לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-05-2012, 21:53
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Vodka7 שמתחילה ב "תודה שימי וואו יכול להיות שלא הבנתי אותך נכון"

להערכתי (ושוב, לא ראיתי את התוכנה AI אי פעם ) - אם התמונה מקורית, והוכנסה לתוך קובץ ה AI, כפי שהיא, וגודלה לא שונה, וזה נשמר בפורמט מקורי של AI, ואז שונתה הסיומת, אז זה... אמור להיות זהה לחלוטין למקור, כי אם זה לא ככה, זה אומר, טכנית, ש AI מאבדת מידע - ואז גם אם שומרים כקובץ AI ואז פותחים את ה AI עם AI עצמו, האיכות צריכה לרדת יחסית למקור. ואיכשהו קיבלתי ממך את הרושם שזה לא קורה. (אבל אולי קיבלתי רושם שגוי)

האם הטענה שב PDF רואים פחות טוב ממה שרואים בתוך AI?

ואולי בכלל הבעייה בקורא ה PDF... אולי עשית שם זום. תוודאי שזה על 100%.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-05-2012, 22:04
  Vodka7 Vodka7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.08
לא...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "להערכתי (ושוב, לא ראיתי את..."

ראשית, בגלל שחששתי כ"כ הלכתי לבית הדפוס והדפסתי פעם אחת מה PDF ופעם אחת מקובץ הפוטושופ ששוטח לJPEG והתמונה בקובץ הJPEG היתה חדה וחלקה הרבה הרבה יותר מהPDF/ (הטקסט כמובן מעולה חד כמו שצריך בPDF וכו')

שנית יתכן כפי שאני רואה כעת שגם באילוסט' התמונה לא ב100 אחוז שלה מה שאומר שכנראה משהו בסימוני הגדרות הפתיחה שלי או השמירה כקובץ אילוסט' שאני עושה אינו נכון.

רק לוודא אם פעלתי נכון (למרות שאמרת שאילוסט' פחות התחום שלך אבל אולי זה יהיה לך מוכר
בפתיחת הקובץ אני מסמנת וי בCONVERT LAYERS TO OBJECTS-MAKE TEXT EDITABLE IF POSSIBLE (ומשאירה ריקה את FLATTEN TO SINGLE IMAGE) ועוד וי בIMPORT HIDDEN LAYERS

יתכן שגם בשמירה כקובץ אילוסט' אני לא מסמנת נכון את האפשרויות, אם יהיה לך עוד כח אליי אשאל גם לגבי זה...
ישן 17-05-2012, 22:12
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Vodka7 שמתחילה ב "ציינתי שאני לא מעצבת גרפית"

אני לא חושבת שיש משהו שלא הקפדת, יכול להיות שסימנת אפשרות ספציפית לפיקסלים או משהו בסגנון, לכן אם יש לך אינדיזיין עדיף שתעשי את זה כך.
אוכל להסביר לך איך עושים את זה, כי את מבינה את הבסיס של התוכנות (אילוסטרייטור, אינדיזיין ופוטושופ מאוד דומות מבחינת עבודה)
זה כמה צעדים פשוטים -
שמרי את קובץ האילוסטרייטור כרגיל (AI קובץ פתוח)
פתחי את האינדיזיין בעמוד (או מספר עמודים) שאת רוצה עם הגודל שאת רוצה
לכי לFILE
PLACE
ובחרי את הקובץ של האילוסטרייטור
תלחצי איפה שאת רוצה למקם אותו
עכשיו את יכולה להקטין אותו/להזיז איפה שבא לך על הדף
בייצוא תבחרי פרס קוואלטי או היי קואולטי, ותראי איך יוצא לך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 18-05-2012, 05:39
  Vodka7 Vodka7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.08
תודה. נכון לעכשיו הצלחתי לשמור דרך האינדזיין
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "אני לא חושבת שיש משהו שלא..."

רק עדיין לא בטוחה לגבי החדות, מעט יותר טובה אך לא בטוחה שמיטבית. שמא סימנתי חלק מתיבות הסימון לא נכון, אם אפשר רק כמה שאלות אחרונות :
בייצוא
- בחרתי אופציית "הדפסה באיכות גבוהה" אקרובט 5
- האם נכון לסמן וי ב"צור PDF מתוייג" וכן לבחור "שכבות גלויות וניתנות להדפסה"?
- בדחיסה בכולם סימנתי "ללא דגימת הפחתה" ודחיסה "ללא" השארתי ריקה (ללא וי) את התיבה "דחוס טקסט ואיורים" נכון?
- פלט: "ללא המרת צבע" ו "אל תכלול פרופילים" בסדר?
- הייתי אמורה לסמן משהו בסעיף "מתקדם"?

ורק שאלה לגבי ה"קובץ" "מיקום" כשאני פותחת את קובץ האילוסט' (כמובן לפני הייצוא, קצת בלבלתי את הסדר)
בתיבה "חתוך עד" בד"כ בוחרים BOUNDING BOX? ורקע שקוף? כי בעיקרון הכנתי כבר בליד בפוטושופ.

המון תודה על העזרה הרבה, היום אלך שוב לבית הדפוס לההדפסת ניסיון נוספת {אדפיס אחד כפי ששמרתי באינדזיין ואחד כפי ששמרתי על פי הוראות שימי בתקווה רבה שאחד מהם יגאל אותי...}
האינדזיין אכן קטן משמעותית - אם ילך ממש הצלת אותי, חסכת לי עוד מלא טרחה בשליחת קבצים גדולים.
תודה רבה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר