לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-05-2012, 10:48
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
תראה, לא נעים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אם יש למשטרה "תיאור כללי" של..."

עד לא מזמן התקשורת פמפמה לנו שמדובר בפליטים מסכנים שיש לקלוט אותם, הציגה את אלי ישי כגזען מניוק ופרסמה טורי דעה של "אקטיביסטים" הזויים ומשועממים שמכורים להיי של תחושת חמלה נוצרית:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3381323,00.html

כשהתבררה האמת המרה, התקשורת נדרה נדר של שתיקה. ו... אופס! אנחנו מתעוררים ב-2012 למציאות בה יש עשרות אלפי אפריקאים מסתננים בישראל ומאות נוספים נכנסים מידי חודש.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4160260,00.html

פתאום יש לנו מושבה אפריקאית קטנה בדרום תל אביב, בלי שאף אחד שם לב! מעניין איך זה קרה

עם זאת, יתכן שבמקרה הספיציפי הזה האונס בוצע ע"י "אלמוני" מסוג אחר ואונס בידי שב"ח אפריקאי יבוצע שוב רק בשבוע הבא או בזה שאחריו...

ישראל בדרך להפוך למדינה סקנדינבית בחסות התקשורת?
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-05-2012, 10:44
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "בן 18 הותקף וחברתו נאנסה בגן העיר כנראה על ידי בן מיעוטים"

זה נשמע ממש מזעזע.
אני שואל את עצמי מה הייתי עושה באותה סיטואציה במקום אותו בחור בן 18. אני נוטה להאמין שהסיטואציה הייתה מסתיימת בזה שהגבר התוקף היה יוצא מזה עם איזושהי נכות לשארית חייו אבל אי אפשר לדעת. כבר היו לי מקרים בהם האימה שיתקה אותי והיו לי מקרים בהם הצלחתי להתעשת מהר והצד השני קיבל מכות.

בכל מקרה, כואב הלב. אני מעריך שהמקסימום ששופט ישראלי ייתן בגין התקיפה והאונס (במידה שתוקף ייתפס) זה באזור ה 8-12 שנים בפנים.

אתמול נסעתי באזור התחנה מרכזית הישנה וכרגיל התבוננתי במדינה האפריקאית שצמחה שם. זה פשוט פשע שהנהגת המדינה לא הכריזה מלחמה על העניין הזה.
ישן 12-05-2012, 11:09
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "הנהגת המדינה הכריזה מלחמה. התקשורת השיבה באש"

למי אכפת מהתקשורת אם הציבור רוצה משהו אחר? התקשורת לא באמת כזו עוצמתית. אם היא הייתה כזה פקטור משמעותי אז הליכוד לא הייתה מפלגת השלטון ונתניהו לא היה כ"כ גבוה ויציב בסקרים.

בשלב ראשון צריך לעשות סוג של עוצר לילה על האזור שמאוכלס בפולשים מאפריקה. כל שחור שיסתובב מחוץ לאזור המוגדר יעוכב ע"י כוח משימה שיוקם במיוחד לטיפול באנשים האלה. מי שלא יהיו לו מסמכים שמעידים על אזרחותו הישראלית או על היותו תייר וכו' יוחזק באזיקים עד שיגיע אור היום.

זה לא מעניין אותי שהדברים נשמעים לא נאורים. אנחנו רואים איך האפריקאים והמוסלמים שוטפים את אירופה ומרוב שלא נעים לאירופאים להפגין כלפיהם יחס שעלול להתפרש כגזעני הם מאבדים את היבשת.
ישן 12-05-2012, 11:56
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "בסופו של דבר מי שאשם זו לא..."

בהמשך למה שברווז גומי אמר, התקשורת היא הכלי העיקרי והשלוט בעיצוב דעת הקהל, דעת הקהל למעשה מחזיקה את השלטון בביצים (אתה יודע, דמוקרטיה וכו') ופרט למקרים קיצוניים ונדירים במיוחד (ההתנתקות, למשל) הממשלה לא יכולה לפעול בניגוד לדעת הקהל, שכן באופן טבעי לפוליטיקאים חשוב יותר הטווח המיידי (בחירות) מהטווח הארוך (הטבה של איכות החיים), זה לאו דווקא לכלוך על פוליטיקאים אגב, יש בזה הרבה הגיון. פוליטיקאי יכול לטעון, בצדק, שעדיף לא לפעול בנושא מסוים ע"מ להבטיח בחירה מחודשת שלו בעתיד והמשך פעולות במישורים אחרים, מאשר ללכת עם הראש בקיר בנושא אחד, לא להצליח לקדם אותו ולאבד את המשרה כך שכל התרומות הפוטנציאליות האחרות שלו ירדו באסלה.

במובן הזה, התקשורת היא זאת שקובעת את סדר היום של הכנסת והממשלה, היות ועושה רושם שהתקשורת היא אנטי ציונית ופרו מדינת כלל אזרחיה, זה אינטרס מובהק שלה לאפשר זרימה של פולשים אפריקאים ועל כן ידיעות על אונס ותקיפה של אזרחים ישראליים ע"י שב"חים (דבר שקורה על בסיס כמעט יומיומי) נדחקים לשולי השוליים של התודעה הציבורית.

קח את נושא האונס במסיבת הסיום של התיכון, כמה טררם היה סביב זה? כמה פימפמו לנו את המוח עם זה? אתה ידעת שלפחות אחד מהאנסים היה שב"ח מגאנה (אאז"נ)? כמה שמעת על האירוע מאז שגילו את הפרט השולי הזה?
יומיים אחרי צירוף מופז לקואליציה כל כותרות העיתונים עדיין הזדעקו על כך. דיפדפתי במעריב לעמודים הפנימיים. לקראת הסוף, בעמוד ששמור להודעות שוליות (במשבצות כתבות הקטנות בצידי העמוד) קראתי שנעצר תושב סודאן שאנס צעירה ישראלית.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 12-05-2012, 11:25

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "למי אכפת מהתקשורת אם הציבור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
למי אכפת מהתקשורת אם הציבור רוצה משהו אחר? התקשורת לא באמת כזו עוצמתית. אם היא הייתה כזה פקטור משמעותי אז הליכוד לא הייתה מפלגת השלטון ונתניהו לא היה כ"כ גבוה ויציב בסקרים.

יש חלק ניכר בציבור שמחליט מה הוא רוצה על סמך מה שכתוב בעיתון.
אלמלא התקשורת מפלגת "קדימה" לא היתה קמה ובודאי לא היתה הופכת למפלגה הגדולה ביותר בכנסת כיום.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
בשלב ראשון צריך לעשות סוג של עוצר לילה על האזור שמאוכלס בפולשים מאפריקה. כל שחור שיסתובב מחוץ לאזור המוגדר יעוכב ע"י כוח משימה שיוקם במיוחד לטיפול באנשים האלה. מי שלא יהיו לו מסמכים שמעידים על אזרחותו הישראלית או על היותו תייר וכו' יוחזק באזיקים עד שיגיע אור היום.

זה לא מעניין אותי שהדברים נשמעים לא נאורים. אנחנו רואים איך האפריקאים והמוסלמים שוטפים את אירופה ומרוב שלא נעים לאירופאים להפגין כלפיהם יחס שעלול להתפרש כגזעני הם מאבדים את היבשת.

אתה נשמע היסטרי שלא לצורך. כל שצריך הוא לקבל החלטה ולהוציא אותם מכאן חזרה למקומות מהם באו בצורה מסודרת שלא תייצר לנו עוד "אייזנרים" מיותרים.
זה, ולתגבר את המשטרה באזורים מועדים לפורענות.
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

ישן 12-05-2012, 11:38
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "[QUOTE=צ'אקי.]למי אכפת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי asafn88
אתה נשמע היסטרי שלא לצורך. כל שצריך הוא לקבל החלטה ולהוציא אותם מכאן חזרה למקומות מהם באו בצורה מסודרת שלא תייצר לנו עוד "אייזנרים" מיותרים.
זה, ולתגבר את המשטרה באזורים מועדים לפורענות.

אם אמא שלך הייתה נאנסת ע"י אפריקאי ולא הבת של איזה מישהו שאתה לא מכיר אז היית שר שיר אחר. קל לדבר גבוהה גבוהה כשזה מישהו אחר שחוטף את המכות.

חוץ מזה, מה זה "בצורה מסודרת"? אתה לא יכול לשים את הזרים במטוס ולהחזיר אותם לחור ממנו הם באו. אתה צריך אור ירוק ממדינת המוצא שלהם בשביל להיכנס לשטח האווירי שלהם ולנחות בשדה התעופה שלהם.

אתה צריך לייצר הרתעה שתגרום לזרים נוספים להפסיק לרצות להגר לישראל. הם באים לפה דרך מצרים. הם לא עוצרים במצרים. הם בוחרים בישראל. אתה צריך ליצור בום תודעתי שיהדהד בתקשורת העולמית. בום כזה שיגרום לזרים להעדיף להגר למדינות אחרות.
ישן 12-05-2012, 12:01

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=asafn88]אתה נשמע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
אם אמא שלך הייתה נאנסת ע"י אפריקאי ולא הבת של איזה מישהו שאתה לא מכיר אז היית שר שיר אחר. קל לדבר גבוהה גבוהה כשזה מישהו אחר שחוטף את המכות.

מה אתה רוצה להגיד בזה? שאתה רוצה לייצר תמונות יפות של אפריקאים מוכים שיפלו כפירות בשלים לידיים של כתבים שיעשו מהם מטעמים, בסגנון העליהום על אייזנר?
אתה רוצה לראות כותרות בעיתוני העולם שמשוות את ישראל לגרמניה הנאצית?
וכל זה בגלל שחם לך?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
חוץ מזה, מה זה "בצורה מסודרת"? אתה לא יכול לשים את הזרים במטוס ולהחזיר אותם לחור ממנו הם באו. אתה צריך אור ירוק ממדינת המוצא שלהם בשביל להיכנס לשטח האווירי שלהם ולנחות בשדה התעופה שלהם.

כן. בדיוק זה.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4159816,00.html
ציטוט:
באשר להשבת הפליטים למדינותיהם - שכללה גם דרישה של שר הפנים, אלי ישי, להגדלת הפיצויים הניתנים להם - הבהיר נתניהו כי הוא מתכוון לנסוע לאפריקה, שם יקדם את סידורי החזרה. "כל זה כרוך בהוצאה משמעותית. כל מרכיבי הכלכלה מושפעים מן הנושא הזה. צריך להבטיח את עתידה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית".

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
אתה צריך לייצר הרתעה שתגרום לזרים נוספים להפסיק לרצות להגר לישראל. הם באים לפה דרך מצרים. הם לא עוצרים במצרים. הם בוחרים בישראל. אתה צריך ליצור בום תודעתי שיהדהד בתקשורת העולמית. בום כזה שיגרום לזרים להעדיף להגר למדינות אחרות.

דבר אלי בהצעות פרקטיות, לא בסיסמאות בבקשה.
Ayaan Hirsi Ali

ישן 12-05-2012, 12:11
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "הצעה פרקטית- לאסור עליהם..."

זה לא טוב מספיק. הרבה מהם מובטלים גם ככה אבל הם נשארים. בעיקר כי יש מי שמקבל אותם בזרועות פתוחות בכל מקרה. כל מיני ארגונים שנלחמים על ה"זכויות" שלהם, מספקים להם שירותים סוציאליים ואזרחיים והכי חשוב- מלמדים אותם עברית, כי מסתבר שזה המדד הנדרש.

יש פתרון אחד בלבד- לגרש את כל מי שכאן ולמנוע כניסה של נוספים. להכיל את הכלל גם על מי שנולד פה, מי שגדל פה, מי שלמד במערכת החינוך פה ובמיוחד על אלה ששמים לה שלט ביד "לסבא שלך תקרא מסתנן"- אותם צריך לגרש ראשונים.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 12-05-2012, 12:19
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "[QUOTE=צ'אקי.]אם אמא שלך..."

ציטוט:
מה אתה רוצה להגיד בזה? שאתה רוצה לייצר תמונות יפות של אפריקאים מוכים שיפלו כפירות בשלים לידיים של כתבים שיעשו מהם מטעמים, בסגנון העליהום על אייזנר?
אתה רוצה לראות כותרות בעיתוני העולם שמשוות את ישראל לגרמניה הנאצית?
וכל זה בגלל שחם לך?

אני רוצה שישודרו תמונות וסיפורים שיביאו לצריבה תודעתית כזו שתרתיע זרים מלהגיע.
אם המחיר הוא שעיתונים שמאלנים יכתבו שישראל היא גרמניה הנאצית של שנות האלפיים אז זה מה שיקרה.
למה אני רוצה את זה? לא כי חם לי אלא כי נשים ישראליות נאנסות, גברים ישראלים חוטפים מכות וזקנות נשדדות.

ציטוט:

מה אתה מוכיח לי כאן? שלפני חמישה חודשים ראש הממשלה אמר שהוא ינסה להסדיר עם מדינות המוצא של האפריקאים את זה שהן יועילו בטובן לקבל בחזרה את האזרחים שלהן? שהולכים ומקימים מתקן מעצר שאין לו סיכוי לקלוט את כל העשרות אלפי זרים שנכנסו לישראל וימשיכו להיכנס?

זה המון אוויר חם ותוכניות שנעות על הסקאלה שבין פנטזיה ללא יעילות מספיק. זו לא תרופה למחלה - זה פלסטר.

ציטוט:
דבר אלי בהצעות פרקטיות, לא בסיסמאות בבקשה.

ההצעות הפרקטיות שלי רק הולכות ומקצינות אחרי רעיון העוצר לילה שכבר כתבתי עליו והאוזניים הרגישות שלך לא היו עומדות בזה אילו הייתי לוחש לך מה הייתי עושה כדי להבטיח את בלימת הפלישה האפריקאית.
ישן 12-05-2012, 12:57
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "איזה יופי! נמר של נייר אלקטרוני!"

יש לך רעיונות איך להחזיר את הגלגל אחורה בליטופים? משהו יותר מציאותי מנבקש ממש ממש יפה מהמדינות שלהם לקלוט אותם ונחזיק אצבעות שהן לא יעשו לנו אצבע משולשת?

הינה נתוני הזרים בישראל. הטבלה בעמוד 3 מראה כמה מסתננים יש בישראל.

http://www.google.co.il/url?sa=t&rc...SK-k7nDCdULpJpA

נכון לתחילת שנת 2012 יש בישראל כ- 60,000 מסתננים מאפריקה. מתי המצב יהיה חמור מבחינתך? היום, כשיש פשיעה קשה המצב לא חמור מבחינתך. תן לי לנחש שכל עוד אתה או מישהו שיקר לך לא יפגע מהנוכחות שלהם בארץ זה לעולם לא יפריע לך. לא כשהם יהיו 100,000, לא כשהם יהיו מיליון. תן לי גם לנחש שאם יום אחד הם ידרשו לקבל אזרחות ישראלית כי נולדו להם ילדים בארץ שמדברים רק עברית ובלה בלה בלה אז אתה תקבל אותם בזרועות פתוחות כי המחשבה שעיתון באנגליה ירשום שישראל היא כמו גרמניה הנאצית (אם נתעקש לגרש אותם/לנהוג בהם ביד תקיפה) תרתיע אותך.

רגע, אם הרתעה עובדת כ"כ יפה נגדך (אתה מפחד שיכתבו עלינו דברים לא יפים) אז למה שהרתעה לא תעבוד על האפריקאים שעוד לא הגיעו לכאן?

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 12-05-2012 בשעה 12:59.
ישן 12-05-2012, 13:36

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "יש לך רעיונות איך להחזיר את..."

תראה, צ'אקי חמוד, אני חושב שאפילו אתה מבין שיש מרחק גדול בין פנטזיות של "מה הייתי עושה לה" לבין מימושן במציאות.
הניחושים שלך לגבי מה אני חושב הם לא מוצלחים במיוחד. אם לא ברור לך מה אני חושב, תשאל ואני אענה.

התוודעת לבעיה לפני שתי דקות ואין לך באמת הבנה מעמיקה שלה.
שמעת על מקרה האונס ונהיה לך חם (וגם לי, ובצדק) וסתם רצית לפרוק את התסכול שלך.
ההצעות הרומנטיות שלך לאזוק אנשים "עד בוא השמש" או להתאכזר אליהם שלא לצורך הן הכי מיותרות שאפשר.
לא בהכרח בגלל אותם אנשים, אלא בגללנו. זה לא משתלם לנו ולא מקדם אותנו משום בחינה ואתה יודע את זה.

כמו שלא מזריקים אטרופין ועוצרים את הנשימה ברגע שיש צפירה, או כורתים גפה בגלל שצצה עליה נקודת חן, כך גם אין שום הצדקה לשבור את הכלים במקרה הזה.
אנחנו מדברים על 55,000 שוהים בלתי חוקיים. בסקנדינביה יש להם מיליונים של זרים עם אזרחות.
אין שום מניעה חוקית (1) לעצור את הכניסה שלהם לישראל ע"י הקמת מכשול ומתקני כליאה (2) לפתוח בהליכי גירוש מסודרים לכל אלה שכבר נמצאים כאן מבלי שיש צורך להפיל שיערה מראשו של מישהו.

כתבת שטות בלהט הרגע והיה יפה אם היית עוצר לרגע לנשום ואומר "טוב, צודק, טעיתי" במקום להמשיך להתווכח ולנסות להצדיק את השטות שכתבת.
Ayaan Hirsi Ali

ישן 12-05-2012, 16:27
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "תראה, צ'אקי חמוד, אני חושב..."

אני יודע שאתה מתנסח בצורה מתנשאת כי אתה חש מאוים מהטון הנחוש שלי. יש לך צורך פסיכולוגי לנסות לגמד אותי כי בינך לבין עצמך אתה יודע שהפנטזיות שלך הן לא יותר ממשאלות נפש לא מציאותיות. אתה מדמיין סגירה הרמטית של גבול שנמתח על פני כ- 220 ק"מ ועל מתקני כליאה שיאכלסו 60,000 איש כאילו שהם הפתרון שירסק את המוטיבציה של אנשים ממדינה נכשלת להגר למדינה מתקדמת יותר.

אין גדר ש"מדריך" בדואי לא ימצא דרך לעקוף אותה והחלום שלך על כלא ל60,000 איש לא יעבור חלק אצל אותם עיתונאים בחו"ל שאתה כ"כ חושש מהכתיבה שלהם.

כמו שכבר אמרתי, כל עוד ישראלים אחרים הם אלה שסובלים מהמצב ולא אתה אז אתה תמשיך לשאוף שהעניינים יטופלו בכפפות של משי.

אתה מובל פה ע"י הצורך שלך לומר את המילה האחרונה ולא מתוך מחשבה שיש לך משהו ענייני לתרום לדיון.
ישן 12-05-2012, 18:07

אם אתה רוצה להכנס ל-meta discussion
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אני יודע שאתה מתנסח בצורה..."

אז בבקשה: אכן קיים כלפיך טון מתנשא, אבל המסקנה שלך לפיה הוא נובע מהעובדה שהטון שלך מאיים שמה אותך במקום שאתה לא נמצא בו.
הדברים שאתה אומר הם לא יותר מתגובה רגשית בריאה של אזרח מפוחד לאירוע שיכול לקרות מחר לאדם שקרוב לו. אני חושב שאתה הוא זה שמרגיש מאוים.
הטון המתנשא לא מעיד דבר על היכולת שלך לאיים (אין לך כזו, משום שהטיעונים שלך הם ילדותיים ומנותקים מהמציאות) אלא על היותי קצר פתיל בכל הנוגע למה שאני מפרש כנונסנס.
או במילים אחרות, לפעמים סיגר הוא רק סיגר.

וכעת לנושא - כל פתפותי הביצים שלך בנוגע ל"מה שצריך לעשות" לא יכולים להתקיים במציאות.
זאת משום שהמציאות מורכבת מסוכנים רציונלים שנוטים לפעול משיקולי עלות-תועלת, גם אם הם לא מודעים לכך.
אתה מציע פתרונות לא מוצדקים מבחינת האנרגיה שיש להשקיע בהם ביחס לתועלת ולכן הם פשוט לא יתרחשו במציאות.

ולגבי הטענה שלך לגבי תרומה לדיון - לא היה דיון מלכתחילה. דיון מתקיים כשיש שני צדדים שיכולים להסכים על תמונת המציאות.
מה שיש כאן הוא כרונולוגיה של התחמקות שלך מהתמודדות עם העובדה שהדברים שאתה מציע לא יקרו במציאות והליכה שלי עם הראש בקיר בניסיון להוקיע את השטויות שאתה פולט לחלל הפורום.

ועכשיו אני משאיר לך את זכות המילה האחרונה. תתכבד.
Ayaan Hirsi Ali

ישן 12-05-2012, 11:23
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אם זה לא היה ציני- הייתי מציע..."

סביר להניח שהתקשורת הייתה יוצאת בכותרות על שימוש מופרז בכוח של ישראלי נגד אותו זר ושזה מעיד על זה שהחברה שלנו הפכה לאלימה יותר מבעבר. היו מסבירים שיכול להיות שהייתה בכלל אי הבנה ושהזר לא התכוון לעשות משהו רע. כל מיני כותבי טורים בשקל תשעים היו מכינים מאמרים על המסכנות של הזרים ושהישראלים, כלקח מהשואה (כי אוהבים לעשות לשואה זילות ולהזכיר אותה בכל הקשר), חייבים להושיט יד לזרים וכו' וכו'...

זה מזעזע שתודות לזה שהזר הצליח לאנוס ולהרביץ אנחנו לא נקבל עכשיו הטפת מוסר מהתקשורת שלא אוהבת לראות את הישראלי מנצח. היא רוצה את הישראלי קורבן נצחי וטהור. יש הרבה אנשי תקשורת שישנים טוב יותר בלילה כשישראלית נאנסת ע"י זר מאשר כאשר ישראלי יורה בזר שרצה לאנוס.
ישן 12-05-2012, 13:57
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
מדינת אבסורד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "בן 18 הותקף וחברתו נאנסה בגן העיר כנראה על ידי בן מיעוטים"

לא רק תל אביב, גם העיר שלי רחובות מוצפת בכל פינה בסודנים ואריתראים שגודשים את הרחובות .
הסבים שלנו שהקיזו דם לבנייתה של מדינה בוודאי מתהפכים בקברם לראות את מדינתם האהובה משנה פניה באופן כה מהיר וקיצוני ..

כן יפי הנפש הבא נשחק ברגשות האשם של עם שהיה נרדף ומושמד בגרמניה ונקלוט את כל המסכנים מאפריקה. הרי מדובר סך הכל לרוב בפליטים תמימים ללא כוונת זדון.
חלילה שנזכיר את הפשע, הזיקה החזקה לאיסלאם ושנאת היהודים בקרבם, האיידס ושאר החולי.
הם ממוטטים את המדינה הזאת באופן שעלול להיות בלתי הפיך. כולנו אוהבים לגחך על מצב ההגירה באירופה וזה די מצחיק אותי בהתחשב בכך שמצבנו גרוע הרבה יותר.

ארצי משנה פניה וכחולי המדים מתעצלים אפילו לבקר בגנים הציבוריים והרשות השופטת לא יוצרת הרתעה עם העונשים המגוחכים ומבזה את כולנו. החכ"ים עסוקים במי נובח יותר חזק למצלמות ולמעשה לא עושים דבר מלבד לקשקש בזנב שמגיעה המשכורת מהציבור הגוסס בראש חודש. המדינה מתמוטטת ולאף אחד לא אכפת. לאף אחד לא אכפת.
ישן 12-05-2012, 16:43
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=-TsAcHi -]הם ממוטטים..."

כשאזרחים מתחילים לזרוק בקבוקי מולוטוב על מקום מגורים של מסתננים, כשאזרחים מאבדים את האמון בזה שהמערכת מסוגלת להתמודד עם בעיה לאומית מהמדרגה הראשונה, כשאונס, שוד ורצח הופכים לחלק מהשגרה, כשקרובות משפחה שלך אומרות לך שהן לא מתקרבות לאזורים מסוימים מתוך פחד מהמסתננים... מתחילה להיווצר דייסה של אווירה ותחושות קשות.

איך זה ימוטט את המדינה? בדרך כלל במצבים כאלה אזרחים מתחילים לתמוך בפוליטיקאים קיצוניים שמציעים דברים לא סימפתיים. אתה מצביע להם בגלל דבר נקודתי ומתעלם מזה שהם גם קיצוניים באג'נדות אחרות שהם מבקשים לקדם (כלכלה, מדיניות חוץ, יחס למערכת המשפט וכו').

כמובן שזה תסריט קיצוני.
ישן 12-05-2012, 16:06
צלמית המשתמש של KenMasters
  KenMasters KenMasters אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.10
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "סרט תעמולה אנטישמי אנטי-ישראלי בנושא השב"חים האפריקאים"

האקטיביסטים הם לא הבעיה. למושכים בחוטים שלהם יש כוח, אבל הוא לא מוחלט. הבעיה היא במוסדות המדינה, שחלקם סתם אימפוטנטים, וחלקם מגוייסים של השמאל הקיצוני.

לדעתי המדיניות היתה צריכה להיות פשוטה. חיפוש אקטיבי של מסתננים (זה בוודאי לא יהיה קשה למצוא כמה). כל מסתנן, בלי מסמכי הגירה מסודרים, יכלא ויקנס ב 10,000 דולר + הוצאות הטיסה שלו לארץ מולדתו + ההוצאות המשפטיות כמובן במידה ויוכח שהוא לא חוקי. גם סילקנו, וגם יצרנו הרתעה. הם בוודאי מחזיקים את הכסף שלהם עליהם, אותו יהיה אפשר להחרים עד לגובה הקנס. ספק עם נגיע ל 10,000 דולר, אבל אם כל אחד מהם ידע שברגע שהוא נתפס הוא צריך להתחיל מאפס, הוא יחשוב פעמיים לפני שהוא דורך כאן. תוך חצי שנה המדינה תהיה נקיה מעובדים בלתי חוקיים, לא משנה מאיזה מדינה הם, וכל זה בעלות כספית נמוכה.

ישן 12-05-2012, 16:57
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "סרט תעמולה אנטישמי אנטי-ישראלי בנושא השב"חים האפריקאים"

ראיתי את הפתיח, הקאתי קצת בפה ולא יכולתי להמשיך לצפות.
הקריין אגב, נשמע יותר כאילו סבא שלו היה בצד של הדוחפים לתאי גזים ולא הנדחפים.

כן, האקטיביסטים הם בהחלט חלק גדול מהבעיה (ראה הודעתי למעלה) אלמלא הפעולות שלהם רבים מהמסתננים לא היו מגיעים מלכתחילה ואלו שהיו מגיעים היו עוזבים מהר יותר ובכמויות גדולות יותר (הן באופן טבעי והן בעזרתנו) אבל להאשים אותם זה לא תחליף ללהאשים את עצמנו.

אנחנו, אלה שהרשנו להם להכנס מלכתחילה, שלא השכלנו לראות את הבעיה נוצרת, שלא השכלנו לגרש שעה אחת קודם ובעוד שורות אלה נכתבות עדיין לא השכלנו להבין את הבעיה, שכן אנחנו עדיין מתירים להם להכנס ולהישאר- אנחנו האשמים. הקבוצות אקטיביסטים הם פועל יוצא מחליא וזדוני, אבל עליהם רק האשמה המשנית.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 12-05-2012, 17:10
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "ראיתי את הפתיח, הקאתי קצת בפה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
ראיתי את הפתיח, הקאתי קצת בפה ולא יכולתי להמשיך לצפות.

אם ההתחלה גרמה לך להרגיש ככה אז טוב שלא ראית את מה שקורה מדקה 08:45. מכין הסרטון מראיין אדם ואחרי שהוא עונה הוא מקפיא את הפריים ופותח במונולוג מטופש שבמסגרתו הוא מכופף את התשובה כדי שזה ישמע כאילו אנחנו גזענים.

מכין הסרטון כאילו מתפלא שישראלים חוששים להיכנס לאזור שבו יש מסתננים "רק בגלל" שכבר בוצע שם פשע ע"י מסתננים. זה כאילו שהוא רוצה לומר שאישה שרואה בלילה מסתננים בגינה ומחליטה לא להיכנס אליה "רק בגלל" שבעבר מסתננים אנסו שם אישה אחרת מתנהגת בצורה לא ראויה.

לגמרי גורם לך לרצות להכניס אגרוף בקיר.
ישן 12-05-2012, 17:48

אם אתה רוצה לבאר ולדייק יותר בטרמינולוגיה
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "ראיתי את הפתיח, הקאתי קצת בפה..."

כמובן שתמיד אחראי מי שיכל להגיב ובחר שלא לעשות כן.
מי שהיה מופקד על טיפול בבעיה בתוך המערכת ובחר להביט לכיוון השני.
מי שיכל לפנות לפעילות פוליטית ובחר במקום זאת לעשות לביתו (או סתם לחדול).

או במילים אחרות, מי שהתוודע לפני שתי דקות לבעיה בגלל שהיה עסוק בחייו האישיים, רוצה כעת פתרונות אינסטנט שלא ילין על חומרת המצב.

אני ללא ספק מקבל את הפרספקטיבה הזו, ואף ממליץ לאנשים להחיל אותה לגבי חייהם האישיים: לא לנסות להעביר את האחריות על הכישלונות שלנו לגורמים חיצוניים. מיקוד שליטה פנימי, אחריות אישית וכו'

זה תמיד נכון ונמצא ברקע.
אבל זה לא אומר שהציבור צריך לחסוך את שבטו מהמיעוט הקוסמופוליטי שפועל על מנת לחסל את הסדר הקיים.
האדם הוא חיה חברתית ולרוב אותם אנשים פועלים מתוך מניעים אישיים של צדקנות ורצון להצטייר בצורה מסוימת.
או במילים אחרות, הדנה מודניות, האורי אבנרים והגדעון לוים לא פועלים בריק.
הם מחזיקים בדעותיהם, מדעת או שלא מדעת, בראש ובראשונה מתוך אינטרס אנוכי של הצגת דמות מסוימת לסביבתם החברתית.

כל אזרח הגון, כשהוא פוגש באנרכיסט, מרקסיסט או בסתם אדם שרואה בעצמו אליטיסט ואימץ לעצמו דעות מותג שספק אם הוא מבין את תוכנן, צריך לתת לאותו אדם מנה הגונה של דעתו.
או בקיצור, הסביבה החברתית צריכה לשדר שהג'ינס הזה הוא לא מגניב, על מנת שאנשים שסתם מנסים להיות אופנתיים יפסיקו ללבוש אותו.
Ayaan Hirsi Ali

ישן 12-05-2012, 17:54
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "אם אתה רוצה לבאר ולדייק יותר בטרמינולוגיה"

הבעיה היא שכמעט כמו בכל תופעה מחליאה אחרת (פוסט ציונות למשל, שהאירועים שאנו חווים קשורים אלה ישירות) הציבור ברובו נשאר אדיש, אע"פ שהוא בפירוש בעל דיעה.

מאז שהשתחררתי מהצבא- כמעט לכל אירוע שהיה בעד מסתננים ושוהים לא חוקיים הגעתי כדי להפגין נגד, אתה יודע- לנסות להשמיע את הקול השפוי, הציוני, זה שהוא כביכול של רוב העם.
אני לא אדבר על העובדה שהיינו לא מצויידים ובודאי לא מתוקצבים כמו פעילי השמאל, אבל לבושתנו לא רק שלא הבאנו כמות שמשתווה לכמות המפגינים שהם מרימים, המספרים שהגיעו "לצידינו" היו כ"כ נמוכים שזה משפיל לנקוב בהם.

צר לי, נורא נחמד להגיד שביבי או מופז או לבני אשמים, זה טרנד כזה, אבל כל מי שלא טורח להקים את עצמו ולבוא אשם יותר.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 12-05-2012, 18:35

ראשית קבל ח"ח על פעילותך
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "הבעיה היא שכמעט כמו בכל תופעה..."

אני מזדהה עם מה שאמרת, בהחלט ניתן להרגיש את הדברים באת"א.
אני מאמין שמרבית הסטודנטים, במיוחד בפקולטות שיש להן אשכרה תנאי קבלה, הם ציוניים.
אך לא ניתן שלא לחוש בעובדה שלקמפוס כולו יש pH חומצי ביותר של לאומנות פלסטינית ארסית.

אני מניח שתמיד המיעוט יהיה זה שיקבע את הטון במדינה דמוקרטית, כי יש לו סיבת קיום מוצקה ומטרה להלחם למענה.
הרוב צריך להגן על המצב הקיים, שזו לא מטרה מוחשית של ממש. מעבר לכך, יש את העניין של חלוקת האחריות.

אני מניח שזו דינמיקה טבעית. אם לבחון את המצב באירופה, בהחלט יש מקום לחשש.
לא נותר לנו אלא לנסות לעורר את הרוב הרדום ולהפנות את תשומת ליבו לסכנה שבפתח.
Ayaan Hirsi Ali

ישן 12-05-2012, 18:43
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "ראשית קבל ח"ח על פעילותך"

1) מעולה, אתה באת"א- אתה מגיע להפגנה ביום שני ב13:00?

2) אני לא חושב שזה הגיוני שהמיעוט (המאוד ממועט) יהיה זה שקובע את הטון במדינה דמוקרטית, מהסיבה הפשוטה- שאתה לא רואה את זה בשום מדינה דמוקרטית אחרת. שמה פטריוטיות אינה מילה גסה ולא כל מי שרוצה להגן על מדינתו הופך באותו רגע לפאשיסט זועם ומשופם.

לא, בדמוקרטיה הרוב השפוי הוא שצריך לקבוע הטון ואם הממשלה, הפרלמנט ומערכת המשפט לא נוקפים אצבע על-מנת לרסן את הארגוני שפועלים במסווה של דמוקרטיה וליברליות (אבל בפועל הם ההפך הגמור מהשניים) אז הציבור צריך להקיא אותם מתוכו.

במדינתו- אף אחד משתי האופציות לא יוצאות לפועל, מה זה אומר עלינו?

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 12-05-2012, 18:58

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "1) מעולה, אתה באת"א- אתה מגיע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
1) מעולה, אתה באת"א- אתה מגיע להפגנה ביום שני ב13:00?

2) אני לא חושב שזה הגיוני שהמיעוט (המאוד ממועט) יהיה זה שקובע את הטון במדינה דמוקרטית, מהסיבה הפשוטה- שאתה לא רואה את זה בשום מדינה דמוקרטית אחרת. שמה פטריוטיות אינה מילה גסה ולא כל מי שרוצה להגן על מדינתו הופך באותו רגע לפאשיסט זועם ומשופם.

לא, בדמוקרטיה הרוב השפוי הוא שצריך לקבוע הטון ואם הממשלה, הפרלמנט ומערכת המשפט לא נוקפים אצבע על-מנת לרסן את הארגוני שפועלים במסווה של דמוקרטיה וליברליות (אבל בפועל הם ההפך הגמור מהשניים) אז הציבור צריך להקיא אותם מתוכו.

במדינתו- אף אחד משתי האופציות לא יוצאות לפועל, מה זה אומר עלינו?

1) מגיע. איפה זה מתקיים?
2) כמובן שהאידאל הדמוקרטי הוא אזרח מעורב שפועל למען זכויותיו. אני פשוט מציין את מה שכולנו יודעים - החינוך שלנו לאזרחות (ובכלל) לוקה בחסר. לא בהכרח ממערכת החינוך, אלא מהבית.
מי שכבר נהנה מזכויות מלאות לא טורח מספיק על מנת לשמר אותן (ראה החתימה שלי), אלא עסוק בחגיגה של "תפוס כפי יכולתך".
זו הסיבה העיקרית לכך שהמרקסיזם התרבותי ממשיך להתקיים.
המרקסיזם הכלכלי קרס ואנשים מתנגדים לו, כי לכולם אכפת מהכלכלה שלהם.

אבל המקרסיזם התרבותי שמדבר על "שיוויון" מוחלט ובמונחים הארורים של הגל ומרקס ימ"ש - קרי "ניכור" ו"ניצול" - חי ובועט.
אתה עצמך ציינת זאת:
ציטוט:
כל מי שרוצה להגן על מדינתו הופך באותו רגע לפאשיסט זועם ומשופם.

בקיצור, איפה מתקיימת ההפגנה?
Ayaan Hirsi Ali

ישן 12-05-2012, 17:01
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
עוד פעם הבכיינות הזאת על התיקשורת ובתי המשפט?

איכשהו, "התיקשורת" לא השפיעה על אף אחד באשכול הזה בנושא המסתננים מאפריקה, וכך גם לא על אף אחד אחר שאני מכיר בישראל, כולל בצפון תל אביב. זה מזכיר לי את סרט "השינאה" מהספר 1984, שם מקרינים את התעמולה של האויב המיתולוגי "גולדשטיין" והדברים שהוא מעביר מספיק מופרכים כדי שהמאזין יוכל לבטל אותם לחלוטין, אך גם מספיק לא-מופרכים על מנת שיוכל להאמין ולהכנס לחרדה שאחרים כלשהם יושפעו מזה. בסופו של דבר, אני בטוח שאותם אלו שתומכים בפליטים הם אותם אלה שהיו תומכים בהם גם בלי לקרוא מילה אחת בעיתון.
בקיצור, מוטב שתבואו בטענות לממשלה שלכם. אם לראש הממשלה שלכם אין אשכים לעשות מה שחיוני להישרדותה של ישראל (לפי מה שאתם עצמכם גורסים) רק בגלל שהוא חושש ממה שיכתבו על זה ב"הארץ" אז בחרתם לא נכון ותיבחרו מישהו אחר בפעם הבאה.
ולגבי ירי באנס (מתועב ביותר,אגב, והייתי יורה בו בעצמי) הרי למי שמזכיר את שי דרומי ומתלונן שבמקרה כזה בית המשפט היה מעניש את היורה: קודם כל, תודה לאל שחוקרים כל מי שהורג אדם אחר עד שיש תמונה מלאה של מה שאירע ובטוחים שאכן היה מקרה של הגנה עצמית. אף אחד כאן לא היה רוצה שירו בו על לא עוול בכפו בטענה להגנה עצמית. שנית, מי שלא יירה וייתן לחברה שלו להיאנס רק כי הוא מפחד להסתבך אזי מגיע לו באמת מכה מחפץ כהה בראש. במילים אחרות-אם לבחור היה נשק והוא לא היה מאבד עשתונות, הוא היה עושה בו שימוש. רק שרוב האנשים, גם כשיש להם נשק ברישיון, לא לוקחים אותו איתם לבילוי של יום שישי בלילה.
ולגבי האפריקאים בכלל-לא יודע אם שיעור המעורבות שלהם בפשיעה גבוה משל כלל האוכלוסיה אבל זה בכלל לא חשוב. אין להם מקום כאן.כפי שנכתב פה, מי שצריכים לחטוף וחזק הם המעסיקים שלהם-אם לא יועסקו, לא יבואו לישראל. זה ברור לגמרי ואם המעסיקים לא חוטפים ככה-נא לחשוב מה הסיבהף מי נהנה מזה ואיזו שחיתות שלטונית מעורבת בזה.
ישן 12-05-2012, 19:24
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אבל על כמה אנשים הם באמת משפיעים?
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "ברור שהאשמה היא לא של..."

תסכים איתי שרוב הציבור הישראלי מתנגד לתופעת המסתננים, למרות כל דבר שכתוב או לא כתוב בעיתונים. אני שומע אמירות חריפות מאנשים בישראל שהם מכל שכבות האוכלוסיה, כולל כאלו שאפשר להתייחס אליהם כ"שמאלנים". הבעיה היא קודם כל עם פוליטיקאים חדלי אישים, ועם ציבור שלא מפעיל לחץ אפקטיבי בנושא הזה כמו שהוא מפעיל בנושאים פוליטיים אחרים. לדוגמא, הממשלה יודעת יפה מאוד לא לפנות התנחלויות, או למסמס אפילו פינוי מאחזים לא מורשים למרות לחץ התיקשורת בנושא משום שהם יודעים שיש להם ציבור חזק ורחב יחסית שעומד מאחורי המתנחלים. אם הפוליטיקאים היו חושבים שציבור משמעותי יפנה את הקולות שלו בבחירות מהליכוד לש"ס בגלל שאלי ישי הוא מהבודדים שאשכרה פעילים בנושא הזה, היית רואה התנהגות אחרת מצד ממשלת נתניהו, עם או בלי לחץ תיקשורתי.
ישן 12-05-2012, 20:33
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הם משפיעים על מי שצריך להשפיע (על אלה שקובעים)
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אבל על כמה אנשים הם באמת משפיעים?"

אתה תגיד "אז תבחר במישהו אחר", וזה היה יכול להיות נכון, אלמלא המציאות לימדה אותנו שבכל מקרה שמישהו אשכרה מנסה לפעול עפ"י אידיאולוגיה שאינה מוכתבת מלמעלה בידי אנ"ש ודומיהם - הוא מוצא עצמו חשוד בפלילים בתוך 45 שניות. בדר"כ הוא מזוכה - אבל רק אחרי שהמשימה להוציאו מהמשרד הרלוונטי כבר הושלמה. ולא, זו לא קונספירציה - קונספירציה זה לטעון שהתקשורת כאן אינה מוטה, שמערכת המשפט כאן אינה מוטה - ושמי שנבחר, אכן זוכה לנהל את המדינה עפ"י דרכו בלי הפרעות מצידם של גורמים שאיש לא בחר בהם.

ביבי הוא דוגמא מובהקת: הצליחו לייצר נגדו לא פחות משלוש חקירות-בולשיט (אחת מהן על סכסוך עם המוביל שלו - דבר שניתן להגדירו כפלילי רק אם המסוכסך הוא ראש ממשלה מהליכוד...), והאיש למד את הלקח. הוא מבועת מהם, ועושה ככל שביכולתו לעשות קולות של שטיח בכל פעם שהם צועקים (למשל בעניין המסתננים, בעניין גבעת האולפנה, מגרון ושאר נושאים שנורא נורא חשובים לחבר'ה...).

מה שכן - אין ספק שהימין סובל מבעייה חריפה של פחדנות בהנגה. הם כ"כ מוכי חרדה ממה שיכתבו עליהם אלה שגם ככה מסיתים נגדם, שהם נמנעים מלעשות מה שחובתם המוסרית והציבורית לעשות. זה עדיין לא מצדיק להצביע עבור הצד השני, אלה שמלכתחילה נמצאים בצד השוגה.
מותר וצריך לתמוך בתוך מפלגות הימין באלה שפחות פוחדים מאנ"ש.
ישן 12-05-2012, 18:21

התקשורת הרוויחה ביושר את כל הביצים הסרוחות שנזרקות לעברה
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "עוד פעם הבכיינות הזאת על התיקשורת ובתי המשפט?"

אנחנו כולנו צרכני תקשורת ויש לנו הזכות והחובה להוקיע את העמדות שהיא בוחרת לקדם אם משיקולי רייטיניג ואם על מנת למשוך מימון חיצוני של גורמים פוסט-ציוניים מצויידים היטב.
התקשורת מטבע הדברים ניצבת במרכז מדורת השבט או אולי היא היא עצמה המדורה.
יש לנו כצרכנים כל לגיטימציה שבעולם לדרוש תקשורת שתהיה לאומית ובריאה ולא כר פורה לארטיסטים מתת-זן כתבלב עיתונאי שמתיישר עם ההפרעה המלאכותית שהשמאל מנסה ליצור בשדה המגנטי הציבורי.
Ayaan Hirsi Ali

ישן 12-05-2012, 19:29

אתה צודק בהחלט
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "זכותך לדרוש מה שאתה רוצה, אבל אני מעדיף ץיקשורת ביקורתית ולא "לאומית""

לא התכוונתי לרגע לתקשורת שמפמפמת לנו את ההמנון וסיפורי גבורה ומנסה "להעמיד" לציבור את הרגש הלאומי באמצעות סמלים ומסרים תת-רציונליים.
אנחנו צריכים תקשורת חוקרת, עניינית, חסרת אג'נדה שתשקף את המציאות כפי שהיא נראית מנוקדת מבט לאומית - קרי, מבחינת השפעתה על האדם הקטן (בניגוד, נניח, לנקודת מבט קוסמופוליטית).
ואני חושב שתקשורת ביקורתית היתה מציגה לנו את כל הדברים שאנחנו נאלצים לגלות לבד.
במקום זאת התקשורת מסמאת את עיני הציבור בשטויות לא רלוונטיות רוב הזמן ומציגה מידי פעם תעמולה במינונים שהקוראים מוכנים לסבול.

התקשורת שלנו היא רקובה וכתבלביה הם חברי הכת הקוסמופוליטית או לכל הפחות אידיוטים שימושיים קונפורמיסטים שדואגים לעתידם במערכת הזו.
Ayaan Hirsi Ali

ישן 12-05-2012, 20:22
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
תקשורת 'בקורתית' עדיפה אולי על תקשורת 'לאומית'
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "זכותך לדרוש מה שאתה רוצה, אבל אני מעדיף ץיקשורת ביקורתית ולא "לאומית""

אבל תקשורת של 'לאומים אחרים' עדיפה בהרבה פחות.

התקשורת בישראל מעולם לא הייתה 'לאומית'. היא הייתה 'מפא"יניקית' וכל זמן שהזרם השמאלי מרכזי-מפא"יניקי היה 'לאומי' גם היא הייתה כזו.

מפא"י נמוגה זה מכבר ועימה גם הלאומיות של התקשורת הישראלית.

מזה שני עשורים התקשורת בישראל מעלימה מידע על טרור ועברינות ערבית, מנפחת באופן לא פרופורציונלי מעשים שליליים של אנשי ימין [פוליטיקאים ואזרחים] ומתעלמת או מצמצמת כל התיחסות למעשים שלילים של אנשי שמאל. מזה שני עשורים התקשורת עוסקת בהשתלת נראטיבים פלשתיניים בתודעת הזרם המרכזי ויותר גרוע מאשר נעשה הדבר מעל המקפצה האנטי ישראלית ואנטי ציונית של עיתון הארץ נעשה הדבר במסווה ובערמומיות בוואלה ובYNET. מזה שני עשורים אם אתה פרופסור מהחוג לחוסן מדיני או חילילה אל"מ במיל. הסכוי שתזכה להעביר מסר בתחנה 'הצבאית' מבלי להקטע ומבלי שה'מראיין' ישתמש במקרופון באופן לא אתי כנגדך קטן בהרבה מהסכוי שמחבל מורשע או מישהו שמייצג ארגון שמטרתו להשמיד את מדינתך יזכה ל5 דקות של מיקרופון פתוח ונופת צופים. אז לקרוא לתקשורת הישראלית 'מבקרת ולא לאומית' זו משאלת לב יותר מאשר תאור מצב.

אנו מתבדחים על השימוש בבטוי 'צעירים' כמכבסה ל'ערבים שדדו' ו'ערבים רצחו' ועוברים הלאה כאשר דו"חות פשיעה של המגזר הערבי חולפים מעל הראש של התקשורת המשודרת והצהרות רשמיות של הרש"פ ותכני לימוד ארסיים נותרים מוכמנים מעינינו ונותרים באתרי בקורת תקשורת כלאטמה וכזה של מרכוס או אתרי חדשות שטח כ'קול ההר' [שמעז לדווח על ידויי אבנים ובקתב"ים]

עיתונים ואתריהם ולעיתים תכופות גם תקשורת אלקטרונית מעלימים כשגרה מצרכניהם את האיומים הערביים ואת האלימות הפלשתינית המתמשכת - וזה מתכון בטוח בהרבה ל'יום כיפור' נוסף אפילו יותר מתקשורת לאומית. יום הכיפור הנוסף הזה כבר התרחש חלקית באסון אוסלו כאשר ה'תקשורת המבקרת' חנקה במזיד כל אפשרות דיון בהסכם השערוריתי המתרקם ואף מינפה את רצח רבין כדי לסתום פיות למה שהתברר כיותר ממחצית הציבור.

התקשורת היא לא 'מבקרת' אפילו בפוליטיקה המפלגתית כי אם היא הייתה 'מבקרת' אשכנזי לא היה מכובס במשך חצי שנה ולבני לא הייתה זוכה להיות 'התקווה הלבנה' אלא לכמה שאלות על ריחו של שרון שדבק בה, על הפרת הסכמות לבני שטרם משאל או לכמה וכמה בקיעים ב'אין תוכנית' מדינית שלה שהסתכמה ב'מה שאובאמה ואדלר יגידו'.

אתה תקשה מן הסתם: אז איך זה שלמרות התקשורת העוינת עדיין הימין אוחז במושכות השלטון?

והתשובה תהא: כי המציאות היא כה קשה וכי האלימות הערבית במזה"ת ואיומיה כה חזקים שאפילו לטייקונים ולפוליטרוקים מהשמאל הקיצון האוחזים בעיתונים ובתחנות הטלויזיה והרדיו בלתי אפשרי להשפיע על מספיק אנשים ברגע האמת שמאחרי הפרגוד.

גל דיבר בעבר על מזימת השמאל הבריטי אשר בשנות השבעים הציף את אנגליה במהגרים מוסלמים ושינה בכך את המפה הופליטית ואת הציביון של המדינה. אני חושב שמי שלא בוחל בלכבס ארכי מרצחים [ראה פועלה של התקשורת 'העברית' סביב המסע לשחרור 1000 מחבלים ואולי גם גלעד או הפיכת אבו מאזן מכחיש השואה ליונה צחורה וטיבי יועץ ערפאת לגשר בין העמים] לא יבחל בקביעת תג מחיר לפוליטיקאי שינסה לפגוע בהצפת ארצנו ע"י מסתננים מוסלמים. בעוד חצי דור השמאל הקיצון בשיתוף בג"צ בשיתוף טמבלים שימושיים מהשמאל המתון ינסו להשיג לפולשים קיצבאות בטוח לאומי ובריאות וקצת אח"כ גם אזרחות.

נתניהו פוחד ממה שיכתבו בהארץ לא בגלל שהוא אוהב סודנים בחצר האחרוית שלו אלא מאחר והוא יודע מה רב נזקה המדיני של המהדורה אנגלית והארסית של ה'עיתון' האנטי ישראלי הזה. הוא גם יודע שצבא המוזסים, הלפידים ודומיהם מסוגל לנגוס באחוז מסויים של מצביעים שעלול להטות את הכף לרעתו ולהעביר את השלטון ליולי תמיריות שיהפכו את פלישת המוסלמים האפריקאים לאידאולוגיה חיובית בספרי חינוך ילדינו.

במסגרת הריאל-פוליטיק יש לתקשורת כח מספיק.

א-ב-ל מנקודת ראותי אל מול האסון המתרחש צריך נתניהו לפעל גם במחיר השלטון ובטח שכיום לאחר שהשיג קואליציה יציבה. כמו שנתניהו מצהיר ששיקולי בחירות או דיפלומטיה בינלאומית לא יכריעו בשאלת תקיפה באיראן כך צריכה להיות תפיסתו גם בהבט הפולשים מאפריקה.

בלימה בקו הגדר, מחנות כליאה, הפסקת העסקת שב"חים אלה ע"י עיריות וגופים כפופי מדינה, איסור העסקה כולל וקנסות עתק ועוד קנסות עתק למעסיקים, תפיסת מסתננים מהערים והעברתם למתקני הכליאה והחזרת מי שאפשר לארצו גם על חשבון ישראל. זה מה שצריך לעשות ומהר.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 12-05-2012 בשעה 20:37.
ישן 13-05-2012, 02:19
  Harmonic Oscillator Harmonic Oscillator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.12
בתגובה להודעה מספר 91 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "..."

אחלה.
קודם כך אנני יודע עד כמה ניתן לסמוך על אובייקטיביות האתר.
בכל מקרה, חוץ ממשפט קצר אין שם שום תאור של קונספירציה. עד כמה שמובן לי נושא ההגירה היה ידוע ולא הוסתר. נכון שלא הייתה שם ביקורת עיתונאית כנה ודיון מעמיק מתקשורת, אך מכאן ועד ממש קונספירציה הדרך ארוכה. הסקרים המתנגדים להגירה שמוצגים הם מהשנים האחרונות, שבהם אכן הממשלה שם פועלת להפחתת ההגירה.

"Immigration, he wrote, ‘didn’t just happen; the deliberate policy of Ministers from late 2000…was to open up the UK to mass immigration’."

כמובן שהיא לא "פשוט התרחשה" אבל אין פה ראיה לכך שראשי הלייבור תכננו שינוי פניה של בריטניה כדי להגדיל את מספר בוחריהם. ואם זה מה שקרה שהם אינם חכמים במיוחד כי כמו שכתוב במאמר הטיפול השגוי בנושא ההגירה הוא שהמכשול הגדול ביותר בחזרה לשלטון. מהכתבה:

"They were not alone in their verdict. An intriguing opinion survey found that, when the public were asked what they regarded as the greatest failures of Tony Blair’s time as Prime Minister, 62 per cent pointed to the fact that immigration had reached unacceptable levels — even more than the 56 per cent who chose the invasion of Iraq."

"In the end, Labour paid the price."

לדעתי ההסבר הפשוט ביותר הוא שמנהיגי הליייבור פעלו בשם הרב תרבותיות שהייתה חזקה בקרב "האליטות" דאז. והם חשבו שהם עשו את הדבר הנכון. כמו כן ניתן לראות שההגירה המסיבית התחילה בשנות ה -90 (ולא ה-70). אך למרות זאת הלייבור נבחר לשלטון מאוחר יותר. כלומר הציבור לא התנגד בזמנו להגירה (נכון שלתקשורת יש חלק מכובד בכך, אך את הסיכור המוטה שוב ניתן לייחס לרב התרבותיות).

http://en.wikipedia.org/wiki/Foreig..._United_Kingdom

לכן אני חושב שההשוואה לישראל אינה במקומה. כאן הציבור מתנגד להגירה האפריקנית עוד מתחלתה (לפי הבנתי). וגופי השמאל לא פועלים לפי איזה אידיאולוגיה אוטופית של שלום עולמי וכו' אלא באופן מכוון לסוף מדינת ישראל כמדינה יהודית.

גורם שוני נוסף היינה התקשורת. בעוד בבריטניה התקשורת נמנעה מלדון בנושא
"Another major factor was the attitude of the BBC and, in particular, its devotion to multiculturalism. For years it avoided discussing immigration if it possibly could.

Although in the autumn of 2005 official statistics for the previous year showed an increase of 50 per cent in net immigration, there was no mention of this on the BBC. Its own report into impartiality, published in June 2007, concluded that its coverage of immigration amounted to bias by omission."

בעוד שבארץ התקשורת פועלת באופן פעיל לסיכול רצון הציבור והפחתת ההגירה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:09

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר