לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2012, 16:42
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי capochino שמתחילה ב "[QUOTE=mt999]כן, לא נראה לי..."

אתה חושב שאתה מיוחד? אתה חושב שאתה מקרה בודד? אתה חושב שהצבא שם אותך על הכוונת ואמר: ״בוא נאנוס את מר סמרטוט, סתם בשביל הכיף״. חדשות בשבילך, יש הרבה מאוד חיילים בודדים ולא בודדים עם בעיות כאלו ואחרות, חלקם חמורים יותר וחלקם פחות. לא כולם בוחרים בדרך של נפקדות, עריקות ובעיות משמעת שונות להתמודד עם הבעיות האלה. לא יודע מה עשית בצבא, לא מעניין אותי, היו איתי אנשים עם בעיות כאלה שלידם היית מרגיש מינימום גאידמק. בצבא, אני מבטיח לך, לא עשו משהו לא חוקי כלפיך, ביצעת פעולות מסויימות על מנת להגיע לתוצאה מסויימת, אז מזל טוב הצלחת. אבל גילית שלא הכל טוב בסוף, ואללה כל הזין.
לתבוע על עוגמת נפש... אם כל מי שהיה מרגיש עוגמת נפש היה תובע את הצבא לפיצויים, אני מבטיח לך שהצבא היה מחלק לחיילים אבנים לזרוק על האוייב, כי כסף כבר לא היה לקנות תחמושת..
איחלתי לסמרטוט בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-06-2012, 19:02
  capochino capochino אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.11
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי כינוי שקר כלשהו שמתחילה ב "+1 אגב, לא ציינת שהיית עריק..."

כן הייתי עריק ונפקד אבל זה לא שייך בכלל אין לי בעיה לפרט פה על הכל רק שזה יקח הרבה זמן זה סיפור מורכב מאוד ..

את האמת שאני מבין לא מעט על הצבא , יודע איך המערכת עובדת , על מה אפשר לשחרר וההשלכות לאזרחות .

אני מסביר שוב : העיניין שלי קצת שונה , הייתי אמור להשתחרר א' ושיחררו אותי ב' .

אני מקווה שכולם מסכימים איתי שאם חייל לא היה בעייתי משמעתית אז אין שום סיבה לשחרר אותו על "התנהגות רעה וחמורה" נכון ?

מניסיוני בצבא אני יודע ואני יודע שזה וודאי לחלוטין שאם חייל נעדר מן השירות למשך תקופות ארוכות ולא בהכרח בפעם אחת , מצטברים לו ימי תבן גדולים שמאפשרים למפקדים שלו להמליץ לעלות אותו לוועדת אי התאמה לשירות בגין התנהגות רעה וחמורה כי יש קריטריון והוא מספר ימי התבן הגדולים.

לצורך העיניין חייל צריך לפחות 200 ימי תבן כדי שהוא יהווה קריטריון בכלל לוועדת אי התאמה , לא מקבלים חיילים אם פחות ימים ואם כן אז זה נדיר.

עכשיו אני עשיתי נפקדות של 41 ימים בזמנו ( כשהנפקדות היה עד 45 יום ) ועוד 24 ימי עריקות ( לפי החוק החדש) ויש לי עוד 7 ימי מחבוש שישבתי = 72 ימי תבן . העדרויות האלה אף על פי שהם הונעו מהצורך הכלכלי ולא המשמעתי , נחשבים לסעיף משמעתי עדיין. אין בעיה אני מבין את זה ככה זה צבא וזה מה שקבעו - ערקת או נפקדת משירות לא משנה מה הסיבות זה סעיף משמעתי מקובל עליי ! , אבל לא יתכן שפתאום זה קריטריון לוועדת אי התאמה לשיחרור מטעמי התנהגות רעה וחמורה! זה בחיים לא היה ככה זה לא ככה היום וזה לא יהיה בעתיד לא משנה מה כל אחד יגיד פה בפורום , חייל עם 70 ימי תבן לא משתחרר מהשירות על רקע משמעתי נקודה!

לי עשו או תרגיל ( מה שאני בטוח במאה אחוז ואני יודע שרבים חולקים על דעתי) או שנוצר בילבול .

אני רוצה להדגיש כי כנראה יש מישהו ספציפי שלא הבין אותי פה - את התביעה אני עושה בעיקר בגלל הטעות על שחרורי כי רק ככה אני יוכל לשנות את המצב , לתבוע את הצבא על כל הדברים האחרים האפשריים אם זה עוול או נזק נפשי או אני לא יודע מה , פחות מעניין אותי פחות בהרבה אבל אם אני כבר בתביעה נגד הצבא אז אני יכניס את הנושאים הללו, אבל בעיקרון זה מלחמה על הצדק שלא נעשה פה, ולא משנה כמה שנים יקח המשפט אין שום סיבה בעולם שחייל שתפקד ותרם ועבד וקרע את התחת סליחה על המילה בשירות הצבאי שלו , ישתחרר מהשירות על התנהגות רעה וחמורה לא מגיע לי ואל זה אני ילחם !ואני מקווה שמסכימים איתי פה וזהו זאת הנקודה הכל כך ארוכה שלא רציתי להבהיר ואתם מבינים למה..
ישן 29-06-2012, 19:48
  כינוי שקר כלשהו כינוי שקר כלשהו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.10
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי capochino שמתחילה ב "כן הייתי עריק ונפקד אבל זה לא..."

מה זה משנה? היית מספיק גבר (או נואש או כל מה שאתה רוצה) כדי לערוק מהצבא פעמיים, תהיה מספיק חזק להתמודד עם התוצאות של האקט הזה. מבחינת חש"צ, זה ממש לא אמור לשנות אם זה כי סתם נמאס לך מהצבא, אם היית במצב כלכלי קשה או כל דבר אחר.
ברגע שעמדת לדין אודות היעדרות משירות ונמצאת אשם, זה נספר כתב"ן שלילי.
אגב, אם היית טורח לבדוק, היית מגלה שאתה בדיוק עונה על הסעיף של התנהגות רעה וחמורה כי הקריטריונים של אכ"א הם 71 ימי תב"ן (לינק לקריטריונים באתר של אכ"א)
במקומך, לא הייתי חושב אפילו על לנסות לתבוע את הצבא. כמו שאמרתי, תביעות אמיתיות יכולות לקחת חודשים עד שנים. אולי לנסות במישור של קבילה ולומר שהתנהלות כזאת או אחרת של היחידה מנעה ממך טיפול במצבך הכלכלי (והייתי דואג שיהיו המון מסמכים שתומכים בטענה שלך החל מחשבונות דרך חוזה שכ"ד וכל מסמך אי פעם שהמש"קית ת"ש העבירה לך).
ישן 30-06-2012, 01:05

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי כינוי שקר כלשהו שמתחילה ב "מה זה משנה? היית מספיק גבר..."

"כינוי שקר כלשהו"

תקשיב אני לא יודע מה אתה ממציא ומה הבנת ממה שכתבתי , כנראה אפילו שמה שאתה קורא אתה לא מבין כי זה מה שאני מסיק ממה שכתבת!

א. מזה משנה ? בטח שמשנה אין דבר כזה בעולם שיעלו חייל על 70 ימי תבן אני מוכן להתערב על החיים שלי תתעורר בחור! תתעורר! חייל לא עולה לוועדה עם מספר ימי תבן כאלה אני שוב אומר אם לא שמת לב למה שכתבתי מקודם! אני ילך איתך יותר רחוק מר גאון , קצין שלא רואה אותך ואת כל הידע שלך ממטר אמר לי במפורש , ביני לבינו , חייל כמוך לא יכול לצאת עם 70 ימי תבן זה לא אפשרי , צריך לפחות 200 יום כדי שתתאפשר האופציה הזאת , אתה חייל שלא עונה על הקריטריון לוועדת התנהגות רעה וחמורה . אותו קצין הוא רע"ן כ"א חובה של אטל בבקום .

ב." אם היית טורח לבדוק הייתי מגלה שאתה עונה על הסעיף" - בו תטרח אתה כנראה להציץ שוב בטבלה הזאת ולהגיד לי מה אתה מבין ממנה ? מדובר על מדרג התנהגותי , מאיפה לעזאזל הסקת שאני עונה על הקריטריון של התנהגות רעה וחמורה תסביר לי אידיוט!! הטבלה מדרגת לפי קריטריונים את ההתנהגות של החייל , היא לא קובעת שחייל עם 70 ימי תבן הוא קריטריון לוועדת אי התאמה . ואפילו אם היית צודק לצורך העיניין אז אני יחדש לך שלא הורשעתי אף פעם בבית דין +לא הורדתי בדרגה אף פעם ולא נאסרתי 4 פעמים לפחות מה עם זה אדון גאון?

ג. לא לתבוע את הצבא? אני הכי יתבע את הצבע כי רק כך אני יקבל את מה שבאמת מגיע לי ורק כך האמת תצא לאור( מכיר מספיק טוב את המדינה המסריחה הזאת וגם את הצד הרקוב של הצבא שלנו) כדי להגיד לך שבאמת רק כך זה יעבוד.

ד. אני כל כך יפרפר את המערכת הצבאית שאני ילך איתך יותר רחוק , אתה אומר מסמכים שתומכים בטענה שלי? יש לי הקלטות שמוכיחות את טענותיי , יותר טוב מיזה אין! אולי זה ישמע כאילו אני פסיכי וחיי בסרט אבל סיפור כזה חייבים להגיש לכלבוטק או לכל תוכנית חוקרת אחרת כדי שידעו שלצבא שלנו יש צד רע ורקוב שלא הרבה הצליחו להוכיח אותו.
ישן 30-06-2012, 01:23
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי capochino שמתחילה ב ""כינוי שקר כלשהו" תקשיב אני..."

היחיד שיפרפר זה אתה. לצבא יש את סוללת עורכי הדין שלו, ומצד שני, אתה זה שתצטרך להוציא כסף על עורכי דין. אתה רוצה להתנקם? לך על זה, ושיהיה לבריאות. אני רק מקווה שבסוף הסיפור תהיה מרוצה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 01-07-2012, 19:18
  red-junior red-junior אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "אתה חושב שאתה מיוחד? אתה חושב..."

מי אתה בכלל שתקרא לו סמרטוט,מה עברת או עשית בחיים שלך??
כל אחד גרס לי כמה עלים אצל הרס"ר,עלה כמה סיורים והלך קצת עם תיק לאו וחושב שהוא איזה שמשון הגיבור,או מינימום איזה אחד שהוסמך לשפוט פה אנשים כי הוא עונה לתואר "לוחם".

אני אישית לא גאידמק וגם לי היו מספיק חיילים עם בעיות ת"ש ואתה יודע מה אחד מהם עשה אחרי שהצבא חירבן לו על הראש?דפק נפקדות.אתה יודע מה קרה אחרי יומיים?המג"ד התקשר אליו אישית והבטיח לו מיוחדת שבועיים אחרי שהוא חוזר.בלי להשפט(וקיים).
אתה יודע מה עוד כמה עשו?גם דפקו נפקדות,.אחר כך קיבלו את מבוקשם.

הלוואי שכל אחד היה תובע את הצבא על החרא שהוא אכל.שהמח"ט היה משלם לו מהאוכל של הילדים שלו אם צריך.אבל זה לא יקרה כי למערכת יש פודלים נאמנים כמוך(כאלה שאוהבים לעטוף את החרא שהם אכלו בזהב משום מה..זאת תופעה שראויה למחקר האמת).
ישן 01-07-2012, 20:06
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי red-junior שמתחילה ב "מי אתה בכלל שתקרא לו..."

צודק במאה אחוז, ה״סמרטוט״ היה בלהט הרגע, אני מודה ומתוודה ומבקש את סליחת פותח האשכול על הטעות שעשיתי כששפטתי אותו מאחורי מסך מחשב, אין באפשרותי לערוך כעת, אם אחד המנהלים יערוך אני אשמח. בכל מקרה, צה״ל הוא לא לשכת רווחה אלא צבא, צבא העם. אני מאמין שהשירות בו חשוב לנו כיחידים וככלל. לדעתי לתת 3 שנים ( שבהם אנו לא משרתים ודואגים לעצמנו, אלא לכל שאר העם), עם כל הקושי הפיזי הנפשי והכלכלי, עוזר לנו לבנות ולשפר ולשייך אותנו כחברה וכמדינה, ולכן עלינו להשקיע את מירב המאמצים לא לנשור מהמסגרת הספציפית הזאת. בסוף אני חושב שפה המטרה מקודשת בייחוד בגלל האמצעים... ניסוח מבולבל אני יודע, אבל אני מקווה שהובן אפילו חלקית

נערך לאחרונה ע"י mt999 בתאריך 01-07-2012 בשעה 20:10.
ישן 29-07-2012, 16:05

כולכם ליצנים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי capochino שמתחילה ב "תביעת הצבא"

כולכם קשקשת אחת גדולה ועכשיו רובכם שהתנגדתם לדעותיי הינה הוכחה שנוגדת את כל מה שאמרתם :

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.fastup.co.il/thumbs/80158850.jpg]

תמשיכו לבלבל את השכל בכל מני שטויות בפורום הזה והוא לא יהיה שווה חצי מאמץ.

את האמת ההטבות לא מעניינות אותי , זה שטויות , יותר מעניין אותי מה שבאמת מגיע לי וזה השחרור המתאים שהוא במילים הבאות ( שזה חדש כנראה לכולכם): שחרור מתאמי אי התאמה - פרט.
וכנראה מי שהשתחרר על אי התאמה בגין התנהגות רעה וחמורה לא זכאי להטבות שמופיעות בתמונה אה? אופס אז איך זה יכול להיות?!

כל המגיבים "המנוסים במערכת הצבאית" למיניהם תנעצו את המידע החדש הזה במוח שלכם כדי שתוכלו לעזור לבאים .
ישן 29-07-2012, 19:16
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי capochino שמתחילה ב "כולכם ליצנים"

קודם כל תוריד את הטונים שלך. ומיד.

דבר שני, לא חידשת כלום. כמעט כל חייל זכאי לקבל את מענק השחרור שלו לפי משך התקופה שבה שירת, ולפי סוג השירות שלו. זה כולל גם עושי צרות וחיילי מגיע לי נפקדים כמוך.
יש כאלו חריגים שלא מקבלים.

הדיון הוא לא על כספים שמגיעים לך או לא (כי מגיעים לך בתור חייל משוחרר) אלא על האופן בו שחררו אותך. תקן אותי אם אני טועה.

בנימה אישית, אם היה לי איזשהו קשר לשחרור שלך, בחיים לא הייתי מאפשר לך להשתחרר בלי איזשהו קלון.

מקווה שסיימת לנפח את החזה.
לא חידשת כלום.

נערך לאחרונה ע"י fritz2 בתאריך 29-07-2012 בשעה 19:18.
ישן 31-07-2012, 08:34
  גברת פלפלת גברת פלפלת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.12
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי fritz2 שמתחילה ב "קודם כל תוריד את הטונים שלך...."

אתה לא אבא שלו וזאת חוצפה שאתה מבקש ממנו לשנות טונים.
דבר שני, הוא כתב בעצמו בהודעה שהצבא שינה את הטעות ושינה את סיבת השחרור שלו.

דבר שלישי, אני דיי מסכים עם הבחור, בצבא יש חוקים, אם החוק אומר שרק אחרי 200 ימי תב"ן שלילי החייל יכול להשתחרר על אי התאמה ולחייל יש 70, אסור להעלות אותו לועדה רק כדי להתנקם בו, אפילו אם לדעתכם הוא סמרטוט, אולי הוא סמרטוט אבל הוא סמרטוט שיש לו רק 70 ימי תב"ן שלילי וחוק זה חוק.
דבר רביעי, זה שהוא דפק נפקדות או עריקות כמה פעמים לא אומר שהוא אמור להשתחרר על התנהגות רעה וחמורה, הקו המנחה בצבא הוא להמנע כמה שאפשר משחרורים כאלה כדי לשפר את הסטטיסטיקות, ככה שעושי צרות מקבלים תפקידי 3/11 וכאלה, ו70 ימי תב"ן זה אפילו לא מצדיק גחל"ת אז בטח ובטח שלא שחרור על התנהגות רעה וחמורה.

ובנימה אישית, בעיות כלכליות זה משהו שלמזלי לא יצא לי להתמודד איתו, פשוט כי יש היה לי מזל להוולד להורים בלי בעיות כלכליות, בגלל זה אני מודע לעובדה שלא אני ולא אף אחד אחר יכולים לשפוט אותך על מה שעשית, נורא קל לזרוק סיסמאות כמה שהצבא חשוב וכמה שצריך לתרום אבל ברגע שאין לך אוכל בבית והצבא לא עוזר לך אז על הזין הצבא, ככה זה צריך להיות.
ישן 31-07-2012, 10:01
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי גברת פלפלת שמתחילה ב "אתה לא אבא שלו וזאת חוצפה..."

אני לא אבא שלו, אבל אני כן אחראי על מה שקורה כאן בפורום, ועל כן אם מישהו, כל אחד, יבוא וינפנף באיזה מסמך שכלל לא רלוונטי לדיון ויטען שכולם מקשקשים ולא מבינים שום דבר - בהחלט אגיד לו להרגע למען הסדר הטוב.

שנית, המסמך שהבחור הביא בכלל לא קשור לנושא הדיון באשכול, שהוא האופן בו שוחרר מהשירות.

שלישית, דפק נפקדות. אתה יודע עוד משהו על השירות של הבחור? התחצפות למפקדים? אולי הוא בכלל היה חייל בעייתי בכל מישור? אם שחררו אותו עם הסעיף שמציין שהוא היה, בלשון המעטה, חייל לא טוב, ומחברים את זה לנפקדות ולטונים שלו, אז הנטייה שלי היא להאמין שיש דברים בגו.

ונימה אישית נוספת - אני מכיר חיילים שבאו מרקעים סוציו אקונומיים שכואב הלב.
אבל האנשים האלה לא ביקשו עזרה, אלא נשכו שפתיים וסיימו מסלול וקורס קצינים ביחידות המובחרות ביותר של צה״ל.
הם לרגע לא טענו שמגיע להם משהו.

להחזיק לבד דירה כשאתה חייל ב 3600 שקל לחודש זה לא ריאלי.
אפשר להגדיל ראש ולעבור לדירת שותפים ולחסוך בהוצאות.

ובנוסף הוא שולח הודעות פרטיות על זה שהפורום הזה חרא ואף אחד לא עוזר לו.
אז כן, שיירגע.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר