לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-05-2012, 04:56
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי i-pink שמתחילה ב "תודה על המאמר. אני אתחיל..."

את באמת רוצה להכניס את זה למשתנים בשמות שנקבעים לפי שורת הפקודה? :\
טוב, תתחילי ממשהו כזה:
קוד:
def make_vars(s): l=s.split() for i in l: print "name: ", i.split("=")[0] print "value: ", i.split("=")[1]

אבל זה לא עובד טוב (מה קורה אם יש רווחים מסביב לסימן שווה? מה אם רוצים רווחים בערכים של המשתנים שמוקפים במרכאות?), ודי קשה לכתוב את זה בצורה בטוחה. אפשר להשתמש במה ששובי הביא בתגובה הראשונה, אבל כל-כך מתבקש לנצל את זה לרעה שכואב הלב (ותמיד יימצא מישהו שיעשה את זה בסוף, אפילו אם במקור כותבים את זה "לשימוש פנימי"). אולי את לא באמת צריכה לתת למי שמריץ את הסקריפט שלך גישה חופשית ומלאה ליצירת משתנים שרירותית בתוכו?

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2012, 09:39
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי i-pink שמתחילה ב "תודה ענקית על ההסבר!"

האמת, אני לא מבין למה לא להעביר רק את המידע כארגומנטים, ובתוך הסקריפט תכניסי אותם לאן שתרצי.
הרי מדובר בסקריפט לשימושך הפרטי, אז פשוט תחליטי שהארגומנט הראשון הוא למשתנה כך וכך, הארגומנט השני למשנה הוא והזה, וכו׳ וכו׳.
כך גם הסקריפט יותר ברור לך, גם לא תהיי כבולה לשמות ספציפיים למשתנים, וגם הפקודה שתצטרכי לתת בטרמינל קצרה יותר.

לדוגמא הפקודה תהיה:
script-name.py 9876 Tzvika 4096

ובסקריפט עצמו:
קוד PHP:
 import sys 
intargv[1] )
NAME argv[2]
MAX_LEN intargv[3] ) 

(כשמציבים ישירות יש להמיר את ארגומנטים ממחרוזות למספרים במקרה הצורך)

ישן 25-05-2012, 12:53
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "האמת, אני לא מבין למה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
האמת, אני לא מבין למה לא להעביר רק את המידע כארגומנטים, ובתוך הסקריפט תכניסי אותם לאן שתרצי.
הרי מדובר בסקריפט לשימושך הפרטי, אז פשוט תחליטי שהארגומנט הראשון הוא למשתנה כך וכך, הארגומנט השני למשנה הוא והזה, וכו׳ וכו׳.
כך גם הסקריפט יותר ברור לך, גם לא תהיי כבולה לשמות ספציפיים למשתנים, וגם הפקודה שתצטרכי לתת בטרמינל קצרה יותר.
לכאורה כי כאילו היא לא יודעת מראש אילו משתנים יהיו לה.
איך אתה מצפה שנכתוב קוד פולימורפי?

במחשבה שניה (בכל-זאת, בחמש בבוקר הראש לא פועל ב-100% יעילות), אפשר להעביר בשורת הפקודה JSON ולפרסר אותו בפיית'ון. היתרונות לעומת האפשרויות הקודמות:
  • אין בעיית אבטחה איומה (יותר טוב ממה שאתה הצעת למעלה)
  • לא צריך לכתוב את קוד הפרסור לבד (יותר טוב ממה שאני הצעתי למעלה)
החיסרון, לכאורה, הוא שלא מקבלים את המשתנים ממש, אבל אפשר לקבל dict שבו יש את כל המשתנים. זה אפילו יותר טוב מבחינה מסוימת, כי כשיש לנו אובייקט dict אחד במקום המון משתנים ב-scope, אפשר לרוץ על כולם עם לולאת for וכו'.

(החיסרון השני הוא שצריך להשתמש בתחביר JSON במקום בתחביר חופשי לבחירתנו, אבל זה נראה לי מינורי למדי.)

http://docs.python.org/library/json.html

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר