לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2012, 20:03
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
רומא לונדון - מצב ביניים

ובכן רוב הטיול כבר נגמר והנה עברתי את לונדון ויום וחצי ברומא ואני כמעט מרגיש שהגיע הזמן לסכם.

על לונדון אני לא אדבר הרבה למרות שזו אומנם הפעם השביעית שלי (אם אני לא טועה) וזה מדהים איך שכל פעם מחדש אני מגלה בה דברים חדשים. אני ממש נקשר לעיר הזו, יש בה הכל וכיף להתנייד בה... היא נוחה לכולם, כולם יודעים אנגלית והיא נעימה מאוד...

וזה מביא אותי לרומא. טוב לא בדיוק זה... מה שהביא אותי פיסית לרומא זה מטוס.. חברת מונארק הבריטית... אני מוכרח לציין שהיו חי ציפיות ממש רעות ואני שמח לומר שזה היה מעבר לציפיות... למעשה מדובר באחת הטיסות היותר טובות שהייתי בהן והמחיר היה בריצפה...

בכל אופן, רומא שונה... ולא סתם שונה היא ממש שונה... קודם כל מרבית המקומות כאן לא נעימים... הרבה לכלוך, הרבה דברים לא תקינים... אני ממש מרגיש כאן זר. יש כאן מעט מאוד דוברי אנגלית.. החנויות מאוד יקרות ואם אתה כבר מוצא חנות זולה אז הסחורה נראית כמו בשוק הפשפשים של יפו... בכלל רומא מרגישה לי כמו שילוב של פריז, העיר העתיקה של עכו ודרום תל אביב... יש כאן הרבה מאוד אתרים ארכיאולוגיים וארכיטקטורה יוצאת דופן, מצד שני יש פה ים של ערבים ואם זה לא מספיק, אז אם תתקרבו לתחנה המרכזית תוכלו לראות שורה ארוכה של סודנים / אריתראים / משהו כזה עומדים וממתינים...

בקיצור אני מוכרח לומר שרומא לא עושה עלי כזה רושם כמו שחשבתי בהתחלה... למעשה, ביום אחד כמעט וראיתי את כולה... נכנסתי לקולוסאום, הייתי בפורום הרומי, הייתי במזרקה ובמדרגות הסםרדיות והייתי כמובן בטרמיני... קניתי גם כרטיס לאוטובוס שמטייל בכל המקומות אז ראיתי עוד דברים אבל מחר עוד יש יום ארוך . עוד קטע מוזר כאן זה האוכל - ציפיתי שברומא כל שאעשה זה לאכול מהבוקר עד הערב פסטה פיצה וגלידות... אז גלידה ופיצה יש כאן בשפע... לגבי הפסטה, מצאתי את עצמי מחפש מקום נורמלע במשך קרוב לשעתיים. יש כאן או מסעדות יוקרה או כל מיני מסעדות מוזרות שמוכרות קבב כאילו שזה המאכל הרשמי באיטליה... נורא מוזר

בסך הכל זה נחמד לעשות וי במפה שהייתי םה פעם, אבל זה לא המקום שאני אשתוקק לחזור אליו שוב
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:33

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר