לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2012, 05:59
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
ms_rogue,אתה לא בסדר

שנה שעברה אחרי שהתחזית שלך באשכול שלך הייתה נכונה... דרכת לי על היבלות על מיאמי,אבל העונה לא צדקת ולמען האמת אף אחד לא יכל לראות כזו מכה של פציעות ומיאמי עדיין יכולה לזכות בתואר, למרות ש OKC או בוסטון,אם יקומו מהקרשים אחרי משחק מספר 6 בהחלט יכולים לעלות במקום מיאמי.
תיתן אולי תחזית חדשה כמומחה אולי מי תעלה מהמזרח במשחק מספר 7,ומי תיקח את האליפות? (אז אולי יצא לי לעשות לך את זה. )
מי שצופה או לא ב NBA גם מוזמן להגיב.

בוסטון או OKC הן המועדפות שלי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 08-06-2012 בשעה 06:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2012, 06:12
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "ms_rogue,אתה לא בסדר"

יש לך בעיות זיכרון, לינוקס? אולי הגיע הזמן לשדרג

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=557781
כפי שניתן לראות, אתה הימרת על הלייקרס (אמרתי לך שזו טעות) בעוד התחזית שלי לעונה זו ניתנה כבר בתחילת העונה והיא לא בנתה רק על שני דברים: שבוסטון תפתיע (והיא באמת מפתיעה) ושדריק רוז יפצע ולא ישחק בפלייאוף. שים לב שבמערב התחזית שלי מדוייקת עד עתה.

אחרי משחק שש היום ואיך שהסלטיקס התפרקו (שים לב לנתון הבא: הסלטיקס זרקו פי אחד וחצי יותר ממיאמי. אם הם היו קולעים כמו ביום נורמלי, גם המשחק הפנומנלי שנתן לברון - הוא באמת שיחק היטב - לא היה עוצר אותם) קשה לי לקבוע מה יקרה.

כרגע, אני נוטה לחשוב שמיאמי תנצח ביום שבת בלילה (ראשון לפנות בוקר שעון ישראל) וש-OKC תיקח את האליפות 4-2.

ישן 10-06-2012, 05:33
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "יש לך בעיות זיכרון, לינוקס?..."

מיאמי עלתה ובסיגנון לגמר.

המאמן של בוסטון יהיה צריך לעשות חושבים טוב טוב למה הוא נתן למיאמי לרוץ ככה כל פעם שוב ושוב בלי לקחת פסק זמן.
רונדו יהיה צריך לחשוב למה הוא לא לקח אחריות כאשר לאחרים לא הלך ונזכר לעשות זאת בדקה האחרונה בלבד וגם ה 3 שרצה לא הייתה 3 אלא רק 2,כי הרגל שלו נגעה בקו ואחרי זה הוא גם זרק את המגבת על הצלם וברח...

לברון עם משחק מעולה,וייד עזר ובוש עם משחק מעולה. לברון הראה המון בגרות בניגוד לעונה הקודמת,ואם מיאמי והוא ישחקו ככה בגמר מגיע להם גם לקחת את האליפות.

לדעתי אם מיאמי תשחק ככה ו okc ישחקו מצויין, הכל פתוח ואולי אפילו נקבל משחק 7 וסדרת גמר מעולה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 10-06-2012 בשעה 05:35.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:26

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר