לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2012, 11:24
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
יש ישראלים מגעילים ודוחים!!!

היום אני חונה לי ליד הדואר בשביל לטעון את הויזה us שאני משלם איתה באינטרנט,וכאשר אני יוצא מהדואר מגיע לו בחור ישראלי שדופק על החלון של הרכב שלי... אני מתעלם ממנו וממשיך להתעסק בעיסוקים שלי לפני הנסיעה כאשר המזגן עובד לו באוטו... והוא ממשיך לעשות את זה 3 דקות.

ובסוף אני מוריד את קצת את החלון למטה ושואל אותו: "מה אתה רוצה?"
הוא עונה לי: "אתה יוצא?"
אני עונה לו חזרה: "כן" כאשר הוא רואה שאני צריך לסדר את התיק לפני הנסיעה.
הוא חוזר לרכב שלו שעומד באמצע הכביש כמובן...
אני ממשיך להתכונן לנסיעה עוד כמה דקות מסדר את התיק עם הארנק,הכרטיס ויזה,הקבלה ואחרי שגמרתי לארגן את התיק יצאתי ונסעתי,והבן אדם עדיין העמיד את הרכב באמצע הכביש,כאשר האדם זה הלא נכה או משהו וזו חניה רגילה לכולם.

במדינה נורמלית עם חוק אדם שעומד ככה באמצע הכביש במשך 5 דקות היו לוקחים לו את הרישיון לשנה ולוקחים לו את הרכב למגרש לחודש עם קנס של 10 אלף שקל בשיפוט מהיר!

עכשיו אני מחכה לאשכול הפארודיה של שרוקי היקר שלנו שהוא מסביר כמה אותו אדם היה צדיק ואני הייתי הרשע.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-06-2012, 15:48
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "כה, אני לגמרי חסרת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
(אגב- סתם טיפ לחיים- נעילה של האוטו כשאתה בפנים ובלי סיבה יכולה להיות מאוד מיותרת במקרה שיצטרכו חס וחלילה להוציא אותך מהרכב.... תנעל רק כשאתה עומד במקום עם אנשים מסביב, אל תנעל בנהיגה עצמה).

את טועה, לצערי.

בארץ זה פחות נפוץ (אבל מתקדם לאיטו) בארה"ב (קליפורניה בעיקר) זה סטנדרט- פושעים "שולפים" אותך, או חפצים, מהאוטו בזמן שאת עומדת ברמזור/לצד הדרך.

בכל מה שקשור לחילוץ- נעילת חגורה היא לא פחות בעייתית מנעילת דלת (ולא פחות נפוצה), לכוחות מחלצים בד"כ יש כלי שמאפשר חיתוך חגורת בטיחות ופריצת שמשה, מומלץ לקנות אחד כזה ולהחזיק אותו ברכב לשימוש עצמי (בהנחה שאת בהכרה...) או להציל חיים של אחרים...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 26-06-2012, 12:49
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני לפעמים דופק לאנשים על החלון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "יש ישראלים מגעילים ודוחים!!!"

ישנו סוג של אדם (במקרה הזה "אדם ישראלי") שחושב שבגלל שהוא סגור באוטו שלו, עם המזגן, זה נותן לו איזו חסינות דיפלומטית מפני לעשות כל דבר שהוא, חוץ מאולי לדאוג שהוא לא דורס אף אחד. לדעתי, ודעתי קובעת מאחר ואני שילוב של Conviction person עם מישהו שאין לו בעיה להעמיד אנשים במקום, זה לא המצב ורכב הוא לכל היותר רגליים מאוד מהירות, וממוזגות. בדיוק כפי שלא הייתי מהסס לפנו תלאדם שעומד ברחוב, ככה אין שום בעיה לפנות לאדם ברכב. יש אלף סיבות לכך: סבתא שלי בת 83 שאין לה תו נכה (כמו לכל איש קבע שני שעשו לו צינתור כי הוא מעשן הרבה) ואני חייב בשבילה חניה קרובה למכון מור (מעל הדואר), חצוף שיושב באוטו וחושב שהוא מאוד נדיב שהשאיר 30 ס"מ בין רכבו ובין חומה למעבר היצורים המעצבנים ההולכים על 2 (אבל לא חשב על עגלות תינוק) וכו'.

נהגים שבאים בגישה של "אני, אפסי ומזגני לי" בהחלט ראויים לנקישה המעיקה על החלון. זה אפילו כיף לעשות את זה. ליד הפעוטון של הילדים שלי לא חסרים מקומות חניה במרחק 50 מטרים. אלא מה? הוא יושב על כביש ראשי... מה יעשה עם ישראל? יחנה רחוק וילך? זבביר.... אנשים חונים מול הגן, בחניה של השכן, על המדרכות ובכל מקום שמפריע להולכי רגל/דיירים, העיקר שבין המזגן שלהם ובין דלת הגן יהיו מינימום מטרים. הבעל נשאר לו באוטו עם החלונות הכהים, בעוד האמא יוצאת מהרכב ממש מול דלת הגן. זו הפכה מגיפה - ובמקרה שלי מפגע מאחר ועגלת התינוקות הסופר רחבה לא עברה הרבה פעמים ברווח שהם הואילו בטובם להשאיר לי. הייתי חייב לרדת לכביש, להסתכן ולהתעצבן.

נקישות על החלונות "יישרו" חלק (אלה הטובים שטיפונת "בושה" מחזירה אותה למוטב). אחרים "התיישרו" רק מלראות אותי יורד לכביש, מישיר מבט ומודיע ש"חסר לך שמישהו מהילדים שלי אפילו ישרט בגלל איזה אוטובוס - או יותר נכון תתפלל שאני אהרג". אחרים המשיכו לשים זין. גם העובדה שהגן נקנס ע"י העירייה (בשל חסימת החניה של השכן: מסתבר שגני ילדים הממוקמים בבתים פרטיים נמצאים "תחת אזהרה" מבחינת רישוי) לא הזיזה לעצלנים.

במקרים בהם המרווח הספםיק בקושי למעבר העגלה, פשוט עברתי בכוח תוך שאני שורט את הרכב (סיפוק ככה-ככה). בסופו של דבר תחנוני בעלת הגן לא עזרו, מודעות לא עזרו... עזרה האימרה הישנה "כוח תמיד עובד - רק צריך לזהות את העוצמה הנכונה". הפעלתי קשרים בית"מ (אלה הזקנים הנודניקים שמתנדבים כשוטרי תנועה, רק שבאמת עושים עבודה, שלא כמו השוטרים בשכר) ואלה הופיעו שלושה בקרים ברציפות והעשירו את המשרד לבטחון פנים בהרבה אלפים שקלים. רק למען הסדר הטוב, ובשביל שלא יחשבו שהמנייאק באו ככה מהחלל, דאגתי לחייך לכמה מראשי הקנוניה, שהפלא ופלא למדו לחנות כמו בני אדם החל מאותו יום, ולהבהיר בדיוק מי דאג לפיילוט של הסדרה ...Law&Order Gan and Peuton Orly

ויהי שקט...

בכל מקרה אני עדיין נוקש על חלונות ומזכיר לאנשים מסויימים שהם לא לבד בעולם הזה ושהזגוגית לא מעלימה אותם - לכל היותר נותנת להם את האשליה שכשהם מחטטים באף אז לא רואים אותם...
ישן 27-06-2012, 04:36
צלמית המשתמש של amit2
  משתמשת נקבה amit2 amit2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.07
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "אני לפעמים דופק לאנשים על החלון"

ויהודה היה עושה ככה:

כך יעשה לאיש שחוסם את סבא

עיוור בן 75 ניתץ זגוגית של מכונית חונה שחסמה את דרכו בתל-אביב. לשוטרים אמר: "קודם אני מקיש"

עלה לו הסעיף: עיוור בן 75 ניפץ הבוקר שימשה של מכונית חונה ברחוב דיזנגוף בעזרת מקל הנחייה שלו, מפני שזו שחסמה את דרכו. אחרי שנעצר, הסביר הקשיש לשוטרים כי פעל על פי נוהל שגיבש לעצמו: כאשר מכונית חונה על המדרכה וחוסמת את דרכו, הוא דופק על הזגוגית. כשזה לא עוזר – הוא מנפץ אותה.

נהג המכונית עמד מקרוב על שיטת הפעולה של הקשיש הנוקם, לאחר שלא הזיז את מכוניתו, בניגוד לשאר הנהגים שעל זגוגית מכוניתם הקיש הקשיש. אז פעל בן ה-75 לפי דפוס הפעולה שפיתח, הסב את מקל הנחייה שלו לכלי נשק וניתץ ללא דיחוי את זגוגית המכונית החוסמת.

בעל המכונית שנפגעה הזעיק למקום את השוטרים והסביר להם כי הוא בכלל לא חנה על המדרכה, אלא רק עצר בכביש לצידה. רב פקד רפי רגב, ראש מחלק פשעים במרחב ירקון, אישר ל-NRG מעריב את פרטי המקרה.

.
ישן 26-06-2012, 14:51
  Lord Kitchener Lord Kitchener אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.12
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "כל עוד אני עומד במקום חוקי..."

אתה יוצא די רע באשכול הזה. באת להתלונן ומסתבר שההתנגות שלך דוחה במידה שווה (אם לא יותר).
כן, זו זכותך לחטט באף עד המוות כשאתה חונה, אבל אם בנאדם מזהה אותך נכנס לרכב, כשאתה חונה במקום קרוב לX, מה אכפת לך אם הוא שואל "אתה יוצא?" אתה יכול לפתוח לו את החלון ולומר לו תוך 5-10 דקות (עד שתסיים את השטות שלך עם התיק והרדיון). זה שהוא לא זקן / נכה / חללית זה לא משנה פה בכלל, וגם העובדה שיש שני חניונים ליד לא משנים. הוא רוצה לחנות קרוב, באיזו זכות אתה מונע את זה ממנו?

אתה זה שהוא חרא בנאדם עם חרא התנהגות, ולמען האמת אין הבדל בינך לבין כל ערס אחר: שניכם חושבים שאת העולם קנה אבא שלכם.
ישן 26-06-2012, 15:33
צלמית המשתמש של marin
  משתמש זכר marin marin אינו מחובר  
מנהל בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע | ☺

חבר מתאריך: 29.10.06
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי Lord Kitchener שמתחילה ב "תגיד, אתה מתקשה בכוונה כדי..."

אל תקח לי חצאי משפטים.. המשמעות של המשפט שלי היא כזו:
ברור שכל מה שהנהג הזה רצה זה ... שיעוף מהחניה (לינוקס), כי ברור לאותו נהג שהיא מגיעה לו.

אנחנו לא יודעים בדיוק מה היה מהלך העניינים בינו ובין לינוקס מעבר למה שנרשם.
הנימוס הבסיסי הוא לא לדפוק לאנשים על חלונות, במקרים מיוחדים - פעם פעמיים מקס'.

זה לא שהיתה לו זכות על החניה, ואם הוא רואה את לינוקס מתעסק בדברים באוטו, והוא ממשיך ללחוץ - אז מבחינתי הוא לא בסדר.

המשפט האחרון שאמרת, זה כמו שאני אכתוב שאתה סתם החלטת שאתה רוצה להיות נגד בוט, אז אתה זורם על זה בכל הכח.
- - -
עכשיו בלי קשר: אני חושב ככה, ואתה חושב אחרת - וזה בסדר גמור
לא מנסה לעצבן ולא כלום, רק מביא את הדעה שלי וזה בסדר לי שאתה לא מסכים איתה.

ישן 27-06-2012, 14:43
  משתמש זכר mp_phonix mp_phonix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "אני הבנתי ממה שקראתי שהוא דפק..."

ולמה שלינוקס לא יפתח בפעם הראשונה שהוא נוקש ? לא מדובר פה בנקישת דלת בבית (שמא אתה עסוק בתוך ביתך ויש מצב שלא תוכל לפתוח) אלא מדובר פה בנקישה על חלון רכבך, בזמן שאתה רואה.

להתייחס כשמישהו פונה אלייך ברחוב (בין אם אתה באוטו לבין אם אתה מתהלך על שני רגלייך) זה נימוס בסיסי. אם אתה בוחר להתעלם, אתה בין האנשים האחרונים שיכולים לטעון שמישהו אחר הוא "מגעיל ודוחה"

לצאת מנק' הנחה שהוא רוצה את מקום החנייה שלך ולהתעלם זאת פשוט התנהגות של פוץ. באותה מידה אתה יכול לעבור בתחנה מרכזית וכשבן אדם יפנה אלייך ב "סליחה, אולי..." להתעלם ממנו כי אתה מניח שהוא דייל מכירות מציק. ואולי הוא רק רצה לדעת מאיפה האוטבוס לבאר-שבע ?
ישן 26-06-2012, 15:40
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "חלילה, שישאל :) לא אמרתי..."

א׳ קח בעירבון מוגבל שהבנאדם באמת דפק על השמשה במשך 3 דקות.
אתה חושב שלינוקס מדד עם סטופר? גם אם הוא באמת סבור שזה משך הנקישות, אני לא צריך להסביר לך עד כמה תחושת הזמן שלנו מעוותת.

ב׳ לקחת בחשבון שהבנאדם סבר פשוט שלינוקס לא שומע אותו?

ג׳ אתה מסיט את הנושא למקום לא קשור. מדובר על ההתנהגות של לינוקס. מה אכפת לך מה הנוקש עושה? אתה הרי אמור להיות בנאדם, לא?
בנאדם נורמלי, כששומע שמקישים לו על השמשה, לפחות מגיב בתנודת ראש. הוא לא עושה דווקא ומייבש אותם.
לא הייתי מצפה שאתה תצדיק התנהגות סוציומטית. משתי עוולות לא יוצא צדק.

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 26-06-2012 בשעה 15:44.
ישן 26-06-2012, 14:37
צלמית המשתמש של benny.zhit
  benny.zhit benny.zhit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "יש ישראלים מגעילים ודוחים!!!"

הוא לא בסדר.
אני לא הייתי מרשה לעצמי לצאת מהרכב, ולהשאיר אותו באמצע נתיב כדי לשאול מישהו שאלה. אם, מצד שני, הייתי מספיק לשאול אותך לפני שאתה נכנס לרכב שלך אם אתה יוצא, והיית אומר לי שכן, הייתי בהחלט מוכן לעמוד מאחורי הרכב שלך ולאותת שאני נכנס במקומך לחניה, במשך החצי דקה-דקה, שאמורה לקחת לאדם שאומר שהוא יוצא מחניה לעשות זאת. אמנם זה היה גורם לי לחסום את הנתיב לדקה, אבל יש מקומות שבהם אי אפשר למצוא חניה בשום דרך אחרת, ואנשים מבינים את זה.

אבל אתה הרבה פחות בסדר ממנו - עמדו בפניך שלוש אפשרויות:
'האפשרות האדיבה' - להבין שהאדם צריך את החניה שלך, ושאתה יכול לסדר את התיק גם כשתגיע הביתה/כשתעצור לרגע במקום נוח 100 מטר משם.
'האפשרות הסבירה, אם כי לא כל כך אדיבה' - לענות לו, ברגע שהוא דופק לך על החלון, שאתה לא יוצא עכשיו ושייקח לך עוד עשר דקות לצאת.
'האפשרות הסוציומטית' - להתעלם מאדם שמנסה לשאול אותך שאתה במשך שלוש דקות. ואחרי שבסוף הוא נמצא עקשן מספיק בשביל לזכות בתשומת לבך, לענות לו שאתה יוצא, ואז לתת לו לחכות עוד כמה דקות טובות.
בחרת באופציה השלישית.

נכון, אם הייתי צריך לנחש מי מביניכם עונה יותר להגדרה של ערס, הייתי מהמר עליו, שכן נראה שאין לו ממש בושה, אך יש התנהגויות חברתיות אחרות חוץ מהגישה הערסוואתית, שגם הן מגונות. אחת מהן היא חוסר האדיבות הקיצונית שאתה הפגנת.

ישן 26-06-2012, 15:10
  Lord Kitchener Lord Kitchener אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.12
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "א. נראה לי שלא ממש הבנת את מה..."

אתה צודק, אבל ךינוקסבוט הוא לא שוטר, ואם הוא ישב באוטו שלו וסידר את הרדיו, אני מרשה לעצמי להטיל ספק בכך שהוא ראה בכלל מה מתרחש בנתיב.
יש גם רחובות צפופים עם חניה שבהם יש כאילו הסכם בלתי כתוב בין הנהגים / משתמשי הדרך שכשמישהו חונה אז ממתינים, גם אם חוסמים את הנתיב הספציפי הזה למספר דקות. הרי ממילא כשמישהו מתמרן לחניה הוא מעכב את כולם. לו לינוקסבוט היה פחות ערס בעצמוף הוא היה דואג לצאת מהחניה ולאפשר לאותו אדם לחנות ולא לחסום את הכביש

הערה: אפשר למצוא המון רחובות כאלה בירושלים שבהם אמנם יש חניה, אבל הכביש צר וכאשר מאן דהו רואה חניה, אנשים ממתינים מאחוריו עד שיחנה (יש גם בערים אחרות, אבל אני מציין ספציפית את ירושלים בשל ריבוי הרחובות האמורים
ישן 26-06-2012, 16:05

בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "הוא לא בסדר. אני לא הייתי..."

א, אני לא מספיק דפוק בשביל לחסום נתיב שלם ולצאת לשאול,אם הנהג השני יוצא מהחניה עם הרכב שלו או לא,ולוזר החדש שטוען שהוא לא חסם נתיב,הוא כן חסם נתיב שלם,כי ברגע שמשהו עומד בנתיב הימני הנתיב השמאלי נהיה עמוס,בגלל שהכביש הופך לנתיב אחד בלבד ליד בנק לאומי.
ב, יש שני חניונים אחרים ליד והוא לא היה נכה,ואם היה לו נכה הרכב ליד הייתה חניה של נכה עם כסא גלגלים.
ג, אם אני רואה שהחניה שם תפוסה,אני ממשיך לשני החניונים האחרים ואם גם הם מלאים... יש את החניון של הוט/רמי לוי ושם גם יש מספיק מקומות להכניס את הרכב לחניה.
בכל מקרה כל החניונים הם מטר הליכה טופ לדואר.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 26-06-2012 בשעה 16:08.
ישן 27-06-2012, 00:22

בתגובה להודעה מספר 101 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אז היית אומרשלא בדקות..."

א, את חושבת שאני יודע כמה זמן יעבור עד שאסדר את התיק?
יש לי בתיק 2 סוגים של טיפות עיניים ומראה לעדשות וזה לא תמיד הולך עם קבלות,ספרים או כל דבר אחר שיש בתיק ולסדר את הכל יכול לקחת חצי דקה או כמה דקות.
לא שקרתי ובאמת יצאתי מהחניה אחרי השכל היה מסודר.

ב,ברגע שהוא חסם נתיב ויצא מהרכב,הוא כבר אשם ולמזלו השוטרים בתחנה כולל של התנועה עצלנים לצאת בחום הזה ולתת דוחות לנהגים כמו אותו נהג או לגרור להם את הרכב.
לפעמיים אין להם בכלל מקום להחנות בקטע הזה והם יוצרים שורה של 5 רכבים חונים על אותו נתיב תנועה וחוסמים גם את מי שכבר חנה כחוק כולל נכים בחניה של נכים,אך זה עניין אחר פאקטשלי.

ישן 27-06-2012, 01:02
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03

אני מכירה את המקום.
הנתיב הימני תמיד חסום, לעצור שם רגע לא יוצר פקק אימתני כמו שאתה מתאר. החנייה של העירייה תמיד מלאה, בחיים לא ראיתי שם מקום פנוי. בשביל להגיע להוט צריך לפרסס.

אני באמת שלא מבינה אנשים כמוך. יש איזשהו קוד בין נהגים, דברים שעושים למרות שממש לא חייבים... לדוגמא כביש עם שני נתיבים שמותר לסוע בו עד 90 קמ"ש. אתה יכול לסוע בשמאלי במהירות 90 קמ"ש, ומאוד לכעוס ולצעוק "ערסים עבריינים" לכל עבר, כשיהבהבו לך. אבל למה שלא תעבור ימינה? יש אנשים שרוצים לסוע יותר מהר, מי שמך בתפקיד המחנך?
הבנאדם רוצה לחנות... אתה מתעלם ממנו, מייבש אותו, אומר לו שאתה יוצא וממשיך לייבש אותו... למה? תסדר את התיק בבית למען השם... אם זאת הייתי אני במקום הנהג, והייתי רואה שאתה פשוט יושב בתוך הרכב, הייתי מניחה שאתה מחכה למישהו והייתי ממשיכה הלאה... אבל אמרת לו שאתה יוצא... גרמת לו לחכות עוד(!) מעבר למה שהוא חיכה עד שתענה לו... למה אתה מבזבז לאנשים את הזמן?

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 27-06-2012 בשעה 01:20.
ישן 27-06-2012, 01:26

בתגובה להודעה מספר 109 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אני מכירה את המקום. הנתיב..."

את אמורה לדעת שיש עוד שני חניונים פתוחים גדולים עם מקומות חניה באיזור בתור אחת שנמצאת שם כמה פעמיים בשבוע ובשעות העומס גם התחנה של האוטובוס תפוסה הרבה פעמיים חוץ מהאנשים שחונים בנתיב הימני וחוסמים את מי שחונה חוקי והאוטובוסים לא יכולים לעצור בשטח של התחנה בכלל אלא רק בנתיב שמיועד לנסיעה.

בכל מקרה אנשים עוצרים בנתיב הימני ולפעמיים גם בתחנת אוטובוס עצמה ויוצאים מהרכב לשלוח לוטו או טוטו,להפקיד את המשכורת ללקוחות בנק לאומי,להוציא כסף מהכספומט,לקפוץ לדואר מהר כל מי שמוכר רכב,לקנות מוצרים בניין וככה הלאה...

בכל הנוגע למקומות חניה הנה הרשימה של החניונים שאת לא מכירה וכן מכירה שפתוחים לכולם:
יש את החניון של היכל התרבות,יש חניון ציבורי רחוב ליד היכל התרבות,יש את החניון של הינומה,החניונים של רמי לוי תחתון ועליון,החניון השני של העירייה (הצד העליון),אחד מעל קופת חולים שתמיד ריק וגם הוא קרוב לדואר והעירייה ועוד אחד ליד קופת חולים והכל צמוד וכל אלה חניונים פתוחים לכולם.
יש כמובן חניונים ששמורים לתושבים השכונה בלבד לפי רחוב,אבל עדיין יש מספיק מקומות חניה לכולם כולל לאורחים ולא צריך להיות נבל ולחסום נתיב בשביל לחסוך הליכה של מאה מטר מחניון אחר!

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 27-06-2012 בשעה 01:29.
ישן 27-06-2012, 01:41
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 110 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "את אמורה לדעת שיש עוד שני..."

א. אני גרה שם כמעט שנה, ועובדת באיזור שנתיים. ואני לא מכירה חלק ניכר מהחניונים שהזכרת. זה רק מחזק את הטענה שאולי, במקרה, הנהג הערס הישראלי המרושע גם לא מכיר?

ב. גם אם הוא מכיר, למה שבנאדם רציונאלי ירצה לחנות כל כך רחוק כשהוא רואה שיש רכב שיוצא?
אני נתקלת ביומיום בהמון מקרים שאין לי איפה לחנות. אני עושה סיבובים ומאחרת למקומות ובוכה מייאוש. כשאני רואה בנאדם עם מפתחות ביד שניגש לרכב, זה נותן לי שביב של תקווה, זה מאיר לי את היום, שאולי הנה, אני אחנה קרוב למחוז חפצי. אז אם יוצא שאני בצד עם הכוח, אם אני זאת שעומדת לפנות את החניה, ומישהו שואל אותי עם המבט המקווה הזה בעיניים, אם אני יוצאת - אני אעשה את זה הכי מהר שאני יכולה. כי אני יודעת איך זה מרגיש... חם בחוץ, אנשים ממהרים, יש לאנשים עיסוקים...

ישן 27-06-2012, 02:08

בתגובה להודעה מספר 111 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "א. אני גרה שם כמעט שנה,..."

את לא גרה בשכונה הזו עד כמה שזכור לי,ולא ניסית לחפש מקומות חניה אחרים כמו רוב הישראלים שבוחרים בראש קטן ולומר שאין מקום. אם היינו מדברים על תל אביב הייתי מסכים איתך,אבל בנשר וחיפה תמיד יש מקומות חניה.

יש את החניון של היכל התרבות ולידו יש רחוב עם הרבה מקומות חניה והחניות ליד קופת חולים שקרובה לשם. כאשר אני יורד לבנק הפועלים,אני מכניס את האוטו לחניה של היכל התרבות או לרחוב ליד.
אם את לא יודעת איפה החניון הזה ואותו רחוב צמוד,תשלחי לי מסר פרטי ואני אסביר לך בדיוק איפה כל חניון נמצא ואיפה יש מקומות לרכבים.

ישן 27-06-2012, 16:54
צלמית המשתמש של bazz2701
  bazz2701 bazz2701 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.11
הורי גרים בנשר
בתגובה להודעה מספר 112 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "את לא גרה בשכונה הזו עד כמה..."

ובאמצע היום תמיד יש בעיות חניה באזור היכל התרבות והבנקים.אני תמיד מוצא חניה מאחורי היכל התרבות בשביל ללכת לבנק הפועלים.כמעט תמיד יש שם חניה.(חניון של רמי לוי תמיד מלא.ברחובות שמעל אזור הבנקים אין חניה )אבל זה יהיה מוזר לחנות בחניון הג'יפה של הוט או הינומה וללכת בחום( ולהזיע )עוד כמה דקות ..אנשים חונים כמה שיותר קרוב ליעד שלהם זה די טבעי.אבל בתוך העיר למעלה יש הרבה רחובות עם בעיות חניה ושכנים חכמולוגים שבטוחים שהחניה שליד הבית שלהם שייכת להם.כמה פעמים כבר שמעתי "מה אתה חונה פה מה אתה גר פה ,באיזה רחוב?" .חוצפנים.

ואכן זה נפוץ מאוד לראות שם אדם שזורק את הרכב כדי להגיד שלום להוא מהקיוסק שזה די מגעיל.מה שמצחיק שיש שם תחנת משטרה ליד(משמר אזרחי אבל מתפקד כתחנה של שיטור קהילתי).

אבל אני הייתי עונה לבחור וואלה יש חניה פה מעבר לכביש אבל אם אתה רוצה חכה כמה דקות אני יוצא.אני לא איזה לורד בריטי .וגם לא מנסה להיות.הלורדים גרים למעלה בדניה לא בנשר אבל כמה לורדים כאלה מנשר פגשתי במועדפת בתחנת דלק טן תל חנן.לורדים עם פיאט אונו 88

נערך לאחרונה ע"י bazz2701 בתאריך 27-06-2012 בשעה 17:05.
ישן 27-06-2012, 18:51

בתגובה להודעה מספר 113 שנכתבה על ידי bazz2701 שמתחילה ב "הורי גרים בנשר"

יש חניון עליון לרמי לוי שאין בו הרבה רכבים בדרך כלל,כאשר קומה ראשונה של החניון היא לבית חולים וסגור,אך הקומה העליונה היא לרמי לוי ומי שצריך להגיע לדואר,עירייה,הוט וכו... יכול לחנות את הרכב שלו שם. פעם היה שומר בכניסה,אבל היום כבר אין שומר ככה שאין בעיות עם הנושא.

אם אתה הולך לעשות אצל רמי לוי קניות או קניות בסופר פארם יש מהחניון מעלית ישירה לקומת קרקע של רמי לוי ויש עוד שני אזורי חניה ליד היכל התרבות וקופת חולים שאינם שייכים לתושבים.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 27-06-2012 בשעה 18:53.
ישן 27-06-2012, 14:46
  משתמש זכר mp_phonix mp_phonix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06

ולמה שלינוקס לא יפתח בפעם הראשונה שהוא נוקש ? לא מדובר פה בנקישת דלת בבית (שמא אתה עסוק בתוך ביתך ויש מצב שלא תוכל לפתוח) אלא מדובר פה בנקישה על חלון רכבך, בזמן שאתה רואה.

להתייחס כשמישהו פונה אלייך ברחוב (בין אם אתה באוטו לבין אם אתה מתהלך על שני רגלייך) זה נימוס בסיסי. אם אתה בוחר להתעלם, אתה בין האנשים האחרונים שיכולים לטעון שמישהו אחר הוא "מגעיל ודוחה"

לצאת מנק' הנחה שהוא רוצה את מקום החנייה שלך ולהתעלם זאת פשוט התנהגות של פוץ. באותה מידה אתה יכול לעבור בתחנה מרכזית וכשבן אדם יפנה אלייך ב "סליחה, אולי..." להתעלם ממנו כי אתה מניח שהוא דייל מכירות מציק. ואולי הוא רק רצה לדעת מאיפה האוטבוס לבאר-שבע ?
ישן 27-06-2012, 17:01
צלמית המשתמש של hellllllo
  משתמשת נקבה hellllllo hellllllo אינו מחובר  
..........مديرة..........

חבר מתאריך: 01.02.07
בתגובה להודעה מספר 119 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מה זה לא נתנה? לא התייחסה..."

הספסל היה לשלושה אנשים. שניים ישבו והיא תפסה מקום אחד עם השקיות שלה ועמדה לידן, היא העדיפה להניח את השקיות על הספסל מאשר לשבת בעצמה.

הלכתי אליה ושאלתי אם אני יכולה לשבת שם, זה הלך בערך ככה -

אני: "אני יכולה לשבת פה?"
היא: "הנחתי את השקיות, הן כבדות לי".
אני: "אפשר להניח אותן על הרצפה".
היא: "יש בהן אוכל" [(?!) השקית + האריזה של האוכל חוצצים בין האוכל עצמו לבין המדרכה, מה הקשר בכלל?]
אני: "בני אדם קודמים לשקיות, הן לא צריכות לתפוס מקום בספסל".
היא: "תחשבי שזה המקום שלי ואני יושבת בו".
אני: "אבל את ל-א".
היא: "תחשבי שכן. זה המקום שלי ואני מניחה את השקיות במקום שלי".
אני: [בשיא העצבים] - "טוב בסדר" והלכתי. בכיף הייתי נשארת ומסבירה לה את ההבדל בין שקיות
לבני אדם וגם שהספסל לא שייך לאבא שלה, אבל הייתי אחרי יום עבודה של 8 שעות על הרגליים + התמודדות עם עוד אנשים כאלה
בחנות, פשוט לא היה לי כוח לבולשיט הזה.

נערך לאחרונה ע"י hellllllo בתאריך 27-06-2012 בשעה 17:09.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:51

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר