לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-05-2012, 12:28
  משתמש זכר golden blank golden blank אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "T-34 מוסב לעמדת תובה, בסוריה וישראל"

אני מתנצל הצריח הזה היה במלחמה אבל נדיר מאוד הוא תוצרת רוסית כניראה הם כן הגיעו לכאן אבל בתמונות של מרקוס מרכו מצתער לא קלטתי את השם זה צריח צ'כי

צריח של T-3485 לא קל לזיהוי אבל יש כמה קוים מניחים מאוד ברורים שמבדילים בין היצור של המפעלים השונים http://www.missing-lynx.com/article...rpt34/rpt34.htm וצריח צ'כי מצוייד בS-53 L-54,6 ה85 הכי ארוך שהיה אני לא בטוח אבל אני חושב שהתותח הזה היה כבר בשימוש בסוף המלחמה לT-34 היו המון סוגים של תותחים L-11 F-34 ZIS-5 (76ממ) 85 ממ זה D-5-T שזהה לD-5-S שהותקן על SU-85 השוני הוא התושבת של התותח בגירסת הT הוא על ציר אופקי על מנת לבצע הנמחה והגבהה של התותח וגירסת S הוא גם אנכי וגם אופקי ותותח האחרון הS-53 שממנו יוצרו 2 גרסאות L-51 שהוא היה קצר היה במרבית 1944-45 וL54,6 שאני בספק אם נכנס למלחמה

נערך לאחרונה ע"י golden blank בתאריך 03-05-2012 בשעה 12:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-05-2018, 13:43
צלמית המשתמש של שפן סלעים
  שפן סלעים שפן סלעים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.14
T-34 שלל כבונקר צה"לי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "T-34 מוסב לעמדת תובה, בסוריה וישראל"

דברים שכתב strong1 באשכול "השימוש הנרחב בנשק שלל יחודי לצה"ל"

הרבה לפני ששרמנים הפכו לבונקרים סטטיים בבקעת הירדן ובגבול הצפון, מסתבר שצה"ל עשה שימוש דומה בתובות של T-34 שנפלו שלל. ריכוז של 7 תובות T-34/85 בסמוך לקיבוץ אל-רום (שהוקם רק שנתיים לפני המלחמה) למרגלות הר החרמונית, בטרם הועברו להטמנה בפסגת תל-שמס ואולי גם בתלים נוספים ברחבי המובלעת (שימו לב לפתח שנפתח באחוריהן). לא ברור עדיין האם מדובר בטנקים או אולי אפילו בונקרים סורים ש "נפלו שלל" והובאו לשטח ישראל (בטרם נעשה בהם כאמור שימוש חוזר) או באלתור ישראלי על בסיס טנקים אמיתיים שנפלו שלל בשש הימים ו/או יוה"כ עצמה. צריך לבדוק אולי בספרים של מש"א/חימוש.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

והאישור סופי - ה T-34 בונקרים הם מעשי ידי הסורים ולא מעשה ידינו

http://kipur.ynet.co.il/#!:/ResourceContent.aspx?link=http%3a%2f%2fwww.ynet.co .il%2fhome%2f0%2c7340%2cL-11099%2c00.html

חמוש ברובה. ובמצלמה

"מקלעה עברנו ליער ליד בוקעתה, ומשם חצינו את הגבול באוטובוסים לפנות ערב ביום חמישי (11 באוקטובר) או שישי. הרגשה מוזרה. הלחימה בעיצומה ואנחנו באוטובוס של אגד. הגענו לחאדר למה שנראה כמוצב סורי שממנו יצאנו לפעילויות בעומק השטח שנכבש על ידי כוחותינו. מחאדר יכולנו לראות את רכס החרמון. בשטח היו פזורים טנקי T-34 ששימשו את הסורים כעמדות ירי נייחות."

מן הסתם נלקחו שלל לשטחנו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר