לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2012, 23:19
צלמית המשתמש של נביא_ברוח^הזמן
  משתמש זכר נביא_ברוח^הזמן נביא_ברוח^הזמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.05
שלח הודעה דרך MSN אל נביא_ברוח^הזמן שלח הודעה דרך Yahoo אל נביא_ברוח^הזמן Facebook profile
גילוי דעת בעקבות הידיעה על זימון פעילים חברתיים לשיחה/חקירה

רבותי, בזכרוני איני זוכר כל כך הרבה מקרים שבהם שיתוף הפעולה בין ימין לשמאל היה כל כך דחוף כמו בימים אלו.
מי שראה כיצד המשטרה משתיקה את המפגינים בכפר מימון ערב ההתנתקות, בעמונה, ובעוד אלפי הפגנות של הימין ושתק, כבר לא יוכל לשתוק עוד!
מי שראה כיצד המשטרה מדכאת באכזריות את הנסיונות של הפעילים החברתיים להחזיר לבמה הציבורית את המחאה החברתית, אסור לו לשתוק יותר.

לכן, גם לשמאלנים וגם לימנים שבינינו!
אם אתם רוצים להביע את דעתכם ולהפגין נגד המדיניות הכלכלית של נתניהו (למשל), או נגד פינוי גבעת האולפנה (לדוגמא). דעו לכם! כי בכל פעם שהמשטרה מזמנת לשיחה/חקירה את הפעילים המארגנים את ההפגנה, המשטרה מבצעת פקודה בלתי חוקית בעליל!

לכן, כדי לשמור על זכות הביטוי המקודשת לכולנו, וכדי שכולנו נוכל לחיות במדינה בה זכות הביטוי היא זכות מקודשת, כולנו!!!! חייבים להתאחד נגד כל סימן של כרסום בזכות הביטוי במדינת ישראל.

כי אסור לעמוד מהצד ולשתוק!

"נביא ברוח הזמן - והזמן אינו נביא"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-06-2012, 23:34
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
לאור העובדה שהשמאל שתק גם שתק כשזה היה נוח לו וישתוק גם ישתוק בעתיד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נביא_ברוח^הזמן שמתחילה ב "גילוי דעת בעקבות הידיעה על זימון פעילים חברתיים לשיחה/חקירה"

כשפיות הימין יסתמו.

לאור העובדה שהשמאל ובעיקר הפוסט ציוני מתקיים תודעתית מהתסיסה המצחינה של ביצת התקשורת ומקפיד שלא להניח למים להתערבב בדעות שאינן מתיישרות עם השוליים של 'שלושת אחוזי' תומכיו, לאור העובדה שהשמאל מעולם לא הוטרד מסימת פיות הימין היום יומית באתרי תקשורת ואין סכוי שיוטרד מכך אי פעם, לאור העובדה שפעילי 'המחאה החברתית' פעילים בעוד דבר או שניים ושהמשטרה בד"כ לא נוטה לעצור רדיקלים שמאלניים גם במצבי מעשים אפורים - אני מציע לימין להמתין ולראות מי ובגין מה נעצרו אנשי 'השמאל' [איזה שמאל? בין בין הבולשיביקים הנהנתים של חד"ש לבין 'שמאל'?].

ובכל מקרה מציע לימין ללמוד מטעותו של הצב ששט על הליטני ולא לקחת את העקרב טרמפ על גבו.

מי שלא פתח אשכולות יומיומיים כשקטינות ישבו במעצר לתקופה שגם בגירות עם עבירות סמים ונהגים שיכורים לא זכו לה - שלא יבלבל לנו את המוח על חרדתו לדמוקרטיה.

גל כתב כאן על כך שהשמאל הפוסט ציוני והאיסלאם אינם ממצמצים כשהם משקרים או כשהם נתפסים בשקר. ''נביא' יקר - על תחוס עליהם ואל תדאג להם. יש להם 6 עיתונים ו5 ערוצי תקשורת אלקטרוניים לברבר במוחנו בנושא ואם הם לא עושים זאת - כנראה שהם יודעים דבר או שניים שאנו טרם יודעים.

כשם שאתה לא מקבל את המודעות של גוש שלום ואת הסקופים של סילברסטיין כתורה מסיני כך אל תמהר לקנות את תעמולת 'מקופחי חופש הבטוי' שאתמול ומחר יעשו הכל כדי לסתום את פיך [גם אם תהיה סתם שמאל ציוני]

לעמוד מהצד ולשתוק? מה פתאום! חובתו של כל אזרח ראוי החוזה במעשה נדיר שכזה היא לעמוד בצד ולמחוא כפיים או לפחות לחייך חיוך גדול
ישן 14-06-2012, 10:16
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אבדן זמני (לכאורה) של חופש הביטוי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי נביא_ברוח^הזמן שמתחילה ב "אבל זה ההבדל העיקרי בינם..."

זה מצב שקל לשקמו. את האבדן שיגרם ע"י מתן כוח לשמאל (בין השאר ע"י הגנה עליו בשם אינטרסים משותפים) - זה אבדן לא בר תיקון.

רבין נחשב "שמאל מתון" ואני זוכר שהפך את משטרת ישראל לפוליטית כאשר שלח את שוטריה לעצור אוטובוסים שהובילו מפגינים של "זו ארצנו" עוד בנקודות המוצא שלהם, או בצמתים בדרך... מעשה לא רק שנוגד את חופש הביטוי או כל כלל אתי של חופש המחאה - אני בספק גדול אם היה אפשר להצדיקו מבחינה חוקית. מאז אותו הזמן נתתי גט כריתות לשמאל הישראלי מבחינת שיתוף האינטרסים שאינו מבוסס על תועלתנות גורפת לצד שלי. אני יודע שאם נשתף פעולה כשווים, אתם תנצלו זאת כדי לפגוע בי. מוכן לעזור לכם כשתהיהו מאוד מאוד חלשים. וגם אז... רק אם זה מאוד מועיל.

סתמו את הפה לכמה פוליטרוקים? לא תמותו מזה. אני טירונות שלמה סתמתי את הפה לנוכח פקודות אבסורדיות לחלוטין, למרות שידעתי שלא אהיה חייל טוב יותר. לא מתים מזה.
ישן 14-06-2012, 11:21

אני לא סותם פיות
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "המממ... לא"

אני פשוט לא מוכן להתרגש מכך שאיש שמאל מלין על כך שלכאורה סותמים לו את הפה.

בכל מקרה-נסיון חיים: חופש הביטוי אינו מקודש. "חופש הביטוי" הוא רק היבט אחד בעולם ה"זכויות". ישנם הרבה מאוד מקרים שלדעתי יהיה לי מותר "לסתום לך את הפה" משום הדרך שבה אתה חושב, אעשה זאת אם אוכל וכמובן שזה יגזר מכך שארגיש צודק+חזק (בכלל: צדק וכוח הם חברים טובים). לפעמים אטעה, ואז בהמשך נתנצל ויהיה בסדר. לא קיימות בעולםמינו , בפועל כמובן, שום זכויות שהן מקודשות. המילה "מקודש" שייכת לעולם הדתי, וכפי שכולנו יודעים "הפרדת הדת מהמדינה" היא שאיפה בריאה. במחשבה החילונית אין "מקודש". יש "לשאוף ל...". לכל היותר.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 14-06-2012 בשעה 11:27.
ישן 14-06-2012, 13:30

בשביל כאלה שאלות חובר הקטע המוכר בשם "מותו של קומון סנס"
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "סבבה, אז מישהו שתולה שלט כזה..."

אנו מתאבלים על פטירתו של ידיד ותיק ואהוב, קומון-סנס, שליווה אותנו שנים רבות. אף אחד לא יודע לבטח בן כמה היה, מאחר שרישומי לידתו אבדו זה מכבר בתוך התסבוכת הביורוקרטית.

קומון-סנס ייזכר כמי שטיפח לקחים רבי-ערך כגון לדעת להיכנס הביתה כשיורד גשם, לקום מוקדם, החיים אינם הוגנים לפעמים; ואולי זה לא היה באשמתי.

קומון-סנס חי על יסודות כלכליים בריאים (אל תבזבזו יותר ממה שאתם משתכרים) ואסטרטגיות אמינות (מבוגרים, לא ילדים, מחליטים).

בריאותו החלה מידרדרת במהירות כשנקבעו תקנות בעלות כוונות טובות אבל תוצאות גרועות. דיווחים על ילד בן שש, שהואשם בהטרדה מינית, כי נישק חבר לכתה; על בני-נוער, שהושעו מבית-הספר מפני שהשתמשו במי שטיפת פה לאחר ארוחת-הצהריים; ועל מורה, שפוטר משום שנזף בתלמיד מתפרע, הרעו את מצבו של קומון-סנס.

קומון-סנס נחלש עוד יותר כשהורים התנפלו על מורים משום שהללו ניסו לבצע את המלאכה, שההורים התרשלו בה בהטלת משמעת על ילדיהם הסוררים.

מצבו הורע כשבתי-הספר נדרשו לקבל הסכמת ההורים לפני מתן אספירין לתלמיד, אבל נאסר עליהם ליידע את ההורים כשתלמידה נכנסה להריון, וביקשה לבצע הפלה.

קומון-סנס איבד את הרצון לחיות כשכנסיות הפכו לעסקים, וכשפושעים קיבלו יחס טוב יותר מקרבנותיהם. המצב החמיר כשהתברר, שאינך יכול להגן על עצמך מפני פורץ בביתך מבלי שהפורץ יגיש נגדך תביעה על אלימות.

קומון-סנס איבד סופית את רצונו לחיות לאחר שאשה, שלא הצליחה להבין שספל קפה מהביל הוא חם, שפכה מעט ממנו בחיקה, וקיבלה מיד מבית-הקפה סכום פיצויים עצום.

קדמו למותו פטירתם של הוריו, אמת ואמונה, של רעייתו, תבונה, של בתו, אחריות, ושל בנו, היגיון. הותיר אחריו ארבעה אחים חורגים: אני מכיר את זכויותיי; אני רוצה זאת עכשיו; מישהו אחר אשם; ואני קרבן.

לא רבים השתתפו בלוויתו מפני שמעטים כל כך שמו לב שהסתלק מעמנו. אם אתם עדיין זוכרים אותו, העבירו זאת הלאה. אם לא – הצטרפו אל הרוב, ואל תעשו דבר.
ישן 14-06-2012, 19:01
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "זה נפלא להביא דוגמאות אולטרה..."

דה פאק?

אתה טוען שחופש הדיבור הוא ערך מקודש. אז ברור שאני אפנה לקיצונות, כי בקיצונות אתה רואה שהוא לא מקודש.

שאלתי אותך שאלה פשוטה- האם לתמוך בפומבי בשואה, או לאמץ סמלים, מנהגים ורטוריקה נאצית (זה בכלל לא משנה נגד מי היא מופנית- יהודים, ערבים, מוסלמים, עולים חדשים, אתיופים, מסתננים או צבי ים מעופפים) זאת אפשרות מקובלת בעייניך?

אם תשובתך היא לא, ככל אדם שפוי, משמע שאתה לא רואה בחופש הדיבור זכות מקודשת. זה אומר שיש מקרים בהם צריך להעדיף ערך אחר על פניה.

אם תשובתך היא כן, טוב, אז אתה פשוט לא שפוי.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 14-06-2012, 19:12
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "טוב,אל תיטפל לסמנטיקה,מה שאני..."

יופי, קודם כל הגענו למסקנה נכונה.

עכשיו לנכש את העשבים. סמנטיקה? ביוון לא עלתה עכשיו לשלטון מפלגה כזו? באירופה (בעיקר במזרחה) לא פועלת הרבה מאוד קבוצות (בכלל לא שוליים) כאלו?

אפילו בארצנו הקטנטונת, יש לא מעט (יחסית) פעילות ניאו-נאצית. אני לא מדבר רק על הטרנד הלוהט של לרטש תמונות של נבחרי ציבור במדי SS ומועל יד. אלא, כאמור, הגרפיטי ביד ושם או הכנופיה הניאו-נאצית מפ"ת.

חופש ביטוי מוחלט, ללא הגבלה, ללא בקרה וללא תיעדוף של ערכים אחרים, חשובים יותר (כמו כבוד האדם וחירתו או הזכות לחיים ולביטחון) מסוכן לא פחות מחוסר מוחלט בחופש ביטוי.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 14-06-2012, 13:37
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "[font=Verdana]"1+1=2" זה דבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תבור - tar 21
"1+1=2" זה דבר שאפשר להבין אותו כבר בגיל שלוש והוא לא משתנה גם בגיל שמונים.
"אין חופש דיבור=אין אפשרות לאדם להסביר לאנשים אחרים מדוע הם צריכים לתמוך בעמדה כזו או אחרת=אין דמוקרטיה"

אתה אידאליסט, וזו אינה אשמתך, זו "מחלה" שעוברת עם הגיל או נעשית מתונה יותר(כמו במקרה שלי). לכל דבר(למעט אולי הטפשות האנושית) יש גבולות, גם לדמוקרטיה. אתה מדבר על אנרכיה ורבאלית, ולמזלנו היא לא קיימת לא במדינה דמוקרטית ולא בדיקטטורית. תפנה לנושא השואה, להכחשתה, לביטויים שהיו אופיניים לנאצים, ותראה את פניה האמיתיים של דמוקרטיה, ולא רק בפורום זה.

ישן 14-06-2012, 11:40

תתיש את כוחך בלהגן על מחריביך ועל זכויות שכלל לא ברור אם נלקחו להם
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "אני דווקא חושב שחופש הביטוי..."

ולא ישאר בך כח להתגונן מפני העוולות שמעוללות זרועותיו האחרות של אותו תמנון לך ולחושבים כמוך ביום יום.

אם בכל פעם שתראה מישהו שמכסח את הבריון של השכונה שברגיל חובט בך וחונק אותך להנאתו תנסה 'להגן עליו' - אל תתפלא אם דקה אח"כ תהיה אתה זה שמושלך על הארץ כשנשמתו ודמו יוצאים מאפו.

המרחם על אכזרים - סופו שיתאכזר לרחמנים.

זה לא שמישהו עצר את שלי יחימוביץ על הבעת הסתיגות מהריבית. זה לא שמישהו הזהיר את החבר שלך מהמילואים על שהעז לתמוך במרצ.

זה לא שמאל ולא ציונים ולא כאלה שמחויבים לך או לדמוקרטיה שלך באיזו שהיא דרך. אלה אנשים שהפרועים בנערי הגבעות הם שומשום הארץ לידם. אל תטרח בעבורם.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 14-06-2012 בשעה 11:43.
ישן 14-06-2012, 19:30

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "זכותו של כל אדם לחשוב ולומר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תבור - tar 21
אין לי שום חשק להפוך את ישראל לגן העדן של שמש העמים.

אבל לשם בדיוק מנסים להוביל אותך אלה שאתה מנסה להגן עליהם.

עזוב סיסמאות - האם הזמנה למשטרה של אדם שאין לך מושג מה תכנן היא סתימת פיות רק בגלל שהוא מזוהה עם המחנה 'הנכון'? [כלומר עם חבורה כוחנית חסרת גבולות שמנסה לכסח את מדינתך ואותך אישית]

מרזל קיבל בחיים שלו יותר הזמנות למשטרה מאשר לבר מצווה וחתונות גם יחד. פיו סתום? ממש לא...

קל וחומר הצדינה רחוקה מלסתום פיהם של אלה שחלום חייהם הוא לסתום את פיו של מרזל, את פיך, את פי ואת כל מי שלא יקוד לשמש העמים התורן [אתמול סטאלין, היום אבו מאזן].

בא לך לדון במקרים תאורטיים או מעשיים - תתחיל להגן על עניי עירך הנרדפים והם רבים הרבה יותר מאשר במחנה שמעבר לגבול המוסר והציונות.
ישן 14-06-2012, 18:40

אפשר. בטח שאפשר. הרי השמיים הם הגבול בזמן שנופלים למטה.
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי תבור - tar 21 שמתחילה ב "אפשר להאבק בשמאל הקיצוני גם..."

אתה בכלל י-ו-ד-ע שסתמו להם את הפה?

הרי א-פ-ש-ר גם לחשוד בפרובוקטורים מקצועיים שהם בודים או שהם אכן התכוונו למשהו רע יותר מאיסוף פראירים למיזם של השתלטות על שכונת מגורים חירבון בחצרות , הצבת גיליוטינות וחישוש בצוותא עם שב"חים במימון זר.

ואם סתמו להם את הפה אז איך זה שידיעות אחרונות/הארץ/מעריב/גלובס מונחים על מדפי הקיוסקים גם הבוקר ואיך זה שערוץ 1/2/10 קול ישראל גל,צ משדרים ואיך זה שוואלה וטמקא ומשמש ומרע עובדים היטב וללא לאות?

אם ככה נראית סתימת פיות אצל השמאל איך הם נשמעים כשהפה שלהם פתוח?

השמאל הקיצון בדיוק כמו החמאס לא יוקיר לך תודה על הגנטלמניות שלך. הוא רק יאסוף כח כדי להרוס פיזית את הבית שלך
ישן 14-06-2012, 11:33

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "מי ומי מהשמאל הציוני בעצורים או במוזהרים?"

חמש דקות של חיפוש וזה על קצה המזלג:

תמיר חג'ג' לא חושש מהמשטרה גם לפני שהיא מזמנת אותו http://j14.org.il/articles/19648

והנה הוא מופיע כאן באתר של אשרמן [ממש שמאל 'ציוני'..]: http://rhr.org.il/heb/index.php/2011/12/4742/

לגבי יעל בןיפת אפילו לא צריך לחפש - חד"ש והקשת המזרחית.

אז לפחות שלא יתחזו בעיניך לציונים/אוהבי ישראל.
הם לא ציונים והם שמים עליך קצוץ. מקסימום ישמחו לקצוץ את הדמוקרטיה שלך.
שיסתדרו לבד עם התמיכה המסיבית שיש לביזארים הללו בתקשורת ובמערכת המשפט.

מענין שהחג'ג' הזה שב ומדגיש את היותו 'ליכודניק מאוכזב'. סקרן אני לדעת מדוע לא מצאת באף אחד מהאתרים הניפים ואפילו לא בהארץ איזה פוסט ימני שלו בעד המתנחלים, זכויות עקורי גוש קטיף או לפחות נגד האלימות הערבית במזרח ירושלים...

ישן 14-06-2012, 12:54
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נביא_ברוח^הזמן שמתחילה ב "גילוי דעת בעקבות הידיעה על זימון פעילים חברתיים לשיחה/חקירה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נביא_ברוח^הזמן
דעו לכם! כי בכל פעם שהמשטרה מזמנת לשיחה/חקירה את הפעילים המארגנים את ההפגנה, המשטרה מבצעת פקודה בלתי חוקית בעליל!
קוראי הפורום, דעו לכם! כי בכל פעם שמישהו חופר על "פקודה בלתי חוקית בעליל" הוא מבצע פקודה בלתי-חוקית בעליל!
ציטוט:
במקור נכתב על ידי נביא_ברוח^הזמן
כי אסור לעמוד מהצד ולשתוק!

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 15-06-2012, 00:30
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי נביא_ברוח^הזמן שמתחילה ב "אגב אשמה... הפורום הזה הרג את..."

אז שוב למי שלא מסכים איתך אין הגיון בריא? אני באמת לא מבין מה אתה רוצה. יש פה אנשים שלא מסכימים איתך אבל אף אחד לא פגע בך באופן אישי או התנהג אליך בצורה לא נאותה, לכן אני ממש לא מבין מאיפה אתה מביא את המשפט "כנראה שבאינטרנט אין מקום לשיחה אינטלגינטית ומשכילה על דעות וכל דאלים גבר ולכן גם כל דקיצון גבר" ומה הקשר שלו לפורום בכלל ולאשכול הזה בפרט. אתה רוצה שיחה אינטיליגנטית? למה שלא תנסה לענות למה שישראלה כתב לך בלי להפוך את האשכול הזה לדרמה בלי סיבה אמיתית? חוץ מטיעונים שאולי אין לך תשובה עליהם אני חושב שאין שום דבר ואף אחד שיפריע לך להשתתף בדיון הזה, אם אתה חושב שבאחת ההודעות פגעו בך אתה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית ואני אטפל בנושא.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:23

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר