לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-06-2012, 16:04
  red-junior red-junior אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.08
זהו נגמר!

3 שנים תמו להן היום(אתמול יותר נכון),אומנם חפשש אבל עדיין נגמר הרומן עם המדים לבינתיים.
האמת שאני קורא בפורום הזה עוד מלפני הגיוס והיו פה אנשים שעזרו לי וענו לי קצת על שאלות,אני מודע לכם מכאן=)מצחיק להיות איזה צעיר טמבל ההיתי ואיזה סרטים אכלתי.

ההיתי לוחם 3 שנים בגדוד חיר ומה שיש לי להגיד למתגייסים חוץ מבהצלחה זה ככה-בעיקר אורך רוח,הכל בסוף יעבור -המסע,השמירה,התורנות מטבח,התרגיל בשטח,המארב,הסיור,הריתוק,החום,הקור-בסוף זה נגמר ומה שתזכרו זה איך תפקדתם שם-נכנעתם או שנשכתם שפתיים.
עם כל הביקורת שיש לי כלפי התנהלות הצבא במערכת(אני באמת אחד השונאים שלה ותאמינו לי,להבדיל מהמורעלים פה ובפורום למטה שכותבים עליה סנגוריה כל היום(עם כל ההערכה שלי כלפי אותם האנשים כמובן)אני מזדהה עם העצבים שלכם)זה מה שיש לנו,זה היה תורי לוותר על ההגשמה העצמית שלי למשך 3 שנים,לוותר על לישון במיטה החמה ובמקום זה להתעורר מהמואזין בשכם-עכשיו תורכם להחליף אותנו באלונקה.
נשתמע בחופי הודו..=)

שאלות למי שרוצה-בכיף
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר