לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הכנס השנתי יערך בפאטיו של המבנה המרכזי ביד השריון בלטרון בתאריך 18/12/2017 שימו לב, להציג דגמים יוכל רק מי שחידש חברות לשנת 2018. שימו לב, להתחרות בתחרות יוכל רק מי שגם חידש חברות וגם מילא טופס מיוחד לרישום הדגם. יש למלא את הטופס עבור כל דגם ודגם. ניתן לשלם באמצעות PAYPAL. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-04-2012, 10:29
צלמית המשתמש של zamir-bo
  משתמש זכר zamir-bo zamir-bo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.09
יומן בניה - ינשוף 3.

הי.

אז בשעה טובה הפרויקט הגדול ההוא של הניו ג'רסי הסתיים , פרוייקט התאוששות (האוויה) לקראת סיום ואפשר לעבור לפרוייקט הגדול הבא :

מסוק בלאק - הוק או בשמו העברי "ינשוף".
הוורסיה שאני הולך לבנות היא הוורסיה האחרונה כלומר ינשוף 3 עם צבעי הסוואה מדברים.
הדגם עצמו הוא מסוק בלאק הוק אמריקאי מתוצרת חברת אקדמי בקנ"מ 1/35.
הדגם עצמו נראה יחסית פשוט אבל אם זאת מפורט בצורה יפה מאד הן מבחינת חיצונית של המסוק מבחינת המסמרות וקווי המיתאר והן מבחינ פנימית כגון הקוקפיט שיחסית מפורט מבחינת לוחות שעונים ומדבקות והן מבחינת האופציה לבנית תא הנוסעים עצמו עם הכיסאות.
(כרגע עדיין חסרים לי תמונות רפרנס של הסידור הפנימי של תא הנוסעים האחורי)
ע"מ להגיע בשורה התחתונה לינשוף ישראלי אני ישתמש בקיט הסבה מרזין וחלקי PE מתוצרת ישראכאסט של רענן וייס כולל דקלים לינשוף מאותה חברה מפורסמת ומומלצת.
קיט ההסבה מכיל את כל חלקי הרזין של הייחודיות הישראלית לעומת המסוק המקורי האמריקאי , כגון אנטנות למינהם , קסטות מוץ נורים ומתקונים שונים שהוספו בחיל האוויר הישראלי.

להלן חלקי הדגם :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בתמונה הארונה ניתן לראות בחצי גוף ימין שכבר סימנתי חלק קטן שייעלם ממקומו ובמקומו יגיע חלק מרזין מקיט ההסבה. (ניתוח לב פתוח + מעקפים)

חלקי קיט ההסבה :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

דף המדבקות :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עד כאן להיום.
המלצות , הערות למינהם יתקבלו בברכה.

שבת שלום.

פלא : 050-5072633
מייל : boazinbalzamir@gmail.com

נערך לאחרונה ע"י zamir-bo בתאריך 27-04-2012 בשעה 10:33.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2012, 15:09
צלמית המשתמש של zamir-bo

תחילת עבודה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zamir-bo שמתחילה ב "יומן בניה - ינשוף 3."

הי.

ראשית דולב אני רגוע לחלוטין.
אבל אם לא תהיה לי תעסוקה אני ...

אז התחלתי לעבוד ככה בקטנה.

ראשית לא הלחתי לפי ההוראות והתחלתי דווקא מהחלק שיותר הדאיג אותי - נושא הניתוח השתלת האברים.

ראשית מדובר במי שזוכר בחלק הגוף הימני אשר דרש החלפת חלק קטן.
להלן החלק אחרי הסרת האבר ה"לא תקין"...

האיבר התקין ליד חלק הגוף , ממתין למנתח שיבוא לחבר:

אחרי הניתוח :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עכשיו נותר לחכות לרופא הפלסטיקאי שיבוא לניתוח השני ויעשה שיפורים קוסמטיים...

עד כאן לרגע זה.

הערות והארות יתקבלו בברכה.
שוב אני מציין כי חסר לי חומר.
במידה ויש למישהוא תמונות רפרנס טובות של הסידור הפנימי של המושבים בתוך המסוק מוזמן לשתף אותי בגילוי הנאות...

שבת שלום.

ישן 29-04-2012, 01:47
  משתמש זכר noam9997 noam9997 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.12
Facebook profile
רפרנסים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי zamir-bo שמתחילה ב "תחילת עבודה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי zamir-bo
שוב אני מציין כי חסר לי חומר.
במידה ויש למישהוא תמונות רפרנס טובות של הסידור הפנימי של המושבים בתוך המסוק מוזמן לשתף אותי בגילוי הנאות

ממה שמצאתי :
כאן לא הצלחתי לראות את התמונות- אולי יש כאן משהו http://smg.photobucket.com/albums/v...anscott/HH-60H/
ועוד:
http://data.primeportal.net/hangar/...wk_10_of_50.JPG

http://data.primeportal.net/hangar/...0a_16_of_56.jpg

http://data.primeportal.net/hangar/...0a_15_of_56.jpg

http://data.primeportal.net/hangar/...khawk%20009.jpg

http://data.primeportal.net/hangar/...khawk%20019.jpg

http://data.primeportal.net/hangar/...khawk%20014.jpg

את כל הקישורים הנ"ל מצאתי באתר דגם כאן, יומן בניה מלפני 5 שנים...
http://www.degem.net/vbulletin/showthread.php?t=2023 (הודעה 19 בפתיל)
בהצלחה...

נ.ב.
ביומן הבניה הנ"ל, רק אני לא מצליח לראות את התמונות, או שגם אצלכם זה ככה?
ישן 30-04-2012, 16:27
צלמית המשתמש של zamir-bo

ממשיכים לעבוד...

הי.

אז ראשית חוב קטן לג'יי בן ארי שאתמול רצה לראות את החולה אחרי הניתוח אבל עדיין חדר התאוששות היה מלא...

אז אחרי המעבר למחלקה לשיקום כללי להלן תמונות של החולה לאחר ההשתלה המוצלחת , אחרי חומר מילוי ואחרי פריימר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

וזה החלק הפחות יפה של הניתוח אבל... מי רואה ? מצטער , הייתי חייב חיזוק שאני ידע שההדבקה תופסת כמו שצריך.

בין לבין אני עובד על הקוקפיט ותא הנוסעים , בינתיים ללא כיסאות מאחור.
ראשית העבודה השגרתית של הרכבת כיסאות הנהגים , לוח שעונים קדמי , מוטות היגוי למינהם ודוושות.
בנוסף הכנתי מסקראצ' 2 תאים אשר נמצאים מאחורי כיסא הטייס , התאים הנ"ל נמצאים מסתבר בכל מסוקי הבלאק הוק למינהם וזאת לפי תמונות שצילמתי בשעתו ינשוף בפלמחים (לא היו כיסאות מאחור , היה ריק לצערי...) בנוסף תמונות שהורדתי באינטרנט של המסוקים האמריקאים.

הקופסאות הנ"ל הוכנו ע"י אוורגרין 0.4 מ"מ כאשר המידות שהכנתי היו מידות משוערות ולא בהכרח נאמן למקור. בגדול הרוחב הכללי הינו ברוחב של הכסא בערך 1.5 ס"מ והגובה הינו כ 1 ס"מ בחלקו האחורי ו 0.6 ס"מ בחלקו הקדמי.

אני עדיין מתלבט איך להכין חגורות מושב לנהגים...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

החלק העליון של התא , כולל דגם של המנוע השמאלי של המסוק שהרכבתי בצורה מהירה ביותר , 99% שאני לא ישאיר את הפנל של המנוע פתוח.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עכשיו אני ימתין לייבוש מוחלט של הדבק ונעבור לצביעה של התא.
בגדול התא עצמו יהיה צבוע באפור בהיר כולו , על הרצפה יש פסים הנמשכים לאורך התא בגוון אפור יותר כהה / כחלחל וכמובן כל אישור הקוקפיט יהיה צבוע בשחור מט.

עד כאן להיום.

הערות והארות יתקבלו בברכה , כולל רעיונות להכנת החגורות למושב.

יום נפלא לכולם.

ישן 08-05-2012, 06:34
צלמית המשתמש של zamir-bo

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי jaybenari שמתחילה ב "כפי שאתה רואה בועז סוף כל סוף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jaybenari
כפי שאתה רואה בועז סוף כל סוף הצלחתי להתחבר אז מה קרה לינשוף בית המלאכה נסגר לחופשה

גי

היי ג'יי.

ראשית ידידי הגיע הזמן שתצליח להתחבר ולכתוב קצת.
ולשאלתך ידידי אז הבית מלאכה לא נסגר , ממש לא.
אני עובד, אמנם לא בקצב רצחני אבל עובד , פשוט אין יותר מדי מה לעדכן.
יש קצת תמונות של הקבינה שאני עובד עליה שאני צריך לפרסם.
חוץ מזה כפי שציינתי אני די תקוע מבחינת סידור המושבים מאחורה כך שכל העסק בינתיים נמשך בעצלתיים.
אני מקווה שביום חמישי הטייסת הנחמדה שלנו תציג גם איזה ינשופון שאני יוכל לראות ולצלם סידור כיסאות כזה או אחר.
בעיקרון הסתיימה העבודה על הקוקפיט , אני צריך עכשיו לראות איך אני מייצר חגורות מושב לשני הנהגים הנמרצים.

תמונות בלי נדר היום בערב...

יום נפלא.

ישן 08-05-2012, 17:06
צלמית המשתמש של zamir-bo

עדכון.

הי.

בשעה טובה יש עדכון קל...

אז כפי שרשמתי לג'יי בבוקר אז אני עובד לי בעצלתיים על הקוקפיט ועל כיסאות תא הלוחמים/נוסעים.

שוב כפי שרשמתי אני מתחיל להיות תקוע בשני דברים :
1. ייצור עצמי של חגורות מושב לכיסאות.
2. צורת סידור המושבים בתא הגדול.

כרגע התוצאה לפניכם כולל דקלים וכו...:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כיסאות הנוסעים :

עדיין הדילמה הגדולה שלי איך לייצר את חגורות המושב.
אני ינסה ליצור את החגורות ממסקינטייפ 1.5 מ"מ ולצבוע את הרצועות בשחור , לגבי האבזמים???

נראה איך נצליח להתגבר על הבעיה.

עד כאן להיום.
רעיונות לייצור חגורות , הערות , הארות יתקבלו בברכה.

יום טוב.

ישן 09-05-2012, 17:10
צלמית המשתמש של eranreches
  eranreches eranreches אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.12
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי eranreches שמתחילה ב "הגדר נזיל. יש ברשותי שלושה..."

הסט המדובר:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.eduard.com/store/out/pictures/z1/24201.gif]

לאחר בדיקה בסטוק:
חלק מספר 9 קיים בסט 4 פעמים (לא יודע למה מצוירים רק שלושה כאלו) ונשארים לי ממנו 2 עודפים (X3 סטים),
רק שתדע, משום מה יש לי שני סטים זהים (בכל סט ישנן שתי חגורות - כל חגור מכילה את ה-PE שבתמונה, אני השתמשתי באחד אז נשארו לי רק שלוש) ובכל אחד האבזמים בצבע אחר:
יש לי את חלק מספר 9 פעמיים בכסף וארבע פעמים בשחור.
חלק מספר 12 קיים בסט 5 פעמים ונשאר לי ממנו אחד עודף (X3 סטים), חלק זה הוא רק בצבע שחור.
אם תרצה חלקים נוספים תגיד לי את מספרם ואבדוק אם נשארים לי מיותרים.

מקווה שעזרתי,
ערן רכס.
ישן 11-05-2012, 12:39
צלמית המשתמש של zamir-bo

טלוויזיה עדכון עבודה

הי.

אז לאחר לבטים רבים פשוט הרמתי ידיים.
חגורות המושב יאלצו לוותר על מקומם בדגם הנ"ל.
לקח לעתיד - לעשות שיעורי בית מקיפים. מסתבר שיש קיט פירוט של אדוארד (PE) לחלק הפנימי של המסוק ועוד סט לחלק החיצוני. הסט הפנימי מכיל שדרוג די נכבד לכל אזור הקוקפיט ותא הנוסעים כולל חגורות מושב לכל המושבים וכולל פירוט רב לכיסאות האחוריים בתא.
הכיסאות המסופקים בדגם , אקדמי פשוט לא השקיעה יתר מחשבה בנידון , הרגליים שלהם לא מדויקות ולא נאמנות למציאות לדוגמא , הרכבתם תוציא ממני הרבה סלנג רחוב (קללות) והרבה עצבים אז כך שגם לגבי הכיסאות הנ"ל החלטתי לוותר.

אחרי שבכיתי הרבה וניסיתי להסביר את עצמי כמיטב יכולתי ובעיית הכיסאות / חגורות נפתרה במרכאות ניתן להמשיך בעבודה בלי חשש.
ראשית הגג של התא הודבק למקומו וכל הקונסטרוקציה של הקוקפיט עם תא הנוסעים התחיל להתמקם בחצי גוף הימני.

לציין כי הגוף עדיין לא מחובר וביצעתי הצמדה של 2 חצאי הגוף ע"מ למקם את התא במקומו הנכון.
התא כאמור הודבק לחצי ימין ואז גיליתי שהמיקום כפי שאקדמי נתנה הוא לא מי ידע מה מבחינת הישיבה במקום וגם נאלצתי להוסיף מוטות פלסטיק לצורך חיזוקים בכל מיני מקומות שלא רואים אבל מודבקים עם החיזוקים היטב.

בנוסף התחלתי לעבוד טיפה עם הסט פירוט של רענן וייס.
בחלקו האחורי של המנור ממש לפני הזנב עצמו ישנם 2 פתחים מרושתים בחלק החתון בצד.
בעזרת מקדח 1 מ"מ פתחתי את הפתחים הנ"ל בשני החצאים של הגוף והדבקתי את הרשתות מהסט פירוט במקומם תוך כדי חיזוקים עם סופר גלו בצדדים.

כבר אחרי פריימר... צד שמאל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

צד ימין והחלק הפנימי :

לגבי אזורים אלה , אני יכין מאוור גרין קופסאות קטנות שייצבעו בשחור בחלקם הפנימי ויודבקו בחלק הפנימי של הגוף לפני הדבקת 2 חצאי הגוף.

בין לבין בזמן ייבוש דבק הכנתי את כני הנסע הראשיים :

גלגל אחרי :

לגבי כני הנסע הראשיים אני ינסה טיפה לפרטי עם חוט נחושת כפי שיש באמיתי...

עד כאן להיום.

שבת שלום.

ישן 13-05-2012, 07:06
צלמית המשתמש של zamir-bo

הי.
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי jadadaia שמתחילה ב "נראה לי שהתשובה "ככה" הייתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jadadaia
נראה לי שהתשובה "ככה" הייתה נשמעת יותר טוב

הי דולב.

ניסיתי להיות ברור ככל הניתן...

עדכון קל.

אז אתמול עבדתי במשך שעתיים על הדבקת 2 חצאי הגוף.
מדובר בסיפור מתיש ומעצבן בגלל גודל הגוף.
כמובן שמרחתי דבק ועד שהגעתי לקצה כבר ההתחלה התייבשה.
הייתי צריך לעבוד לפני שיטת חברי הטוב יורה יונה... שיטת ה"פיקים": להדביק את הגוף עם נקודות פיקים קטנות של סופר גלו לאט לאט ואז למרוח דבק נוזלי עם מברשת על כל התפר של הגוף..

בכל מקרה בסוף הצלחתי במשימה , יש צורך בקצת עבודת פחחות וליטוש.

ועוד ניתוח שגיליתי שיש לבצע.. .
לאחר הדבקת הגוף עשיתי ניסוי עם חלקי הפירוט מקיט ההסבה הממוקמים על זנב המסוק בחלק האחורי על שפת הזרימה של הזנב. בתחילה לא הבנתי מה הסיפר ואז נפל האסימון שיש להוריד את כל שפת הזרימה מאחור ול"יישר" את ההגה מאחור למשטח ישר ואז חלקי ההסבה יתלבשו כמו שצריך.
בעזרת סכין סקרייבר חרטתי בעדינות את קו המיתאר משני הצדדים אז שביצעתי הפרדה מוחלטת.

תמונות בהמשך.

יום טוב לכולם.

ישן 17-05-2012, 18:23
צלמית המשתמש של zamir-bo

עדכון המשך עבודה.

הי.

אז ההליקופטר שלי מתחיל לקבל צורה של המקור...

בהמשך למה שכתבתי בהודעה הקודמת אז הודבקו החלקים למקומם - התאמה לוקה בחסר בעיקר בחלק התחתון של ההגה. החלק העליון התלבש פיקס. עדיין יש עוד קצת עבודה לליטוש שאריות הסופר גלו מהדבקת החלקים.

כל הגוף עבר ליטוש יסודי ובחלק מהמקומות גם עבודה עם חומר מילוי וליטוש סופי להחלקה והעלמת קווי תפר.

התחלתי בעבודה הרצינית עם קיט ההסבה של המסוק , יחידת החרטום הושלמה כולל קסטות מוץ בצידי הגוף.

בנוסף שמתי לב מתמונות מקור שיש ברשותי שצולמו במוזאון שחסרים מס' חלקים שלא הגיעו בקיט ההסבה ולא בדגם:
חלקים אלה כוללים 3 אנטנות בחרטום המסוק ואנטנה נוספת בגחון מתחת למנור.
כל האנטנות הנ"ל יוצרו בייצור עצמי והודבקו למקומם לפי התמונות:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

האנטנה בגחון מתחת למנור :

אזור הזנב:

רוטור אחורי אחרי צביעה:

צביעת הרוטורים (ראשי ואחורי):
הלהבים נצבעו שחור מט , עברו מיסוך בשורש הלהב כאשר כל האזור ה "חם" נצבע באלקלאד BURNET IRON , עדיין לפני קצת דריי בראש , עדיין לפני צביעת האזורים האפורים בשפות ההתקפה של הלהבים וכמובן לפני מדבקות.

עד כאן להיום.

בברכת יום נעים .

ישן 20-05-2012, 17:36
צלמית המשתמש של zamir-bo

עדכון עבודה

הי , שבוע טוב.

ראשית סירפד תודה.
כפי שציינת.. : לפעם הבאה , כרגע כבר אבוד.

ולעדכון:
יותר מדי אין למעט העובדה שסיימתי את העבודה על הדגם כמובן לפני צביעה ודקלים.
אז מה התווסף ?
הגה אחורי , רגליות בשפיץ של "בית כני הנסע הראשיים" , עוד אנטנות בחרטום ובגג לפני המנורה דיסקו , אנטנה ארוכה הנמשכת בחלק מהינשופים על המנור בצד הימני של המסוק.
את האנטנה הנ"ל ייצרתי באופן עצמאי לחלוטין:
ראשית נברתי במגרש הגרוטאות שלי ודגתי לי מס' אנטנות ישנות שנראו מתאימים בגודל והם רק קצת שויפו למראה פחות או יותר הנכון ולאחר מכן הודבקו למקומם לפי תמונות רפרנס שצולמו במוזאון.
השלב הבא היה לקחת חוט טלפון מבודד , לחתוך פחות או יותר לפי המידה ולהתחיל להדביק בשלבים את החוט לאנטנות עם סופר גלו כל תחנה בנפרד והמתנה לייבוש מוחלט בין תחנה לתחנה. לאחר הייבוש הנחתי מסקינטייפ שנחתך ל 2 מ"מ עובי והודבק על האנטנה תוך שהוא מקיף את החוט עצמו. לסיום חיזוק נוסף עם סופר גלו על הכל כולל הנייר דבק עצמו.

לתמונות:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

רוטור זנב ורוטור ראשי:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עד כאן להיום.

השלב הבא - תחילת עבודות צבעות.

שבוע טוב לכולם.

ישן 21-05-2012, 18:46
צלמית המשתמש של zamir-bo

שכחתי משהוא.

הי.

אז בבדיקה האחרונה לפני תחילת עבודת הצביעה ביצעתי שוב בדיקה עם תמונות הרפרנס וגיליתי ששכחתי כמה דברים קטנים:

4 אנטנות הממוקמות על גג המסוק בפרונט , בנוסף 2 אנטנות חרב הממוקמות בצידי הגוף בחלק הקדמי מתחת לדלתות הנהגים.

כמובן שלמעט האנטנות המעוקלות בקדמת המסוק אשר הגיעו ביחד עם הקיט 2 האנטנות מאחוריהם ו2 האנטנות חרב בצדדים מדובר בייצור עצמי.

בין לבין צבעתי כבר את הגחון באפור טמייה XF-66 , לגבי הגוון החום בהיר אני מתלבט בין הכנת הצבע לפי הוראות שיש לי מיואב אפרתי אשר מסתמך על צבעי המברול לבין הכנת הצבע מצבעים אקרילים רגילים.
נכון להרגע ביצעתי מס' נסיונות עם צבעי מיסטר הובי והגעתי לשילוב של H-313 ביחד עם H-71 כאשר החלוקה היא 313 - 6 טיפות מול 1 טיפה של 71. לפחות לפי התמונות נראה דומה למקור...

עד כאן להיום ...

לילה טוב.

ישן 07-06-2012, 06:40
צלמית המשתמש של zamir-bo

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי jadadaia שמתחילה ב "בוקר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jadadaia
במילה אחת .... מגעילה.
בשתי מילים .... התאורה מגעילה.

אין כמראה עיניים לבחון את הדגם, ובטח זה יהיה חודש הבא

ונעבור לפן המקצועי .... נראה לי היית צריך להקשיב לעמית בקשר לשיוף שאריות הדבק .... ואם זה לא מאוחר אז תנסה.

לגבי התאורה אז.. אין מה לעשות כרגע.
כאשר אני ילמד את הנושא יותר טוב אז גם התאורה תהיה בהתאם.
לגבי שאריות הדבק אז ממש אין לי סבלנות לזה...

בחודש הבא תוכל להתרשם מדגם גמור.

לגבי העבודה המהירה כביכול אז אין פה יותר מדי להבדיל מהספינה שבניתי ששם היה לי הרבה יותר קשה. העניים הוא פשוט עבודה כמעט כל יום בערך שעתיים והתוצאות מגיעות יחסית מהר...

כרגע אני עובד על הדקלים וזה בינתיים הסיפור היותר קשה.
הדף מדבקות של ישראדקל במקרה הנ"ל הוא פשוט זוועתי להבדיל מדקלים אחרים. הקטע הוא שרענן באופן חריג הכין דקלים על דף קומפלט ואין הפרדה בין הדקלים.
כל מדבקה ומדבקה נדרשת גם גזירה של המדבקה באופן רגיל וגם חיתוך עם סקלפל מסביב לגבולות של המדבקה , קטע שקצת מסרבל את העניין ומהווה מריחת זמן יותר ארוכה.

ישן 08-06-2012, 10:16
צלמית המשתמש של zamir-bo

עדכון.

הי.

ראשית גילוי נאות..
עקב חוסר זמן , התמונות בהודעה הקודמת צולמו כבר לפני שבועיים לערך , מה שאומר שכבר שבועיים אני עובד על הדקלים.

כפי שציינתי הדקלים בדגם הזה הם פשוט קריעת ת.. עקב כך כי מדובר בדף אחד רציף שכל מדבקה ומדבקה יש גם לגזור וגם לחתוך עם סכין בעדינות רק את הכיתוב עצמו.

אבל בשעה טובה ומוצלחת לפני כמה דקות הסתיים השלב הקשה של הדקלים , כרגע ממתין להתייבשות מוחלטת של הכל , (בתמונות לא רואים אבל חלק מהדקלים עדיין רטובים) ולכה מט לסגירה סופית של העסק.

תמונות צד שמאל של המסוק:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונת חזית:

תמונות צד ימין של המסוק:

רוטור אחורי:

רוטור ראשי - חלק תחתון:

ולסיום , רוטור ראשי חלק עליון:

עד כאן להיום.

שבת שלום.

ישן 09-06-2012, 15:52
צלמית המשתמש של zamir-bo

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי Black Bamba שמתחילה ב "אבל מה עם כול שלוליות הסופר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Black Bamba
אבל מה עם כול שלוליות הסופר גלו? מדוע לא שייפת אותן לפני הצביעה?
הן מאוד בולטות לעין!
חוץ מזה נראה נחמד.

הי.
לגבי השלולויות סופר גלו מדובר פשוט בעצלנות שלי לשייף עוד קצת , זה הכל.
מה שכן... כשמסתכלים מרחוק יחסית _עוד מס' שניות נעלה תמונות סופיות...) קשה להבחין.

שוב מדובר בעצלנות שלי כאשר גם יכול להיות שאשר צודק במה שהוא כתב ואני לא מסכים איתך שאתה לא מבין ואנחנו כן.
אולי בבניית דגמים אנחנו מבינים יותר עם דגש על אולי וסה"כ בשבילנו כל דעה וכל חוות דעת היא חשובה מאד וחבל שההערות האלה באים בסוף ולא בשלבים מוקדמים כאשר התיקון הוא קל.
במצב של היום לבצע תיקון זה פשוט הרבה יותר קשה.

וזאת הסיבה שאנחנו מבקשים הערות והארות כל פעם...

חומר לחשבה.

ישן 09-06-2012, 16:14
צלמית המשתמש של zamir-bo

צילום תמונות סופיות.

הי.

אז לאחר ויכוח אקדמאי בפוסט הקודם אז היום בבוקר צולמו תמונות סופיות של המסוק.

לפני התמונות משפט אחד נוסף ואחרון הקשור לפוסט האחרון.

לדוגמא BLACK MAMBA הנכבד , אתה אומר במפורש שאתה מכיר את המסוק אמנם מהתא האחורי אבל מכיר.
לצערי ואני מדגיש לצערי לא זכור לי שהגבת לי ביומן הבניה הנ"ל.
אני שוב חוזר ומדגיש , אנשים שמכירים את הכלי שאנחנו בונים וגם כאלה שלא מכירים מוזמנים להגיב ולהעיר דברים אשר יכולים לתקן טעויות שלנו בוני הדגמים.
כל תגובה כזו אפילו אם היא נראית בתחילה תגובה שלא קשורה לכלום יכולה לעזור בצורה שלא תאומן.

ועכשיו לתמונות:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

זהו...
הסתיים לו עוד יומן בניה.
הדגם הבא אין לי כוח ליומן בניה אז יהיו רק תמונות בסוף , מדובר בדגם של מטאור בקנ"מ 1/72 שכמובן יהיה מטאור ישראלי.

שבוע טוב.

ישן 10-06-2012, 14:50
צלמית המשתמש של zamir-bo

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Black Bamba שמתחילה ב "תשמע, מצטער ממש לא התכוונתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Black Bamba
תשמע, מצטער ממש לא התכוונתי לפגוע.
אני לא נכנס לפורום הזה ובכלל יותר מידי, כך שלא יכולתי להגיב יותר מוקדם.
אני מכיר את המסוק כמו שכול חירניק מכיר, כניסה תא אחורי ויציאה.

אני לא חושב שההערה שלי קשורה למכיר או לא מכיר את המסוק, אלא לבניית דגמים ששם באמת שאין לי מושג.

שוב מצטער.

הי.

ממש אבל ממש לא פוגע...
להפך , הביקורות של אנשים כמוך וכמו אחרים ממש חשובות לנו כבוני דגמים , אנחנו במהלך הבניה צריכים להתייחס ל1001 דברים וכמובן לא תמיד פוגעים בהכל וההערות יכולות לתת לנו את הנושא אותו פיספסנו ולתקן כמובן כשזה מגיע בזמן.
וכל ביקורת כמובן כשהיא בשפה תרבויתית היא ביקורת בונה וממש לא הורסת.

דולב אני מצטער לא הבנתי את שאלתך לגבי הנושא של שחור / ירוק / לבן , ממש לא הבנתי לגבי השאלה.
לגבי השחור בזנב המסוק אין לי מושג (אם הכוונה היא לשפת ההתקפה הצבועה בשחור) מה הייעוד ולמה דווקא שחור ולא ... סגול לדוגמא.

עדי חזק , הוא הכתובת לשאלות מסוג זה.

יום טוב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:00

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר