לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2004, 16:42
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
השפן הקטן
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי jumbo שמתחילה ב "איפה כל אלה שטענו שהוא בורח בגלל"

השפן הקטן שכח לסגור הדלת הצטנן השקרן . והחליט לקפוץ מהעץ לה לה שרניהו לה לה לה לה ..........

ביבי מאבד את השליטה בכלכלה . היום שמעתי הרצאה מענינת בתחום הכלכל. להגיד שהוא לא נתן גם קופלימנטים לשקרן. אז אני אחטא. אבל בשורה התחתונה מצב המשק חוזר להיות כמו בתחילת השנה. ואת זה . הלמס יוציא לקראת הרבעון הרביעי (הרצאה שקיבלנו ע"י איש הלמס)
ושאר המאפינים על המצב שיגיעו בהמשך.

אבל כבר לפני שבועים ידענו כי השפן המתקפל הסידרתי חוזר. לאחר שראה את הפחד אצל צרת החינוך . לאחר שלא נשארו לו תומכים בממשלה הוא החליט לחזור. בעצם הוא לא יודע מה לעשות עם עצמו. והוא מחכה כנראה . איך הסביבה תגיב

עד כאן לפעם רגע של שקרן כרוני

חברי למה אתה מתפתל . תגיד גם אתה כמו בסביבת נתניהו . האדן טיפס על עץ גבוה. וחיפש דרך לרדת

הסיפוןרים כי מצב הכלב ערפאת. ואו ההסכם במילכוד שווה לקליפת השום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2004, 09:35
  jumbo jumbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.02
למי ולמה להאמין
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "השפן הקטן"

נתניהו האיש מעניין אותי כקליפת השום. חשובה המדיניות הכלכלית שהוא מוביל.
לפני שבועיים השכלת אותנו בכותרת "כשהמיתון חוזר, נתניהו הולך".
והבנתי מדבריך שאין לו אומץ להתמודד עם ה"כישלון הצפוי" כפי שהבנתי מכותרתך.
או קיי. קיבלתי את הסברך כתורה מסיני ואפילו לא התרסתי. כי כפי שאמרתי בעבר אין איש אמין כמוך בפורום.
והנה כעת אתה טוען שהוא השתפן וחזר.
לפני שבועיים השתפן מהמיתון הצפוי וברח והיום השתפן מהמיתון הצפוי וחזר???
???
ועוד, איך אדם שחוזר אל התופת הכלכלית הממשמשת עלינו (כפי שאתה עצמך בישרת לנו לפני שבועיים) נקרא שפן?

נ.ב
1. גם אני חושב שהוא התקפל ואין לי שום דיברי סנגוריה על התנהלותו בעניין זה.
רק לא נוח לי עם הסתירה הצורמת. אבל כדי להצדיק שינאה כרונית ודאי תמצא הסבר גם לזה.
2. מה שחשוב שימשיך לנהל את האוצר כי אין איש בארץ שיהיה לו את העוז לבצע את הרפורמות וההפרטות שהוא יעשה. ושלא ניאלץ לראות שם, חס וחלילה, אנשים מסוגו של עמיר
פרץ.
3. ותסכים איתי, שיש פה גם איזשהו קורטוב של נחת לראות כמה אנשים שאוכלים את הלב
שנתניהו ממשיך להיות בממשלה...
ישן 09-11-2004, 18:42
צלמית המשתמש של חתול-רחוב
  חתול-רחוב חתול-רחוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.02
נדיה מטר: ביבי הוכיח שהוא סמרטוט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חתול-רחוב שמתחילה ב "נתניהו החליט: אני לא מתפטר מהממשלה(תרשו לי לצחוק לאלוהים בפרצוף)"

נדיה מטר: ביבי הוכיח שהוא סמרטוט
19:32, 9 נובמבר 2004 / כ"ה בחשון תשס"ה

בעקבות החלטתו של שר האוצר נתניהו שלא להתפטר מהממשלה אומרת יו"ר תנועת "נשים בירוק" נדיה מטר כי "ביבי הוכיח לכולנו עד כמה הוא סמרטוט, חסר עמוד שדרה המפחד פחד מוות מהדיקטטור שרון ומוכן לוותר על עקרונות הציונות עליהם גדל ולתקוע סכין בגב המחנה הלאומי".

מטר אומרת לכתבת INN רותי אברהם כי בכך "מצטרף היום ביבי לחבורת הכבשים והשפנים של שרון: לבנת, הנגבי ונוה".

"אנו קוראים לשר עוזי לנדאו להמשיך להיות חזק ולא לפחד, לנדאו הוכיח שמבין כל נסיכי הליכוד, רק הוא נשאר נאמן למצע הציוני-לאומי של הליכוד ובשל כך, רק הוא מבין נסיכי הליכוד, מסוגל להנהיג את המחנה הציוני-לאומי הגדול", אומרת מטר

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:04

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר