לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-07-2012, 07:29
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
האם התמונה הזאת לא מצביעה על כשל מבצעי?

בתמונה הזאת שצולמה במהלך הפגנה של אנרכיסטים וערבים אני מזהה לפחות בעיה מבצעית אחת חמורה (לדעתי) , מדוע המגבניק נותן למחבל בפוטנציה להגיע אליו לטווח מגע כה קרוב? הרי ברור שמתישהו ארגוני המחבלים יזהו פה פוטנציאל לפיגוע דקירה או משהו דומה? אני אתעלם ואחסוך מכם את מה שאני חושב שהיה צריך לעשות לאותו מחבל אבל אם נחשוב על מבצעיות טהורה, האם לא צריכה לבוא הוראה שמגע עם פורעים צריך להתקיים רק אם הוא נוצר ביוזמת החיילים\שוטרים?? אשמח לדעתכם.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

האם בשם ה PC ניתן לדוקרים בפוטנציה להתקרב עד כדי מגע לאנשי כוחות הבטחון? אני כבר לא מדבר על ההרתעה שכמעט וכבר לא קיימת בגלל תמונות כאלה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2012, 11:04
צלמית המשתמש של קפטן ווילארד
  קפטן ווילארד קפטן ווילארד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.09
בתור מי שהיה בהפגנה באותו המקום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "האם התמונה הזאת לא מצביעה על כשל מבצעי?"

מדובר בכפר אום סלמונה בגוש עציון. מדי יום שישי מגיעה חבורת פעילי שמאל מלווים במספר (קטן יש לציין) של ערבים תושבי המקום ולעתים גם ילדים. הם עושים מעט רעש ומקניטים את החיילים כשעה ואז מתפזרים.
המטרה שלהם היא אחת - להשיג תמונה טובה של חייל מרים יד.
מנסיון - קשה מאוד (ללא קשר לדעה פוליטית) עמוד ולשתוק מול כל האמירות שלהם, אבל איפוק של החיילים מונע מהם להשיג את המטרה.
לעניות דעתי - זו בכלל פעילות שהמשטרה צריכה לעשות.

BLONDIE: God is not on our side 'cause he hates idiots also

ישן 01-07-2012, 11:39
  כינוי שקר כלשהו כינוי שקר כלשהו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.10
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "השאלה שלי היא אחרת..אוקיי,..."

הפתרון הוא הרבה יותר פשוט - צווי שטח צבאי סגור למיניהם. ההפגנה יכולה להיות שקטה והמפגינים לא חייבים אפילו להתקרב לכוח (והאמיץ שכן - נעצר). כולם יודעים מה כללי המשחק. אם צריך, מדרדרים אמצעים.
זה עובד כל שבת עם החבר'ה של עזרא נאווי ו"חבריו" מההתיישבות בדרום הר חברון.

תוספת בעריכה: זה גם מה שהפריע לי במקרה הסמח"ט. כן - חד משמעית אפשר להפעיל כוח והמון ממנו - אבל כל האירוע הזה לוקה בחסר בפו"ש. שורת צעדים פשוטים שהייתה מונעת את זה - החל משלב השצ"ס - דרך אי הפעלה נכונה של מג"ב ויס"מ (ומת"ק, אם היו) - ועד לעובדה שסגן אלוף שלם בצה"ל טועה ומפעיל כוח בעצמו.

הפואנטה באירועים האלו היא לסגור אותם במינימום נזק. כנראה שתמונות באתר של ISM של מג"בניק זורק רימון הלם היו מוגדרות כשגרתיות ולא מושכות שום תשומת לב משמעותית, בעוד שקצין שמכה מפגין זכתה להד מטורף, שבסופו של דבר גם כמעט עלתה לקצין בקריירה.

נערך לאחרונה ע"י כינוי שקר כלשהו בתאריך 01-07-2012 בשעה 11:50.
ישן 01-07-2012, 11:07
  slava04 slava04 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.09
שלום. וסליחה מראש אם התגובה שלי לא ראויה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "האם התמונה הזאת לא מצביעה על כשל מבצעי?"

אני לא מרבה לכתוב בפורום, אני יותר מרבה לקרוא.
כנראה בגלל שרוב הכותבים פה יותר מסכלים ויותר מנוסים, רוב הפעמים אין לי משהו חכם להוסיף.

אבל כשאני רואה תמונות כאלו, הפיוזים נשרפים.

1. איך "המערכת" הגיע למצב,שפעיל\מחבל מגיע לעמדה של איום על חייל\שוטר וזה נחשב בסדר כי החייל\שוטר כביכול צריך להפגין איפוק?? (מאיפו הגיע התובנה הזאת?),(אולי זה נורמלי לצעוק אל אנשים מטווח 0, אם הידיים מאחורי שדה הראיה, אולי זה לא מאיים?) .

בלי קשר יש חיפוי או אין, במצב הזה לנגוח לשוטר בפנים זה הדבר הכי מתבקש(מבחינת מפגין,פעיל,מחבל.(גם אם יש טנק מאחור, לשוטר ישבר העף).

2. האם דעתנו והנורמות שלנו הושחתו עד כדי כך שאנו בוחרים מראש בפסיביות ובהפגנת חולשה??-

כן. אני באמת חושב שכשאויבנו מבטים בתמונות כאלו הם רואים אויב (אותנו) חלש, שמפחד להגיב?? הרי זה אחד הסיבות שמגרות צעירים פלסטינים תחילה לזרוק אבן, ואחר כך גם לנסות ולדקור ומשם השמים הם הגבול....
הריי כבן אדם, אם פעם אחת הצלחתי למה שבפעם הבא לא אצליח במשהו יותר "טוב"??( זה טבע האדם-תמיד לרצות יותר).

3.האם ישנם תמונות מהסוג הזה מקום המדינה ועד 1980?? מה השתנה באשורים האחרונים?? למה היום לדחוף חייל זה בסדר? למה היום לעשות צחוק מחייל זה מבחנתנו בסדר(יש לי חברים בחו"ל שאתם יוצא לי לדבר אל הנושאים הללו, אף פעם אף אחד לא הבין למה חייל\שוטר דוקא בישראל, בכלל מגיע למצב של כזאת כרבה לסכנה. (כן זאת סכנה).... (כאשר יש לו ברירה לא...).

4. אני עשתי חיפוס קצר ברשת לדברים דומים מחו"ל, - לא מצאתי. אשמח אם משהו יוכל להציג מכרים דומים מצ'צניה,יוגוסלביה,אירק,אפגניסטן,....(חייל שמאוים בצורה כזאת ע"י אזרח אוין).

5. האם יש משהוא שחושב שאנו יורים לעצמנו כדור ברגל, ורק מדרדרים את ההפגנות הללו להיות יותר אלימות ויותר קשות??
הריי יתכן ואנו תועים והדרך האגרסיבית היא הנכונה??
(כל אחד תועה לפעמים! יתכן והתגובה הזאת היא תעות אחת גדולה, אז המנהלים ימחקו) ......

ישן 01-07-2012, 12:16
  slava04 slava04 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.09
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "שוטר זו עבודה די מסוכנת. אבל..."

נוצר מצב שכוח בשטח משועבד לתדמית שלנו!
אבל האם באירופה ובארה"ב וקנדה באמת מתעסקים בהפגנות שלנו?? יש לי "הרגשה" שהם מבינים את המצב בדיוק כמו שהוא, וברוב הזמן הוא בכלל לא מענין אותם....

לפי דעתי זה אנכנו הכנסנו לאצמנו לראש שתדמית זה הדבר הכי חשוב, ושכל קנדי שני חושב שישראל היא מדינה באותו המצב כמו סודן וכל שער השכנים מאפריקה....

אבל זה לא המצב, לא כל קנדי בכלל יודע איפו זה ישראל.... שלא לדבר אל מה המצב בהפגנות....

בקיצור אני אומר שאנו יצרנו אשליה ששוטר\חייל צריח להפגין חוסר אונים מול קהל (זה מה שרואים בתמונות האלו) והכל רק בשם התמונה והפוליטיקה, איפו פה השיקול המבצעי???

לגבי העתיקה, אני עבדתי בעיר דויד, אני יודע טוב מאוד מה המציאות שם היום! ומה המציאות שהיתה שם לפני 8 שנים ויותר.... בו נגיד כך שמאבטחים פעם היו מרגישים יותר בטוחים!!! והאויב פחות! והיום המצב הפוך. מאבטח פוחד להסתכל לערס בעניים בשביל לא ליצור תקרית.... תקן אותי עם אני טועה...

ולמה שוטר זה עבודה מסוכנת כשהיא יכולה להיות פחות מסוכנת??

לסיכום אני אומר שחייל\שוטר\איש כוחות הבטחון, צריך להיות נקי ממחשבות אל איך הוא נראה באנגליה! זה לא באמת מה שחשוב!!!!

ישן 01-07-2012, 12:38

יוסי יסימי מהיס''מ.. מאת "ישראלה היפהפיה"..
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "שוטר זו עבודה די מסוכנת. אבל..."

את הקטע הזה כתב הגולש "ישראלה היפהפיה" שכותב בעיקר בפורום השכן..נראה לי רלונטי לאשכול..

שלום לך עם!

זה אני יוסי יסימי ואני רס"מ ביס"מ.

למה דווקא ביס"מ? אולי בגלל שלא הייתי התלמיד המבריק ביותר בכתה בתיכון אבל הייתי ספורטאי מצטיין ואולי בגלל שלא הייתה לי דרך לממן לימודים על תיכוניים. אבל אולי גם בגלל שאני אוהב עבודות בטחוניות גופניות ואני מוצא סיפוק באווירה של היחידה וגם בדבר הזה שקרוי 'לשמור עליכם כשאתם ישנים'. כי כשאתם נכנסים למיטה שלכם בלילה - הרבה אנשים לא ממש סימפטים נכנסים לפעילות משלהם. יש להם סכינים ואקדחים ואלכוהול וסמים ורצון עז לגעת בגוף שלכם ובכסף שלכם ואין להם גבולות. ובדיוק בשביל זה אני שם כדי לשים להם גבול ואולי גם בשביל לחטוף את הדקירה או האגרוף במקומכם. עכשיו כמובן יבוא הרגע בו תזכרו בפעם שחייגתם 100 ולא ענו לכם 5 דקות או בההוא שפוצץ לכם גלגלים ולא היה שוטר בסביבה ותגידו שבטח בטח שמענו על המשטרה. אז אני אספר לכם שאתם צודקים בספרכם על הצרה הזו שלכם אבל אומר להגנתי שבאותו רגע טיפלתי במקרים אחרים כדי שלא יהפכו גם הם לצרות שלכם. ככה זה בעולם - יש הרבה אנשים רעים ומעט יוסי יסימי עם 190 ס"מ ושרירים ומוכנות להכנס ראש בראש עם העבריין השכונתי שלכם בשביל לא ממש הרבה כסף. עם הרבה שעות נוספות וכוננויות ושבת אחרי שבת ואפס תגמול עליהן.

ולמה אני מספר לכם את זה? לא בשביל שתרחמו עלי כמובן אלא בשביל למנוע מכם צרות מסוג אחר. כי חוץ מלהוריד את מפלס האלכוהול הסמים והמתכת בנמל ת"א אנחנו גם צריכים לשמור על הסדר הציבורי בהפגנות של אזרחים שחושבים שהם נורמטיבים. פעם בהר הבית, פעם ב'מעלה מפונים' שבשומרון ופעם ב'שדרות סושי' בת"א. וזה יום שישי בצהרים ואני את הילד הקטן והאשה לא ראיתי יותר מדי בשבוע האחרון ואני גם על הרגלים וראש מורם עם יד על המגן הרבה שעות. הרבה מאוד. חוץ כמובן מכשאני מתכופף כדי לא לחטוף טיטול או אבן או כשאני שם יד על האוזן כדי לא לשמוע על הקשר הישיר ביני ובין אמא שלי לבין גרמניה בשנות השלושים.

ואתם חברים נורמטיבים יותר או פחות שבאים למחאה השקטה שלכם - חושבים שאם התישבתם בפסיביות על הרצפה ורק 10% מכם מקללים אותי וזורקים עלי פיצוחים כאילו הייתי קוף בספארי - אז אתם 'בסדר' ואני אמור לשמש כפועל 'מובינג' ולהרים אתכם אחד אחד למדרכה כדי שתרדו לכביש בסבבה שניה אח"כ. זה הרי 'מגיע לכם' כמו השרות חדרים במלון באילת.

אז חבר'ה - יש לי חדשות בשבילכם: אני לא חדרנית ולא בל בוי שאמור להעניק לכם שרות. אני אמור לשמור על שומרי החוק שתקועים בפקק או שגרים בבית מעל המשתנה שלכם. ואתם, מרגע שאמרו לכם להתפזר והמשכתם לשכב על הכביש או בשלד בנין בקצה עמונה, בשער שבע בבלומפילד או בשער המוגרבים - כבר לא כל כך שומרי חוק.

אז אני לא עושה לכם כל מה שאני יודע לעשות אבל אני גם לא הופך למאמן רוחני. אני מרים ומזיע וסופג וחוטף וכן - אני גם מתגונן ע"י החטפה למחטיפים. אני הזרוע האלימה של החוק ואני בהחלט נותן לכם הזדמנות לזוז הצידה מפני החוק בטרם אני מרים את ידי.

אם חרגתי בעצמי מהפקודות או אם הפקודות חרגו מהחוק יש לכם הרי הרבה יותר עורכי דין ויועצי תקשורת מאשר לי. זוזו עכשיו מהכביש ותעתרו לביהמ"ש או לבית הקפה שלכם.

ואתם, סימונה מעמונה ושון-ליף מהניף - רציתם למחות? הרבצתם את הקטע שלכם? עכבתם את הדחפור או את הקשיש שחוצה את הכביש בשעה? סחתין, שרתם 'מדינת משטרה ''ועוצו עצה' והצלטמתם למזכרת? סבבה. עכשיו תזוזו הצידה ותתנו לחוק לעבוד כי אם אתם לא - אז אתם בצד השני שלו. ואז, אני צריך לדאוג שהחוק ינצח את אי הסדר ואני בהחלט מתכוון לעשות זאת.

ועכשיו יאללה, להתפזר כולם. בעצם לא, תישארו, דוווקא נחמדים אתם. סתם צחקתי.

שלכם - לא בכעס. בא בטוב ועושה סדר ברחוב.

יוסי יסימי. רס"מ ביס"מ.

ישן 01-07-2012, 17:46
  lior432 lior432 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "זה התפקיד שלהם להיות אלימים,..."

התפקיד שלהם זה לאכוף את החוק, לא להיות אלימים. סמכות שימוש בכח ניתנת להם בהתאם לנסיבות ולא מהיותם יס"מ. אין הבדל בין סמכות שימוש בכח של שוטר יס"מ לשוטר את"ן. חריגה מסמכות של שוטר היא לא משהו טכני אלא עבירה על החוק כי החוק מגדיר לו את סמכותו.

מה שעצוב בכל הסיפור הוא שהם קיבלו רוח גבית בע"פ מלמעלה...אמנם לא פקודות מפורשות אבל איך נאמר בעדינות, רוח המפקד שרתה על כולם. כשיתחיל מצעד הנחקרים למח"ש (והוא יתחיל, שלא יהיה לך ספק) אני לא חושב שנראה את אותו מפקד, נשכב על הבריקדות ברחוב השלושה ואומר שהוא נתן את הפקודה להשתמש בכח נגד מפגינים לא אלימים (והם לא היו אלימים). אני יכול לדקלם לך את העדות שלו במח"ש כבר עכשיו אם מתחשק לך.

אתה יודע מה, גם אם הוא נתן פקודה, זה לא ממש ישנה כי לשוטר אין הבדל בין פקודה לא חוקית, לפקודה לא חוקית בעליל: שוטר לא מבצע פקודה לא חוקית. נקודה.

ישן 01-07-2012, 18:45
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile

הפגנת יום שישי בכפר הפלסטיני אל-מאסרה הנימצא בנפת בית לחם.
תושבי הכפר מתנגדים לגדר ההפרדה העוברת סמוך וטוענים להפקעת קרקעותיהם.
הם מקיימים כמעט באופן תדיר בימי שישי הפגנות (לרוב קטנות יחסית) בהשתתפות פעילי שמאל ישראלים ומחו"ל.
קרה כבר שההפגנות שם עלו לטונים גבוהים והכוח נאלץ לפזר את המפגינים עם גז מדמיע.
הכוח מולם מורכב משוטרי מג"ב וחיילי גד' דוכיפת של חט' כפיר

עוד תמונות מהאירוע אשר התרחש ב 29.06.12
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

שימו לב שהבחור שהתנפל על שוטר המג"ב ניראה בשאר התמונות משוחח עם החיילים שניראים משועממים וכניראה לא שיחקו לידיים שלו, חטף קריזה על אחד מהם וצוותי הצילום מסביב קלטו את הרגע.
כך או כך, לטעמי הקירבה הזו לא בריאה מסיבות רבות שכבר הוזכרו באשכול.

חברים, נא להגיב עניינית, בלי טוקבקים ובלי פוליטיקה.

ישן 02-07-2012, 01:54
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי Fang שמתחילה ב "הפגנת יום שישי בכפר הפלסטיני..."

אני חושב שמעודד לראות תמונות של חיילים מחזיקים מצלמות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 02-07-2012, 06:23

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי alkhimey2 שמתחילה ב "וכך נראה הדיון על התמונה הזאת..."

אתה מבהיר את הנקודה שלי עם הקישור הזה..אחת מני הבעיות הרבות שלנו כ"מערביים" היא חוסר ההבנה של כללי המשחק בשכונה שלנו, אני אתמקד רק בהיבט המבצעי.. אנחנו כ''כ עסוקים בתדמית, כ''כ עסוקים ב"מה יגידו באירופה ושות'" שאנחנו מוכנים לסכן חיילים\שוטרים על מזבח הפוליטיקלי, לדעתי שום דבר לא מצדיק מתן קרבה של מחבל בפוטנציה לחייל, אני לא רוצה לחכות שחייל\שוטר ייפגע כדי להצדיק את הפואנטה שלי, אני מעדיף שתפורסם עוד תמונה בסגנון פעיל דני מקבל טיפול שיניים בעזרת מחסנית, מאשר שייפגע חייל.
זה הכל, מה שלנו נראה כהפגנת איפוק מתקבל בצד השני כחולשה, אין מה לעשות, פה אנחנו גרים. והעובדה שאף "פעיל" עדיין לא דקר חייל, אינה מעלה או מורידה במאום, אם אני הייתי מפקד על חיילים\שוטרים בסוג כזה של עימות, הייתי נותן הוראה חד משמעית שהפורעים הנ''ל לא מתקרבים לכוח למרחק של פחות מעשרה מטרים בשום פנים ואופן..יש מי שיראה בתמונה הזאת מין נצחון שלנו (הרי השוטר התאפק ולא נתן לפורעים את מבוקשם...איזה נצחון.) ויש מי שרואה בזה כניעה והשפלה, בשלב הבא הפורעים יגנבו לחייל את הכומתה ויעבירו אותה מאחד לשני , אבל החייל יתאפק ויקנה לנו נצחון עוד יותר גדול..

ישן 05-07-2012, 06:55

בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "מרקויס,אתה מזהה נכון כי יש..."

זה מה שניסיתי להסביר לליאור, היום אצלנו המטרה העיקרית זה "לצאת יפים" באירופה...
לא חשובה ההרתעה, לא חשוב שלום השוטר\חייל, וכן, גם הכבוד של נושא המדים לא חשוב, העיקר שלאוכלי הנבלות שחגים מסביב עם מצלמות לא תהיה תמונה של פורע שחוטף את מה שמגיע לו..
העיקר שאפשר לסמן בסוף היום וי על הקיר, אני חס וחלילה לא מאשים את החפש''ים ואפילו לא את מפקדיהם הישירים, זו פשוט האוירה שמשודרת מלמעלה, בדיוק כמו הסיפור עם המגבניק שכיפכף את הילד וצולם, למה הוא נאלץ להסתתר?
אני חושב שאם הפורע בכחול , אחרי שצולם מניח יד על המגבניק היה חוטף ראסיה לשיניים לא היה קורה כלום...אני בטוח שאיפושהו כתוב בחוק שאסור לגעת בשוטר..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:07

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר