לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2012, 18:02
  I WANT A CAR I WANT A CAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
שאלה לגבי בחורות במזרח הרחוק

שלום,
אני מתכנן לטוס לבד לפיליפינים (מי שרוצה להצטרף אלי שיצור קשר), בכל מקרה אני הולך לפגוש שם מישהי ולהיות איתה חלק מהטיול ובכלל להכיר בחורות שם. אחותי ,טיילת מנוסה סיפרה לי על בחורות מקומיות במדינות כאלה שמפתות את התיירים לבוא איתם ומעבר לפינה מחכים כמה גברים חסונים ששודדים אותם.
היא ממליצה בכללי לא לבוא במגע עם בנות מקומיות אלא רק עם תיירות.

ההמלצות שלה קצת בעייתיות, אני מן הסתם אקח את הבחורה שאפגוש אלי למלון. מה קורה במקרה כזה? אני משלם גם עליה את השהות? או שבכלל לא יסכימו להכניס אותה לשם?
אם אני ישן בלילה לצידה עם החגורת כסף, היא לא תוכל לגנוב אותה נכון?

ולגבי הבחורות המקומיות, מה הבעיה להכיר אותן ופשוט להסתובב איתן אך ורק במקומות הומי אדם ורק לקחת אותה אלי למלון ולא לשום מקום אחר?

בתודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-05-2012, 22:23
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "שאלה לגבי בחורות במזרח הרחוק"

אגיד לך את האמת - אתה לוקח סיכון רציני. קל להגיד "אני אסתובב איתן אך ורק במקומות הומי אדם". קל להגיד, קשה מאוד לבצע. דוגרי, אם היא אומרת לך, "בוא דרך כאן, זה מקצר את הדרך" אתה תמצא את עצמך פתאום באיזו סמטא חשוכה בלי שקלטת איך זה קרה. ההבדל בין "הומה אדם" ל"מקום מושלם למארב ושוד" הוא לעיתים מטרים ספורים או פינת רחוב אחת שלא ציפית לה.

מעבר לכך, אחרי סקס, גברים נוטים לישון שינה עמוקה וחגורת הכסף שלך יכולה בקלות להיעלם בלי שתרגיש...

אז אתה יכול חלקית להגן על עצמך. כדאי יהיה לך בכל מקרה לאחסן את מרבית הכסף שלך ואת הדרכון וחפצי הערך בכספת של המלון. אין שום סיבה בעולם שתסתובב עם יותר מכמה עשרות דולרים עליך כך או אחרת. אבל שלא תשטה בעצמך, עדיין אתה יכול למצוא את עצמך מתפתה לקחת כמות גדולה של כסף כדי להרשים אותה או לקנות משהו ובלי שתבין פתאום תמצא את עצמך נשדד.

מעבר לסיכון הכלכלי, רצוי לקחת בחשבון גם את הסיכון למחלות מין. לפי חיפוש מהיר באינטרנט, השכיחות של מחלות מין (כולל AIDS) בפיליפינים גבוהה מאוד. אם אתה עושה את זה בלי קונדומים, אתה משחק רולטה רוסית עם עצמך....

אז זהו, זה השני סנטים שלי.

ישן 27-05-2012, 01:29
  I WANT A CAR I WANT A CAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אגיד לך את האמת - אתה לוקח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אגיד לך את האמת - אתה לוקח סיכון רציני. קל להגיד "אני אסתובב איתן אך ורק במקומות הומי אדם". קל להגיד, קשה מאוד לבצע. דוגרי, אם היא אומרת לך, "בוא דרך כאן, זה מקצר את הדרך" אתה תמצא את עצמך פתאום באיזו סמטא חשוכה בלי שקלטת איך זה קרה. ההבדל בין "הומה אדם" ל"מקום מושלם למארב ושוד" הוא לעיתים מטרים ספורים או פינת רחוב אחת שלא ציפית לה.

מעבר לכך, אחרי סקס, גברים נוטים לישון שינה עמוקה וחגורת הכסף שלך יכולה בקלות להיעלם בלי שתרגיש...

אז אתה יכול חלקית להגן על עצמך. כדאי יהיה לך בכל מקרה לאחסן את מרבית הכסף שלך ואת הדרכון וחפצי הערך בכספת של המלון. אין שום סיבה בעולם שתסתובב עם יותר מכמה עשרות דולרים עליך כך או אחרת. אבל שלא תשטה בעצמך, עדיין אתה יכול למצוא את עצמך מתפתה לקחת כמות גדולה של כסף כדי להרשים אותה או לקנות משהו ובלי שתבין פתאום תמצא את עצמך נשדד.

מעבר לסיכון הכלכלי, רצוי לקחת בחשבון גם את הסיכון למחלות מין. לפי חיפוש מהיר באינטרנט, השכיחות של מחלות מין (כולל AIDS) בפיליפינים גבוהה מאוד. אם אתה עושה את זה בלי קונדומים, אתה משחק רולטה רוסית עם עצמך....

אז זהו, זה השני סנטים שלי.

תצטרך להיות לי משמעת עצמית מאוד גבוהה (ממקום ההכרות עם האישה- במונית למלון ב-ל-ב-ד). בנוגע לחגורת הכסף- לפי מה שהבנתי זה משהו שמתלבש מעל התחתונים. בהנחה שאני אשן עם מכנס ארוך עלי- יהיה יותר מקשה להוציא את החגורה.
אימאללהההה- כמובן שאשתמש בקונדומים EXTRA SAFE לא חשבתי אחרת בשום שלב!!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:18

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר