לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2012, 19:15
  I WANT A CAR I WANT A CAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
מה עושים כשמטיילים לבד?

היי, מה נשמע?
הבנתי שאנשים שמטיילים לבד זה דבר ממש מקובל ותופעה גדלת, מי שעוקב וודאי יודע שאני מאוד פוזל לכיוון הפיליפינים.
מה שאני מתכנן זה לטייל קצת בעיר הגדולה מנילה (קניון אסיה, רכבת תחתית והטיילת ליד הים), לעבור משם לILOILO ואולי לפגוש מישהי שאני מתכתב איתה, משם להמשיך איתה או בלעדיה לאי ידוע בשם BORCAY (שבתקופה הזו פחות מתויר בגלל הגשמים אבל אני אקח סיכון), וכמו כן לטייל עם אופניים באי, לחוות חיי לילה באי ומשם להמשיך לאי NEGROS הקרוב שידוע לפי מה שהבנתי במסלולי אופניים יפים, ואני רוצה לשכור שם אופניים ולטייל איתם.
לצערי אין לי רשיון צלילה ואני לא יודע גלישת רוח וגלים, אטרקציות ידועות שמציעה הפיליפינים.
ולטראקים ממש לא מומלץ ללכת לבד, אז בהנחה שלא אמצא שם חבר'ה לעשות איתם טראקים או מסלולי הליכה ארוכים, מה יש לעשות לבד בפיליפינים?

כמו כן, אני ממש רוצה להכיר בטיול אנשים חדשים ובעיקר בנות, אבל קראתי קצת על התרבות הפיליפינית וכתוב שם שרוב הפיליפינים מאמינים שסקס זה רק אחרי החתונה ואיני רוצה להתחתן.
מובן שיהיו במדינה גם תיירים, אבל האם כדאי בכל זאת לנסוע לשם?
מצד אחד אני לא רוצה להרגיש כאילו אני נוסע רק בשביל סקס (בשביל זה יש את תאילנד וכו'), מצד שני אני גם קצת לחוץ על להכיר אנשים חדשים ובנות, אז האם בכל זאת כדאי לי לבקר שם? אני די נדלקתי על המדינה זו מדינה מאוד יפה.

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 26-06-2012 בשעה 19:27. סיבה: הסרת שימוש בשפה לא הולמת
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-06-2012, 18:21
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
מתוסבך אתה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "מה עושים כשמטיילים לבד?"

חוץ מהירח דבש וכמה טיולים קטנים, את הטיולים הארוכים עשיתי לבד. בהנחה שאתה דובר אנגלית סבירה ולא מאותגר חברתית, אין בעיה לעשות את זה לבד וליהנות מאוד. חשוב להקשיב למה שאחרים אומרים לך, לפעמים הזדמנויות ואירועים מגיעים בזכות משפט אחד ששמעת והגבת בזמן הנכון - חשוב לא להיות מקובע על מסלול או מדינה, אלא אם כן יש לך מגבלות הכרחיות כמו כרטיסי טיסה וכו'. אם אתה יכול להרשות לעצמך כספית ומבחינת זמן, שקול לעשות עוד בארץ קורס צלילה - אני נאלצתי לוותר על כך מסיבה בריאותית ועד היום זה קצת מבאס אותי (ובתכל'ס - למה לדחות?).

זה שנדלקת על יעד זה יפה, עכשיו תוודא שבאמת יש מה לחפש שם בכמות שמספיקה לך לפרק זמן סביר - תעשה חיפוש באינטרנט ותחפור בתוצאות, לך להרצאות בחנויות טיולים, ובגדול תתכונן כמו שצריך. כשתגיע לאן שתיסע, חפש את מרכזי התיירות - שם כבר תמצא שותפים לטרקים או אטרקציות.

ובקשר לסקס, תהיה רגוע. כמו בכל מקום אחר, זה קורה כשזה קורה (אם כי מפגשים בילאומיים יוצרים לפעמים חוויה קצת אחרת ).

ישן 14-08-2012, 03:04
  bboyoren bboyoren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל bboyoren
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "מה עושים כשמטיילים לבד?"

הייתי בתאילנד 4 פעמים, 3 מתוכם לבד ופעם אחת עם חבר שהרס לי את כל הטיול. המסקנה - לבד הכי טוב, לא תלוי באף אחד, הולך לאן שבא לך, לא צריך לחכות לו שהוא נתקע בחנות בגדים או שלא רוצה ללכת לפה ולשם...
דווקא בפעם שהייתי עם החבר רציתי לטוס לפיליפינים, הכנתי כסף לזה מראש אבל החבר החמור ביזבז חצי מהכסף שלו על השבוע הראשון בתאילנד ואמר לי שנאלץ לבטל את הפיליפינים כי לא נשאר לו מספיק כסף. התאכזבתי מאוד ובגללו לא הגעתי לשם. באותו טיול תיכננו לעשות גם את קמבודיה ואחרי שבוע נוסף הוא אמר לי שנאלץ לוותר גם על קמבודיה כי הוא ביזבז עוד הרבה כסף בשבוע השני בתאילנד... חמור!
בקיצור הגעתי למצב שהייתי צריך "להשאיר" אותו לבד ונסעתי לבדי לקמבודיה בשבוע האחרון לטיול, כל הטיול התחרבן לי בגללו. זה היה ב- 2010. אז ב - 2011 עשיתי "טיול פיצוי" של חודשיים לבד ומאוד נהנתי.
אם יהיה ביקוש אני אוכל לכתוב את כל העלילות שהיו לי איתו שם באותו טיול שנהרס...

נערך לאחרונה ע"י bboyoren בתאריך 14-08-2012 בשעה 03:07.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר