לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-05-2012, 17:34
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
חה"כ הורוביץ 'ניסה לפוצץ ארוע' בשטח משכן הכנסת - ובתקשורת אין בקורת

מאבטחי הכנסת - נאלצו להוציא את המתפרע מילולית שלא רוחש כבוד למוסדות המייצגים של הציבור אבל שום צקצוק שפתיים לא נשמע בתוכניתו של רזי ואפילו כרמון מהמכון לדמוקרטיה לא הביע דאגה כנה בכל תוכניות הצהרים.

http://reshet.tv/%D7%97%D7%93%D7%A9...icle,96750.aspx

יש כללים במשכן. ואילו חה"כ כהנא למשל בימי כהונתו היה מפוצץ מסיבת עיתונאים של רק"ח - הייתה התקשורת סוערת בגין האיום על הדמוקרטיה ויו"ר הכנסת היה מזדעזע על שלושה מוספים. כל מעשי אלימות - ופיצוץ מסיבת עיתונאים היא סוג של אלימות - אין מקומו בשטחה של לב הדמוקרטיה. השתקת נבחר ציבור אחר וקל וחומר רוה"מ בשטח ובזמן שהוקצו לו בתוך המשכן [למעט קריאות הביניים המותרות במליאה] אינה 'זכות הזעקה של המיעוט [או של הקוזאק]' אלא 'נסיון לבטל בכוחנות את זכות ההכרעה של הרוב'

אבל עפ"י התקשורת - יש כאלה שמותר להם.

יש כאלה שמותר להם להתייחס להסכם קואליציוני ולממשלה נבחרת כאל תרגיל מסריח שהרי בעיניהם הבולשיביקיות - כל הדמוקרטיה היא תרגיל מסריח שנועד ליטול את השלטון משלושת האחוזים שנמשחו למלוכה ע"י מלאכי הקרמלין.

מרצ היא כבר מזמן מפלגת שמאל קיצון שמעטים הם החוטים וההזדהות שנותרו כמקשרים בין נבחריה לבין עיקר המחנה הציוני. מעט מאוד כבוד רוחשת מפלגה זו לדמוקרטיה בדרך התנהלותה.

אילו הייתי איש שמאל - הייתי מודה ומברך על קיומה של אלטרנטיבה בדמות שלי יחימוביץ בזירה הפוליטית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:43

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר