לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2012, 16:33
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
NFC-[בפעם המאה] לנדנשטראוס 'עומד להטיל אחריות אישית' על שטיניץ וישי בדו"ח שריפת הכרמל

http://www.news1.co.il/Archive/001-D-299297-00.html

וכמה פאתטי הדבר שדו"ח זה 'מודלף' בצורה של פרומואים מזה שנה וחצי שוב ושוב כאשר זהות הגורם תאב הפרסום ידועה לכל? וכמה מגוחך על כי מי שמגלה אהבת במה וזרקורים כשל דוגמנית מסלול מתימר להיות סמכות מקצועית בתחום החקירה נטולת הפניות? וכמה טרחני הוא על כי באלף עמודים יכתוב זה שגמגם בכל עת בה נדרשה הכרעה מהירה ואמיתית את מה שקבע כבר מראש?

וכמה מסוכן הוא כשמי שאמור היה להיות איש מקצועי ומיומן בשמירת החוק נוטל לעצמו סמכויות שמעבר למה שהקנה לו החוק ומתימר לעקוף את הכלים שהעניקה הדמוקרטיה לבוחר ולא לו?

הנתונים עליהם מבסס 'הוד חוכמתו' האיש ממשרדו לא יוצאת כל הדלפה המנוגדת לחוק מבסיסו הוא מלהג - הינם נתונים הגלויים לכל. תפקידו להביאם ולהתריע.

תפקידו גם להסביר האם ניתן למנוע שריפות ענק ביערות ואם כן מדוע לא עושות זאת אומות נאורות מאיתנו? [כולל זו שבה בעל תפקיד כמוהו המחויב לסודיות עד פרסום הדו"ח היה מודח מתפקידו על הברברת בה הוא פועל]

תפקידו להסביר מדוע שרי האוצר לדורותיהם לפי אותו שיקול דעת אינם אחראים לכל מחדל המתרחש בכל מקום מאי הצבת רמזור בטשרניחובסי פינת בוגרשוב בחולון שגרמה לדריסת הולך רגל ועד העדר אישור תקן עוזר טבח בבסיס ניצנים שגרם בעקיפין להרעלת דיזנטריה. תפקידו להסביר מדוע השר שכן דרש את שיפור מערך כיבוי יערות אשם אישית בכך שכוחות המשטרה/שב"ס שלחו אוטובוס לתוך אש בטעות מבצעית טרגית ומדוע שורת שרי בטחון אוצר פנים וראשי ממשלה שלפניו אינם אחראים לאותו סיבוב פרסה?

אני למשל חושב שהאשם העיקרי הינו מי שכיהן כמבקר המדינה באותו זמן ולמרות זאת לא טרח מיד עם הכנסו לתפקיד לזהות את הסכנה למערך הכיבוי המגולמת בישי ושטיניץ ולהתריע על כך בראש חוצות. איך הוא ישן בלילה אותו אחראי בלעדי ועיקרי לאסון הנוראי? כיצד לא ספר לינדנשטראוס כבאיות וערסלי מים של יסעורים מיד לאחר טקס כניסתו לתפקיד?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-05-2012, 16:48
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "NFC-[בפעם המאה] לנדנשטראוס 'עומד להטיל אחריות אישית' על שטיניץ וישי בדו"ח שריפת הכרמל"

מגלומן רודף תקשורת. לא היה נושא שלא התערב בו, לאור חוות דעת מוזרה שקבעה שמותר לו לבדוק מה שהוא רוצה מבלי שיפריעו לו, כולל לקבוע את משכורות עובדי משרדו בניגוד להוראות הממונה על השכר.

http://www.themarker.com/law/1.562593

http://www.globes.co.il/news/articl...?did=1000575234

אין לו סמכות להתערב בהחלטות של משרד האוצר שאינן עוברות על החוק או על כללי מנהל תקין. מה הוא רוצה, להמשיך לסבסד את האנשים הללו?
http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/187/693.html

אני שומע שכל מפקד כיבוי איזורי נוסע על ג'יפ ששווה 600 אלף שקל.
"נכון, זה חלק מהבעיה. תבדוק כל כבאי ותראה שיש לו זיקה פוליטית. כולם יודעים, ולכן סותמים את הפה. אני קורא את דוח המבקר. מדברים על רפורמה בשירותי הכיבוי, על מערך כיבוי והצלה ארצי חדש. שטויות. הממשלה תיפול ולא יזיזו תחנת כיבוי אחת. מי יוותר כאן? השלטון המקומי יוותר למשרד לביטחון הפנים? יש כאן שמונה מיליארד שקל תחת היד.

"דיברתי עם השר אהרונוביץ'. שאלתי אותו 'אתה יודע מה זה כיבוי?'. אמר לי 'זה שמעון רומח'. אמרתי לו 'כן, בחור טוב, אבל מיהו? הוא לא קובע כלום. אתה רוצה לקחת את מערך הכיבוי. יש לך מיליארדי שקלים לתת לרשויות? בוחבוט והשלטון המקומי יוותרו לך? זה כוח אדיר, שליטה על מבנים, תחנות, רכבים, אנשים, מינויים'. אתה היית מוותר על זה?".

לא.

"נו, כולם חכמים בדיבורים. אני שומע שהם רוצים לאחד, לרכז. עד היום לא הצליחו לאחד שתי רשויות קרובות במדינה הזו. איך יאחדו 24 איגודים ותחנות, שכל אחד עומד בפני עצמו? לכל מפקד תחנה כזו יש רכב, פקידה, ג'ובים, הוא מרוויח 50 אלף שקל לחודש. אני יודע מה זה. אני מחזיק את הקופה. אני מזיז פקיד, מאה איש קופצים לי על הראש".

תשמע, כבאי עובד 24 שעות, אם יש או אין שרפה. אחרי כן הוא נמצא 48 שעות בבית. אלו המשמרות. החל מהשעה העשירית הוא מקבל תוספת של 40 אחוז בשכר. ביום כיפור הוא מקבל 600 אחוז תוספת שכר. רופא לא מרוויח ככה. כל הכסף שלנו הולך על השכר. שום דבר אחר. כולם מעלימים עין"
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר