לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2012, 19:38
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
מישהו מוכן להסביר לי מה הקטע עם נמלי הים של ישראל?

העובדים שם משתכרים בסכומים חסרי פרופורציה של עשרות אלפי שקלים (נטו!!!) בחודש, מרביתם אפילו לא בוגרי 12 שנות לימוד, שלא נדבר על תארים.

ועדיין, תפוקת העבודה שלהם היא בין הנמוכות ביותר בעולם.

למה לעזאזל לא מפריטים להם את הצורה, ונותנים להם בעיטה בתחת?

ביבי נורא איכזב אותי בקטע הזה, דווקא הוא יזם את כל רעיון ההפרטה בהיותו שר האוצר, ודווקא הוא לא מסיים אותה עכשיו, כאשר הוא רוה"מ, ויש לו את כל היכולת שבעולם.

כנראה שלא מתאים לו עכשיו להכנס לכסאח עם המאפיה של נמלי אשדוד וחיפה, או שהוא פשוט פחדן ושקרן.

לכו תדעו.

מנגד

עדיין יש המון דברים מסריחים במדינה שלנו, על חברת חשמל ורכבת ישראל כבר דיברנו?

עד מתי...?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-06-2012, 20:03
  משתמש זכר teddy002 teddy002 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.12
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אז מה המסקנה?"

הם הכפילו את משכורתם כבר יותר מידי פעמים.
הם תמיד מוצאים סיבה למחות לגביה, או שעיני רוצה לשפר תנאים של סקטור מסוים ומשתמש בהם בשביל לנצח את הממשלה.
הם לא יכולים לסרב לצו משפטי, ואם יעשו זאת הם יאבדו הכל.
לדעתי זה פשוט צריך להיות מהלך הדרגתי ואיטי כל הקטע של ההחלפה, צריך להכניס שינויים בהנהלה ולדאוג שיהיו עובדים זמינים להחלפה. כמובן שכל שינויי צריךל היעשות בהתאם לכללי המשחק ולא לפגוע בכלל עובדי הנמל.
בקיצור בעיה... אני לא מכיר כל כך פתרונות טובים לזה, זו בעיה של שנים... אמא שלי נמצאת גם בהסתדרות (אבל בסקטור הרפואי) ותמיד יש קשרים בין כל ועדי העובדים בתוך ההסתדרות, עיני תמיד שומר פעם בשנה לתת מכה בביצים לביבי בעזרת כל ההסתדרות.

"זה לא מספיק שאנחנו עושים כמיטב יכולתנו, לפעמים עלינו לעשות את מה שנדרש"
- וינסטון צ'רצ'יל

ישן 29-06-2012, 19:53
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "אוליי במקום לתת לינקים, תיתן תגובה רצינית?"

אבל לא הגבתי לך, הגבתי למי שטען שלא העובדים מהווים את הבעיה.
תגובתי לנושא באופן כללי? יש פה בעיה חמורה, היות ובניגוד לרכבת, השבתה של הנמלים תגרור פגיעה רצינית בכלכלה הישראלית. אני מעריך שלשם פירוק מרכז הכוח יהיה צורך לטפל במחוללי הבעיות המרכזיים, כמו הבחור שמככב בכתבה אליה קישרתי. כלומר- צווי איסור שביתה מבית המשפט, מעצר ומשפט מהיר של אותם מסיתים ראשיים, ואפילו הכנסת פלוגת יס"מ לפינוי בכוח של מפגינים שינסו לחסום את השער. שתיים שלוש גולגולות סדוקות ואנשים חוזרים לעבודה. בנוסף- גזרים. לא לפגוע בשכר העובדים הקיימים, בהנחה שהם חוזרים לעבוד כמו שצריך, אבל להנהלה יש שליטה על קבלת עובדים חדשים והסכם עבודה שונה מהעובדים הוותיקים, כך שלאט לאט הנמל יתרוקן מאותם מאפיונרי צעצוע ובלי נפוטיזם כבד.

וזה חלק מתוכנית גדולה הרבה יותר לצמצום נרחב של חוקי העבודה השונים תוך מתן אפשרויות נרחבות יותר למעסיקים למנוע התאגדות עובדים.

ישן 30-06-2012, 02:38
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מישהו מוכן להסביר לי מה הקטע עם נמלי הים של ישראל?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narion
העובדים שם משתכרים בסכומים חסרי פרופורציה של עשרות אלפי שקלים (נטו!!!) בחודש, מרביתם אפילו לא בוגרי 12 שנות לימוד, שלא נדבר על תארים.

כאן אתה טועה,התקשורת עושה מטעמים מחלק מסויים של עובדי הנמל שאין להם תארים ומקבלים שכר מוגזם,אבל בשביל להתקבל היום לנמל,אתה צריך להיות בעל קשרים טובים מאוד ותואר ראשון מינימום בשביל שיקבלו אותך עם כל הקשרים.

אגב חלק מעובדי הנמל עובדים 12 שעות וקשה מאוד וקמים בשעות שאתה לא חולם בכלל לקום,ככה שאסור להכליל במקרה של עובדי הנמלים.

אני מכיר אדם שמכניס לנמל אנשים לעבודה,אבל אתה צריך תואר שני בשביל שהוא יוכל להכניס אותך בקלות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 30-06-2012, 09:28
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "[QUOTE=Narion]העובדים שם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
כאן אתה טועה,התקשורת עושה מטעמים מחלק מסויים של עובדי הנמל שאין להם תארים ומקבלים שכר מוגזם,אבל בשביל להתקבל היום לנמל,אתה צריך להיות בעל קשרים טובים מאוד ותואר ראשון מינימום בשביל שיקבלו אותך עם כל הקשרים.

אז שאני אבין- היכולת שלי ליצור קשרים אישיים עם בני אדם מפוקפקים משליכה על היכולת שלי להיות עובד פרודקטיבי, יעיל, אמין ונאמן?

תודה שפקחת את עייני, הנה אני השקעתי זמן בלהיות בנאדם ישר, חרוץ ומשכיל וכל מה שהייתי צריך לעשות זה קצת ג'סטות לכמה אנשים...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:21

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר