לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2012, 21:42
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
עליתי על רעיון שעלול להפוך שוד של סניפי דואר לפשוט בצורה מדאיגה

בזמן שישבתי משועמם בסניף דואר מרכזי הסתכלתי על השומר שישב בכניסה לסניף ופתאום, כמו בסרטים המצוירים, כאילו נדלקה לי נורה מעל הראש.

התחלתי לחשוב לעצמי שאם מישהו היה שולח לעצמו חבילה סגורה עם נשק בדואר רשום אז הוא היה יכול להיכנס לסניף הדואר, לקבל לידיו את החבילה ואז לפתוח אותה, להוציא ממנה את הנשק ולפני שהשומר יבין מה קורה סביבו הוא כבר יהיה מנוטרל והשודד יוכל לרוקן את הקופות.

אני יודע מה אתם חושבים לעצמכם, זה אידיוטי שהשודד ישלח את החבילה לעצמו כי יעלו עליו בקלות אבל מה אם הוא ישלח אותה לאדם פיקטיבי ואז יזייף תעודת זהות עבור אותו אדם ויגיע איתה לסניף הדואר כדי לקבל את החבילה? הרי הפקידות לא בודקות לעומק את התעודות זהות. מספיק שמישהו יכין משהו שנראה כמו תעודת זהות במדפסת צבעונית ויארוז אותה בכיסוי הכחול של התעודות זהות כדי שהן יימסרו לו את החבילה עם הנשק.

אז מה אתם אומרים? שווה לפנות לדואר ישראל ולהזהיר אותם מהתרחיש הזה? הרי אם אני חשבתי על זה אז זו רק שאלה של זמן עד שמישהו בעל כוונות זדון יחשוב על זה. אם הייתי חושב שיביאו לי איזושהי תעודת הוקרה יפה בטוח הייתי פונה אליהם.

אילוסטרציה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-05-2012, 21:58
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
טוב אז ככה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "עליתי על רעיון שעלול להפוך שוד של סניפי דואר לפשוט בצורה מדאיגה"

דבר ראשון יצאת קצת טמפיט, ואני אפרט:

1. חלק נכבד מהדואר הרשום והדואר הרגיל עוברים בדיקות שיקוף (מה לעשות - הנחיות של המדינה, אחרת אנשים היו מעבירים סמים חופשי בקו תל אביב-אילת)

2. דבר שני, מה ההיגיון בשליחת אקדח לעצמך?

למה פשוט לא להכנס לסניף שאיננו מאובטח (ויש כמה מאות כאלה בארץ) ?

ונ.ב

כל השודדי דואר עד היום, הם אנשים מאוד טיפשים.

אף אחד מהם לא חשב אפילו פעם אחת, שהשעה הכי טובה לשדוד זה בסוף יום, כשעושים ספירת מזומנים.

נ.ב.ב

ע"י תצפית של מספר ימים, ניתן גם לדעת בבירור באילו ימים מגיע רכב הבלדרות, ולרוב גם באיזה טווח שעות.

נ.ב.ב.ב

אני מקווה שלא העלתי רעיונות כאן לאנשים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-05-2012, 13:16
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
עוד שיטה...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "או שתעשה את זה כמו בסרט "בנדיטס""

לגנוב ממכון וייצמן מין מכשיר שנקרא "פינץ'". להעמיד אותו מחוץ לסניף הדואר בשעה מסויימת, להפעיל אותו ולגרום להחשכה של כל הסביבה, כולל סניף הדואר והאזעקה שלו. בחסות החושך לפרוץ לסניף ולהתחבא תחת הדלפקים. להתקשר לגברת תורג'מן מנהלת הסניף ולהגיד לה שיש שוד והשודדים בפנים. היא תתקשר למשטרה, וחבר שלך בחוץ ישב עם סורק תדרים וישתלט על השיחה ויענה במקום המוקדנית של 100 (רק שיענה תוך 7-8 דקות, כדי שהשיחה תשמע אמיתית).

עוד כמה חברים שלך, מחופשים לאנשי יס"מ, יגיעו לסניף ויפרצו פנימה. הם יביאו מדי יס"מ בשביל צ'אקי וילבישו אותך בהם ויחד אתם תצאו להסניף יחד עם כל הבולים, וההפקדות ווסטרן יוניון למנילה בפיליפינים. תעלו יחד עם ואן ותסעו למזקרה בכיכר רבין בשביל להסתכל על הברווז של דודו גבע.

לא מסובך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:53

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר