לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2012, 12:16
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
טיבי: אילן רמון טייס קרב - לא להנציח בטייבה

פרסום ראשון: ח"כ אחמד טיבי טוען כי הכוונה לקרוא מרכז חלל בטייבה על שם האסטרונאוט הישראלי הראשון, שהיה גם טייס בחיל האוויר והשתתף בתקיפות במדינות ערב, עלולה לפגוע ברגשות המגזר. שר המדע, הרשקוביץ: "אם בטייבה לא ירצו מרכז על שם הגיבור הזה, לא יהיה להם מרכז חלל בכלל"

לא יעזור לשר המדע - הרי ברור שבג"ץ יחליטו נגד מדינת ישראל ומורשתה..

אדון אחמד טיזי - אתה מוזמן לדחוף את ה"רגשות" של ה"מגזר" לטיזי - הם לא מעניינים אותנו.. חלקים גדולים מכם גם ככה נטע זר פה במדינה, שונאי ישראל ויהודים שמנצלים את חולשות הדמוקרטיה נגד מדינת ישראל..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-06-2012, 12:19
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
אפשר להבין את טיבי, אבל אי אפשר להבין את השמאל היהודי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "טיבי: אילן רמון טייס קרב - לא להנציח בטייבה"

אין לצפות מטיבי שיזדהה עם העם היהודי.

אבל השאלה היא על השמאל היהודי הטוען שהוא גם ציוני, איך הם מוכנים להקים קואילציה עם מפלגתו של טיבי, נגד אחיהם היהודים. ופעם אחת הם אכן הקימו קואליציה והביאו - בניגוד לדעת רוב העם היהודי שהיה בכנסת - את הסכמי אוסלו האמוללים.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

ישן 19-06-2012, 17:24
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני חושב שיותר מתאים להם שם בטייבה מרכז לחלל
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "הצעת פשרה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
את המדינה הפלסטינית יש להקים בחלל,ליישב שם את אחמד טיבי ושאר "כוכבי" המגזר
לקרוא למרכז החלל בטייבה על שם פלסטין וכך כולם מרוצים

שינציחו את כל חללי וחלליות השחיטה על רקע כבוד המשפחה והעבריינות הכבדה. אם לפחות אין להם כבוד לחיים שיהיה להם לאלה המתים.

ישן 19-06-2012, 14:39
צלמית המשתמש של רועי AZ

מסתבר...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב "אז מה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי teddy002
אז טיבי אמר...
לא ידעתי שטיבי הוא מנהיג הישובים הערביים והעם הערבי.

אבל אתה מבין, זו הגישה שלכם בשמאל.

"אז הוא אמר".... מי הוא בסה"כ?

"החמאס? זה פלג קיצוני שלא מייצג את הפלסטינים".

תכניסו כבר לראש - טיבי = הניה = אבו מאזן. כולם חלקים שונים ומשונים במכונה להשמדת ישראל.

ישן 19-06-2012, 14:50
  משתמש זכר teddy002 teddy002 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.12
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "מסתבר..."

"הגישה שלכם בשמאל" .
ברור.

הגישה שלי, שטיבי מייצג רק את עצמו ואת מדיניות אבו-מאזן.
לא מקדם את השלום או את הדו-קיום, אלא את השסע בין היהודים לערבים.

ישראל נצחה במלחמת העצמאות, אלה אזרחי ישראל - אם הם לא מכירים בליבם בשכול ובמועדי השמחה של המדינה זו החלטה פרטנית של כל אחד מהם. ישראל יכולה וצריכה לקדם פרויקטים מדעיים בערים הערביים (כמו שהיא עושה עכשיו בטייבה) ומותר לה גם לקרוא לחלקם לפחות על שם אנשים שראויים לכך.

ישראל מאוד מכבדת את ההיסטוריה הערבית בהקשר של שמות, רבים מהרחובות הערביים רשומים תחת שמות של מנהיגים, גיבורים ומפורסמים ערבים שאף יהודי לא היה מזדהה איתם. אין סיבה שאילן רמון לא יהיה מונצח במכון שעוסק בחלל. זהו ניסיון פופוליסטי של טיבי.

אז אני לא יודע מה המחנה שהחלטת שאני משתייך אליו החליט או לא, הגישה שלי היא פשוטה בעניין זה - טיבי אינו בעל סמכות כלשהי לקבוע מה יוקם ואיפה, הוא יכול להגיד את דעתו כפי שעשה כאן, אפשר לשקול את מה שהוא אומר ולבדוק את הנושא - כך או כך, אין סיבה שזה לא יהיה קרוי על שמו של רמון.

"זה לא מספיק שאנחנו עושים כמיטב יכולתנו, לפעמים עלינו לעשות את מה שנדרש"
- וינסטון צ'רצ'יל

ישן 19-06-2012, 16:15
צלמית המשתמש של רועי AZ

אין ספק, טיבי מייצג את עצמו, אבל הוא נבחר ע"י רבים במגזר שלו פעם אחר פעם אחר פעם..
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב ""הגישה שלכם בשמאל"..."

ציטוט:
"הגישה שלכם בשמאל" .
ברור.

הגישה שלי, שטיבי מייצג רק את עצמו ואת מדיניות אבו-מאזן.
לא מקדם את השלום או את הדו-קיום, אלא את השסע בין היהודים לערבים.

משום מה, אותם אלה שבחרו בו, מתעקשים לתמוך בו - למרות שהוא מייצג את עצמו לשיטתך.

ישראל נצחה במלחמת העצמאות, אלה אזרחי ישראל - אם הם לא מכירים בליבם בשכול ובמועדי השמחה של המדינה זו החלטה פרטנית של כל אחד מהם. ישראל יכולה וצריכה לקדם פרויקטים מדעיים בערים הערביים (כמו שהיא עושה עכשיו בטייבה) ומותר לה גם לקרוא לחלקם לפחות על שם אנשים שראויים לכך.

זה נכון - אין לי ויכוח איתך. אבל הסנריו הידוע מראש הוא, שיקימו להם מרכז חלל והם יאלצו את מדינת ישראל באמצעות השלוחה שלהם במגדל השן ועוד כמה גיס חמישי למינהם - לקבוע את השם.

ישראל מאוד מכבדת את ההיסטוריה הערבית בהקשר של שמות, רבים מהרחובות הערביים רשומים תחת שמות של מנהיגים, גיבורים ומפורסמים ערבים שאף יהודי לא היה מזדהה איתם. אין סיבה שאילן רמון לא יהיה מונצח במכון שעוסק בחלל. זהו ניסיון פופוליסטי של טיבי.

שוב, זה הכל בראייתך. זהו "ניסיון פופוליסטי" של טיבי שעומדים מאחוריו תמיכה איתנה ויצוקה של שולחיו וחבריו שונאי ישראל

אז אני לא יודע מה המחנה שהחלטת שאני משתייך אליו החליט או לא, הגישה שלי היא פשוטה בעניין זה - טיבי אינו בעל סמכות כלשהי לקבוע מה יוקם ואיפה, הוא יכול להגיד את דעתו כפי שעשה כאן, אפשר לשקול את מה שהוא אומר ולבדוק את הנושא - כך או כך, אין סיבה שזה לא יהיה קרוי על שמו של רמון.

אני לא החלטתי לאיזה מחנה אתה משתייך - אתה משייך את עצמך אליו בעצמך.. מצידי תקרא לו "שמאל" או שתקרא לו מחנה "כח לשלום" - ומצידי גם תקרא לו "מכון טדי למדיניות המזה"ת". זה הכל ראיה פשטנית ותמימה של הדברים במקרה הטוב, ובעלת כוונות זדוניות במקרה הרע - במחנה שאתה משתייך לו.

ישן 19-06-2012, 20:41
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שאלה טובה... ולי לפחות אין ממש תשובה עליה.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "לייחל למותו של מישהו זה לעבור על חוקי הפורום?!"

לא להזיל דמעה על מישהו זה דבר אחד אבל ליחל למותו של מישהו נשמע פחות טוב.

עכשיו, זה לא שאני שוכח שטיבי היה יועצו של רב המרצחים ערפאת ואינו מחמיץ הזדמנות להביע הזדהותו עם ארגונים ומדינות שלא רק מיחלים למותנו אנו אלא אף ממש משתדלים בענין. אבל, לרוע המזל בחרו אזרחי מדינתנו הערבים בנ"ל לנציגם וראוי שנדע להכילו במידה של הומור עד אם יבוא יום בו יעשו את השגיאה שעשו אבות אבותיהם [אלה עם המפתח החלוד על הצוואר].

בוא נעזוב חוקים. נאמר ומרקויס נציג הציונות השפויה והחביבה ייחל למותו של טיבי ושהדבר מתקבל איכשהו שלא כהסתה במסגרת חוקי הפורום. האם נוכל כגולשים להביע מחאה כאשר מישהו נאמר נציג הימניים של העבודה ומרצ וסנגורם של טיבי והסודנים ייחל חלילה למותו של כהנא? [לא דוגמא משהו.. אבל נצטרך להמשיך איתה כי אין באמת כתמונת ראי ח"כ ימני שתומך בארגוני טרור ובמדינות אויב].

בעיה, לא?

אז הכי טוב לדעתי ללא קשר לחוקים להיות פחות כעוסים ולהשתמש בניסוח כמו זה של חכם רומק הזקן שאמר בהודעה מספר 23: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...51&postcount=23
ישן 19-06-2012, 20:56
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "שאלה טובה... ולי לפחות אין ממש תשובה עליה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
לא להזיל דמעה על מישהו זה דבר אחד אבל ליחל למותו של מישהו נשמע פחות טוב.
גם לייחל למותם של מחבלים במקום רק לא להזיל עליהם דמעה לא נשמע טוב? אולי גם לייחל למאסר של פושעים במקום רק לא להזיל דמעה על מאסרם גם לא נשמע טוב? די למשטרת ה-PC ההזויה. איפה GLSH שיעשה פה קצת סדר?

ציטוט:
עכשיו, זה לא שאני שוכח שטיבי היה יועצו של רב המרצחים ערפאת ואינו מחמיץ הזדמנות להביע הזדהותו עם ארגונים ומדינות שלא רק מיחלים למותנו אנו אלא אף ממש משתדלים בענין. אבל, לרוע המזל בחרו אזרחי מדינתנו הערבים בנ"ל לנציגם וראוי שנדע להכילו במידה של הומור עד אם יבוא יום בו יעשו את השגיאה שעשו אבות אבותיהם [אלה עם המפתח החלוד על הצוואר].
לא להכיל ולא הומור. צריך לפעול לשינוי החוק, ולתלות את הנבלה.

ציטוט:
בוא נעזוב חוקים. נאמר ומרקויס נציג הציונות השפויה והחביבה ייחל למותו של טיבי ושהדבר מתקבל איכשהו שלא כהסתה במסגרת חוקי הפורום. האם נוכל כגולשים להביע מחאה כאשר מישהו נאמר נציג הימניים של העבודה ומרצ וסנגורם של טיבי והסודנים ייחל חלילה למותו של כהנא? [לא דוגמא משהו.. אבל נצטרך להמשיך איתה כי אין באמת כתמונת ראי ח"כ ימני שתומך בארגוני טרור ובמדינות אויב].
ודאי שנוכל, כי כהנא איננו טיבי. כמו שאנחנו יכולים לתמוך במאסר של עבריין ולהתנג למאסר של שוטר, וכמו שאנחנו יכולים לתמוך בקנס למזהמי מקורות מים ולהתנגד לקנס של אנשים שהלכו עם דיסקמן ברחוב. גם התוכן משנה, לא רק המבנה.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-06-2012, 10:44
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב "רק שטיבי לא מחבל, הוא חבר..."

אולי אחמד טיבי וחבר מרעיו הם לא מחבלים מהסוג שאוחז קוראן ביד אחת וקלאץ' ביד השניה אבל זה רק כי הם מוגי לב..הם מאלה ששולחים שהידים להתאבד אבל מעולם לא יעשו זאת בעצמם וגם לא ירשו למי מבני משפחתם להתפוצץ..
אבל בנאומי ההסתה הפרועה שלהם, כשהם הולכים ללקק את ישבנו של העכבר מביירות במאורה שלו, או את ישבנו של קדאפי, או לחילופין כשבן המוות מוחמד בכרי מביים סרט שכולו שקר גס אחד גדול בו הוא מציג אותנו כרוצחים, מי יידע לכמ הרוגים ההסתה הזאת גרמה? מי יידע כמה רוצחים ראו\שמעו את החלאות הנ''ל והחליטו לעשות מעשה? בעיני הם גרועים ממחבל חמוש, הוא לפחות יודע שיש את רוב הסיכויים שהוא יתפגר במהלך הפיגוע, מה צריך לקרות כדי שאתה teddy וחבריך לדעה תפקחו את עיניכם ותבינו שאתם גרים בשכונה טיפה שונה מהמערב?
אין לי שום בעיה לייחל למותו של מי שלא רק מייחל למותי אלא פועל נמרצות בכיוון, אבל בשורה התחתונה טיבי הוא האויב, הוא האויב והוא מתנהג בדיוק כמו שאויב אמור להתנהג, הוא וחבריו הם פשוט הזרוע המדינית של חמאס והם מנצלים אותנו יפה יפה לצרכיהם, מתי שהו, אם ערביי ישראל ימשיכו ליפול בפח של הטינופות האלו וינסו לעשות את מה שהם נכשלו בו ב48.. רק אז נראה לי שנוכל להפטר מהם ולארגן להם מפתחות חדשים לצוואר כי היום עם כ''כ הרבה אידיוטים מועילים משלנו, יקשה קצת לעשות זאת, והם יודעים זאת היטב..אבל איך אומרים ביידיש? כל כלב ביג'י יומו!!

ישן 20-06-2012, 13:00

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "אולי אחמד טיבי וחבר מרעיו הם..."

"מתי תתחילו אתה וחבריך להבין את המציאות"
אתה לא חושב שחפרת עם זה?

אני בעד נקיטת גישה קשוחה מול העולם הערבי, גישה שגם יוצרת אווירה הרתעית וגישה של אנחנו המנצחים ואנחנו נכתיב איך ייראה השלום - אבל גישה שפותחת פתח כזה.
אף אחד לא תמך ולא הביע הזדהות עם נאומיו שלעיתים חורגים מגבולות המותר בנושאי הסכסוך, היה לו בעבר נאומי שהידים והוא השתתף בהפגנות שבהם קראו מוות ליהודים - אלה מסוג האירועים שדורשים נזיפה חמורה ואמבוש תקשורתי-וציבורי. ואם דבר כזה ממשיך על הכנסת להוקיע את אותו ח"כ .

אבל מה קורה כאשר חכ"ים מהאיחוד הלאומי משתתפים בהפגנות שבהם נאמר "מוות לערבים" , אף אחד מהם לא הועף.
היו להם אמרות נוספות כמו "האסלאם זה סרטן" . אלה מסוג הדברים שאם היינו שומעים אותם מערבי, היו מהדהדים בנו זכרונות שנות ה-30' .

- וינסטון צ'רצ'יל

ישן 20-06-2012, 13:49
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אמירות לא יוצרות תזכורות לשנות ה30 - מעשים יוצרים תזכורות לשנות השלושים
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב ""מתי תתחילו אתה וחבריך להבין..."

לא סתם משווים את הסיטואציה עם איראן ל1938, ולא את הסיטואציה עם חמא"ס - למרות שגם וגם אלה קוראים להשמדתנו. יודע למה? כי איראן בונה נשק שיכול לתת לה את האמצעי להפוך שאיפה למציאות.

"אמירות שדורשות נזיפה חמורה" זה סוג של אנדרסטיימנט עליז. אדם שבאופן מכוון וציני מחפש את ההתבטאויות האלה (ושלא תתבלבל, הוא חוגג את כל הסיפור הזה - מעניין את סבתא שלו מרכז חלל בטייבה. הוא רצה כותרת שמראה אותו נלחם ביהודים ואומר להם דברים שגורמים להם להשתולל), הוא גרוע לאין שיעור ממישהו שמוציא ביטויי כעס כאלה ואחרים, מכוערים פחות או יותר.
ישן 20-06-2012, 14:53

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב ""מתי תתחילו אתה וחבריך להבין..."

"עם אינו נסוג מחפירות חייו"..אז אחפור לך עוד קצת..
אתה אומר שצריך לנזוף בו נזיפה חמורה או לעשות לו אמבוש תקשורתי...בואנה אתה אכזר אתה..החארות האלה לא שמים על הנזיפות שלך!! הם עושים הרבה יותר מלהשתתף בהפגנות א לה איטבח אל יהוד..גם בעזמי בשארה צריך לנזוף? אתה לא מבין שהם בסה''כ משתמשים בחוקי מדינת ישראל כדי לפעול נגד קיומה של מדינת ישראל? הפכנו להיות הרבה הרבה יותר פי-סי מהאירופאים (טוב אולי הגזמתי עם האירופאים) והאמריקאים? זה כבר לא החכ''ים הערביים משנות השבעים-שמונים ידידי, אלו בפירוש מחבלים תומכי לחימה של חיזבאללה\חמאס\אש''ף...
פה זה מדינה יהודית, אם ח''כ יהודי יקרא קריאות מוות לערבים אז כן, בו צריך לנזוף, ותמיד יש את הגברתנים שיכולים להוציא אותם מהמליאה, כמו שידעו להוקיע את כהנא, בקיצור כל העסק הזה של המחבלים בכנסת עבר מזמן את הגבול, ואני מאוד מקווה שיחוקק פעם חוק שיאפשר לזרוק את הבתולה הזקנה זועבי וכל השאר לכל הרוחות ושיקראו לנו גזענים, מעניין לי את הישבן..
הייתי יכול לחפור לך עוד קצת, למשל על פרעות 2000 אבל אני חס עליך הפעם..

ישן 20-06-2012, 15:00

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב ""עם אינו נסוג מחפירות..."

נניח ואני מסכים עם כל מה שאתה אומר (יש בי מקום דרך אגב שמזדהה איתך) מבחינה מדינית ישראל לא יכולה לפגוע במיעוט הערבי ובנציגיו.
אני חושב שהממשלה צריכה לחזק את הקשר שלה עם המיעוט הערבי ולא להתייחס כלל לנציגיו בכנסת, לפתור את הבעיות איתם, ושהממשלה תקח את הקרדיט על שיפור מצבם החוקתי והחברתי ולא לתת לנציגים שלהם לנהל זאת.
כמו שעכשיו יש קמפיין בטלוויזיה של משרד ראש הממשלה שמעודד תעסוקה בקרב ערביי ישראל ועוזר להם להשתלב במגזר היהודי, אלה מסוג הדברים שצריך לעשות. הערבים רוצים תוצאות בשטח, פרנסה, ופחות את נאומיו של טיבי.
ואם כבר נאומים, ראוי לציין גם נאום לטובה של טיבי, "נאום השואה", זה לא טריוויאלי לשמוע נאומים כאלה מפיהם של מנהיגים ערבים ובכלל זה חורג מהיחס הכללי של הציבור הערבי כלפי נושא זה.

- וינסטון צ'רצ'יל

ישן 20-06-2012, 15:21

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב "נניח ואני מסכים עם כל מה שאתה..."

לא אמרתי בשום מקום שצריך לפגוע במיעוט הערבי בישראל..
לגבי המיעוט הערבי הפתרון פשוט, כמובן שאף אחד לא יעיז ליישם אבל לדעתי מה שצריך לעשות זה באמת להתחיל ולהתייחס למיעוט הערבי בדיוק כמו לרוב היהודי, לגבות מיסים כמו שצריך..ארנונה\מע''מ\מים\בניה לא חוקית, לכבוש מחדש את הגליל ואת הנגב, במיוחד את הנגב, ואז לתת להם זכויות מלאות! כולל הפשרת אדמות לבניה שזו אחת הבעיות הראשיות, כמובן שהם צריכים גם לתת 3 שנים איכשהו, מצדי שצעיר ערבי ייתן 3 שנות החלפת טיטול לקשישים בבתי חולים או בקהילה שלו..הערבי הישראלי צריך להבין שישראל היא המדינה שלו ולא בריא שהוא רוקד על הגגות כשנסראללה מוריד פה טילים..

ישן 19-06-2012, 21:15
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
סיפורו של עבאס איבן פרנאס הוא סיפור ידוע, מוכח ומתועד
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "[QUOTE]אני מציע לקרוא על שמו..."

עבאס [איבן פרנאס] היה פעיל בקלאב התעופה של עזה מטעם PLO. לכן אך טבעי היה בעבורו להצטרף לניצי הפתח' לכשהוקם הארגון. עם בוא המהדי לשערי עזה נשא עבאס [איבן פרנאס] את רגליו וחש לטפס לבניין ה7 קומות שבפאתי רפיח כשאחריו אצים רצים המעריצים ממועדון הגרויטציה של החמאס ובידיהם כלי הערצה חדים.

בהגיעו לגג הבניין נשא פניו למאמינים והרעים בקולו: אני עבאס [איבן פרנאס] ואני חלוץ התעופה של עזה.
התרגשו אנשי החמאס, מרחוהו בזפת, הדביקו על גופו נוצות והעניקו לו את זכות השיגור. אולי בגלל שהיה קרוב מדי לשמש שהמיסה את הזפת ואולי בגלל שהיה קרוב לקני הקאלצ'ניקובים החמים של החמאסניקים - לא עשו נוצות העבאס [איבן פרנאס] את עבודתן וכמחווה לחיל האוויר הסורי במלחמת של"ג הוא ביצע תמרון חד כלפי הקרקע.

שתי הברקות חלוציות ערביות נוספות היו התוצר הישיר של מעשה ראשונים זה:

[1] עבאס [איבן פרנאס] נפל הישר על ראשו של המורה לפיזיקה המיתולוגי [אבונא יוטון] מתיכון עירוני חאן יונס שבדיוק נח מתחת לבניין ואשר זיהה עקב כך באחור אלגנטי אופייני את נוכחותו של כח המשיכה

[2] מספנות דאהריה החלו לייצר לזכרו דגם משופר של מפרשית דיונות שנקרא 'הפלשתיני המעופף'.
ישן 20-06-2012, 00:43
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב "זה לא יהפוך את השמאל הישראלי..."

ציטוט:
זה לא יהפוך את השמאל הישראלי ללא רלוונטי, שהרי המפלגות הערביות לא מייצגות את השמאל הישראלי.
ומה עם המצביעים הערבים?
תרגיל למזרחן הצעיר: בדוק את התפלגות ההצבעה למפלגות השונות ביישובים ערבים.
ציטוט:
הדבר היחיד שזה יהפוך ללא רלוונטי זו הדמוקרטיה.
בדמוקרטיה יש גם מפלגות שאנחנו לא אוהבים, וגם כאלה שבעייתיות עבור כולנו.
אני עייף מכדי להגיב לשטות הזאת. שאורי יטפל בזה...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-06-2012, 02:57

בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "השמאל הישראלי לא יכול לחלום..."

אבל מדינות שונות לא הוקמו מתוך לאומים ששונאים את זה לפני מספר שנים (יש, והסיטואציה אחרת) .
הערבים גדלים דמוגרפית, היכולת המנדטורית שלהם גדלה. מותר להם, רוצה להילחם בזה? אז אתה מציע להוציא אותם מחוץ לחוק? תקח את עצמך בידיים ותתרום זרע.
ככה זה כללי הדמוקרטיה, אתה צריך לשחק בהתאם.

ופעם, המפלגות הערביות, היו מפלגות לווין של מפא"י, היה קל לנווט אותם לרצון מפא"י והערבים היו נחשבים לחלק מהממסד, אז הם לא היוו גוש חוסם.
ואגב הוצאת מחוץ לחוק של מפלגות ערביות, עלול להוביל לתוצאה של הצבעה גבוהה יותר אצל הערבים למפלגה הכי ערבית שהם יצליחו להכניס, זה מסוג המלחמות שרק יכולות להלהיט את כל אדמת הארץ.
בכל מקרה, אני לא רואה את זה קורה בקרוב, מבחינה מדינית ישראל לא יכולה.

- וינסטון צ'רצ'יל

ישן 20-06-2012, 14:20
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
תע"ל מעולם לא רצה עצמאית. אחמד טיבי, בניגוד לעדת חנפיו היהודים - הוא איש חכם...
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "בשורה האחרונה למי אתה מתכוון? הרשימה המתקדמת לשלום או תע"ל כשרצה עצמאית?"

טיבי שווה מנדט פלוס-מינוס. זה מספיק בשביל שמפלגה שלא שונאת אותו אישית, תסכים לצרף אותו (מתוך הבנה שאינו משקולת אלקטוראלית, מכיוון שהוא מביא עימו את קולותיו), אבל לא מספיק בשביל לעבור לבד את אחוז החסימה.
הבעייה שלו היא האישיות המקסימה שלו, שגרמה לזה שנאלץ לנדוד בין כל המפלגות הערביות, עד שמצא עצמו נספח לרע"ם. אם גם לפלג הדרומי יימאס ממנו - הוא בבעייה חמורה.

באשר לרשימה שנפסלה - התכוונתי לרשימה סוציאליסטית של ירדור שנפסלה ב1965, ובג"ץ מפורסם קיבל את פסילתה. רשימה נוספת היא הרשימה המתקדמת לשלום (שפעם אחת נפסלה ופעם אחרת אושרה - והמנהיג שלה, אגב, היה חבר בארגון שהקים את רשימת הסוציאליסטים: תנועת אל-ארצ').
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:06

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר