לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2012, 00:00
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
YNET: העצורים משדרות רוטשילד ובינהם ליף שוחררו בתנאים מגבילים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4246039,00.html

מה שמענין יותר הוא העדר הבלטת הידיעה בNRG

הרי ברור ומובן כי סיטואציית הפרת הסדר שהוליכה למעצר ליפה-ניפה לא הייתה ארוע ספונטני בדיוק כשם שחבורת חד"שניקיות עשירות לא מתענינות במעמד בינים כלשהו וכשם שכספי ג'ורג' סורוס לא נועדו לשפר את חיי תושבי ישראל.

לא אופתע אם פוזיצית הכניסה לניידת יחד עם הדיקלום הלא משכנע של ליפה-ניפה-צ'ה-ציוואווה המורה לנתיניה להוציא את ההמונים לרחובות - תורגלה מספר פעמים השבוע מול מראה.

יהיה עצוב מאוד לגלות שהגברת עדיין מאמינה שהיא מנהיגת המונים עם גייסות כפי ששוכנעה ע"י הפרולטרים שוקן-מוזס-פישמן-דנקנר בשנה שעברה.

מה הסיבה בגינה מעריב אינו חלק מהמשחק בשנה זו? מדוע אין הבלטה עודפת של ההתפרעות והמעצרים בשאר ערוצי התקשורת? - לי אין תשובה על כך.

במאמר מוסגר אציין כי לו אני מפקד כח המשטרה המתמודד עם פורעי רוטשילד ובטלני הקיץ היום בצהרים - לא הייתי טורח לנסות ולפנות את המפגינים החוסמים את דרכה של הזינזנה. פשוט הייתי מכבה את המזגן, פותח חלון נהג רחב לנהג ואשנבון עברינים זעיר לעצרצורה ומחכה שמזג האויר וריחות הזיעה יעשו את שלהם.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 23-06-2012 בשעה 00:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2012, 18:12
  mark322 mark322 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.06
אז בשביל הסדר הטוב
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "לא. מה הקשר בין יכולת להתנגד לשוטרים ובין פרופיל שמשחרר מצה"ל?"

ליף חוגגת בציבור ובתודעה כבר זמן רב. האם יש איפשהו תיעוד שלה חוטפת התקף? לא שידוע לי.

מתוך ויקיפדיה-
ציטוט:
גורמים אחרים שיכולים להיות טריגר לאנשים רגישים הם לחץ נפשי, מניעת שינה, שינה, עומס חום, אלכוהול ומחלות חום.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90....91.D7.95.D7.AA

ליפי הייתה בסיטואציה גם תחת לחץ נפשי ופיזי וגם תחת עומס חום כבד. לא נראה ששני הדברים הזיזו לה.

לי היא נראית בריאה כשור ואף אחד לא דורש ממנה להיות לוחמת. מצידי שתהיה פקידה בקריה שהלחץ הנפשי הכי גדול שתחווה הוא בתור למוקפץ תאילנדי בקומת האוכל בעזריאלי.
מי שמצא דרך להתחמק משירות ונתן לאחרים לשאת בנטל אינו נמצא בעמדה של להוביל מאבק ציבורי בארץ. על אחת כמה וכמה אחת כמוהה, שאף הגדילה לעשות ותקפה את צה"ל והמדינה הציונית במימון נעמי חזן וחבריה.
ישן 23-06-2012, 18:28
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אתה כותב זאת כנוירולוג מומחה?
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "אז בשביל הסדר הטוב"

ראה, אינני מכיר את גברת ליף, את התיק הרפואי שלה. יכול להיות שכל עניין האפילפסיה הוא המצאה אחת גדולה כדי להצדיק אי שירות בצבא. בהנחה שלא כך הדבר אלא היא באמת אובחנה כאפילפטית:
זה שלא ראית אותה חוטפת התקף לא אומר שזה לא קרה. נידמה לי שהיא דיווחה בראיון שקיבלה התקף בשנה שעברה.
זה שיש גורמים מסוימים שיכולים לגרום התקף אצל אנשים מסויימים לא אומר שכל האפילפטים יקבלו התקף מאותם גורמים ובוודאי שלא באופן עיקבי. זה לא שיודעים באופן כזה יסודי מה עומד מאחורי אפילפסיה. הצבא לא רוצה אפילפטים כי הוא לא צריך שהפקיגדה בקריה פתאום תקבל התקף אפילפטי (וכאמור זה יכול להיות לחלוטין בלי קשר ללחץ-מכר שלי קיבל את ההתקף הראשון בזמן שינה במחנה קיץ שבו נהנה מאוד ולא חווה שום לחץ או מאמץ), תדפוק את הראש על השולחן ותיגרום לעמה נזק עצום שהצבא יצטרך להתמודד איתו. או סתם תקבל התקף בדיוק כשהכי צריך אותה.
זה שהיא נראית לך "בריאה כמו שור" לחלוטין לא רלוונטי. בן כיתה של אבא שלי בקיבוץ היה ידוע כגברתן וספורטאי מצטיין וכולם, כולל הוא, היו בטוחים שישרת ביחידה המובחרת ביותר. ופתאום הסתבר לקראת הגיוס שהוא סובל מסוכרת ופטרו אותו משירות בכלל. זאת סתם דוגמא אישית, כמובן, אבל היא די מייצגת. גם חמי היה ניראה לך, אפילו בגילו, בריא כשור (ובצעירותו הוא היה גברתן למדי) אבל בגלל בעיות ראייה חמורות (שאף אחד שהיה רואה אותו לא היה יכול להיות מודע אליהן-אפילו משקפיים לא חבש) קיבל פרופיל 21
הוא אמנם התנדב ,אבל לא כל בעל פטור יכול להתנדב, יש כאלו ששירות אזרחי שיעשו יהיה מועיל יותר ממה שהם יכולים לעשות כמתנדבים בצבא ובכל מקרה-אי אפשר ךבוא ביותר מדי טענות למי שהשתמש בפטור החוקי שניתן לו.
כל האמור לעיל איננו מהווה תמיכה כלשהי בדפי ניף או דרכה. אין לראות בכתוב למעלה משום עדות לאי-סלידה מאישיותה של הגברת אלא התייחסות נקודתית לנושא הקשר שבין יכולת פיזית על פניה ובין כשירות לשירות צבאי.
ישן 23-06-2012, 18:16
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
לא יודע,לא ברור לי איך מי שמסוגל לדבריו לישון חודשיים באוהל ברוטשילד
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "לא. מה הקשר בין יכולת להתנגד לשוטרים ובין פרופיל שמשחרר מצה"ל?"

לא מסוגל לעשות טירונות בנות בסיסית
אין שום מניעה שתשרת בצהל בתפקיד שאינו דורש הפעלת המוח שזה לא הצד החזק שלה
ם צ הל פוטר אפילפטיים שמסוגלים לתפקד רוב הזמן צ צהל שוגה בשביל זה המציאות ההתנדבות.
אי השירות שלה קשור יותר לחתימה שלה על מכתב הסרבנים ופחות לבעיה הקלה שיש לה
בכל פעם ששחקן/איש שמאל קיצוני נשאל למה לא שירת הוא שולף ברי בריאותית, אין שם גם אנשים ??

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-06-2012, 18:37
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אפילפסיה איננה בעיה קלה
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "לא יודע,לא ברור לי איך מי שמסוגל לדבריו לישון חודשיים באוהל ברוטשילד"

צה"ל נוטה לפטורים רפואיים גורפים כשמדובר באיבחונים שונים. יכול להיות שהוא טועה אך אני יכול להבין את הרצון שלא להתעסק עם מי שמראש ידועים כ"בעייתיים". כפי שכתבתי למגיב השני, הצבא לא צריך שהפקידה בקריה פתאום תקבל התקף אפילפטי (וכאמור זה יכול להיות לחלוטין בלי קשר ללחץ-מכר שלי קיבל את ההתקף הראשון בזמן שינה במחנה קיץ שבו נהנה מאוד ולא חווה שום לחץ או מאמץ), תדפוק את הראש על השולחן ותיגרום לעצמה נזק עצום שהצבא יצטרך להתמודד איתו. או סתם תקבל התקף בדיוק כשהכי צריך אותה.
לגבי שחקנים-רוב אלו שאני יודע שלא שירתו מדברים על "חוסר התאמה" ולא על בעיה רפואית. למעשה, מלבד אביב גפן (שגם הוא נוטה לשינוי גירסאות) אני מתקשה להיזכר בשם של אומן שהפטור שלו היה רפואי-פיזי.
ישן 23-06-2012, 17:06

אנחנו לא לועגים לה בגלל המראה שלה. אנחנו לועגים לה מאחר וכל ישותה הפקטיבית ראויה לכך.
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "ישנתי בשיעורי לשון עברית"

אילו רק הייתי יודע שהמיזוג לא עבד בזינזנה שאירחה אותה בשעה וחצי שהמתפרעים של חד"ש עיכבו את פנוי השליחה לדבר רמית ציבור מהשטח...

תהיתי ואולי תוכל להחכימני: האם בראשית ימי הבולשיבזם נעשה גם כן שימוש בשיטה של יצירת הפגנה לשם מטרה אמורפית-פקטיבית מתוך מטרה להפוך את המפגינים התמימים לסטטיסטים המעבירים מסר אחר לגמרי?

ובאשר לשאלתך הלשונית הנוספת - 'ליפ' זה כמובן מלשון 'ניפ'. גם אין קשר ישיר הרי הרוח אותה רוח. רמיית דעת הקהל בכדי לקדם את האידאולוגיה הפוסט ציונית ואת חורבנה הכלכלי והחברתי של מדינת העם היהודי.
ישן 24-06-2012, 06:38
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
השקר ככלי עבודה מכובד היה א-ב של הבולשביזם
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אנחנו לא לועגים לה בגלל המראה שלה. אנחנו לועגים לה מאחר וכל ישותה הפקטיבית ראויה לכך."

ועצם העובדה שהבולשביקים הצליחו לשכנע את העולם:

א-שהם יצרו מהפכה שהפילה שלטון עריץ ומלוכני (הם לכדו את השלטון במניפולציה מידי המהפכנים)

ב-שהם הצילו את העם מדיקטטורה (מעניין שכל הבולשביקים יצאו-נכנסו מבתי כלא של הצאר, בעוד שאצל ההיפך אפילו על ילדות קטנות לא חסו וירו בכל משפחת רומנוב ה"מסוכנת").

מוכיחה איזה שקרנים טובים הם היו. דבר עם לא מעט רוסים, ששונאים קומוניזם וכו', ותראה שהם עדיין מאמינים בשתי הבדיות הנ"ל.

אסור לשכוח שגם לבולשביזם, וגם לכנופיות מן הסוג שמגבש כרגע סביב אנשים כמו ליפ, ואחרים שהם כריזמטיים וחכמים יותר, ישנם שורשים משותפים ברעיונות הילדותיים של אנרכיסטים פסאודו אינטלקטואלים. סוג האנשים שבמוח שלהם תמיד ישנם מהפכות שמשנות את העולם תוך כדי מהלכים חדים וכוללניים, והכל הולך חלק. ומה קורה כש"אינטלקטואל" בא עם הרעיונות הנשגבים שלו לשלם היישום, ונתקל בפקטור הזניח ההוא שלא לקח בחשבון? נו.... הדבר ההוא שמזכירים אותו לפעמים בשיעורי מבוא.... אה, נזכרתי! "האופי האנושי"!

כל פעם שהם נתקלים בדבר המעצבן ומקלקל המסיבות הזה, הם מתרגזים ואז מתחילים להאשים את כל העולם בכשלון האוטופיה שלהם.

וכמובן שדיפ לא הייתה מתעלה למעבר למזכירת מפלגה בעיירה חורנייצ'ק שבהרי אוראל הדרומיים שלושה ימים בעגלה מתחנת הרכבת הקרובה, אבל פה זה ישראל ואפילו מהבולשביקים שלנו אנחנו לא מצפים שיהיו שקרנים משכנעים...
ישן 23-06-2012, 18:56
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "YNET: העצורים משדרות רוטשילד ובינהם ליף שוחררו בתנאים מגבילים"

אני דווקא מנחש שמאחורי דפני ליף לא עומד כיום אף אחד.
תחשוב עליה, בחורה די ממוצעת, הפחות חכמה מבין אלו שהסתובבו שם נהפכת למשך קיץ אחד לסלב.
פתאום הדעה שלה עניינה את כולם, אנשים כתבו עליה וכל החרא הזה.
ברגע שהגיע החורף היא הפסיקה לעניין, 15 דקות התהילה נגמרו, והיא רוצה שהם ימשיכו.
במקרה שלה באמת שאין לה מה למכור. הייתה לה אפיזודה חד פעמית שבצירוף של גורמים חלקם אקראיים יותר וחלקם פחות הפכו אותה לדמות, אפעס, משמעותית.
הטריק היחיד שיש לה במחסנית זה צרחות ואוהל. אז היא צורחת ושמה אוהלים.
לי קשה לראות את המחאה מרימה ראש באותו הסדר גודל או אפילו קרוב לזה.
ההפגנות מעוטות המשתתפים של סוף הקיץ שעבר יהיו ההפגנות הגדולות ביותר של הקיץ הזה.

אה, וברצינות זה לא יפה לצחוק על שמנים. יש אנשים שעלולים להיפגע מזה.

ישן 23-06-2012, 19:58

מי שאין מאחריו 'אף אחד' - לא מצליח לארגן 100+ אנרכיסטים לחסימת רוטשילד
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "אני דווקא מנחש שמאחורי דפני..."

נכון שזה לא כמו קרן שפע סורוסית/ניפית שמאפשרת לך 'לקנות' ערוצי תקשורת ולהביא זמרים מושכי קהל אבל היא לא לגמרי לבד.

ולגבי 'ותשמן ישורון ותגעה' עליה אנו דנים - רוצה אני לומר שלא רק ש'אחדים מבין ידידי הטובים ביותר הם שמנים' אלא שאני בעצמי נמנה על ידידים טובים אלה. אז למה אני צוחק על ניפה-ליפה ולא עלי?

זה נובע מיחסי הדדיות כמובן. היא צוחק ממני [על כך שאני צריך לעבוד ולשלם מיסים כדי לממן את הוודסטוק האנרכיסטי של תינוקות מגודלים מכפר עשיריהו] ואני מתלוצץ בחדווה יחד עימה.

וחוץ מזה הרעיון של שעה וחצי של ליפה בתוך ניידת בלי מיזוג בסוף יוני לא נחשב ל'לצחוק ממנה'. מקסימום מדובר בסאטירה על האסטטיקה של היקום.
ישן 24-06-2012, 09:24
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
לשון החוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "YNET: העצורים משדרות רוטשילד ובינהם ליף שוחררו בתנאים מגבילים"

מבלי להכנס לאירועים הימים האחרונים,
אני מביא כאן את לשון החוק בנוגע להפרת סדר ותקיפת שוטר/עובד ציבור.

סעיף 194

. מהומה ועלבון במקום ציבורי (התשכ"ו)

א. המקים שאון או מהומה במקום ציבורי, בלי סיבה סבירה ובאופן העלול להפריע לתושבים או להביא להפרת השלום, דינו - מאסר שלושה חדשים.

ב. המעליב אדם במקום ציבורי באופן העלול לעורר אדם הנוכח אותה שעה להפר את השלום, דינו - מאסר שלושה חדשים.

סעיף 273

תקיפת שוטר (תיקון: תש"ע)

התוקף שוטר והתקיפה קשורה למילוי תפקידו כחוק או אדם אחר העוזר לשוטר כשהשוטר ממלא תפקידו כחוק, דינו - מאסר עד שלוש שנים ולא פחות מחודש ימים.

274. תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות (תיקון תש"ע)

התוקף שוטר והתקיפה קשורה למילוי תפקידו כחוק ונתקיימה בו אחת מאלה, דינו - מאסר עד חמש שנים ולא פחות משלושה חדשים:

1. התכוון להכשיל את השוטר בתפקידו או למנוע או להפריע אותו מלמלאו;

2. היה מזוין בנשק חם או קר;

3. התקיפה הייתה בצוותא של יותר משני אנשים.

275. הפרעה לשוטר בשעת מילוי תפקידו

העושה מעשה בכוונה להפריע לשוטר כשהוא ממלא תפקידו כחוק או להכשילו בכך, או להפריע לאדם אחר או להכשילו מלעזור לשוטר, דינו - מאסר עד שלוש שנים ולא פחות משבועיים ימים.

276. פירוש

בסימן זה, "תקיפה" - כמשמעותו בסעיף 378.

סעיף 288

העלבת עובד הציבור

המעליב בתנועות, במלים או במעשים, עובד הציבור, או דיין או פקיד של בית-דין דתי או חבר ועדת חקירה לפי חוק ועדות חקירה, תשכ"ט - 1968, כשהם ממלאים תפקידם או בנוגע למילוי תפקידם, דינו - מאסר ששה חדשים.

סעיף 378

תקיפה - מהי

המכה אדם, נוגע בו, דחפו או מפעיל על גופו כוח בדרך אחרת, במישרין או בעקיפין, בלא הסכמתו או בהסכמתו שהושגה בתרמית - הרי זו תקיפה; ולעניין זה, הפעלת כוח - לרבות הפעלת חום, אור, חשמל, גז, ריח או כל דבר או חומר אחר, אם הפעילו אותם במידה שיש בה כדי לגרום נזק או אי-נוחות.

סעיף 382 א'

תקיפת עובד ציבור (תיקון: תש"ע)

א. התוקף עובד הציבור או מי שממלא חובה או תפקיד המוטלים עליו על פי דין או מי שנותן שירות לציבור מטעם גוף המספק שירות לציבור, והתקיפה קשורה למילוי חובתו או תפקידו של הנתקף, דינו - מאסר שלוש שנים.

ב. העובר עבירה לפי סעיף קטן (א), ונתקיימה בו אחת מאלה, דינו - מאסר חמש שנים:

1. התכוון להכשיל את הנתקף בתפקידו או למנוע או להפריע אותו מלמלאו;

2. היה מזוין בנשק חם או קר;

3. התקיפה הייתה בצוותא של יותר משני אנשים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:41

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר