לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2012, 13:13
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
ח"כ וילף: אני תומכת בלגליזציה של סמים

יו"ר ועדת החינוך הנכנסת אמרה בשבת-תרבות בב"ש: "צריך להפסיק להפוך את המשתמשים לפושעים. גם האלכוהול מסוכן לבריאות"

עכשיו הכל ברור גברת וילף.. בדרום כבר 12 שנים, למעלה ממיליון בני אדם קורסים תחת טרור יומיומי.. ואת בוחרת לברוח מהמציאות בדרך הכל כך מוכרת לך ולשכמותך.

הייתי שולח אותך לסוריה - את רוח רפאים מסוכנת מאוד - שם מקומך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2012, 22:58
צלמית המשתמש של רועי AZ

ראה אשכול אחר שפתחתי..
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "מה הקשר בין מחט לתחת (=בין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RP.
מה הקשר בין מחט לתחת (=בין ההודעה שלך לכתבה)?

(ואם אין לך כח) - אם במדינה שבה חיים למעלה ממיליון בני אדם תחת טרור מתמיד - בוחרת הגברת החינוכית לדבר על הפיכת סמים לחוקית - כלומר אם זה מה שבוער לה בישבן - הרי שאני מביע את דעתי ובמקום לשלוח אותה לעזאזל - למקום הרבה יותר מתאים עבורה...

ישן 24-06-2012, 00:02
צלמית המשתמש של רועי AZ

איי מוסטקיס ידידי... ממך לא ציפיתי
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "בדיוק, ואם חיים למעלה ממיליון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
בדיוק, ואם חיים למעלה ממיליון בני־אדם תחת טרור מתמיד, למה אנשים מתעסקים באילו ערוצים להכליל בעידן+ או במחירי קוטג׳?
צריך לאסור על נציגי העם לדון בכל נושא שאינו טרור.

אז מה ניתן להבין ממך בעצם, שנושא הסמים ממש מטריד את מנוחתך כרגע? הכל באמת כ"כ ורוד, נגמרו הבעיות והמצב הכלכלי באמת ב"היי" (תרתי משמע..), שאתה חושב שיש זמן ומקום להתעסק בלגליזציה של סמים קשים?

יפה לך...

ישן 24-06-2012, 03:39
צלמית המשתמש של רועי AZ

לא.. מתגובתי משתמע, שיש הרבה נושאים חשובים הקודמים לנושא הלגליזציה לסמים
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "זו עובדה קיימת, אבל לא קשורה,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
שוב, מטענתך משתמע שאין לנציגי העם לדון בשום נושא מלבד הטרור, שהרי כל דבר אחר פחות חשוב.
יש לבטל ועידות ממשלה של משרדי התקשורת, התרבות והספורט וכו׳. מה, נגמרו הבעיות במדינה שדנים על אילו ערוצים להוסיף לעידן+?

בראשם - חייהם של למעלה ממיליון אזרחים. הם חשובים לי מונים מחייהם של כמה מאות אלפי ג'אנקיז..

ישן 24-06-2012, 03:36
צלמית המשתמש של רועי AZ

בודאי! אני בעד, (אין לי מושג אם אתה מעשן)
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אתה צודק 100%. צריך לאסור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
אתה צודק 100%.
צריך לאסור לגמרי שימוש בסמים קלים או קשים וגם צריך להוסיף עוד ועוד הגבלות על צריכת אלכוהול.
זה ידוע ששימוש בסמים ואלכוהול גורם לתאונות דרכים ואף מעלה את היצר המיני.
פחות סמים, פחות יצר מיני, פחות יחסי מין וככה פחות תינוקות חדשים.
אם יהיו פחות תינוקות חדשים יהיו פחות אנשים תחת איום הטילים ובא לציון גואל

אך אני חייב לציין שאתה מדגים היטב את השלכות השימוש.כי חוץ משטויות לא כתוב פה כלום.. חבל שאתה מוריד את הדיון לפסים כאלה.

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 24-06-2012 בשעה 03:39.
ישן 24-06-2012, 11:27
  asafn88 asafn88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל asafn88
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "ואולי רפורמה בתחום חוקיות הסמים תפנה משאבים למלחמה בטרור?"

ושוב דיסאינפורמציה...
הדה-קרימיניליזציה לכשעצמה לא הובילה להפחתת השימוש אלא המיליארדים שהושקעו בתוכניות הסברה, מניעה וגמילה.
סמים אינם חוקיים בספרד. כל שהשתנה שמבחינה חוקית המשטרה אינה אוכפת את החוק על משתמשים.
ייצור סמים אינו חוקי ומכירת סמים אינה חוקית בשום מקום בעולם ולכן אתה מתבקש להיות קונקרטי באשר למה שאתה מציע.

הח"כית מדברת על לגליזציה של סמים. קרי, מכירת סמים באופן חוקי בסופר או בפיצוציה בדיוק כמו סיגריות ואלכוהול.
אבל לא לנערים רחמנא ליצלן... מכירת סמים לנערים תיותר... לא חוקית! כמו סיגריות! זה בודאי ירתיע אותם!
“I lived in countries that had no democracy... so I don't find myself in the same luxury as you do. You grew up in freedom, and you can spit on freedom because you don't know what it is not to have freedom.”
Ayaan Hirsi Ali

ישן 24-06-2012, 20:56
  SamuelB SamuelB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.12
דיון ענייני
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "ח"כ וילף: אני תומכת בלגליזציה של סמים"

למרות המהלך הגאוני של רועי, לתקוף את ח"כ וילף לפחות בעיני השמרנים בפורום, ובו בעת להסית את הדיון ממקום ענייני לעבר כשלים לוגיים מבחינת השאר, אני רוצה להביא שני ציתותים מהכתבה בתקווה לעורר דיון.

ציטוט:
"אך צריך להתייחס לזה [סמים קלים] כמו אל אלכוהול. הוא לחלוטין חוקי למרות שהוא מסוכן הרבה יותר מחלק מהסמים האסורים". "כשאתה מחליט לא להפליל בוגרים זה כמו על שתיית אלכוהול", הוסיפה. "האלכוהול הרבה יותר מסוכן ואנחנו לא חושבים שנכון לאפשר נהיגה תחת השפעה וזה לא חוקי. כלומר מדינה צריכה להיות מסוגלת לעשות הגבלות".

ציטוט:
לדברי וילף, במציאות העכשווית בישראל אנשים רבים מעשנים מריחואנה, ועל כך כלשונה עמדתה מתבססת. "אני משתדלת באמת להתבסס על עובדות, ידע ושטח", הסבירה. "כבר לפני 15 שנה נחשפתי למחקרים שהראו שזה לא עובד במדיניות הציבורית". לסיום הנושא, ציינה חברת הכנסת כי היא "חנונית גדולה", "מעולם לא עישנתי", סיכמה.

אני גאה שיש במדינת ישראל ח"כים שמבינים שהמלחמה בסמים, לפחות מריחואנה, כשלה כשלון חרוץ, עולה הון, וגורמת להרבה יותר נזק מתועלת. אני שמח שיש חברי כנסת שמוכנים להביט בנושא מנקודת מבט עובדתית ומדעית. חברי כנסת שמבינים שסמים קלים הם נגישים מאוד לרוב העם למרות "המלחמה בסמים", מודעים לכמות המשתמשים הקבועים והמזדמנים, שחשופים להליכים פליליים למרות שהם אזרחים נורמטיביים לחלוטין. וכמו כן מבינים את הנזק העצום שהסחר הלא חוקי בסמים גורם למדינת ישראל ע"י מימון ארגוני פשע. ושמבינים שליגליזציה או לפחות די- קרמיניליזציה, בשילוב עם מיסוי, וחינוך, יהוו התמודדות חברתית הרבה יותר פרודוקטיבית עם התופעה.
ישן 24-06-2012, 23:47
צלמית המשתמש של רועי AZ

מבולבל מה חסום, איך חסום?!
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי SamuelB שמתחילה ב "דיון ענייני"

המלחמה בסמים נכשלת פעם אחר פעם בגלל דבר אחד - בתי המשפט במדינתנו.

אלו שקוברים במחי החלטה חודשים על גבי חודשים של עבודת הפללה בסיכון חיים מתמיד.

אני רק יכול לדמיין לעצמי מה יילך פה במדינה - וטל מור הוא תמרור אזהרה מובהק - לגבי רמת ההפקרות וההשתוללות שתהיה.

זכור לי פעם לפני שנים שאלתי את אבי, אחרי עוד דו"ח מבקר מדינה - מדוע התפקיד קיים אם למעשה אין סיכוי שיתוקנו הליקויים - אז הוא ענה לי - תאר לך מה היה קורה במדינה ללא מבקר מדינה.

אז היות ובאמת אי אפשר להילחם מלחמת חורמה - המתכון הנוכחי הוא הבאלאנס הראוי בעיניי.

ישן 25-06-2012, 10:01
צלמית המשתמש של רועי AZ

מגעיל אם יילחמו בסוחרי הסמים כראוי - וישנו את החוק למוות בשריפה לעיני בני משפחותיהם
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "ארה"ב הפסיקה להלחם בכמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
ארה"ב הפסיקה להלחם בכמה מקומות ואתה צודק.
המלחמה בסמים נידונה להכשל מאז ועד עולם, זהו אחד השווקים הגדולים בעולם לא יכנע לעולם לאף תכתיב של אף מדינה, כולל אלו שמנהיגות עונש מוות לסוחרים.
כמו שאומרים
if you can't beat them', joint

בכיכר העיר - לצערי העכברים יחגגו..

ישן 25-06-2012, 10:26
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "זה משום שהיו יותר מדי מקרים של "אופס טעינו" אחרי שהמורשע כבר הריח את הפרחים מלמטה"

לא נעים להגיד, אבל זה חלק מהריזיקה.

כלומר- אם אתה בוחר לבצע הוצאות להורג- העניין צריך להיות מיידי ככל הניתן (כמובן לא מיידי ברמה שמונעת את הצדק, אבל מצד שני אם אתה מותח את הפרוצדורה על עשרות שנים ומבזבז על כך מאות אלפי או מיליוני דולרים, אתה לא מרוויח כלום מהעניין).

בקיצור- הוצאה להורג נטולת עוקץ אם אינה פועלת על צדק מיידי, אולם צדק מיידי עלול לפגוע הרבה פעמים בזכויות יסוד אחרות.
מכאן אין להסיק שהוצאה להורג אינה מרתיעה- אלא שהשיטה האמריקאית איננה מרתיעה. יש הבדל עצום.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 25-06-2012, 11:00
צלמית המשתמש של רועי AZ

אם בנאדם מופלל בידי איש משטרה בהקלטות - יש בכלל ספק?
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "ואולי שגם ישרפו את בני המשפחה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קגנס
שמע, בארה"ב לקחו את הענישה הכי רחוק שאפשר בגבולות הסבירים בעולם השפוי. זה עזר לכפרות. אם אנשים רוצחים שם בתוך ידיעה ברורה שאם ייתפסו מחכה להם כיסא חשמלי (או משהו פחות דרמטי אך קטלני באותה מידה) אז אנשים גם יסחרו בסמים למרות סיכון כזה.

אני אומר - פעם ראשונה - שחרור. פעם שניה - עונש מאסר למשך זמן. בפעם השלישית - כבר אין שום ספק במה מדובר - ואין שום סיכוי לשינוי.

ועצם זה שהעבריין אינו נרתע מהעונש - אין זה אומר שהוא אינו ראוי לו. יש יותר צדק מזה?

ישן 25-06-2012, 15:01
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אם יילחמו בסוחרי הסמים כראוי - וישנו את החוק למוות בשריפה לעיני בני משפחותיהם"

אי אפשר לעצור את השימוש בסמים אפשר רק לנסות להלחם ולבזבז אין סוף כסף לטובת העניין.

אנשים רוצים לצרוך סמים, הסוחרים מספקים להם סמים, הרשויות עוצרות כמה סוחרים, המחירים עולים, אנשים רוצים להיות סוחרים כי הרווחים נכבדים, אנשים ממשיכים לצרוך סמים יקרים יותר, הסוחרים מספקים להם, יש עודף היצע, המחירים יורדים, אנשים ממשיכים לצרוך סמים, הרשויות מנסות, המחירים עולים ויורדים, האנשים ממשיכים לצרוך סמים.

זו משוואה מאד פשוטה, ששום הוצאה להורג או בתי כלא אכזריים לא הצליחו מעולם לעצור.

אפשר לנסות לתחם את המשתמשים ולמנוע גדילה אינסופית של השוק הזה, אבל המלחמה בסמים אבודה מראש.

במצב כזה, חינוך והסדרה לגאלית של שוק הסמים יוכלו להגביל את ההתפשטות.

הצרחות שלך והניסון שלך לסקול את סוחרי הסמים בכיכר העיר רק מעידים על הבורות שלך ואי ההבנה שלך בתחום הזה. אין דבר כזה ילחמו בסוחרי הסמים כראוי. כמות הכסף שהרשויות יכולות להקציב לנושא, בכל מקום בעולם, היא מוגבלת.
אם ישקיעו 100% מתקציב השיטור לטובת מלחמה בסמים, שאר סוגי הפשע ישתוללו, ועדיין התופעה לא תמוגר.
כל עוד אנשים רוצים לצרוך סמים, מעבדות וסוחרים ימשיכו לספק להם סמים.
את אחד הסמים הנפוצים בעולם מייצרים מחומרים כימיים זולים ופשוטים במעבדות בבתים ובמרתפים. חומרים שאי אפשר למנוע את הפצתם מאחר ולפני הפיכתם לסם הם לגיטימיים.
אם ישמידו את כל יבולי הגראס בעולם, ואת כל יבולי הפרג בעולם ואת כל עלי הקוקה בעולם, תראה ברחובות רק אנשים מכורים לקריסל-מת'. כל פרחח יכול לייצר כמות מסחרית בגראז' שבביתו.
עדיף לעולם שיהיו עוד ועוד צרכני מריחואנה מאשר עוד ועוד צרכני קריסטל-מת'.
בישראל הסם נפוץ כל כך ובני נוער רבים משתמשים בו, הוא עולה גרושים יחסית לכל סם אחר מאחר ועלות הייצור זולה.
אתה לא מבין כלום בסמים ובמשתמשים, וכמוך גם אלה שמנסים להלחם בתופעה עם סיסמאות פופוליסטיות ריקות מתוכן.
פגשתי לפני כמה שנים את שמאי גולן, אחד הדוברים המיתולוגים של הרשות למלחמה בסמים, בת יענה מהלכת על שתיים. טומן ראשו בחול וחושב שמה שהוא לא רואה לא קיים.
יו"ר הרשות הנוכחי, צבי הנדל, איש המפד"ל, בדיחה מהלכת. מה לו ולהבנה בסמים ?
חושבים שאם ישימו אנשי מנגנון טובים או אנשי צבא לשעבר בראש הפירמידה הם יצליחו לעצור את התופעה, בת יענה קלאסית.
את התפשטות עישון הסיגריות הצליחו לתחם במספר מדינות (בישראל עדיין לא) אבל רק לתחם ולצמצם התפשטות, לא לבטל.
אותו הדבר עם סמים מכל הסוגים, אפשר לתחם אי אפשר לבטל.
לכן אם אתה לא יכול לנצח אותם, תנסה לחבור אליהם.
חינוך ולא ענישה. הסדרה ולא הפללה.
המחשבה הילדותית של הרשויות שבעזרת עוד עונשים ועוד שוטרים אפשר יהיה לבטל את השוק הזה רק מעודדת מדענים לפתח שיטות מתוחכמות יותר לייצור והפצה של הסמים.
במדינות בהן יש הגבלה קשה על מכירת אלכוהול, אנשים מייצרים אלכוהול במרתפים.
במדינות בהן יש עונש מוות על סחר בסמים, יותר קשה ויותר יקר להשיג סמים.
אי אפשר להשיג סמים/אלכוהול זה משפט שאני לא רואה אותו מתקיים לעולם.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 25-06-2012, 10:56
צלמית המשתמש של רועי AZ

גל, אני מבהיר את עצמי בפעם השלישית באשכול הזה.
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "דיון בלגליזציה של סמים קלים לא הופך אף אחד ל"רוח רפאים""

אני מדבר על עיתוי..

זה לחלוטין לא הזמן לדון בנושא הזה. אנחנו עדיין לא שוויץ ולא הולנד - יש נושאים הרבה יותר בוערים שדורשים טיפול מידי, שאותם מניתי - הרבה לפני אותם סטלנים שהדיון בזה נוגע להם ישירות..

וחוצמזה, עצם זה שהתופעה קיימת, בין נכשלו בטיפול בה בין אם לא - אני לא חושב שזה צריך להעסיק את מי שאחראית על חינוך ילדי ישראל - אני ממש מצטער. כי הראשונים שיפיצו את זה בגלוי ויעשנו בכיתות ובהפסקות ללא חשש - יהיו התלמידים, שינצלו את חסות החוק. זה יהיה לא נחמד למורה או מנהל בי"ס כלשהוא למצוא רבע כיתה או אף יותר - מסוממים.

ישן 25-06-2012, 11:18
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מתי בישראל יש "זמן מתאים"?
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "גל, אני מבהיר את עצמי בפעם השלישית באשכול הזה."

כרגע יש מצב נתון שבו המוני אזרחים, שפרט לסטיה המסויימת הזאת, הם אפילו בעיני החוק "נורמטיביים לחלוטין", שנמצאים בין הפטיש לסדן. זה עניין שצריך לדון בו. והאמת? אני מעדיף אנשים כמו עינת ווילף שמסוגלים להגיד מה שהם חושבים, למרות כל צקצוקי הלשון הצפויים, מאשר כל השאר. יש לנו מספיק "נסחפים אחרי הזרם" בפוליטיקה.

ושלא תטעה: אני נגד הלגליזציה, מתעב את תרבות הסטלנות ובכלל את הפוזה של האליטה של הסטלנים שאומרים "בגלל שזה אני ובגלל שנכשלתם בטיפול בבעיה אז עכשיו אני אהפוך את המנהגים שלי לנושא שברומו של עולם". אני פשוט חושב שצריך דיון בעניינים האלה והטיפול בהם, כמו הדיון, צריך לבוא מהצד של השכל (תודה לאל יש פה נושא שהדת לא מעורבת בו). ותאמין לי שכהורה אני חושב שאני יודע איך ברמה טובה של סבירות לשמור על הילדים שלי מסמים. כאשר מדובר על תקיפה מינית, לדוגמא, אני בכלל לא בטוח כ"כ. ולא תאמין כמה פרצות בחוק יש שמאפשרות לעולם הסוטים לפרוח וע"י כך לחפוף לשוליים האפורים של ה"חברה הנורמטיבית".
ישן 25-06-2012, 11:31
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה יודע מה, נניח וזה הטיימינג הכי נכון לדיון בנושא..
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "מתי בישראל יש "זמן מתאים"?"

היתי שמח לשמוע מה אתה מציע. מצד אחד אתה מתנגד ללגליזציה, ומצד שני, אתה טוען שיש המונים ש"חוץ מהסטיה המסוימת הזו" הכל בסדר והם נורמטיביים בעיניי החוק. אז מה בעצם עושים? איך דואגים שלאלה יהיה טוב מבלי לאבד את הרסן? אמנם אתה יודע להגן על ילדייך מסמים, אבל יש הרבה הורים נורמטיביים שלא מסוגלים. איך מונעים מצב, שתחת חסות החוק לא יתנהלו בבתי ספרנו לימודים אפופי עשן וסירחון של צינגלה? ואיך אתה מונע מעצמך שלא יעשנו בשולחן לידך? אתה בטח לא רוצה לעשן עם אחרים..

ישן 25-06-2012, 12:04
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני גם בעד הגבלה חמורה בחוק של ענפים שלמים שאני מגדיר כ
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "אתה יודע מה, נניח וזה הטיימינג הכי נכון לדיון בנושא.."

"ניצול מיני ללא הסכמה מלאה של נשים לנגזרות של תעשיית המין". ולא כי אני כזה פוריטאני, אלא כי קיבלתי "מבט מאחורי הקלעים" על עולמן של הנשאבות לשם. ועדיין אם תלך לאשכול מסויים במשב"ר או 20+ (לא זוכר איזה) תראה שישנה קואליציה ענקית נגדי. גברים+נשים. אז מה? אני אעמוד ואגיד ש"הכל או כלום"? אני מעדיף במקרים כאלה דיון מסודר ופתוח יחסית מאחר ולשיטתי אין לי מה להפסיד. כל סוגי הסמים הרעילו את החיים שלנו עד לכזו רמה שפשוט אי אפשר להמשיך בשיטה הישנה של להגיד "זה אסור וזהו". ואמנם אני מומחה קטן, אבל נראה לי שמעטים בני הנוער שנמנעים מסמים קלים בגלל הלגאליות הלא קיימת או קושי להשיג.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:45

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר