לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מה אתם אוהבים יותר, כלבים או חתולים?
כלבים 29 70.73%
חתולים 12 29.27%
מצביעים: 41. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-07-2012, 04:29
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "לא. אני יודע בדיוק על מה אני..."

אם תגיד מומים בגלל מטען גנטי מצומצם עוד הייתי מבין, אבל מה קשור עכברושים?

דרך אגב, ויקי ממש לא מסכימה עמך, לכל גזע בסופו של דבר יש מועדות למחלות מסוימות, ולמרות זאת:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Wiki Almighty
Overall, however, they are of great genetic soundness and few Shibas are diagnosed with genetic defects in comparison to other dog breeds.

מסתבר גם שהכלב הזקן ביותר בעולם, עד לפני כחצי־שנה, היה שיבה־אינו.
נפטר בגיל 26, והוא במקום התשיעי בשיאי הכלבים הזקנים.

זה נשמע כאילו נתקלת בכלב אחד חולה קצרת, ומשם הכללת על כל הגזע..

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 01-07-2012 בשעה 05:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-06-2012, 17:08
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "סקר: מה אתם אוהבים יותר? כלבים או חתולים?"

לול, עמית
אתה יודע שכל שימוש בתמונה שלה זה 200 שקל, נכון?
ויצא לך טוב, היום זה במבצע!

ואני חושבת ששני המינים חמודים לאללה, אבל אני משוחדת לגמרי כלפי חתולים.
חיות מקסימות ואוהבות, והן מאוד חכמות- איך שאתה מתייחס אליהם הם יתייחסו אליך.
וכל מי שאומר שהן חיות קרות שלא נקשרות לאנשים וחושבות רק על אוכל ובלה בלה בלה, לא מבין בשיט
אני מזלזלת מאוד מהר באנשים כאלה, כי זה מראה שהם אומרים כמו תוכי דעות קדומות במקום לפתוח את העיניים ולראות שהמציאות הפוכה לגמרי.
(מותר לא לאהוב חתולים, כן? (: אני לא מכריחה. אבל לא בגלל הסיבות האלו, שכאמור הן שגויות!)

09.07.00-16.07.12

ישן 30-06-2012, 18:19
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אצל כלב אין עניין של פראייר..."

למה אתה חושב שחתולים לא עושים כיף ולא ניתן להקבילם לבני נוער?
הם רודפים אחרי חרקים ועכברים (נערים נוהגים בפראות ברכב), הם שוכבים ומשתזפים בשמש (שזה נערות עושות הכי הרבה. הוכח מחקרית על ידי),
נכנסים לאמוק ורצים בכל הבית (נוער אוהב סמים וזה), ובכללי סתם עושים את מה שהם יודעים הכי טוב- נהיים חמודים (שזה ההבדל הגדול היחידי בין בני נוער לחתולים)

חוץ מזה, כל חיה והחוכמה שלה. זה כמו שתגיד שכל האנשים עם אינטיליגנציה זהה
החתולה שלי הולכת אחריי לכמעט כל מקום, עונה לי על שאלות, יושבת כשאני מבקשת ממנה, קמה כשאני מבקשת ממנה.
היא ממש חכמה, ובטוח שהרבה יותר מהכלב הטיפש של השכנים.

09.07.00-16.07.12

ישן 30-06-2012, 18:42
צלמית המשתמש של Samantha

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "גם חתולים מלקקים לעצמם את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MiRi_GrEEn
גם חתולים מלקקים לעצמם את התחת.

ואו, רגע.
אמרתי שהם לא מלקקים לעצמם את התחת? אני דיברתי על כלבים בהודעה, לא חשתי צורך לציין כל חיה אחרת.
ובכל מקרה, ברוק של חתולים יש הרבה יותר חומרים אנטיפסטיים מאשר ברוק של כלבים, וזאת חוץ מהעובדה שבכללי היא חיה הרבה יותר נקיה. זה הכל.
יש הרבה כלבים שלא אכפת להם להיות מפוצצים בבוץ ולקפוץ למיטה של בעליהם, ואני לא מכירה אף חתול או שמעתי על אף חתול
שמוכן להשאר מלוכלך.
ציטוט:
ומעצבן אותך להוציא אותם לטיול??? אז לך באמת יותר מתאים חתול.
נו אז על מי דיברתי? על השכנה?
ציטוט:
גם עם תינוקות צריך ללכת לטייל, ולפעמים אין כוח. וצריך להקדיש להם מלא תשומת לב והם מעירים אותך בלילה... אז מה בגלל זה לא נאהב אותם?

מה? מה זה קשור? לאן נסחפת?
אמרתי שאני לא אוהבת כלבים או שלא מגיעה להם אהבה?
אמרתי שמבחינתי אחד מהדברים שזה קוץ בתחת עם כלבים, זה הצורך להוציא אותם הרבה פעמים ביום.
לי זה לא מתאים, לך זה כן מתאים. שיהיה לך לבריאות

09.07.00-16.07.12

ישן 30-06-2012, 19:00
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
ובכן,
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "[QUOTE=MiRi_GrEEn]גם חתולים..."

ציטוט:
אמרתי שהם לא מלקקים לעצמם את התחת? אני דיברתי על כלבים בהודעה, לא חשתי צורך לציין כל חיה אחרת.

אין צורך לציין כל חיה אחרת, נושא האשכול הוא כלבים מול חתולים. כשאת אומרת שאיכסה כלבים כי הם מלקקים לעצמם את התחת, משתמע מכך שלא איכסה חתולים כי הם לא מלקקים לעצמם את התחת

ציטוט:
ובכל מקרה, ברוק של חתולים יש הרבה יותר חומרים אנטיפסטיים מאשר ברוק של כלבים, וזאת חוץ מהעובדה שבכללי היא חיה הרבה יותר נקיה. זה הכל.

אני יודעת שיש חומרים אנטיספטיים גם בריר של כלבים וגם של חתולים. אני אשמח אם תוכלי להדביק כאן ביסוס לטענה שלחתולים יש יותר

ציטוט:
יש הרבה כלבים שלא אכפת להם להיות מפוצצים בבוץ ולקפוץ למיטה של בעליהם, ואני לא מכירה אף חתול או שמעתי על אף חתול
שמוכן להשאר מלוכלך.

הסתכלי בפח האשפה הקרוב לביתך

ציטוט:
נו אז על מי דיברתי? על השכנה?

לא, דיברת "בכללי"
ציטוט:
אבל בכללי כלב היא חיה... לא הגיינית \:

ציטוט:
מה? מה זה קשור? לאן נסחפת?
אמרתי שאני לא אוהבת כלבים או שלא מגיעה להם אהבה?
אמרתי שמבחינתי אחד מהדברים שזה קוץ בתחת עם כלבים, זה הצורך להוציא אותם הרבה פעמים ביום.

לא, האמת שאמרת שאת כן אוהבת כלבים. אני מתנצלת שהגזמתי, כנראה שהסיבה שלך לבעיה שיש לך עם כלבים, שצריך לצאת איתם גם כשלא בא לך, עצבנה אותי...

זה, ביחד עם ההתבטאות שלך
ציטוט:
אני מזלזלת מאוד מהר באנשים כאלה, כי זה מראה שהם אומרים כמו תוכי דעות קדומות במקום לפתוח את העיניים ולראות שהמציאות הפוכה לגמרי.
(מותר לא לאהוב חתולים, כן? (: אני לא מכריחה. אבל לא בגלל הסיבות האלו, שכאמור הן שגויות!)

סיבות שגויות... לטעמי הסיבות שאת מנית הן גם שגויות, זה הכל. מצטערת אם נפגעת.

ציטוט:
לי זה לא מתאים, לך זה כן מתאים. שיהיה לך לבריאות

איימן טו דאט

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 30-06-2012 בשעה 19:05.
ישן 01-07-2012, 03:43
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "עזבי את הרוק, שכחת לציין..."

הולי פאקינג קראפ!

ציטוט:
הפסיכיאטר אדווין פולר טורי מסכים - אף שהוא גיבש השקפה זו מזווית שונה לחלוטין מאלה של וובסטר או פלגר. עמדתו נובעת מעשרות שנות מחקר של שורשי הסכיזופרניה. "ספרי הלימוד של היום עדיין מכילים הצהרות טיפשיות, כמו שסכיזופרניה היתה תמיד בסביבה, שהיא נפוצה פחות או יותר באותה המידה בכל העולם או שהיא היתה קיימת מאז ומתמיד", הוא אומר. "הספרות האפידמיולוגית מפריכה זאת לחלוטין". למעשה, הוא אומר, סכיזופרניה לא היתה נפוצה לפני המחצית השנייה של המאה ה-18, אז החלו תושבי פאריס ולונדון להחזיק חתולים כחיות מחמד. מה שמכונה "שיגעון החתולים" החל בקרב "משוררים וטיפוסי אוונגרד שמאלנים בסגנון גריניץ' וילג'", אומר טורי, אבל האופנה התפשטה במהירות - ובמקביל להתפתחות זו, נסקה השכיחות של הסכיזופרניה.

ישן 30-06-2012, 20:47
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי marin שמתחילה ב "סקר: מה אתם אוהבים יותר? כלבים או חתולים?"

את שוויסטי! :_(

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/2916_77252653076_3470302_n.jpg]

כלבים מאז ומתמיד. נורא חסר לי כלב מאז שאבדו עקבותיה/ הלכה לעולמה אבל אני מתאפקת לא לאמץ עד אחרי הלימודים.. חבל שהכלב יסבול כי אני לא אהיה הרבה

עריכה: יש לי גם אחיינים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/27857_397895013220_7026600_n.jpg]

אבל מה לעשות, עם חתולים אני אף פעם לא מרגישה בטוחה.

ישן 30-06-2012, 21:47
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

כלבים לדעתי לוקחים,אבל יש אנשים שיגידו חתולים.
חסר לי נורא כלב,ילד עם 4 רגליים מהגזעים הגדולים,שישן איתי באותו חדר או אפילו באותה מיטה,יעזור לי לקום בבוקר שהוא רומס אותי ונותן לי ליקוק על הבוקר,יסע איתי ברכב ויגיע איתי לכל מקום שרק אפשר להביא אותו או לפינוק שהם אוהבים לקבל אחרי טיול ארוך והרבה משחק.

כלב זה כמו ילד וחבר הכי טוב אחרי שמלמדים אותו להתנהג.

הילדה הקטנה שלי שהייתי צריך להרדים אותה הרדמת חסד עקב הסרטן שהיה לה עם כל הכאב הנפשי שלי ושלה והכאב הפיזי שלה עקב הקריסה של הגוף,הייתה הנפש שהייתי רואה ראשונה בבוקר והאחרונה בלילה,ותמיד אני אחשוב מה היה במידה והייתי תופס את הסרטן ב 4 עטינים בזמן,כי הוטרינר מצא את זה בטעות, למרות שסרטן אחר עקב גרורות (אחד העטינים היה על גבול של גידול ממאיר וצילום לא יכול לגלות את זה בשלב כזה מוקדם) סביר להניח גמר לה את הגוף.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 30-06-2012 בשעה 21:50.
ישן 01-07-2012, 00:47
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07

אני לא יכולה לחיות בלי כלב או בלי חתול. כל אחד מהם נותן לי משהו אחר בחיים. החתול שלי נותן לי את הרוגע ואת התחושה החמימה הזאת כשהוא בא להתכרבל איתי ומגרגר והכלבות שלי נותנות לי את שמחת החיים שלהן. למרות שהייתי בכלבייה, מעולם לא חדלתי לאהוב חתולים. ואפילו אימצתי את שלי שהעדיף לאמץ את הכלבה שלי בתור אמא. הדביל ינק ממנה (על יבש) עד גיל 8 חודשים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/31847_402638829510_7981437_n.jpg]

באשכול הקודם הפצצתי בתמונות של חלק מהחיות שלי (יש לי עוד כלב זאב גדול ושני חתולים שלא מופיעים שם).

בכלבים אני אוהבת את הגזעים הגדולים מאוד, או הפחוסים (אבל אותם אני בחיים,גם אם הם היו בסכנת הכחדה, לא הייתי מרביעה, אלה גזעים שממש סובלים מבעיות רפואיות) או אלה בלי הפרווה (מעט פרווה) כמו הבחור הזה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/392484_10150971439289511_1870005224_n.jpg]
.

חתולים, אני אוהבת כמה שיותר שמנים. ואם אפשר גם פרוותיים, אבל בעיקר שמנים. וכמו אצל כלבים, כשהם פחוסים הם הכי מתוקים, אבל לא תומכת בהרבעת הגזעים האלה.

ישן 20-07-2012, 23:15
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 116 שנכתבה על ידי ramboli שמתחילה ב "בעקרון כלבים, אבל תמיד רציתי..."

"ראיות הידועות ביותר עבור רבייה סלקטיבית מגיעות מניסוי שערך המדען הרוסי, דמיטרי בלאייב בשנות ה-50 למאה ה - 20. הצוות שלו עסק במשך שנים רבות בהרביית השועל הכסוף ובחר רק את הפרטים שהראו שאינם מפחדים מפני בני אדם. לאחר כעשרים דורות, בלאייב הראה שאלה שנבחרו היו בעלי התגובות החיוביות ביותר לבני אדם. האוכלוסייה הסופית הייתה של שועלים שהתנהגותם ומראם היה שונה באופן ממשי מהאוכלוסייה שאיתה התחיל. שועלים אלה כבר לא פחדו מבני אדם, ולעתים קרובות נענעו את זנבם וליקקו את ידיהם של מטפליהם האנושיים."

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%99%D7%95%D7%AA

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:37

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר