לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2012, 17:06
  משתמש זכר teddy002 teddy002 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.12
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "יורים לכל הכיוונים. לחיילים..."

זה שהמצרים מתנהלים בצורה כזו, ואין להם בעיה לירות באותם מסתננים רק מחזקת את העובדה שאנחנו כן צריכים לדאוג להם ולא לאיים לשלוח אותם חזרה לשם כל הזמן.
אני בעד להחזיר את חלקם, חלקם זה כל אלה שנתפשו עושים פשע, שזה צריך להיות תנאי הכרחי להישארות בישראל (שמירה על החוק), ואלה שאין לנו צורך בהם ככוח עבודה והמדינה מצאה כי הם בטוחים במדינתם. על המדינה לבצע תחקיר מעמיק ואם מתעורר חשד ולו קטן שנשקפת סכנה לחייהם, לאותו מסתנן או פליט מגיע מקלט פה בארץ.
אני חושב שזה מן הטבעי שאותם זרים ידרדרו לאלימות, הם מתקבצים בתוך עצמם כי החברה הישראלית לא מקבלת אותם ואני בטוח שהם הרבה יותר מפחדים פה באיזור זר מאשר באיזורים שלהם, הרבה מהאנשים מחוסרי כל ולכן מדרדרים לאלימות... אלה דברים שחייבים לטפל בהם בדחיפות ולא ללבות את העניינים ולהוביל להתנהגות מגעילה של פגיעה באותם זרים. זה צריך להיות לא מוחלט אצלנו. וזה רק מלמד אותי שאותם זרים שבאו ממדינות אלימות אינם שונים כלל מאותם ישראלים שלוקחים את החוק לידיים.
אני אפילו בעד פתיחה יחידת שיטור אזרחי של הזרים השונים, ככה הם ימנעו אלימות, וישתלבו בחברה הישראלית יותר בקלות, הרעיון כפי שהצגתי פה נשמע מעט פשטני אבל אני מניח שאם יתכננו את זה כמו שצריך זה יכול לעבוד.
תמיד האמנתי ששילוב אוכלוסיות בעייתיות בגופי הסעד / השיטור / ההצלה של המדינה יוביל לכך שהם יהפכו בעתיד לאזרחים טובים מן השורה.

"זה לא מספיק שאנחנו עושים כמיטב יכולתנו, לפעמים עלינו לעשות את מה שנדרש"
- וינסטון צ'רצ'יל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-05-2012, 12:24
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
עזוב את המסכנים 'שלנו'-הם לא in.הם אפילו לא מצביעים למפלגות צעירות שלומדות את המזה"ת
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אין לנו מספיק תקציב כדי לעזור..."

מן הידועות כי זיכוך נשמות שמאל מיוסרות דורש עזרה לזר על חשבון הקרוב. זכות תנועה לשכמאי על חשבון זכות חיים למתיישב היהודי, זכות אזרחות לאפריקאי המוסלמי באשר הוא על חשבון זכות קיומה של מדינת ישראל.

כל זמן שאפשר לקשקש על זה בהרבה מילים נפוחות בלי לטרוח על קריאת ספרים והקשים לוגיים - זה כל כך אינטלקטואלי לעשות זאת...

מה שמשעשע הוא שאותם טרחני מלל אדומים [אם הם כלל קיימים מעבר לוירטואליות שלהם] ששים לקלוט את העולם השלישי לשכונות היהודיות העניות- ישתמשו מחר בטיעון הדמוגרפי להסביר למה ישראל צריכה לסכן עצמה בחזית יו"ש.
ישן 26-05-2012, 17:17
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב "זה שהמצרים מתנהלים בצורה כזו,..."

אתה מבין שכמה מאות מסתננים מגיעים לכאן בכל יום והזרם רק גובר?
אתה מבין שאותם אנשים משלמים כמה אלפי דולרים לבדואים שמבריחים אותם לכאן?
אתה מבין שהם באים לכאן כדי להיטיב את מצבם הכלכלי על חשבון אזרחים ישראלים?
אתה מבין שאזרחים ישראלים כמוני וכמוך נפגעים בשל כך?
אתה מבין שנשים נאנסו באכזריות ע"י כנופיות, ויש מאות מקרי תקיפה ושוד שלא מגיעים לתקשורת?
אתה מסוגל להבין שיש אזרחים ישראלים שהמציאות סביבם השתנתה וממשיכה להתשנות בעוד הם חסרי אונים?
אתה מבין שיש אנשים שמפחדים לצאת מהבית?

ובעיקר - אתה מבין שלך, טדי בן הטובים השבע שאינו מבין לחלוטין את ההשלכות של מה שהוא כותב, אין לגיטימציה, אפילו תיאורטית, לדרוש שישראלים אחרים ישלמו את המחיר של הפנטזיה שלו?
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

נערך לאחרונה ע"י asafn88 בתאריך 26-05-2012 בשעה 17:20.
ישן 27-05-2012, 11:56

נפלא. פשוט נפלא.
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "[YOUTUBE]5ulJAEKAXeA[/YOUTUBE]"

וזה לא שסידרו לחברת המועצה הנכבדה נאמר 50 שכנים בבלוק שלה שכולם חסרי עבודה, חסרי אזרחות או רישום שאיש לא יודע מה הרקע הבטחוני, פלילי או בריאותי שלהם באפריקה ושכולם משוכנים ב6 דירות. סתם הפריעו לה בסתלבט של יום החול.

קישון, אייכה?!

נ.ב

עיתונות אמיתית [היכן היא?] לא הייתה מסתפקת בצילום התעלול של בן ארי. עיתונות אמיתית הייתה מתמקדת בשורצי הביצה היוצאים מהמים בבעתה כשהשחורים נכנסים אליה. עיתונות אמיתית הייתה מאתרת את אי שביעות הרצון אצל מנהלי הבריכה/שומריה ותוקפת את גזענותם. עיתונות אמיתית הייתה מחפשת ומפשפשת האם היו כאלה שדרשו להחליף את המים בטרם שבו אליהם. עיתונות אמיתית הייתה שואלת את הגברת מהמועצה שמזעזעת מכך ש'גזען' מביא אפריקאים למים שלה מדוע היא ובריכתה הנאורה אינם מביאים את האפריקאים לשם מיוזמתם על בסיס יומיומי. עיתונות אמיתית? אין דבר כזה...

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 27-05-2012 בשעה 12:15.
ישן 27-05-2012, 11:27
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ה"פיצוץ" האמיתי הוא הזיהום השקט שנגרם כתוצאה מהפיצוץ...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "באמצע השבוע נסעתי על כביש..."

או במילים אחרות לא "מהומות פרדס כץ" שיבואו, אלא העובדה שתוך עשוי נחווה כולנו גלי שנאה גזענית שיגרמו לכל מה שהכרנו עד היום פה, יהודים-מסולמים, אשכנזים-מזרחיים, חילוניים-דתיים, להראות כמו גן עדן אבוד. אנחנו נשנא אותם והם בטוח ישנאו אותנו. שנאה אמיתית ומקיפה. אש של שנאה שכל רפי השכל מהשמאל לא יוכלו אפילו להקיף בסרטי הקולנוע המטופשים שהם מפיקים. אנשים חכמים (בניגוד לאנשים שהם רק משכילים, אבל לא חכמים) יודעים שרוע ושליליות משכפלים את עצמם במהירות מדהימה, בעוד שטוב נבנה בקושי ולאט. בנינו פה ריף אלמוגים חביב וסביר, לא מושלם, אבל מתפקד. זה לקח איזה מאה שנה, אבל הצליח. עכשיו יבוא צונאמי הפולשים האפריקאים ובלי שאיש מהם, כפרט, מתכוון לכך, הם יחסלו עבודה של מאה שנה ויותירו אותנו, ואותם (שכן הם לעולם לא יהיו "אנחנו") בביצה של שנאה ואיבה.
ישן 27-05-2012, 12:06

גם אם סקר יגלה ש 90 אחוז מהם רוצים להיות
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אם הבאת 30000 מחבלים חמושים הביאה את השלום מדוע שהבאת 300000 אפריקאים מרירים"

מדליקי משואות ביום העצבנות השבעים, עדיין אהיה פסימי...אין סיכוי שהם יטמעו פה. החברה הישראלית לא מוכנה לגלי הגירה של אנשים שונים מאוד (פיסית ומנטלית) ובלי שיש בינם וביננו אפילו מראית עין של "גשר" תרבותי, דתי או גנאולוגי. החברה הישראלית, למרות ההכפשות, היא חברה מתונה יחסית (עם פה גדול...) והמתינות שלה נגזרת מחינוך מהבית, לא מחינוך פוליטי. ככזו היא פגיעה מאוד לצונאמי של פולשים בעלי נוכחות חזקה ומנטליות ברורה של "אני לא אגיד תודה ואשתוק" (כמו מהגרים מחלק ממזרח אסיה). וניחא לו רפי השכל מהשמאל ההזוי היו חושבים שאחרי כמה מהמורות כולנו פה נחיה באוטופיה, הבעיה היא שיש המון עדויות לכך שלא רק שברור להם שאש הגזענות שתבער פה תמיס בקלות גם פלדה-אלא שזו אחת המטרות שלהם.

או בקיצור: אני לא פסימי, כמו שאני כנראה חש אי נוחות מתמדת מן הצורך להטיף לגזענות וולגרית ומבוקרת היום, כדי להמנע מנחשול גאות של גזענות מושרשת, ויום יומית, בעוד כמה שנים.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 27-05-2012 בשעה 12:08.
ישן 27-05-2012, 12:27

אומנם חם היום אבל כשאתה עונה לציניות שלי ברצינות זה גורם לי לדאוג :)
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "גם אם סקר יגלה ש 90 אחוז מהם רוצים להיות"

על מנת להבהיר את עמדתי: אני רואה בפלישה האפריקאית העוינת סכנה גדולה לקיום ישראל לא פחות מי שאני רואה בכנופיות הטרור הברברופלשתינאיות והתמיכה העממית לה הן זוכות.

אני תומך במעצרים המוניים של שב"חים מכל הסוגים, שיכונם בתנאים מינימליים במחנות כליאה בגבול הדרום עם המלצה חמה להסתנן חזרה דרום-מערבה וירי במנסים להמלט. אני תומך במיקוש הגבול גם אם זה אומר לנגב באמנה מגוחכת כלשהי ואפילו בשכירת ספינות ושיגור הפולשים חזרה לחופי אפריקה.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 27-05-2012 בשעה 12:36.
ישן 27-05-2012, 13:07

את הדיון ההומוריסטי אודות ציניות וענייני דיומא
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אומנם חם היום אבל כשאתה עונה לציניות שלי ברצינות זה גורם לי לדאוג :)"

אני שומר לה.פ הרבעוני/שלישוני. לתגובות, גם היכן שהן באות כתגובה לציניות, יש מטרה והיא להעביר, ולפעמים גם "להבעיר", דיעה. נושא הפולשים האפריקאים, המשולב יפה בנושא הקמפיין האנטי ישראלי של השמאל הקיצוני ועוזריהם, בוער ממש כרגע ויש "לנו" יכולת לסייע בעניין. מאז ינואר 2009 אני מטיף בעניין-למעשה באותו טון לאורך כל השלוש וחצי שנים. הרבה שמירפקו אותי בתחילה, מזמן כבר עקפו אותי בקלילות ונמצאים הרחק מימין לי. זה אומר ש"יש תמורה לאגרה" פה ולכן שווה להגיב. יפה אפילו לראות כיצד הסחף בדעת הקהל הביא את עכברושי העיתונות העברית לשנות טון ולהסחף בעקבות הזרם (לאחר שהבינו שלעמוד לצד הפולשים מהר מאוד יחשב ללא פחות גרוע מאשר להצדיק את חטיפת ילדי תימן...).

נגזרת מעניינת של תופעת הפולשים מבורכת לא פחות: אנשים פתאום גילו שמאחורי גבם המדינה היהודית בוכפפה לכל מיני אמנות שמבחינתי, מוסריות או לא, הן כמו איזה כרטיס אד"י משפחתי שכל השבט שלי יוחתם עליו, רק שמאפשר קציר איברים גם מאדם חי בשם הצורך להציל אחרים... פתאום כולם נהיו מומחים לאזרחות, אמנות והגדרות. אבל אני לא מדבר על הציניקנים המרושעים מן הצד הבולשביקי של המפה (שתמיד עשו שימוש סלקטיבי במדע המדינה) אלא על האזרח הישר והעובד למחייתו-זה שיורו הוא עבורו המטבע שקונים לפני נסיעה לחופש, לא המטבע שבו נקובה המשכורת...

בכל מקרה חג שמח וחמסין נעים לכולם.
ישן 27-05-2012, 13:21
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "גם אם סקר יגלה ש 90 אחוז מהם רוצים להיות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
או בקיצור: אני לא פסימי, כמו שאני כנראה חש אי נוחות מתמדת מן הצורך להטיף לגזענות וולגרית ומבוקרת היום, כדי להמנע מנחשול גאות של גזענות מושרשת, ויום יומית, בעוד כמה שנים.

לא לכל אחד יש את האומץ להגיד: צריכים לחתוך את הרגל עד הברך כבר היום, כדי שעוד חודשיים הזיהום לא יתפשט בכל הגוף, ואז כבר יהיה מאוחר לעשות שינוי כלשהו.
חוץ מזה, השמאל כבר ימציא לנו תשובות ברורות ללמה נקלענו למצב זה או אחר, בעוד 15 - 10 שנים.

ישן 27-05-2012, 14:50

חמש שנים, לכל היותר...
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h]או בקיצור: אני..."

ואני מניח שבשמאל הקיצוני ישנה ציפיה של ממש ליום שבו איזו שריפה מסתורית תכלה דירה רעועה בדרום ת"א ובה 5-6 ילדים חמודים מאפריקה. עניין ה"בערה" הגזענית היא ללא ספק חלק מהתוכנית פה, לא שלב מפתיע שלה שיש "להלחם בו". בכל הפגנה שתערך נגד הפולשים תהיה נוכחות של עכברושי העיתונות העברית שידעו, כמו הפפרצי המנטורים שלהם, לא רק לקלוט כמה שיותר פרצופים שחומים, לא מגולחים ורצוי עם כיפה שחורה, אלא גם יחפשו את השוליים שיתחכחו באי אילו עוברי אורח אפריקאיים.

זה נוהל שאייטולות השמאל רגילות לו (שני עשורים של אימון רטוב בהגנה על הפאשיזם האיסלאמי) ולכן "בא להם חלק".

ה"מזל" היחסי שלנו הוא שההיבריס של השמאל הקיצוני כבר גלש מעבר לכל טעם טוב ובצוך מספר שנים מועט יחסית, הפך כבר לבון-טון לחשוב "שמאלני שווה נוכל" באותה המידה שמקובל לחשוב "מכתב שמודיע לי שזכיתי בחופשה בחו"ל 5 כוכבים אם רק אגיע להגרלה שווה נוכלות". גם צירוף המקרים המצחיק שבין ה"מחאה החברתית הספונטאנית של העניים" ובין ה"פליטים" מדרפור , כולל העובדה שלא מעטים מהמפיקים של הקמפיינים הם אותם אנשים, אחראי ללא מעט סקפטיות בקרב הציבור...

השמאל הקיצוני היהודי, ששנים דימה ושייוק עצמו כסוג של "רוח חדשה" הפוקחת את עיני הישראלים, מתגלה כלא יותר מפתיתי צואה מצחינה, עם מאוורר ענק שמעיף אותם לפנים שלנו... אנשים מבינים זאת, וזה אולי המזל התורן שלנו...
ישן 27-05-2012, 15:15

עצם העובדה כי מיזם רדיקלי חתרני כמו ידיעות אחרונות משגשג - מוכיח כי אתה מפרגן מדי
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "חמש שנים, לכל היותר..."

לערנות הציבור מפני מזימות 'אדומות' משמאל ו'ירוקות' מכסף.

השמאל הקיצון הפיק לא מעט ארועים בעשורים האחרונים שמטרתם הייתה פגיעה בממשלות ימין והחלשת הבסיס האלקטורלי שלו. הגלים האלה לא יכלו להמשך עד אין סוף ולכאורה חלפו אך הם בהחלט כירסמו ביכולת השליטה של ממשלות ימין. נתניהו נאלץ לשלם מס תרתי משמע 'לפצות' רכיבים בקואליציה שלו ולסכן את כלכלת ישראל בשל מיזם הזוי בו ארכי מיליונרים הובילו 'מחאת מעמד ביניים' שכל כולה רמיה צרופה ומשכו אחריהם לרחובות מאות אלפי תמימים כסטטיסטים של פעילות חד"ש. סביב רצח רבין הפיק אותו שמאל קיצון מיזם סתימת פיות אנטי דמוקרטי שנועד לגמד את האופוזיציה לשלטונו. באמצע היה לנו מסע דהגליטימציה של מתישבי יש"ע שהמשיך לצעוד גם כשנתפסו מסורים במכוניות הפרובוקטורים משמאל וגם אחרי שהשימוש בתרגילי 'במקרה יש עימנו סרטון' של בצלם נראה פתטי לכל מי שעיניו בראשו. הוסף לכך את ההשתקה המתמשכת של הטרור הפלשתיני הרך היומיומית וכיבוס העברינות הערבית תוך הבלטת מעשים קלים בהרבה שעל ידי יהודים, הוסף את המסע לשחרור אלף מחבלים שהוסווה היטב כמסע לשחרור גלעד ואף הצליח והרי לך מספיק עדויות לכוחה של תקשורת המונים.

תקשורת ההמונים שלנו היא מגרשו הביתי של השמאל הקיצון והאנטי ציוני. שותפים לכך 'סוציאליסטים' לשעבר ובעלי הון ועמדות מפתח בהווה הרואים בישראל וב'עמך' מעין יישות לשימוש חד פעמי שנועדה לשרת את ההדוניזם ואת חשבון הבנק שלהם והרי לנו צרה צרורה.

אני כלל לא בטוח שנתניהו יתחיל לגרש. אני כלל לא בטוח שבג"צ ידחה את העתירה של שונאי ישראל כנגד ההתיחסות לגדר בדרום כקו הגבול.

ישן 25-05-2012, 17:29
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אני דווקא שועשעתי מהניפי, התורנית בכתבה, סיגל רוזן, או משהו כזה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אריתראים הפגינו ברמת גן : "לא נחזור לדיקטטורה""

מסתבר שלאחרונה נערכה תחרות ה"הדיקטטור הגרוע ביותר בעולם" ונשיא אריאתריאה זכה במקום הראשון. נכון, רובנו לא שמענו עליה, ומן הסתם היינו יכולים לזרוק שמות של רודנים גרועים לא פחות שמכהנים בימים אלה במדינות אחרות - אבל אם סיגל אומרת, כנראה שהיא יודעת.
היא נזפה בנו על שהמדינה "סירבה לקחת חלק" בסנקציות שהטילו על אריתריאה כל מיני מדינות אחרות, שלא מארחות קרוב לאחוז מכלל האריתראים שקיימים על פני כדור הארץ...

העלות שמושקעת בהתמודדות עם התופעה המעיקה הזו, היא גדולה יותר מכל סחר החוץ של אריתריאה.

במידה ולא מוצאים להם פתרון סביר - יש לתפוס כל אחד מהם שמחזיק כסף, ולנכות ממנו את עלותה היחסית של הגדר שנבנית בגללו ובגלל חבריו. או לחילופין - להעסיק אותם בבנייה שם. גם יהיו רחוקים מהעיר (ומכל הגזענים הרעים שרודפים), גם יתפרנסו בכבוד - וגם יביאו תועלך למישהו מלבד הניפיות המעצבנות שמתראיינות כל היום בנושא שאין להן מושג לגביו (למשל, איך זה להסתובב בדרום ת"א אחרי שש בערב...).
ישן 26-05-2012, 02:51

לכולנו ברור מה צריך לעשות
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "דוגמא נפלאה"

הבעיה היא שהמסר שמועבר לאוכלוסיה המקומית הוא מסר מתריס ואלים מילולית שמתכחש לסבל שלה.
לא מסר שמכיר בבעיה, קורא לאיפוק ונותן תקוה. המסר הוא, למרבה האירוניה, "נאצים גזענים", "יש גם מפלצות לבנות", "ואהבת את הגר" ו-"כולנו היינו פליטים". סוג של יריקה בפרצוף.
אני מקווה שאותה אוכלוסיה תגלה תעצומות נפש ולא תתן דרור ליצר ההישרדות הקמאי ביותר שלה. כי זה מה שיקרה אם הבעיה לא תטופל.

תחושת עוול וחוסר צדק היא אחת התחושות האנושיות הקשות ביותר. ואני חושב שבהקשר הזה הרבה אנשים צריכים לעשות חשבון נפש.
את הביקורת המגיעה להם הם יקבלו בדיעבד, בפרספקטיבה היסטורית.
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

ישן 26-05-2012, 03:22
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אז אל תיתן להם תחמושת להפיץ את המסר הזה
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "לכולנו ברור מה צריך לעשות"

אני חושב שאירועי התקופה האחרונה העבירו את המסר הציבורי לממשלה וכבר מתחילים לראות פירות. חבל לחבל בזה. מה שצריך עכשיו הוא הסברה נכונה (ויש די נבונים שעושים זאת-כולל לא מעט אנשי תיקשורת, אראל סג"ל הוא דוגמא טובה, שקוראים לעשיית קץ לבעיה וגירוש מסתננים תוך התייחסות אליהם כלבני אדם) ולחץ מתמיד על הפוליטיקאים. אתה יכול להחליט לעשות מעשה ולגייס קבוצת אזרחים משמעותית שתכריז כי תצביע עבור מועמד לכנסת או מפלגה שיציגו תוכנית ריאלית ודרסטית לשימת קץ לבעיה, וזאת בעדיפות ראשונה. זה יעבוד טוב יותר מ"פירוק תיסכולים" ולא תצטרך "להבין" אנשים אחרי שעשו מעשי אלימות אקראית.
ישן 26-05-2012, 03:48

מנותק מהמציאות
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אז אל תיתן להם תחמושת להפיץ את המסר הזה"

כפי שכתבתי באשכול השני, להערכתי הפניית הגב ורמיסת הכבוד של תושבי דרום ת"א המסכנים ממילא תביא לפיצוץ.
במקום לחבק את תושבי דרום ת"א דחקו אותם לקיר. לצערי הרב, זה יסתיים בתקיפות של אלימות של מסתננים ואולי גם סתם אנשים שכל חטאם הוא שצבע עורם שחור.
כי כשאתה מטיף אמירות PC ומכחיש את המציאות, אתה משדר את המסר המכאיב ביותר והוא חוסר ההזדהות עם הסבל של אזרחים ישראלים.
וכולנו נשלם את המחיר של הכחשת המציאות והיריקה בפרצוץ של תושבי דרום ת"א כתוצאה מכך.
הם יגרמו לכולנו לשלם אותו, בכוונה תחילה.

שום תוכנית גירוש לא תתחיל לעבוד תוך פחות משנה בכל מקרה, והיסיכוי שהתושבים ימשיכו לשתוק כ"כ הרבה זמן הוא אפסי.
Ayaan Hirsi Ali

ישן 26-05-2012, 06:25
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
שטויות במיץ
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "מנותק מהמציאות"

אין שום קשר בין מה שאתה כותב ובין מה שאני כותב או למציאות. אתה חושב שאם יכריזו שהמסתננים הם חבורת אנסים כי ככה זה אפריקאים, זה מה שירגיע את תושבי דרום תל אביב?
כי זה בדיוק, אבל בדיוק, המשמעות של דבריך לאור דברי שאני נגד תופעת המסתננים וכו' אבל לא מוצא כל טעם ברטוריקה המתלהמת וההיסטרית שהיא היא מה שיכול באמת לקדם אלימות (ואתה כותב כאילו האלימות האקראית כלפי מסתננים (ת'כלס כלפי שחורי עור אקראים-התוקפים לא יכלו לדעת מי מסתנן ומי לא) לא התחילה כבר וכאילו לא נעצרו 9 אנשים שבאופן שיטתי תקפו ושדדו אפריקאים בתל אביב.
מה שתושבי דרום תל אביב, ומקומות אחרים, צריכים זה ודאות שהמצב הוא זמני ביותר וכי עובדים על זה שהמסתננים בדרך החוצה. פרט לכך הם צריכים שיחזקו את תחושת הביטחון שלהם, ובשביל זה חשוב להגביר נוכחות משטרתית באיזורים הרלוונטיים ולבצע בהם אכיפת חוק מוגברת, כולל של העבירות הפעוטות ביותר, כדי להחזיר תחושת שליטה. כל השאר זה התפלפלויות בעלמא.
ישן 26-05-2012, 20:37

אם טדי עשה זאת או לא, אין לכך חשיבות
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "ברור, ברור, אח שלו"

כל שחשוב הוא שאם קוראים את דבריך ומוסיפים להם את ההנחה שלא ניתן לגרש בינתיים (וכך מספרים לנו כל ה"מומחים"), מקבלים את המסקנות של טדי.

אם לא ניתן לגרש אזי יש בהכרח לפזר אותם בארץ ולהתיר להם לעבוד.
שכן לשכן אותם במחנה פליטים יעלה למדינה מאות מיליונים ואולי מיליארדים. עדיף לתת להם לעבוד לפרנסתם במקום.
אם מקרי הפשיעה אינם שיקול - זו האופציה הרציונלית המתבקשת.

כולנו יודעים את מה שאתה מסרב להודות בו וטדי צעיר מידי בכדי להבין.
ובכלל, אם יאסרו עליהם לעבוד ובאמת יאכפו את האיסור הזה, רובם יברחו מפה לבד.
Ayaan Hirsi Ali

נערך לאחרונה ע"י asafn88 בתאריך 26-05-2012 בשעה 20:43.
ישן 27-05-2012, 06:53
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי asafn88 שמתחילה ב "אני אתעלם מהתארים הפשטניים והחד-מימדיים שלך"

תשמע, על ראש הגנב בוער הזנב. אני בחרתי ללכת ישירות לקיצוניות כדי לשקף לך בדיוק את התמונה שלך שמצטיירת כאן. אתה חושב אולי שאתה מצטייר כאינטליגנטי, משכיל ומרוכז במציאות אך למעשה התמונה המתקבלת היא זו ששיקפתי לך. עצם כך שדעותיך שלך השתנו למדי (להזכירך מה היה לפני ש"אורי צדק"?) רק מעיד על כמה כל האשמותיך את האחרים בחוסר עקביות נמצא קצת בגדר הגמל שאת דבשתו איננו רואה.

אתה רואה באנשים שאינם קיצוניים אנשים לא כנים או חסרי עקביות, ובכך אתה מחשק עצמך לראיית מנהרה שאיננה מכירה בעובדה שדבר והיפוכו לא רק שאינם סתירה, הם קומפוזיציה. עצם כך שאינך מסוגל ליישב שתי מחשבות זו עם זו ולכן אתה נאלץ להיפטר מאחת מעיד בעיקר על צרות אופקים

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 27-05-2012 בשעה 06:56.
ישן 27-05-2012, 08:24

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "תשמע, על ראש הגנב בוער הזנב...."

אז כך הדברים משתקפים על קיר המערה? מעניין...

פרץ האינטואיציה האמורפי וחסר הכיסוי שכתבת וסיסמה נבובה כמו "דבר והיפוכו לא רק שאינם סתירה, הם קומפוזיציה" מציגים אותך באור נלעג, כסוג של מבקר אומנות פוסט-מודרניסטי שרואה... לא יודע מה... כנראה מה שהוא רוצה לראות ומציג זאת כאמת השקולה לכל האמיתות האחרות...

לא שללתי את זכותך לגבש את דעתך בנושא כלשהו על סמך סינתזה אקראית של אמוציות, זכרונות, הכושר הרטורי של דובר כלשהו, מצב תודעתי ורמת הסוכר בדם.

הטון שלי כלפי קנגס נבע מהדברים שעלו באשכול הקודם, בו הציג עצמו כ"איש מדע" בהקשר לדעתו בנושא מסוים. ומדע הוא תמיד שחור-לבן.
הוצאת את דברי מהקשרם והצגת אותם כפגיעה בגאוותם של גידולי המים באשר הם שאינם משרישים וזו לא היתה הכוונה.

ולגבי השינוי בדעותי - דווקא בהקשר הזה האמירה לפיה "דבר והיפוכו לא רק שאינם סתירה, הם קומפוזיציה" מקבלת קצת תוכן, באופן שאני בטוח שלא יהיה פרקטי להסביר.
אתה רואה? בכל זאת הצלחת להוציא ממני קשקוש הוליסטי ממבו-ג'מבו חסר תוכן.
Ayaan Hirsi Ali

ישן 27-05-2012, 17:04

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אם לקצר את כל מה שאמרת בפוסט..."

אם לסכם בקצרה? אני חושד שאתה לא יכול להסכים איתי, משום שאתה קשור בעבותות רגש לאמונות מסוימות בעלות גוון אדום מגירסא דינקותא בקיבוץ נען. אמונות שעצם הטלת הספק בהן כפירה היא, בלי תלות בעוצמת הדיסוננס שהן גורמות. עיקרון השיוויון - מוקאדאס מוקאדאס מוקאדאס.

ובעיקר, מאחר ולא טענת דבר אלא רק ייחסת לי תארים "מחמיאים" ב"שיחה" עם קנגס בנוכחותי, בצורה פסיבית-אגרסיבית נלעגת יש לציין, אין לי למה להתייחס.
אני רק יכול להצביע על העובדה שאדם צריך להיות נאד הוליסטי נפוח ומלא בעצמו כדי לכנות אדם במילות גנאי חד-מימדיות מבלי לנמק ומבלי להתחייב על שום דבר ולהאמין שאתה זכאי לתגובה רצינית או שעלי להוכיח שאין לי אחות.
Ayaan Hirsi Ali

ישן 28-05-2012, 12:30

ועכשיו אתה מאלץ אותי לחזור שוב על מה שכתבתי לך בהודעה 61
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לא, לא תקפתי אותך. הוכחתי..."

אבל הפעם אני אקשר את זה באופן ספיציפי לדבריך, כי אתה... ממשיך להיות אתה.
אתה מרשה לעצמך לכתוב מה שאתה רוצה מבלי לנמק, כאילו זו הייתה אמת צרופה.
בדיוק כמו אורן זריף או גרפולוג בתכנית צהריים בטבמבלויזיה.

ציטוט:
עצם כך שדעותיך שלך השתנו למדי (להזכירך מה היה לפני ש"אורי צדק"?) רק מעיד על כמה כל האשמותיך את האחרים בחוסר עקביות נמצא קצת בגדר הגמל שאת דבשתו איננו רואה.

אם נתרגם לעברית: (1) דעותיך השתנו ומכאן שאינך עקבי. (2) לכן, הביקורת שלך כלפי אחרים המאשימה אותם בחוסר עקביות היא לא לגיטימית.

טיעון מס' 1 הוא שקרי. ומדוע? מאחר ודעה יכולה להשתנות בהינתן מידע חדש המשנה את תמונת המציאות. כפי שבית המשפט יכול לזכות נאשם בהינתן ראיות חדשות התומכות בחפותו.
חוסר עקביות נוגעת להליך המשמש להצדקה. למשל, אם השופט דוחה את הערור למרות שעוצמת הראיות בזכות הנאשם היא חד-משמעית, השופט אינו עקבי במתודה השיפוטית שלו.

טיעון מס' 2 הוא Argumentum ad hominem. שכן אם אתה לא עקבי לוגית, אתה לא עקבי לוגית. גם אם האדם שהצביע על העובדה הזו משנה את דעתו בנוגע למשהו כל 5 דקות.

ציטוט:
אתה רואה באנשים שאינם קיצוניים אנשים לא כנים או חסרי עקביות, ובכך אתה מחשק עצמך לראיית מנהרה שאיננה מכירה בעובדה שדבר והיפוכו לא רק שאינם סתירה, הם קומפוזיציה.

מאחר ומר רוג נמצא במרכז העולם, הוא יודע למקם את כל בני האדם על ציר חד-ממדי ולקבוע מיהו קיצוני.
וברצינות - השאלה של מהי האמת במובן העובדתי היא עניין אחד. השאלה של מה מוצדק בהינתן אותה אמת היא שאלה אחרת לחלוטין. לתואר "קיצוני" יש משמעות אך ורק בהקשר של השאלה השניה. והדיון שלי עם קנגס נסוב סביב השאלה הראשונה בלבד. שכן לגבי מה מוצדק לעשות, אין חילוקי דעות.
ולגבי הקשקוש ההוליסטי הריק מתוכן שצירפת, אומר שהטענה לפיה "השלם הוא יותר מסכום חלקיו" והטענה לפיה "השלם אינו יותר מסכום חלקיו" אינן סותרות זו את זו, הן קומפוזיציה...

ציטוט:
עצם כך שאינך מסוגל ליישב שתי מחשבות זו עם זו ולכן אתה נאלץ להיפטר מאחת מעיד בעיקר על צרות אופקים

עצם כך שאין לך יכולת להבחין בהבדל האפיסטמולוגי בין סוגים שונים של מחשבות ולכן אתה מאשים אותי בצרות אופקים מעיד בעיקר על צרות אופקים.
Ayaan Hirsi Ali

ישן 28-05-2012, 17:37

בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "פוסט מלא ססמאות... "הדבר..."

דווקא נראה שאני מדבר אל העצים והאבנים יותר מאשר על עצים, אבנים וניירות.
ועכשיו ברצינות רוג, מה הכאיב לך?
האנלוגיה של השמאל האידאולוגי לנייר לקמוס?
עכשיו כשאתה מפנה את תשומת ליבי לכך, אני מזהה שהיא אפילו יותר מדוייקת ויש בה יותר תוכן ממה שיצקתי אליה בהקשר המקורי. היא מתארת היטב את אופן פעולת הגן של התנגדות ללאומיות.
הוא כבוי כשאתם בשלטון והוא משופעל כשאתם מאבדים את השלטון. זה חלק אינטגרלי מה-DNA התרבותי הגלותי שלכם.
אני יכול לכתוב על זה פוסט שלם אם תציק לי מספיק. על מצפונך.
Ayaan Hirsi Ali

ישן 27-05-2012, 02:14

הגעתי למסקנה שאתה סוג של נייר לקמוס
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אה, אם מצרפים מה שאני כותב ועוד כל מיני דברים הפוכים למה שאני כותב מגיעים למסקנת טדי"

אתה אדום-מרקסיסטי-תרבותי ב-pH נורמלי ומשנה את הצבע לכחול-מגן-דוד ב-pH שבו יש סכנה ממשית לקיום יהודים.
לגיטימי, אבל זה סתם אומר שאתה לא עקבי.

אני חושב שזה די מקובל בארה"ב. יהודים סובלים מדעות קדומות, אז רבים מהם מתנגדים באופן גורף לכל הכללה שהיא. כי הם משגשגים בצורה טובה יותר תחת מדיניות רב-תרבותית מאשר הגמוניה נוצרית לבנה. וזה שיח שונה מהשיח שצריך להיות לנו כאן בארץ, במדינת לאום יהודית (או לפחות כך היא היתה פעם, עד להופעת הקנגסיטיס ).

אין שום דבר רע בלהחזיק שק אקלקטי של אמונות שמשרתות אותך ש"הורדת" כ-Binaries ממקורות שונים (ויסלחו לי מי שאינם בקיאים בטרמינולוגיה. הכוונה לרעיונות והשקפות "מן המוכן").
אני פשוט לא יכול לסבול דיסוננס בהשקפות שלי ולא משנה על אילו רמות אבסטרקציה של המציאות מדובר. אם יש התנגשות בין שני רעיונות - אחד מהם יצטרך לעוף.

ולהיות ספיציפי - אתה יכול לתמוך בדברים שרשמת שאתה תומך בהם, אבל אז אתה לא עקבי עם העמדה שניסית להגן עליה בחירוף נפש, לפיה התרומה של המסתננים לפשיעה לא השפיעה בצורה משמעותית על רמת הסיכון במקומות בהם הם נמצאים.
אתה פשוט מוסיף את ההנחה שיש לגרש אותם on top ולא גוזר את זה מהנחות יסוד.
אם תנסה לגזור את זה מטעמים כלכליים (העובדה שהם דוחקים ישראלים מעבודות של העשירונים התחתונים ושולחים כסף הביתה) יתכן וניתן להוכיח שלאסוף אותם במחנה אוהלים יעלה לנו יותר.

אז אני מאתגר אותך להוכיח שאני טועה: לנמק מה הרציונל מאחורי השיקולים שלך לגבי מה יש לעשות עם אותם זרים שכבר נמצאים פה, ובעיקר מדוע הם מהווים בעיה?
הטיעון לפיו המשך ההעסקה שלהם מושך לכאן עוד ועוד כמותם אינו רלוונטי - צא מנקודת הנחה שבניית הגדר הושלמה.
Ayaan Hirsi Ali

נערך לאחרונה ע"י asafn88 בתאריך 27-05-2012 בשעה 02:18.
ישן 26-05-2012, 22:19
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני מציע למהגרי העבודה הבלתי..."

תתפלא...

אתמול ירדנו אישתי ואני לסקרמנטו, בירת קליפורניה המעתירה, לסשן טיפול ארוך עם יוצא צבא ארה"ב שנפגע באפגניסטן ונשאר עם צלקות נפשיות ופיזיות כאחד. בעודנו הולכים בעיר הישנה (אי אפשר לומר העיר העתיקה) של סקרמנטו, אנחנו מבחינים שאיזור מסויים חסר כל שלט באנגלית ומוצף שלטים בספרדית.
"אל תלכו לשם," מזהיר אותנו המטופל, "זה הרובע המקסיקני".
"חוקיים?" אני שואל אותו בלי לחשוב.
"בטח יש אחד או שניים," הוא משיב, ,אבל 99 אחוז לא".

ומעבר לרחוב - תחנת משטרה.

ורק שתבין, לאחרונה הוגשה הצעה להפסיק את השימוש בביטוי "Illegal Alien" (מהגר בלתי-חוקי) בגלל, שים לב, שיש לו "קונוטציות שליליות" והוא "מעודד אפליה". לא, לא, אני לא צוחק ולא מגזים

ישן 28-05-2012, 14:04
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
אסור להפלות בין אפריקני אחד למשנהו. למה רק קומץ?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אריתראים הפגינו ברמת גן : "לא נחזור לדיקטטורה""

למה רק קומץ אפריקנים יסתננו למדינת ישראל, ומה עם כל שאר האפריקנים ביבשת אפריקה.

הרי זה ברור כשמש שרק הכי חזקים והכי מצילחים מכל האפריקנים מסוגלים להסתנן. כל השאר - המסכנים ביותר - נשארו באפריקה.

אבל איך מביאים את כולם למדינת ישראל? איך יהיה מקום במדינה? ומה יעשו עם כל יבשת אפריקה הגדולה.

לכן עצתי היא להרחיב את מדינת ישראל ולהכניס את כל יבשת אפריקה למדינת ישראל. לתת לכולם זכות הצבעה ואזרחות. וא אפשר להישאר באפריקה בלי הסתננויות.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:05

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר