לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-04-2012, 17:59
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
באחד הזמנים היותר קשים בחיי

אני נמצא באחד הזמנים היותר קשים בחיי ואני רוצה לשאול מה עושים במצבים כאלה ?

אני מרגיש כאילו הפילו עלי אבן של 5 טון ואומרים לי תחזיק מעמד ,ואין פשוט קשה לי להחזיק מעמד
בכול אספקט בחיים שלי כרגע אני במצב גרוע.
-חברתית: אני לבד אין לי חברים משום מה כול אחד התפצל לכיוון חיים שלו ,וכבר מספר חודשיים שאין קשר
-המצב הכלכלי: גרוע ,אין לי שקל על הנשמה.
-המצב הבריאותי: על הפנים קבלתי איזה שהיא מחלה שאין לה ריפוי הרופא אמר לי שיבוא יום וזה יעבור מעצמו עד אז תפלל לאלוהים.
-זוגיות: אין לי חברה כבר הרבה זמן
-קרירה: אין לי עבודה וגם המצב הבריאותי שלי מקשה עלי לעבוד
-המצב המשפחתי גרוע ,בצורה שאני אפילו לא יודע איך לתאר.

אין פשוט בכול אספקט בחיים אני בתחתית בקרשים. זה אולי אחד המצבים הקשים ביותר שהייתי בהם
הכול קורס סביבי. אני שואל את אלוהים כמה עוד ? עד מתי כול הסבל הזה ?
אני מרגיש כאילו קוללתי ,שאלוהים מעניש אותי ,אין לי מושג מה לעשות והצרות באות אחת אחרי השנייה
כול כך קשה לי שאני לא יודע כבר מה לעשות ,איך לפרוק את כול הכאב הזה.
אני מרגיש כול כך גרוע ,שאני לא יודע מה לעשות ,פשוט בא לי לקבור את עצמי מתחת לשמיכה ולישון ולא להתעורר.

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-04-2012, 18:23
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "באחד הזמנים היותר קשים בחיי"

תתעודד שמרבית הדברים שאמרת הם ברי שינוי.

חברים באים והולכים. מילת המפתח היא השקה, ומה שמניע אותה זה רצון. חברים אפשר ליצור, חברות אפשר לטפח. להלחם על מפגשים גם כשאין זמן. להתקשר (למרות שאני אישית שונאת לדבר בטלפון, אבל זה עדיף על לא להיות בקשר בכלל)

מבחינה כלכלית, חשבת על שינוי מקצוע? חיפוש עבודה חדשה? מעבר לדירה עם שותפים/ חברים (ואז יש לך גם לפחות בן אדם אחד להיות איתו באינטרקציה.. ). אולי כדאי לך לפנות למרפא בעיסוק, שיעזור לך למצוא פרנסה שתתאים למגבלויות החדשות וליכולות שלך.

זוגיות- תגיע. אפשר לזרז אותה דרך אתרי הכרות, בקשה מקרובי משפחה או פשוט לאזור אומץ (הכי קשה בתכלס..) אבל זה אפשרי. אני חושבת שמה שבעיקר דוחה את הזוגיות זה שאתה מרגיש בדאון כללי. קשה ליצור קשר כשאתה מרגיש בשפל המדרגה. אולי אתה צריך לכבוש שלב שלב. כשתרגיש שיפור באספקט אחד תתחיל לעבוד על האחר.

בנתיים, אני ממליצה לך לחפש איזשהו תחביב או עיסוק קטן שישפר את מצב הרוח. משהו שלא קשור לשום דבר, למעט העובדה שזה עושה לך טוב על הנשמה. ציור, כתיבה, נגינה, ספורט, קריאה, טיול.. משהו בהתאם ליכולות שיעודד אותך.

תקופות רעות מרגישות כמו נצח אבל בד"כ הן עוברות. זה די מעצבן לשמוע את זה, אני יודעת, אבל החלופה (מחשבה פסימית אבל מציאותית) אותי לפחות נורא מדכאת. תנסה לשאוב את הכוח הנפשי ממשהו/ מישהו שאתה אוהב ותמשיך להאבק על שמחת החיים שלך ועל שגרת חיים בריאה ככל האפשר.

יש לך מישהו להעזר בו?

ישן 24-04-2012, 20:35

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "תתעודד שמרבית הדברים שאמרת הם..."

אני יודע שהתקופה הזאת תעבור שום חושך לא יכול להימשך לנצח אבל כמו שאמרת אני מרגיש בדאון גדול מאוד
שקשה לי להתרומם ממנו ,פשוט קשה. אני מרגיש כאילו הלב שלי נקרע מתוך עצב.

אני ממש מרגיש עצב גדול שיושב לי על הלב מטבעי אני לא בן אדם שמשתף בתחושות שלו אם תפגשי אותי ברחוב אז
תראי אדם שונה מי מה שאני נמצא פה אבל בפנים פשוט כואב לי. בגלל זה פניתי לפה כאן אני יכול לשתף מה שמפריע לי ללא חשש.

אני גם כמוך מאמין שהכול בר שינוי אבל משהו אוכל אותי בפנים ,פשוט כאב גדול שלא מפסיק לרדוף אותי.
כול הבעיות נחתו עלי במכה אחת ופשוט קשה לי לעמוד מול כולם. אני זוכר שבתקופות קשות בעבר הייתי נוהג לכתוב כאן והייתי מוצא סוג של נחמה בפורום כאן היו זמנים שהייתי יותר פעיל ,אני זוכר שגם את עברת תקופות לא קלות בעבר ונהגת לשתף פה ,אז חשבתי שאולי משהו בפורום פה יעזור לי להקל קצת על הכאב וההרגשה הנוראית שאני חווה בחצי שנה האחרונה.

ישן 24-04-2012, 21:15

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "נכון, וההודעות שלך מאוד ניחמו..."

כרגע לא אין לי מישהו לדבר אייתו כי אני לא אדם שיספר את הצרות שלו לאנשים אחרים ,קשה לי לספר צרות לאנשים אחרים ,אני סוג של בן אדם שמעדיף מטבעי להתמודד לבד אם הקושי (אני מאמין שהקושי בונה אותי) אבל לפעמיים זה מאוד קשה להתמודד אייתו לבד.

בנוסף לכול לאחרונה היו לי כמה חוויות קשות שעברתי כמו ניסיון התאבדות של בן משפחה (חלק מהמצב בבית).
מעבר דירה עתידי שהולך להיות ועוד צרות רבות אחרות שנחתו בוא זמנית על ראשי.
אני מאמין שבחיים יש מצבי גאות ומצבי שפל ,החיים הם לא הנתיב הוורד לעבר דיסנילנד ,אנחנו מקבלים אתגרים בחיים כדי שנוכל להיבנות מהם אבל קשה לי ממש קשה לי בתקופה הזאת גם שאני יודע שזה לטובה ולכול דבר יש סיבה ,ושום קושי לא מגיע כדי להזיק לנו אלא שנוכל ללמוד ממנו ולצמוח.
לפעמיים גם אמונות חזקות כאלה לא עוזרות לך להפחית את הכאב שהצרות נוחתות עליך.

אני אוהב את השיטה שהצעת לפתור בעיה אחר בעיה ,אני חושב שאני ינסה לשיים אותה.
אני יודע שהמצב ישתנה גם אם צפוי לי עוד משברים בדרך המצב ישתנה אבל בנתיים קשה לי לעבור את המשברים לבד אז החלטתי לשתף ולפרוק קצת רגש כאן בפורום.

ישן 26-04-2012, 01:28

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Gilleh שמתחילה ב "יתכן שהמצב הבריאותי שלך פשוט..."

מצב מאוד גדול שאת צודקת ,זה בהחלט יכול להיות ,היה לי תקופה בהחלט לא קלה בכמה חודשיים האחרונים. אני רוצה מאוד לשנות את המצב ולכן כבר התחלתי במספר צעדים במטרה לשפר קצת את המצב.

מה שקצת העציב אותי היום זה שפעם ראשונה ביום העצמאות מצאתי את עצמי לבד ללא חברים יושב בבית ,אין לי מושג איך הגעתי למצב הזה אבל אני בהחלט יכול לשנות אותו ,כדי לראות תוצאות צריך לעשות מעשים ,אם יש לכם רעיונות איך אני יכול לשנות את המצב הזה אני ישמח לשמוע ?

אני מאמין שלכול אדם יש את הנתיב שלו בחיים וכנראה שלחברים שלי ולי הנתיבים בחיים התפצלו וכול אחד צריך להתפתח בדרך שלו ,אני עדין אוהב אותם אבל כנראה שהכי טוב בשבילם ובשבילי זה הפרידה הזאת ולהתחיל פרק חדש בחיים ,ככה אני חושב מה אתם אומרים על האמונה הזאת ? האם אני צריך להילחם על הקשר בינינו ?

אני מקווה לשיפור ואעדכן בעתיד אם היו התרחשויות לטובה.

ישן 26-04-2012, 21:47
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "באחד הזמנים היותר קשים בחיי"

הדרך לשיפור משמעותי מתחיל בדברים הכי קטנים.

בדר"כ שאנשים בדאון כללי, והמחשבה השלילית מצאה לה מקום טוב בראש, טבעי שאנחנו נוטים להכליל על הכל - שהכל רע.
ובגלל שיש את האשליה שהכל רע - זה פוגע במוטיבציה להתחיל לפעול כדי לשפר את המצב.

קודם כל נראה לי שאתה צריך לשפר את צורת החשיבה, כך שהיא תתחיל להיות יותר חיובית.
אם אתה מאמין שהחיים הם שפל וגאות - אז אתה יודע שהמצב עוד ישתפר - והוא באמת ישתפר - אז למה עכשיו להיות בדאון? למה לעכב את הגאות? (ואל תחשוב שאתה צריך לחוות קושי כדי להיבנות - הגדולה של האדם היא להמשיך להתקדם , להמשיך לחשוב חיובי, גם כאשר כל התנאים אומרים ההפך).

אל תחפש סיבות למחשבות חיוביות - יש מחשבה שלילית - סלק אותה בכל מחיר ותחליף אותה במחשבה חיובית, דימוי עצמי גבוה.

במקביל, תנסה להתחיל לשפר את המצב שלך בכל האספקטים - ותתחיל בדברים הכי קטנים, בין אם זה להתקשר למקומות עבודה שכן מתאימים לך, בין אם זה להתקשר לשאול סתם מה נשמע עם חבר שהרבה זמן לא דיברת אתו, הדברים הכי קטנים שדרכם סלולה הדרך לשיפור משמעותי.

המלצה אחרונה שבתיאוריה ההמלצות נשמעות יפה, אבל בחיים הדברים יותר מסובכים-
לכן, אל תוותר - תתחזק, צא החוצה לשמש, תקרא ספר טוב, משהו מהנה שיוציא אותך מהמצב רוח האפרורי - והעיקר לשמור על רוח חיובית - לא משנה מה..

תעדכן...
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 02-06-2012, 00:37
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
שמע

אני לא יודע עד כמה המצב שלך באמת קשה, אבל אתה עושה נכון בכך שאתה משתף אחרים במה שאתה מרגיש.

אין אף דבר ברשימה שאינך יכול לשפר.

קודם כל, תוציא מהראש שלך שאלוהים מעניש אותך ושהוא יפתור לך את הבעיות. אם אתה מאמין באלוהים, תפסיק לחשוב שהוא מתעסק בשטויות. תתחיל להבין שאתה שולט בחיים שלך. כמובן שקורים דברים סביבנו שאיננו שולטים בהם, אבל בסופו של דבר, קורה מה שקורה, אתה יכול להכנס לדיכאון למעט זמן, אבל תן לעצמך דד ליין ותמשיך לחיות אחרי זה. מטאפורה מפוקר: השחקנים הטובים הם לא אלה עם הקלפים הכי טובים, הם אלה שיודעים לשחק הכי טוב בקלפים שחולקו להם.

צא החוצה. אין משהו יותר גרוע לדאון מאשר להיות קבור בבית. אל תצא לשתות אלכוהול. פשוט צא לטייל, לרוץ, לפגוש אנשים, מה שלא יהיה.

אל תיתן לעצמך לחשוב יותר מדי על מה רע ותתחיל לחשוב על מה יכול להיות בעתיד. רשום לעצמך, פיזית, רשימה של מטרות שיובילו אותך למצב טוב יותר. לאחר מכן, רשום מועדים אחרונים להשגת המטרות, ותתחיל לעבוד עליהן, כל יום. תתחיל היום.

ישן 26-08-2012, 03:01
  bboyoren bboyoren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל bboyoren
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "עצוב"

אני מודה שהייתי ונחסמתי. אני לא מתבייש בזה. אבל מאז הפסקתי לכתוב שטויות. ואני יגיד לך משהו, אני גם מודה שאני בן 32, עברתי הרבה בחיים, ראיתי הכל וטעמתי הכל. אני יודע בדיוק מה זה בחורה ומה זה חברים.
אני לא יודע בן כמה אתה, בטח משהו בסביבות העשרים המוקדמות... אנשים בגילך ופחות ממך לא יודעים איך לאכול את החיים ומתאכזבים ונפגעים מכל דבר קטן שקורה להם (כמו פותח האשכול למשל). אני מנסה לעזור לו ולהגיד לו שלא ייקח הכל ללב, שילמד להסתגל למצב שהוא חי בו כיום, לא צריך חברים, לא צריך חברה. אלה רק יזיקו לו. עם כל מה שהולך היום במדינה מכל הבחינות אין לך מה להתעסק עם חברים ובחורות... אני יכול לפתוח על זה דיון שלם אבל עזוב. שתגיע לגיל שלי אתה תחשוב ותראה את החיים בצורה אחרת, אני מבטיח לך.
אז אל תטיף לי מוסר, ילד...

ישן 30-08-2012, 08:12
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "אני מודה שהייתי ונחסמתי. אני..."

אם זה המצב אצלך - מצטערת, זה באמת קצת עצוב.
אני מבוגרת ממך בשנה אחת בלבד. בשנים שאני על פני הכוכב הזה אהבתי ונפגעתי, יצרתי חברויות ופירקתי אותן - האינטראקציות האלה רק תרמו לי. חברים זה דבר חשוב. לפני קצת פחות משנה התחתנתי עם החבר הכי טוב שלי, שהוא גם האהבה הגדולה של חיי. אם הכל ימשיך תקין, בעוד 4 חודשים נביא לעולם בת אדם חדשה, ואחד הדברים שאני מאחלת לה זה שהיא תשכיל להקיף עצמה באנשים שעושים לה רק טוב - כמו שאני ידעתי לעשות במהלך החיים שלי.
נכון - יש תקופות שפל, יש תקופות של בדידות. זה לא המצב הטבעי שלנו כבני אדם, וחברי אמת, אנשים שאפשר לחלוק איתם חוויות טובות ורעות, ואנשים שתמיד יהיו שם בשבילך כשאתה צריך אותם באמת - לזה באמת אין מחיר.

לפותח האשכול - תתמודד כמו שהציעו לך כאן - כל דבר בזמנו. תתחיל עם ענייני הבריאות שלך - הם כנראה הכי חשובים. תראה מה יכול להקל על מצבך. תמצא לך עיסוק שיביא לך עניין, ואם אפשר - ייצור לך אינטראקציות חדשות עם אנשים שלא הכרת. תמצא עבודה, אפילו זמנית (תנסה להיות כתבן שבת בבי"ח, למשל, או פקיד) שהיא קלה אבל תאפשר לך הכנסה.
צא לטיול מאורגן לצעירים - תחסוך לזה קצת כסף וצא. זו דרך נהדרת להכיר חברים חדשים. זה גם איזשהו אסקפיזם מהדיכאון הקל שלך. יש כאלה גם בארץ (של החברה להגנת הטבע) וגם בחו"ל.
ובעיקר - אנחנו תמיד פה... תרגיש חופשי לחלוק ולשפוך...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:38

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר