לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-06-2012, 12:07
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
the last of us
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "E3 - כל העדכונים החמים"

משחק זה אקסלוסיבי לסוני בלבד. מפותח על ידי "נאגאטי דוג".
אולי אחד המשחקים הכי מסקרנים של 2012. מדובר על עולם פוסט אפוקליפטי שבו סוג של נגיף חריף ובלתי ניתן לריפוי השתלט על מוחן של בני האדם וגרם להם לאבד כל תודעה עצמית ולשחר לבשר אדם.
אתם תשחקו בתור דמות מבוגרת שהייתה חיה בתקופה של לפני וחוותה את הטראומות שליוו את העולם בימיו האחרונים. כל משפחתכם נספה ואתם מנסים לשרוד בעולם החדש שאותם מוטציות רודפות אחרכם וגם כנופיות של שורדים אחרים.
המשחק הוא משחק מגוף שלישי ובו תאלצו להתמודד עם מעט תחמושת ולנצל אותה היטב. הרבה קרב מגע והרבה אלמנטים של התגנבות. המשחק צפוי לצאת בנוב'. יהייה מעניין.

סרטון גיימפליי ראשון נחשף היום בבוקר ( נראה מדהים!) :

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 05-06-2012 בשעה 12:10.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-06-2012, 12:39
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
AC3
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "E3 - כל העדכונים החמים"

אעתיק כבר מה שרשמתי על המשחק באשכול הקודם:

עלילת המשחק תתרחש ביבשת אמריקה הצפונית ושמה של הדמות הראשית בה תשחקו הוא - קונר.
הוא בן מעורב לאבא אנגלי ואמא אינדיאנית. את רוב ילדותו ונעוריו הוא גדל ובילה בשבט ה"מוהק" האינדיאני וחונך על פיהם.

תקופת הזמן של המשחק תערך בין השנים 1753 ל - 1783 בתקופה בה הייתה מלחמה עקובה מדם בין הצרפתים לאינדיאנים וכמו כן התקופה בה התרחשה המהפכה האמריקנית.
המשחק יכלול ארועים היסטוריים מפורסמים וחשובים שהתרחשו בציר זמן זה כמו השריפה הגדולה שהתרחשה בניו יורק והקרבות המפורסמים והקשים שנערכו בהם ג'ורג וושינגטון נלחם עם כוחותיו כדי להגן על בירת פילדלפיה מפלישתו של גנרל וויליאם הו במה שמוכר כ"חורף של עמק הפורג".
וכן, אישים מפורסמים כמו גורג' וושינגטון, בינג'מין פרנקלין וצ'ארלס לי על פי הודעה רשמית של יוביסופט המפתחת, יופיעו כדמויות בעלילת המשחק.

יוביספוט הדגישה כי AC3 הוא המשחק הגדול , המורכב והשאפתני ביותר שהחברה אי פעם עבדה עליו בתולדותיה ושהוא נמצא בפיתוח כבר מעל שלוש שנים.
דזמונד צפוי גם הוא להיות מעורב במשחק בקטעי משחקיות שיתרחשו בהווה בו הוא כבר לא בקומה והוא משתמש ב"אנימוס" כדי לתקשר עם המתנקש קונר.

סרטון גיימליי מרשים ביותר באורך שבע דק' שוחרר היום בe3 . תהנו:
ישן 09-06-2012, 09:48
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "tomb raider"

תמיד שנאתי את טומב ריידר. ניסיתי 2 משחקים בסדרה והם שעממו אותי. כל הקטע הזה של בלי סוף טיפוסים על קירות ואויבים עלובים (עד שסוף סוף מגיע מישהו שצריך לירות בו)... שנאתי את זה.

זה נראה כאילו הם יצרו משהו אחר לגמרי שנראה מגניב לאללה. זה לא יאמן כמה דברים קורים על המסך בתוך כמה דקות. אהבתי שיש הרבה קרבות ושהאויבים מגיבים בהתאם לאזור בגוף בו הם נפגעו והם גם מתוחכמים יותר ביחס לעבר (אחד מהם הפך שולחן כדי להסתתר מפגיעה ). היכולת להשתמש בסביבה לטובתך זה גם מגניב (למשל כשהיא יורה בחביות שמתחילות להתגלגל או במנורות כדי שהאנשים מתחת יעלו באש). גם התנועה של הדמות נראית חלקה וזורמת.

אם ייצאו עוד גיימפליי כאלה אני אלך על המשחק.
ישן 10-06-2012, 06:13
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "אני לא חושב שאני יהנה מלשחק דמות נשית"

חסרות דמויות נשיות בעולם משחקי המחשב?
red alert2,יש בו דמות נשית חשובה שהופכת לחשובה מאוד באחת המשימות.
טומב ריידר,משחק חביב למרות שלא הצלחתי לעבור את השלב האחרון ולפני אחרי במשחק במשחק עם הדרקון בלי הקודים.
jill,המשחק הקלאסי שכולנו זוכרים אותו. משחק שהייתי משחק בו ולא הייתה לי בעיה שהדמות היא נשית.
golden axe,עוד משחק קלאסי שיש בו גם בחורה.
one must fall,המשחק הקלאסי כנ"ל.
יש משחקי רשת שונים עם 3d מלא עם מאות משתמשים און ליין שהרבה גברים גיימרים לוקחים דמות של אישה ולא של גבר בכלל.
זו היא הרשימה שיש לי זמן לכתוב עליה ולא המלאה.

MS_Rogue צודק,ואם תנסה לשחק עם דמות של אישה,תתחבר לזה בסופו של דבר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר