לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2012, 17:01
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "חצי מכל שנה לא מספיק לך?"

אני מבין שאתה מתכוון שאתה מחלק את זמנך בין ישראל לארה"ב לחצאי שנים.
לכן השאלה מלמעלה היא: האם אתה דואג שיזמנו אותך למילואים רק בחצי שנה בא אתה נמצא?

למיטב זכרוני צריך להודיע לשגרירות רק אם עוזבים לשנה ומעלה, ובגלל זה סביר שלא ידעו שאתה לא בארץ, ויכולים לשלוח לך זימון למילואים חודש אחרי שעזבת לעוד חודשיים, ואתה אפילו לא תדע מזה.
עם איך שעובדות שלישויות בצבא, אפילו אם היית מודיע להם אלף פעם, עדיין סביר מאוד להניח שהם לא יקלטו את זה וישלחו לך זימון בדיוק לאמצע התקופה בה אתה בחו"ל...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-05-2012, 02:40
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "תגיד לי אתה - אם היית בחו"ל..."

תלוי כמה חשוב. אני לא הייתי במצב כזה אז אני לא יודע להגיד כמה זה חשוב לי, אבל קשה לי לתאר לעצמי אנשים שטורחים בשביל זה. (יכול להיות שזה חוסר דמיון)
כשמדובר בצו 8 בשביל חומת-מגן או משהו כזה, אנשים היו מגיעים, ואפילו מתנדבים (וזה באמת קרה, כך שכאן זה לא ניחוש). בשביל אימון שקרי שבו מרשים לך לירות 12 כדורים ו-0 פגזים אני מניח שהרבה אנשים לא היו טורחים.

אם אפגוש עוד אנשים שמבלים חלק ניכר מזמנם בחו"ל, אנסה לברר אם הם משקיעים כמוך.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 11-05-2012, 19:31
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "א. אם אתה מתאמן במא"ש, כנראה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
א. אם אתה מתאמן במא"ש, כנראה שאתה במא"ש. שזה רק מרכז אחד בכל מל"י.

לא בהכרח, האמת שאפילו יש סיכוי גדול יותר שההיפך התרחש. את לא יודעת כמה אוהבים לשים את המתאמנים של המא"ט במאהלים של המא"ש ולהיפך וכמובן לשבץ את החד"א במרכז שבו הם מתאמנים ולא במרכז בו הם ישנים, על מנת למקסם את כמות ההליכות באימון. (תארי לך איזה כיפיות הצעדות של מיד אחרי החתמה ובדרך להזדכות מהמאהל של המא"ש למא"ט עם כל הציוד עלייך...)

בחיי שבשלב מסוים הייתי בטוח שהק.אג"ם והקלאו"ג מקבלים סיפוק מיני מהחרא הזה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 11-05-2012, 23:06
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני מניח שזה משום שרוזה וג'ראלד פוקס
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "עדיף, גם ככה קהל היעד שלהם..."

מווטווטר ניוג'רזי לא הבינו שיחד עם תרומת מליונים למחשבים, מזגנים, מכשירי כושר ומה לא... צריך לתרום גם טכנאים ואנשי אחזקה אזרחיים, ולא את מערך התפעול והתחזוקה של צה"ל שלא הצליח, מעולם!, אפילו במשימה של התקנת דלתות רספיה שלא צריך עוצמת נגיחה/בעיטה/משיכה של ממוטה סיבירית בשביל לפתוח/לסגור (וגם אז מעירים את כל הגדוד). אני מניח שברגע שהלך העכבר של עמדת האינטרנט כל המתקן הושבת.

אני זוכר שכילד שלמד היסטוריה לא הבנתי למה במלחמות גדולות יש מחסור בביצים בעורף. הרי תרנגולת מטילה אולם ממילא, ואותו אחד שאוכל בבית, יאכל גם בחזית. עד שהגעתי לצה"ל והבנתי שכדי שחייל יאכל ביצה קשה בבוקר צריך משהו כמו 12 ביצים+2 נגדים+חמישים ליטר דלק+איזו חוברת הדרכה...
ישן 11-05-2012, 23:18
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
צה"ל שאני מכיר נראה ככה מאז ומתמיד כך שאני לא מתפלא...
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "זה, או שכמה עובדי רס"ר ביצעו..."

בסך הכל החדר מחשבים הלא פעיל מצתרף פה לבריכת השחיה העתיקה (ליד רספיות החש"ן) ושלל חורבות אחרות. כשהייתי בסדיר שום דבר לא עבד אף פעם בכל מה שנוגע לענייני פנאי. ואם עבד, אז עבר השתלטות עויינת ע"י אחד מזרועות המפקדה. פעם במילואים באיזה מוצב ליד חברון גילינו שסדירים של מ"צ הפכו את המועדון לחדר טלביזיה פרטי שלהם. כנראה ששורת פלוגות קו מילואים לא שברו אותם, אבל אנחנו כן... אחרי זה שלוש שבועות הם הסתובבו צ'ילבה במוצב כאילו אנסו אותם. זה רק עודד אותנו להתעלל במפונקים האלה יותר והמ"פ מצא דרכים יצירתיות להכניס אותם לעוד מעגלי פעילות (תמיד בחוקים יש פרצות בשביל זה). העניין הוא שרוב יחידות המילואים לא רוצות להכנס לזה....
ישן 11-05-2012, 23:22
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "צה"ל שאני מכיר נראה ככה מאז ומתמיד כך שאני לא מתפלא..."

ביפתח בחטיבה צפונית, היה מועדון מרהיב, פלזמות, כורסאות, שולחן סנוקר....אף לוחם לא זכה לראות את המועדון מבפנים, אפילו לא המ"פ, היינו מצמידים את הפנים לזכוכית וחולמים....

אני בכלל לא מדבר על מה שהלך בנחל-עוז, מפאת יושבי המקום, כאמור, הכי כיף שזכינו לו שם היה לצלול בפודרה של המשטח רק"מ.

בכלל אני חושב שצריך ליידע את כל התורמים החמודים מצפון אמריקה שישמרו על הכסף שלהם או יפנו אותו לדברים חשובים יותר, כי באמת, חבל...

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 11-05-2012, 19:58
  eshely77 eshely77 מחובר עכשיו  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
אני מת על צאלים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sougly שמתחילה ב "שמע ישראל יש לי מילואים בחור נידח ...."

כל פעם שאני שם האמונה שלי בקיומו של האל מתחזקת, אחרת אי אפשר להבין איך זה שאנחנו עדיין מנצחים.
כמה מהפיתוחים המרשימים ביותר של צה"ל באים שם לידי ביטוי.
המשמעותי ביותר הוא היכולת לפרוש 55 דקות של אימון נטו על פני 5 ימים.
אבל יש עוד כמה, כמו זה שמזמינים אנשים לאימון שעולה מליונים וחוסכים בתחמושת לנק"ל.
התובנות המפתיעות של אנשי ההדרכה בכל תחום. האמת שהפעם זה שבר שיאים.
שלא לדבר על זה שתמיד יש את השעור עם הגנרל שמדבר על הפאקים שהיו במבצע/מלחמה/ריקוד בלט הקודם. ועל הלקחים והשינויים המפליגים שהמערכת עברה מאז.
במילואים הראשונים האמנתי.

בימנו אני כבר נרקב במפג"ד, אבל בימים בהם סיור ותצפית בגבול מצריים, היו חלק בלתי נפרד מהתעסוקה אז אין ספק שהבורקס והקראוסון לפני התעסוקה היו מהתופינים הטובים בחיי.

ישן 13-05-2012, 00:57
  משתמש זכר dewq dewq אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל dewq
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sougly שמתחילה ב "שמע ישראל יש לי מילואים בחור נידח ...."

אני כבר מרגיש בצאלים כמו בבית.. כמעט פעמיים בשנה אני מגיע לשם לטיול האמרים של ארבעה ימים או טיול טנקים...
פעם בשיא החורף ופעם בשיא הקיץ
ממתי יש שמה יתושים?? לא נתקלתי אפעם ביתוש בצאלים.
אבל כבר התרגלתי לטימטום שלהם.. משהו חדש שהם חשבו עליו זה בוא נחייל אותם ממש בכניסה לבסיס ואז הם יצטרכו לסחוב את כל הציוד על הגב עד למשטח האמרים/טנקים שכמובן נמצא שצד השני של הבסיס ואז ישלחו אותנו לחד"א ששוב הוא בצד השני של הבסיס...
וכמובן המ"פ התחנן שנגיע מוקדם ממש (כמו במכוניותינו הפרטיות) כי יורדים לשטח מוקדם ומתחילים ישר באימונים, מה שקרה בפועל, כפי שאתם בטח מנחשים, שכ"כ היה לי משעמם אחרי השנ"צ ולא הצלחתי להירדם שוב שהלכתי לשק"ם בפעם ה100 באותו יום וראיתי שתורמים דם אז אמרתי למה לא נתרום גם...
והכי כיף זה שאני שמה שוב בסוף החודש....

ישן 13-05-2012, 01:40
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
עיה"ק צאלים!

ציר נימלר...
ציר וינונה...
נ"נ שופך מנוע 15 מטר מעבר לשער...
שקם שתמיד סגור, חוץ מאשר כשאתה בשטח...
סדירים אנטיפאתים ברמות שגורמות לסוכני KGB להיראות כמו דודות נחמדות...
ציוד עתיק ומתפרק, אם תתלונן יחליפו לך אותו בציוד חדש ועדיין מתפרק...
היתושים והזבובים שנשלחו ע"י החמאס במשימה סודית בעורף האויב...
השמיים המדהימים בחשכת הלילה כשאתה בשטח, עם מיליון כוכבים...
המקלחת השמימית אחרי יציאה משטח אש, יוצאים ממנה רק שכמפסיקים לרדת ממך מים שחורים...
שוב להישבע בדרך הביתה שזאת היתה הפעם האחרונה, ושוב לקלל את עצמך בפעם הבאה שאתה מגיע...

Zeelim - same shit, different training

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:36

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר