לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2012, 18:19
צלמית המשתמש של ronkaa
  ronkaa ronkaa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.10
הכרטיס מסך לא סוחב סרטים??

נידפק לי ה9800GT שהיה לי והטכנאי הביא לי חלופי 6600 משהו של נווידיה. מאז סרטים רצים לי נורא מקורטע כשאני עושה על מסך מלא ולפעמים אפילו הסאונד נעלם ופשוט רואים תמונה קופצת. כאילו זה איזה משחק מחשב שרץ על FPS נורא נמוך.

הייתי מבין אם זה היה באכות HD(שגם לא עובדים) אבל אפילו משהו באיכות נמוכה בקושי עובד על מסך מלא ולפעמים גם לא כשאני מגדיל על מסך מלא.

לפעמים כשאני רואה שידורים באינטרנט אז כשאני מגדיל את המסך זה מקרטע ואני מגדיל מקטין מגדיל מקטין עד שזה רץ חלק במסך מלא.

האם זה הגיוני שהכרטיס כל כך חלש שאפילו סרטים הוא לא מריץ?(1900X1000 משהו כזה)
התקנתי דרייבים מתאימים מה עוד יכולה להיות הבעיה?

*דתי לצורכי מס

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-06-2012, 00:45
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ronkaa שמתחילה ב "אז מה יכול לגרום לבעיה? לפני..."

אין לי מושג, מערכת הפעלה, קודקים, לוח אם, יכולים להיות מליון ואחד גורמים..
למשל בפרסקוט הדובר היו נתקעים סרטים ביוטיוב(או פלאש באתרים אחרים), בסופו של דבר התברר שהבעיה הייתה כבל SATA לא תקין.

אין לדעת, אבל בדי לשלול בעיית קודקים בקלות אפשר לעשות מה שהרבה אנשים עושים, ולהוריד נגן שמכיל קודקים בילט-אין, כמו KMP-PLAYER, או VLC.

http://www.filehippo.com/download_kmplayer/

השלב השני(והאחרון) לפני בדיקת חומרה, יהיה לנסות להחליף מערכת הפעלה, זאת אפשר לעשות ע"י הרצה של מערכת לינוקסית בלי להתקין מלייב CD.

*כאשר אמרתי HD, לא דיברתי על סרטים בגודל 40GB, מדיסק בלו-רי, אלה על סרטים לאחר קיבוץ 6-9 גגה, והם עובדים על הפנטיום 4 בסדר, בלו-ריי "אמתי" מעולם לא ניסיתי, וגם אין טעם לעשות זאת על מסך מסכן כמו שיש לי(22 אינטש), וגם אצלך.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 18-06-2012 בשעה 01:05.
ישן 18-06-2012, 15:32
צלמית המשתמש של ronkaa
  ronkaa ronkaa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.10
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי mp3lll שמתחילה ב "תן פרטים נוכל לסייע. לא כתבת..."

איזה פרטים צריך? מעבד E8400 מסך 22 אינץ' על רזולוציה של 1900X1000(חשבתי שיכול להיות שהרזולוציה גדולה מידי לכרטיס מסך אז זה משנה) 4GB RAM ווינדוס 7 64BIT אממ מה עוד צריך לדעת?

לפני זה הכל עבד חלק ..
עוד כמה דברים ששמתי לב אליהם, לפעמים כשאני עובר בין הטאבים בדפדפן(כרום) אז כשאני מחליף טאב לאיזה שניה בערך רואים מעיכות(כאילו קרעו לגזרים והזיזו את החלקים) כאלה מימין לשמאל ואז זה חוזר לרגיל. ביוטיוב אם אני על דקה 1:15 נגיד מחליף טאב ואחרי כמה שניות חוזר ליוטיוב אז זה מראה לי לאיזה שניה את האותו פריים שממנו עברתי.
עכשיו ניכנסתי לראות פאמילי גיי הגדלתי על מסך מלא התחיל בסדר ואחרי כמה שניות אין סאונד והוידאו מתחיל לקפוץ ולקרטע.

התקנתי הקודקים החדשים(K-LITE) ודרייבר של סדרה 6 ושום דבר לא עזר.

הכרטיס משך עכשיו בדקתי הוא geforce 6200 turbocache.

*דתי לצורכי מס

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר