לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2012, 05:55
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
House S08E22 Everyone Dies פרק אחרון בעונה ובסידרה

היה מעולה!
חבל שנגמר.

בשאיפה שצ'ייס יקבל סידרה משלו.

בפרק האחרון של כל העונות הקודמות נוגן השיר you can't always gat what you want
בפרק הזה לא.

זה המקסימום ספוילר שאכתוב כאן עכשיו.

אגב, למי שראה וזוכר את רוב הפרקים מכל העונות, מומלץ לוותר על הספיישל "שירת הברבור".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2012, 01:07
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
אני לא מאמין שזה בסוף היה lupus!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "House S08E22 Everyone Dies פרק אחרון בעונה ובסידרה"

זהירות - ספויילר!
ישן 03-06-2012, 17:14
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ארבינקא שמתחילה ב "השיר הזה מופיע בקליפורניקיישן..."

האמת שבשתי הסדרות השיר לא הופיע בכל אחת מהפינאלות של העונות, אבל עדיין השיר יותר מזוהה עם האוס.

http://en.wikipedia.org/wiki/You_ca...k_appe arances

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ויקי

The track has been featured in several episodes of the Fox television medical drama series House. In the pilot episode, Gregory House tries to avoid work imposed by his boss Lisa Cuddy, and says "In the words of the great philosopher Jagger, you can't always get want you want." Cuddy later in the episode says "I looked into that philosopher you quoted, and you're right, you can't always get what want, but it turns out, if you try sometimes, you get what you need." The introduction of the song was played at the end of the episode. In the Season 1 finale ("Honeymoon"), the song plays as House attempts to walk without the support of his cane, but to no avail. The song was heard for a third time at the end of "Meaning". Another was in the Season 4 finale ("Wilson's Heart") when it is quoted to House by Amber in the form of a hallucination. In the episode Saviors House plays the song Georgia on my Mind on piano in the middle of which he adds the main riff from You Can't Always Get What You Want. It is also heard in Season five's "Unfaithful" where House plays the chorus of the song on the piano. It was most recently heard in the Season seven's "Last Temptation"" as Martha Masters takes leave.

לעומת זאת:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ויקי

The song was featured in the pilot episode of Showtime's dramedy Californication in 2007. The song was used during the opening scene, in a manner parodying its use in The Big Chill. The song then finished episode 12, bringing the first season to a close. It was again used in the finale of season 4 (episode 12) during the last 2 minutes and throughout the credits.

מעבר לכך, Band from TV היא מעין להקת צדקה של שחקנים ואנשי טלוויזיה
יו לורי (שמשחק את האוס עצמו) מנגן בה בקלידים ולפעמים גם שר, וג'סי ספנסר (צ׳ייס מ־"האוס") מנגן בה בכינור
הם הקליטו קאבר לשיר הזה בשביל הסאונדטראק של הסדרה (יש לי אותו..)

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 03-06-2012 בשעה 17:26.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:46

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר