לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2012, 16:50
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אני כל כך אוהב את צה"ל"

פפפפ....ואתה עוד מתלונן?

לי שמו שבוע מילואים, על הבחינות.

הקאץ' הוא- שאף אחד לא הודיע לי, גיליתי את זה רנדומלית לחלוטין במייל שהמ"פ שלח, לודא שכל החיילים שלי יודעים על האימון. חודש לפני תחילת האימון! שאני בכלל לא ידעתי עליו!

הקישור לא ענה לי שבוע(!) לא המשרד ולא הקצינה וכשכבר תפסתי אותן הם אמרו לי שלא קיבלתי צו כי אין לי מילואים.

המ"פ מתעקש שיש לי מילואים (הוא מן הסתם צודק...) הקישור מתעקשים שאין לי מילואים ולכן לא שולחים לי צו על-מנת שאוכל לקבל אישור לא להגיע למבחנים.

אני אמור להפסיד שני מועדי א'.
אז מה עדיף- עריקות או להיכשל...?

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-05-2012, 05:20
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אבל אם אין לי מילואים- כמו..."

תנוח דעתך. אם תתיצב, תקבל ימ"מים. אפילו אם לא יחיילו אותך, ההתייצבות שלך לפי הוראותיו של המ"פ שלך תצריך את הגדוד להקצות לך את יום המילואים אותו הוצאת על הנסיעות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 05-06-2012, 11:41
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי bazz2701 שמתחילה ב "אז איך זה כן מתנהל?"

הועדה עצמה. למפקד היחידה יש מעמד בפני הוועדה ואפילו מתחשבים בטיעונים שלו, אבל המפקד עדיין נדרש לתת נימוק טוב בשביל לבטל הקלה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 05-06-2012, 12:59
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי bazz2701 שמתחילה ב "הבנתי"

בסופו של דבר למפקד שלך יש גמישות הרבה יותר טובה ממה שולת"מ יכולים לתת. וכאן זה בפשטות יד רוחצת יד: אתה תעזור לו והוא יעזור לך.

ישן 28-05-2012, 18:26
  נור השמן נור השמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אני כל כך אוהב את צה"ל"

אני גם אוהב את צה"ל!
בבסיס הקודם היו לי בדיחות קבועות עם מישהי, שהלכו בערך ככה:
"התפרצתי עכשיו למשרד מפקד המחנה כשאני מנופף בידיים וצועק 'איפה חותמים פה קבע??? אני רוצה עכשיו לחתום קבע!!!!!'"
או
"ראית שיש מול השק"ם דוכן להחתמת קבע? נרשמתי עכשיו למסלול רנ"גים".

בה"ד 10 זה מקום נורא סימפטי.
גמרתי אומר בפעם הראשונה שסיימתי בו קורס - לא לחזור אליו יותר בחיים.
וחצי שנה אחרי זה חזרתי לשם כמו טעטעלה לעוד קורס של חודשיים.
הדרך שלי להתמודד איתו הייתה ככה:
א. לכולם שם יש כוונות טובות.
ב. לאף אחד שם אין באמת יותר מדי ניסיון.
ג. הם לא באמת יכולים לשלוט על סוג האוכלוסייה שבה לשם, ולכן הדרך הכי טובה מבחינתם היא ללמד דברים בשיטה של "ראש-בקיר". כי מעטים האנשים שיבינו את התהליכים שעומדים מאחורי הדברים.

22 ביולי אתה אומר? נארגן משהו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:29

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר