לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2012, 22:36
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
בחורה לא צריכה ליזום...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hagit23 שמתחילה ב "אישה שמתחילה עם גבר..."

היא צריכה רק לחייך, או לתפוס קשר עין, זה כבר יעשה את העבודה (אלה אם כן הגבר שהיא נדלקה עליו הוא קוקסינל...)

בחורה שאשכרה ממש יוזמת, ונמרחת על הגבר, זה פאתטי.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-04-2012, 10:05
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ברור ש LIKE ענק ליוזמות!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hagit23 שמתחילה ב "אישה שמתחילה עם גבר..."

קודם כל כי בחיים לא ממש התחלתי עם בחורה , מה שאומר שבחורות עם קחונאס באלגוריה זה בשבילי אוויר לנשימה. לולא הן בטח הייתי אשכרה צריך להתחיל לעבוד... שונא לעבוד!

דבר שני כי בפרספקטיבה לאחור... ה"יוזמה" אולי לא תמיד קשורה למגוון מעלות אחרות, אבל היא בהחלט מעידה על משהו חיובי באופן כללי.

נכון שבהתחלה "בחורה יוזמת" נותן פלאשבקים לא נעימים להוא שיש בכל מחלקה בצבא, ושבמוצב תמיד מפתיע אותך עם איזו "סחבקיות" גבולית של חיבוק חזק, או מסאג' כתפיים בהתפעה כהכנה לסתם שיחה... כאילו לא נעים לך ממנו, לא נעים לך מעצמך... מי לא רוצה דקה מסאג' באיזה מוצב בלבנון? לא עדיף על התחושה של רצועות האפוד שאתה מדמיין שהן עיסוי? אבל אתה חושב כל הזמן שזה בעצם מאוד מסוכן, ושלסחבק יש בטח אג'נדה נסתרת.

ככה עם ה"יוזמות" - שיקום גבר ויגיד שגם אחרי מליון שנה ב"שוק" הוא עדיין לא מפחד מעט מאשה עצמאית בתחום הרומנטי? לא מפחד שאולי ה"יוזמת" הנוכחית היא העוקצת שתעשה לך מה שבדרך כלל גברים עושים לנשים.

בכל מקרה... אני יצאתי לפנסיה לא שרוט, לא חבול, אלא מלא הערצה לנשים יוזמות! יישר כוח ו....

Be carful out there!
ישן 24-04-2012, 11:21

תמיד קח בחשבון "פקטור סקס" אצל אמריקאים...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "חהא"א- חיל האויר..."

סקס עבור אמריקאים (בהכללה גסה מאוד, כמובן) זה מין תסביך, תסמונת או אובססיה. לא "סקס מותר" (בין בני זוג) אלא "סקס אסור" למינו. אינספור פעמים נקלעתי לשיחות גישוש מביכות עם אמריקאיות:

(באינגליזית כמובן)

"שירתת באי.די.אף?"

"האם זה מסוכן כמו שמספרים?"

"האם פחדת פעם?

"הרגת פעם מישהו?"

"האם היו בחורות אצלכם ביחידה?"

"האם זה נכון שהיה המון סקס, סליחה שאני שואלת ככה סתם מסקרן אותי, בין החיילים לחיילות?".

השאלה האחרונה היא תמיד מטרת השיחה. השאר? רק "שאלות ריכוך" שנועדו להסוות את העובדה שמה שמעניין אותם זה כמה זיונים היו שם...

תופעה מביכה שאגב... אירופאים תמיד מלגלגים עליה בגלוי. פעם אמרתי לאחת (את האמת) שהייתה לי חברה עד סוף הבייסיק טריינינג, אבל שאחרי זה לא הייתה לי אף אחת בכלל-בכלל ושאני חושב שלפחות 7-8 חודשים "אי הד נו סקס ווטסואוור". אחרי שהיא גמרה לשאול אותי על האותיות הקטנות של ההצהרה ("דו יו קונסידר אוראל סקס אז סקס" וכו') היא הייתה מזועזעת בעליל...
ישן 24-04-2012, 18:42
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "אני מוחה!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תותית
גם אני רוצה לענות !!

אני אוהבת שנשים מתחילות איתי =] אבל מסר לגברים מסביב - תפסיקו להתחיל איתי ! :\ בזמן האחרון, בכל פעם שאני על אוטבוס גבר אחר מתחיל איתי, מה יש לכם לאחרונה ?? מה הקטע להתחיל עם נשים באוטבוס ??? בעע !

כנראה הם מחפשים תותה...
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 25-04-2012, 07:49

אני חושב שאתה מתכוון לרמות שונות של פלירטוט
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "לגברים יש בעיה חמורה יותר..."

שזו סוג של אוננות רגשית. מין סיפוק קצר מועד של צרכים רגשיים (או פריקת מטעני אגו), לפעמים בכוונים שאין שום סיכוי שהיוזם/ת היה מקבל כפוטנציאליים. רוב האנשים שפעילים רגשית, ולא "כבו" תחת הלחץ או השעמום של החיים, מפלרטטים בלי שהם אפילו מודעים לכך שזו בעצם פעילות רגשית.

חוצמזה במקרה של בחורות , מידע אישי, ישנן כאלה שפשוט יש להן מין גן של הרצון לרצות אנשים (ריצוי). זו הרבה פעמים נגזרת של תחושת חמלה - אפילו כלפי גבר שסתם נראה ללא חברה באותו הרגע.

הרבה מאוד פעמים אי אפשר להבדיל בין הרווקה המאושרת שבאמת חושבת שאתה "סבבה" של מישהו להעביר אתו טיסה לציריך, ובין הנשואה התחמנית שדווקא מפלרטטת למטרות גישוש. אחת הבעיות הקריטיות פה היא שאתה לעולם לא תדע אם ה"מאושרת בחלקה" תעביר באלגנטיות את הרגליים מעל המשוכה הנמוכה המפרידה בין "סושלייזינג" ובין פלרטוט.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:55

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר