לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2012, 16:44
צלמית המשתמש של CynicalSharp
  CynicalSharp CynicalSharp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.11
לא מצליח להתמודד עם משבר

שלום לכולם,
אני אתן קצת רקע, לפני כתשעה חודשים הכרתי מישהי, ממש בתחילת השנה
אבל על הפעם הראשונה שהכרנו היה מין קליק, מין כימיה לא רגילה..
והתחלנו לדבר, רגיל, בלי שום רצון לחתור למשהו, או להגיע לאיזה סוג של קשר או משהו אחר.
אבל תמיד הייתה התעניינות דו צדדית אדירה, והקרבה לא הייתה רגילה, היה מין תחושה תמיד
שהיא לא מישהי רגילה שככה סתם פוגשים, ועם הזמן הקשר הלך ובנבה וניהיה בו הפן האינטימי, מהודעות ולהפגש פה ושם, זה היה כבר בילוי אחד עם השני בכל זמן אפשרי, התחלנו לישון אחד אצל השני וכל העסק ניהיה נורא אינטימי והזמן שהיינו מבלים בו בלי להרגיש היה נגמר והבוקר של היום של מחרת היה מגיע, באמת גן עדן אין ספק שזה הדבר הכי טוב שהיה לי עד היום והיא אינה הבחורה הראשונה בחיים שלי.
עד לחג הפסח, כל אחד בילה עם החברים והמשפחה בטיולים ולא היה לנו זמן להיפגש חוץ מהיומיים האחרונים. בתקופה שעברה ללא שום פגישה והמגע אחד של השני גרם לנו להתגעגע ברמות שאי אפשר לתאר אחד לשני, ואין ספק שהיה אפשר להצביע כי שנינו מאוהבים ברמות שאין לתאר, אך לפני חודש
החלטתי לקחת יוזמה שאף פעם בכלל לא הדאיגה אותי, כי היה ברור לי שהיא שלי ואני שלה, שאני רוצה שזה ימשיך גם לצבא וששנינו צריכים להתחייב לקשר של חברות מאחר ויש בסיס כל כך עמוק רגשי ומעשי שארך יותר מחצי שנה. ושוב טבעי - היה נראה לנכון לפתוח את זה. ופה החל היום השחור בחיי, אחרי שמשום מה קבלתי תגובה שלילית לגבי העתיד. נשברתי באותו היום ברמות שאין לתאר, הרגשתי שהשמיים נפלו עלי, זה היה הדבר הכי מרסק שהרגשתי בחיים שלי. לא האמנתי שדבר כזה קורה לי, אני החלטתי לתפוס מרחק רציני ולשמור על עצמי כי לא יכלתי להפגע עוד יותר ממה שהייתי, אך לפני יומים פגשתי אותה והיא ממש בכתה ואמרה שהיא לא יכולה לתאר דבר כזה שלא ניהיה בקשר ושהיא מתה שנחזור להיות כמו קודם ושאני לא יוצא לה מהמחשבות בכל רגע נתון וכל דבר מזכיר לה אותי, אך זה אותו הדבר גם לי מאותו היום מאותה התקופה שהייתי הכי שמח ומאושר שאפשר, היא פשוט לא יוצאת לי מהראש כל מה שאני עושה אני נזכר, שירים,סרטים,צחוקים, אפילו בלילה במיטה אני מתגעגע, ואני נכנס לדיכאון שאני לא רואה ממש מוצא, יש לי פתאום נפילות מצבי רוח שאני לא מצליח להתגבר עליהם, ואני כבר לא יודע מה לעשות עם עצמי, אני אדם לא יציב מאז, ואני לא מסוגל בנוסף לדמיין בכלל את זה שמישהו יחליף אותי או אותה אצלי. מישהו התמודד פעם עם דבר כזה? אני פשוט לא יודע כבר מה לעשות עם עצמי מאז.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:58

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר