעצמי והבנתי כמה את צודקת, באותו זמן שהכרתי אותו, שלושה אנשים רצו אותי, ובסוף בחרתי בו, כנראה שאני אוהבת ולא במודע, דברים בלתי אפשריים- שניים מאלה שרצו אותי הם בניי גילי, מהשכבה שלי, מהעיר...זה יהיה הרבה יותר קל, אבל עדיין אני רוצה את זה מפ"ת....אני מתוסבכת שזה כבר מפחיד!

תודה לך...
ישן 03-05-2005, 21:07
צלמית המשתמש של charm

דבר נוסף....
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Baby Love שמתחילה ב "אם הבנתי נכון את המשפט המודגש..."

אני הייתי מציע לך לבדוק רק האם את אוהבת אותו או אוהבת את הרעיון של להיות מאוהבת ואז לא בהכרח בבן אדם הזה
לי פעם היה מקרה שהייתי מאוהב ואחרי שזה נגמר (אחרי חודשיים) בעצם הבנתי שהייתי מאוהב ברעיון של להיות מאוהב ולא בהכרח בה וזאת היתה יכול להיות כל אחת
אז הייתי מציע לך לבדוק את זה
ושוב אם את אוהבת אותו ולא את הרעיון ולא רצה לחיות בסתר ובשקר וחשבת על כל הקשיים והחסרונות מול היתרונות והאהבה והחלטת שאת רוצה אותו נשאר לך רק לדבר ולשכנע ולרתום את ההורים שלך לזה שיסמכו עלייך ולהסביר להם למה את רוצה אותו
ושוב שיהיה בהצלחה

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר