לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-05-2012, 14:59
  שלום כהן שלום כהן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.12
פינוי דירה בחינם – דברים שחייבים לדעת

לכל מי שזקוק לשירות פינוי דירה מכול סיבה כלשהי, הדרך האחרונה שיש לפנות אליה היא דרך פינוי דירה בחינם. אני בתמימותי חשבתי שזהו תהליך מאוד פשוט, אתה מזמין חברת פינוי דירה בחינם, הם מגיעים לביתך, אתה מצביע על מה שאתה רוצה לפנות, הם לוקחים את החפצים ועושים איתם מה שעושים איתם כי זה לא ממש ענייני, ופה מסתיים הסיפור. ממש לא ראיתי איפה הדברים יכולים להסתבך, אבל הם יכולים להסתבך והם גם מסתבכים, לכן אני מבקש לעזור לכל מי שעדיין רוצה משום מה לפנות לחברת פינוי דירה בחינם ולהציג בפניו דברים שחייבים לדעת על הנושא הזה.

ראשית תשכחו מהזמן שקבעתם, אין לו שום משמעות הם יגיעו מתי שהם רוצים, תגידו תודה אם הם נותנים לכם התראה לפני. מעבר לכך המילה חינם היא תלויה בהרבה מאוד משתנים. אם יש לכם חפצים שניתן להפוך אותם לכסף בדרך כלשהי אז ייתכן באמת שחברת פינוי דירות בחינם תפנה את הדירה שלכם ללא עלות, אם אין ערך לחפצים שלכם תשכחו מזה. דבר נוסף הוא שאתה מקבל משהו בחינם אל תצפה לעבודה מקצועית ומהירה, אפילו אל תצפה לעבודה בכלל, אם הייתי יכול להשתמש במילים קצת יותר בוטות הייתי נותן שם מעולה לדרך שבה הצוות שהגיע לדירה שלי מטעם חברת פינוי דירות בחינם ביצע את העבודה שלו.

וגם אם הכול הלך כשורה ואיכשהו פינו את הדירה שלכם ללא עלות ואת כולה ולא רק חלקים מסוימים ממנה, תתכוננו לשלם על הנזקים שנגרמו לדירה שלכם, כי אם יש משהו שעבודה לא מקצועית גוררת הוא נזקים, ולפעמים נזקים גדולים כול כך שתצטערו על העבודה שרציתים לעבור להשכיר או למכור את הדירה. מה גם העובדה הפשוטה שאתם לא משלמים לחברת פינוי דירה בחינם מורידה מהם את כול האחריות ומותירה אתכם עם התעסקות עם חברות ביטוח ואני לא צריך לספר לכם כמה דם נשאר בגוף אחרי דבר שכזה.

מקווה שמנעתי מחלקכם לעבור את הטרור שאני עברתי, פשוט אין מילה אחרת להגדיר את זה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר