לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-05-2012, 17:11
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "חבל שאת לא רואה מה מגוחך"

הסברתי כבר מה דעתי על הביאיי. זה פשוט לא רלוונטי לצורכי המודעה. אז למה בכלל להזכיר אותו אתה תוהה? כי היא למדה בשבילו ובא לה שזה יופיע. זכותה. כמו שיש אנשים שהם ד״ר והם מתעקשים שיפנו אליהם בד״ר. בימנו כולם עושים תואר, יש כאלה שעושים סתם תואר כללי, בשביל לכתוב בקורות חיים שיש תואר ראשון. לא ראיתי עו״ד מוסמך או דוקטור מוסמך, כי ההסכמה ברורה מאליה. אם אתה עו״ד מין הסתם שהוסמכת להיות עורך דין, אחרת לא היית עורך דין. כנל לגבי רופא. קוסמטיקאית לעומת זאת, זה לא כזה ברור. אני יכולה כרגע לפתוח עסק בבית לעיצוב גבות וציפורניים, כי כל החברות שעשיתי להן אומרות שאני תותחית. ואין לי שום הסמכה. ואני אקרא לעצמי מירי הקוסמטיקאית.
לגבי ההתמחות בשרירי פנים, יש עורכי דין שמתמחים בפלילי, יש עורכי דין שמתמחים במשפחה. יש רופאי עור ויש רופאי נשים. למה קוסמטיקאית לא יכולה להתמחות במשהו?
אולי המחקר שלה מטופש לגמרי וחסר כל בסיס, ובתכלס התעמלות פנים נשמע לי מגוחך לגמרי. אבל זה לא האישיו. לא כתבת בכותרת ״מישהו רוצה לאמן את שרירי הפנים?״ אתה הדגשת באדום את נושא ההסמכה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-05-2012, 02:19

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "ברור שהדגשתי את המילה, כי זה נראה לי מגוחך, נקודה."

כשאני מדברת עם בנאדם והוא מתעקש שיקראו לו דוקטור, הוא לא אומר תקראו לי דוקטור לרפואה וישנצקי. או דוקטור לאסטרופיזיקה אבוטבול. פשוט דוקטור. אני מניחה, שאולי יש לה תואר כללי. זה מאוד נפוץ, ואז זה גם מספיק לכתוב BA.
זה כולה תגית, זה לא כרטיס ביקור וזה לא מודעה ולא שורה בקורות חיים. זה אמור להיות קצר וקולע. אתה מקבל מהתגית הזאת את כל המידע הדרוש - היא קוסמטיקאית רצינית (כן. אני יודעת שזה מצחיק אותך, ואולי אתה חושב שזה באותה רמת גיחוך כמו קופאית מוסמכת או מנקה מוסמכת. אבל זה לא. זה בנאדם שמתעסק עם פנים של אנשים! פאשלה שלה ואני לא אצא מהבית), היא עברה הסמכה, היא למדה לתואר, היא מתמחה במשהו. זהו. מה עוד אתה צריך לדעת עליה?

ישן 06-05-2012, 03:10

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אני מצטער, שיחה איננה כתיבה"

אתה יודע מה? סבבה. מקבלת מה שאתה אומר. בוא נלך רגע לכיוון אחר. הידעת שיש תואר ראשון בלימודי קוסמטיקה? (

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. למשל, ואם תחפש בגוגל תואר בקוסמטיקה תמצא עוד).
עכשיו שלמדנו את הדבר החדש הזה, עדיין היית צריך שיהיה כתוב "בעלת BA בקוסמטיקה וקוסמטיקאית מוסכמת"? אני חושבת שאולי זה ברור מאליו, כמו שלא אומרים "בעל LL.B במשפטים ועו"ד מוסמך".

(במידה ואתה הולך לטעון שאם כך, אז עדיין ציון התואר הראשון מיותר, אקדים ואומר שלא - שכן אם נשאר עם ההשוואה לעורך דין, אז עורך דין לא יכול להיות מוסמך בלי תואר ראשון. קוסמטיקאית יכול להיות מוסמכת בלי תואר ראשון).

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 06-05-2012 בשעה 03:13.
ישן 06-05-2012, 03:37
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
ברור שסבבה :)
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אתה יודע מה? סבבה. מקבלת מה..."

קודם כל, הבאת לי קישור ליוטיוב עם מכללה כלשהי שמתיימרת לתת תואר ראשון בקוסמטיקה. נגיד שהם
מעניקים תואר, ונגיד שהמועצה להשכלה גבוהה מכירה בו, ונגיד שהכל ורוד והעולם יפה.

את עדיין לא יכולה להביא לי שום דוגמה לגבי מישהו שמציין תואר B.A סתם כך בלי פירוט, ואגב, היא בכלל
לא עשתה תואר בקוסמטיקה, מסתבר, אלא תואר בחינוך גופני ממכון וינגייט. חבר שלי עושה בימים אלה תואר
כזה, ואני לא זוכר שהוא דיבר על התמקדות מיוחדת בשריר הפנים.

אגב, אם תבדקי את העניין, אני מוכן להתחייב לך (וזה מניחוש "פרוע"), שאותה גברת נתנה לעצמה את התואר
"מומחית לשרירי הפנים" ואין לה מקור חיצוני שיאשר את היותה מומחית שכזאת.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:19

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר