לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2004, 15:02
  GiladS86 GiladS86 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.03
עזרה בתכנון מערכת אוורר למארז

היי
יש לי מארז יש בו הרבה הכנות למאווררים ורציתי להתייעץ איזה מאוורר כדאי לשים בכל הכנה(מאוורר שיכניס אוויר או יוציא אוויר).
המארז הוא לא של איזה חברה מוכרת....סתם מארז...
יש לי בו כרגע מאוורר אחד על המעבד של 60 מ"מ ועוד מאוורר צידי שמכניס אוויר למארז בגודל של 80 מ"מ.
ההכנות של המאווררים הן:
-2 מקומות למאווררי 80 מ"מ אשר נמצאות אחת על יד השניה(במאוזן) בחלק הקדמי התחתון של המארז(איפה שההרדיסק יושב),
-מקום למאוורר תקרתי (גג המארז באמצע שלו....בין הספק לכוננים האופטים) בגודל 80 מ"מ (אני מניח שהוא צריך להוציא אוויר כי אוויר חם עולה למעלה..),
-2 מקומות למאווררי 80 מ"מ אשר נמצאות אחת מעל השניה (במצב מאונך) בחלק האחורי העליון של המארז מתחת לספק (דיי צמודים למעבד, ההכנה העליונה יותר קרובה אליו).
-יש לי עוד הכנה למאוורר 80 מ"מ בחלק התחתון האחורי של המארז (איפה שהPCI) אבל שמו לי כרטיס רשת שמפריע עכשיו לשים שם את המאוורר אבל אני יכול לסדר שיהיה מקום למאוורר אם המאוורר הזה נחוץ גם הוא בשביל זרימה טובה...

מצטער שאני לא מצרף תמונות פשוט אין לי מצלמה דיגיטלית באיכות תמונה נורמלית...אולי אני בכל זאת אוסיף תמונות בהמשך אם התיאור שלי לא מובן
תודה לעוזרים,
גלעד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר