לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2012, 21:45
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
2 הסנט שלי
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אולי באמת תחזור למשתמש הקודם..."

הבעיה של הפרטיות פה היא שלא ידעו לקשר בין האדם במציאות לדמות הוירטואלית.

בינג עשה את מה שעשה והבין את טעותו. הוא לא יכול למחוק אותה (גם אם פיזית היה יכול למחוק את התמונות וכו', כל עוד יש משתמשים שזוכרים את זה- זה ממשיך לחיות).

היות והוא רוצה להמשיך לשמר את הדמות האינטרנטית שבנה ורוצה להמשיך להנות מהאתר, הוא פתח יוזר חדש. ברור מאליו שהוא לא ציפה שיאמינו שזה מישהו אחר, כי הוא אפילו לא ניסה להסוות את זה, בשלל דרכים שלא אתחיל למנות עכשיו.

הלוגיקה מאחורי הרעיון- עד עכשיו, לא היה מישהו מהעולם האמיתי שיזהה אותו (ואם קרה-קרה), אם ירשמו משתמשים חדשים, שבמקרה מכירים אותו במציאות, הם לא יוכלו כבר לדעת שזה הוא, כי הם לא יודעים שהדמות החדשה הייתה למעשה בינג.

ככה הוא מצליח לבצע בקרת נזקים ולמנוע חשיפה בעתיד.

אגב,
בתור אדם שמזדהה עם הסיטואציה במידה מסוימת ובהחלט בהתחשב בכך שאני יודע שיש פה המון אנשים שחרדים לפרטיותם (מי יותר, מי פחות) ועל אף שגם אני השתעשעתי בנושא של "איפה בינג?" אני ממליץ לעזוב את הנושא, לתת לו לשקוע ולאפשר לדמות החדשה להישאר אנונימית כלפי משתמשים חדשים. כך אני מתכוון לנהוג בכל מקרה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-06-2012, 22:41
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אוי גדול! :D לא שמתי לב לזה..."

זה מדהים, עכשיו כשאני מסתכל על סמלי הסקס של פעם, נראה כאילו האנשים הולכים ונהיים מכוערים יותר. מילא הנשים, יש היום נשים מאוד יפות, אך לא יודע אם ברמה של סמלי הסקס של אז.
אבל הגברים? פעם גבר היה גבר, היום סמלי הסקס של ילדים-גברים חיוורים רזים ללא שיער גוף ומבט שמתאמץ להיות מיוסר, ג'יימס דין וואנבי כזה. לא מזמן ראיתי את היו זמנים במערב, והנרי פונדה שם הוא גבר יותר מכל אותם סיסיז שקיימים היום.
עצוב.

אגב, אצלי בבוקר היו אלו שירים של פריד אל אטרש בעיקר. עם כל היחסים הטעונים שלי עם ההורים, יש משהו נוסטלגי בלזמזם שירים ערביים מדי פעם, אולי כדי לזכור שפעם אני וההורים שלי לא היינו יריבים.

ישן 20-06-2012, 08:19
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אצלי השאלה היא מה יש לי שהוא לא ז'בלה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "איזה זבלה יש לכם בבית שאתם לא יודעים למה אתם לא זורקים את זה?"

1. משהו כמו 300 קלטות VHS שלדעתי לעולם לא יראו את הבפנוכו של מכשיר וידאו , אבל בכ"ז אני שומר אותן... רוב הפרקים של החבובות, כל הפרקים של נשואים+... המון תוכניות משנות התשעים מערוץ 2 שמה שיפה בהן זו ההזדמנות לראות לפעמים פרסומות או מבזקי חדשות שהשתרבבו להקלטה... כמובן שכבר שנים לא צפיתי מחוסר במכשיר וידאו עובד.

2. לפחות 10 סטים של מצעי מיטה ישנים/בלויים שאני שומר "בשביל פיקניק".

3. לפחות 2 "זרועות ברקן" כבדות של TV שעכשיו כשאני חושב על זה הן מיותרות מאחר ואין יותר מקלטי TV עם עובי כזה...

4. כמה אלפי תקליטים שאת חלקם כבר השמידו שלל העוללים שעברו בבית, רק שאני לא יודע (כי הם מחזירים אותם למקום אחרי ההשמדה).

5. משהו כמו 4 מכשירי DVD שבאפחד לא משתמשים.

6. לפחות 15 מעילים מסוגים שונים, שלי ושל בח"ל, שאין בינם ובין מזג האוויר/האופניה בישראל שום דבר אבל נשמרים כי הם עלו יותר מדי...

7. מזרוני תרמילאים מגולגלים מן הסוג שנחשב כבר מיושן (לפחות 5)

8. 10 זוגות קרוקס (שמאז שעשיתי בלט על הקרח בחדר זבל אתם אני מפחד ללכת אתן)

9. גליל ניירות ענק בקוטר של המוביל הארצי, ובאורך מטר, שמורכב מעשרות פוסטרים משנות השמונים שבח"ל מסרבת לזרוק כי יש להם ערך רגשי/הם "נדירים"/חתומים ע"י איזה אחד שהיה מפורסם אז.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 20-06-2012 בשעה 08:21.
ישן 20-06-2012, 08:21
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אצלי השאלה היא מה יש לי שהוא לא ז'בלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
1. משהו כמו 300 קלטות VHS שלדעתי לעולם לא יראו את הבפנוכו של מכשיר וידאו לעולם, אבל בכ"ז אני שומר אותן... רוב הפרקים של החבובות, כל הפרקים של נשואים+... המון תוכניות משנות התשעים מערוץ 2 שמה שיפה בהן זו ההזדמנות לראות לפעמים פרסומות או מבזקי חדשות שהשתרבבו להקלטה... כמובן שכבר שנים לא צפיתי מחוסר במכשיר וידאו עובד.

זרקתי משהו כמו 50 כאלה במעבר, ללא נקיפות מצפון. עכשיו כשאמרת פרסומות ישנות אני מתחרט...

יום אחד הדברים האלו יהיו מיני קפסולות היסטוריות.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 20-06-2012, 09:30
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מצור ימי היה הלהיט של הפלגה...
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני זוכר את כל התסריט של..."

סטיבן סיגל עושה סרטים שתפורים על הצופה הממוצע בן ה-20 שמשרת בצה"ל... הוא מכסח את הרעים מהרגע הראשון, ועד האחרון (בניגוד לשאר הגיבורים דמיקולו, מרוג'ר מור ועד ברוס וויליס, לסטיבן סיגל לעולם אין את הרגע שבו הרעים מסיבים אותו/לוכדים אותו ושמשם הוא מתחיל להשיב מלחמה. הסרטים שלו זה מסע הרג מתמשך של הרעים...) ותמיד במיומנות מרשימה מאוד. את הקטע שבו הוא צץ על הסיפון, מול 4 רעים שמחזיקים את הבייב שלו בת ערובה, ומחסל את כולם ביריות אקדח (בטיעות לשניים הראשונים, ירי בין העיניים לשניים הנוספים, ואז חיסול של השניים הראשונים ששוכבים המומים) חרשו כ"כ הרבה עד שכל הסרט קופץ שם.

שליחות קטלנית 2 הוא סרט פולחן שעוד לא הגיע השלב בהתפתחות האנושות שיכירו בתרומתו. לינדה המילטון שהופכת מחנונית בכיינית לעארסית רצחנית...
ישן 21-06-2012, 00:13
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אני לא מהטיפוסים האוגרים. מה..."

מצד שני לזרוק הכל זה גם לא משהו.
אבא שלי שמר חלקים נדירים של רכבים משנות ה 80 ולא רק של bx עד שהוא החליט שזה זבל וזרק הכל,אפילו שארתי לו תחפש אספנים ואל תזרוק אותם.
הדבר העצוב הוא שבסוף אספנים רצו לשלם מאות שקלים והוא היה יכול לקבל אלפי שקלים על החלקים האלה,אבל הוא כרגיל היה חכם וקרא לזה זבל.

היום הוא לא יגיד טעיתי בגלל האגו הענקי שלו,אבל הוא הפסיד הרבה מאוד כסף עם השטויות שלו והיום דווקא הוא זקוק לכסף הזה... איך שהגלגל מסתובב לו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:28

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר