לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-05-2012, 18:47
  HHH55 HHH55 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.11
בן יחיד והעברה לבסיס אחר

אהלן חבר'ה...
במהלך ה3 חודשים האלה אני כבר לגמרי לא מוצא את עצמי ועכשיו אני אסביר למה....
אז התגייסתי לפני חצי שנה לקרבי וזה אחרי הרבה מאוד מאמצים בשביל להתגייס לקרבי, אני בן יחיד ונאלצתי לשנכע את הורי לחתום לי , בסוף הם השתכנעו וחתמו לי... היתי שלושה חודשים בטירונות קרבית של חטיבה מוסיימת בחי"ר ולאחר 3 חודשים ההורים שלי ביטלו לי את החתימה....היתי פשוט בשוק עצום, גם לא אמרו לי שום דבר.... לאחר שביטלו לי את החתימה עברתי למפקדה של הבא"ח בעצם ושמה אמרו לי שבגלל שלמדתי מחשבים אני אמור להיות במחלקת קשר.... בהתחלה לא יכולתי לשפוט אבל כן ביקשתי שיחת מג"ד כדי להיות יותר בטוח לגבי המשך השירות שלי.... נכון שבהתחלה לא יכולתי לשפוט את מה שאני עושה אבל אחרי חודשיים וחצי אני חייב להגיד שאני פשוט נשחק בתפקיד הזה , אני בעצם נמצא במחסן של מכשירי קשר ובעצם עושה עבודה של רא"ת(סוג של אפסנאי קשר)... אני נמצא שמה 14 שעות ורוב הזמן אני פשוט לא עושה כלום, אני לגמרי מתחרפן, כי באתי להיות קרבי ולתרום ועכשיו אני לא עושה כלום, אני מרגיש ממש תחושת החמצה בבסיס הזה, הבסיס לא עושה לי טוב נפשית בכלל כי בזמן שהחברים שלי מהקרבי אוטוטו מסיימים אני אהיה 3 שנים תקוע באותו מחסן מסריח ולא תורם בשום דבר, הבעיה הגדולה היא גם ההורים שלי כי למרות שהם ביטלו לי את החתימה ואני ממש כועס על זה, הם כל שנייה דואגים לי שאני נמצא בסיס , היה לנו גם מקרה מצער של חייל אחד מהפלוגה וההורים שלי בכלל לחוצים ולא ישנים בגלל שאני נמצא בבסיס , בעקרון עכשיו תגידו לי למה שיהיו לחוצים? אז ככה... אני נמצא בלוגיסטיקה שמה ששמה יש מלא חומרי נפץ, רימונים וכו, אבל זה לא הכל , פעם בכמה חודשים אני אמור לעשות אבט"ש בחברון, ומידה וחס וחלילה קורה משהו אנחנו ישר מוקפצים לחברון, מה שבעצם אסור לי....

טוב אני שבועיים כבר בקורס בבה"ד 7 אני עושה קורס של מפעיל תקשוב מבצעי,מפעיל תקשורת ורדיו שבעצם הקורס הזה מיועד לכאלה שנשלחים לגדודים וחטיבוןת, ואחרי זה חוזר לבא"ח (צו סיפוח) והם שלחו אותי לשמה למרות שאמרו לי שאני לא אצא לשום קורס עד שאני לא אקבל שיחת מג"ד ועובדה שאני פה.. מה שבעצם אומר שאחרי הקורס אני אהיה שבוי של הבא"ח ל3 שנים.. זה שובר אותי לגמרי ואני באמת לא יודע מה לעשות...
בשבוע שעבר נפגשתי עם המשקי"ת ת"ש בבה"ד והיא אמרה לי שאני בכלל לא אמור לשרת בבא"ח בגלל שאני בן יחיד, האם זה באמת נכון?
מעבר לכך הבנשתי שאני גם יכול לבקש טופס 55 לשנות שיבוץ ולבקש להיות קרוס ,אחרי כל כל הרבה תסכולים אני מעדיף כבר לשרת קרוב לבית או לפחות לעבור מהבסיס המקולל, השאלה היא, עד כמה התחשבו בי...

אני גם לא רוצה ללכת לקב"ן כי אני לא רוצה שבסופו של דבר אני אשלח לפסיכיאטר ואשתמש בכדורים,למרות שאני כן צריך, כי אני כבר בקושי ישן ובכלל אני שקוע כבר יותר מדי בזה ולא מצליח לצאת מזה....

סליחה על החפירה חבר'ה...
אני באמת צריך איזה עצה וחוות דעת למי שמבין...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-05-2012, 19:34
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HHH55 שמתחילה ב "בן יחיד והעברה לבסיס אחר"

קודם כל הירגע,

אכן אם למדת מחשבים אז זאת טעות בייעול היחידה בכך ששמו אותך חייל של הקצ"ק.
דבר ראשון תבקש לעבור למחשוב/מעבדה של הפלחי"ק/מחלקת הקשר.

במידה וזה עדיין לא מוצא חן בעיינך בקש טיפול מגורמי הת"ש או לחילופין תגיש טופס 55.

כמו כן, כמו שרשמת פה תוכן מאוד ארוך, עדיף שתספר זאת למפקדים שלך או למפקד היחידה.

בהצלחה.
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

ישן 18-05-2012, 20:41
  HHH55 HHH55 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.11
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ishaicohen שמתחילה ב "קודם כל הירגע, אכן אם למדת..."

הבעיה היא שאני עכשיו נמצא בבה"ד 7... לא נתנו לי אפילו הזדמנות לדבר עם המג"ד למרות שאני מבקש כבר חודשיים וחצי, ד"א אגב אפשר לקבול על דבר כזה שלא נותנים שיחת מג"ד?
אז כמו שאמרתי אני נמצא בבה"ד 7 ואני עושה קורס שאחר כך אני משתייך רק לגדודים וחטיבות, מה שאומר בעצם שאני יכול לשכוח מלשרת קרוב לבית.... הבנתי שפסילת מקצוע זה די נדיר.... אני גם לא כזה להוט לשרת קרוב לבית, פשוט יש לי כבר טראומה מהגדוד שלי, קשה לי גם לחשוב על הבסיס. על הפלחי"ק תכלס לא חשבתי אבל אני מעדיף לעבור לבסיס הרבה יותר קרוב לבית שלי שיהיה בצפון, זה ממש לא חייב להיות יומיות,מצדי אפילו לחזור בשבועיים ,בשלוש העיקר שיהיה לי תפקיד מעניין ושאני ארגיש שאני עושה משהו...
ישן 18-05-2012, 21:10
  ishaicohen ishaicohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי HHH55 שמתחילה ב "הבעיה היא שאני עכשיו נמצא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HHH55
הבעיה היא שאני עכשיו נמצא בבה"ד 7... לא נתנו לי אפילו הזדמנות לדבר עם המג"ד למרות שאני מבקש כבר חודשיים וחצי, ד"א אגב אפשר לקבול על דבר כזה שלא נותנים שיחת מג"ד?
אז כמו שאמרתי אני נמצא בבה"ד 7 ואני עושה קורס שאחר כך אני משתייך רק לגדודים וחטיבות, מה שאומר בעצם שאני יכול לשכוח מלשרת קרוב לבית.... הבנתי שפסילת מקצוע זה די נדיר.... אני גם לא כזה להוט לשרת קרוב לבית, פשוט יש לי כבר טראומה מהגדוד שלי, קשה לי גם לחשוב על הבסיס. על הפלחי"ק תכלס לא חשבתי אבל אני מעדיף לעבור לבסיס הרבה יותר קרוב לבית שלי שיהיה בצפון, זה ממש לא חייב להיות יומיות,מצדי אפילו לחזור בשבועיים ,בשלוש העיקר שיהיה לי תפקיד מעניין ושאני ארגיש שאני עושה משהו...

חכה שניה אחת..

אם אתה מדבר על המג"ד מהיחידה האורגנית אז כן אני ממליץ לך לדרוש שיחה איתו במיידי אחרת אתה תגיש קבילה.

אם אתה כרגע בבה"ד 7, אתה שייך אליהם (בהנחה שעשית טופס טיולים נכנס לבה"ד 7), אני ממליץ לך לבקש לדבר עם הרע"ן שלך ושהוא ינסה לסדר לך משהו.

מכיוון שלכל בקשה בדרך כלל יש מס, הייתי ממליץ לך לדרוש לעבור לפלחי"ק/גדחי"ק ברמת הגולן
וכמובן תבקש להיות בתחום המחשוב/קשר מאשר קצ"ק.
לא די שיידע מפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו את מסירות-הנפש שתלכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם-אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i44.tinypic.com/bdqhi0.jpg]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר