לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-07-2012, 07:47
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
"ישראל היום" משחזר כתבה מלפני 7 חודשים, ומעוות את כל הנתונים

עולות פה לא מעט כתבות על אובייקטיביות התקשורת, לא שמעתי יותר מידי הערות על כך שישראל היום ויתר לחלוטין על ניסיונות ההסתרה והפך בצורה רישמית לעלון אישי של נתניהו.

נדלג לרגע על 6 העמודים הראשונים שנועדו להסתיר לחלוטין את העובדה שראש הממשלה קבר אתמול סופית את הרעיון של מציאת פתרון לבעית אי גיוס חלק גדול מהאוכלוסיה היהודית, רק נזכיר שהכותרת הראשית היא: "מחפשים פתרון: רה"מ יציע "חוק משולב" לגיוס או לשירות אזרחי גם חרדים גם ערבים"

הבנתם? הכותרת לא אומרת מה קרה אתמול, אלא פשוט אומרת "אל תדאגו ממה שהיה אתמול, ראש הממשלה יפתור הכל". הכותרת כחולה כדי לשדר ציפייה לעתיד (כאילו אתמול קרה מהפך אדיר ושינוי כיוון חיובי)

בצד ימין למטה של העמוד הראשי מוזכר ההרוג בתאונת עבודה אתמול... סתם, אני צוחק, מוזכרת העובדה שמיט רומני (שקיבל שקל או שניים מבעל העיתון) יבקר בארץ - בהחלט מפתיע שמועמד לנשיאות מבקר בארץ, אין ספק שזה ראוי לעמוד ראשי.

אבל נעבור אולי לדבר הכי מדהים בביביתון היום בבוקר, כתבה על מידע שפורסם לפני 7 חודשים (או יותר) פשוט מפורסמת שוב, המטרה ברורה - להרגיע את הציבור לפני שייבין ששום דבר לא הולך להשתנות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בהחלט ניתן להבין מהכתבה שאי התגיסות החרדים היא לא תופעה גדולה כמו שחושבים ובעצם מדובר בהגזמה של המתנגדים לחוק טל: פטור לחרדים 13% פטור למי שאינם חרדים 12% - הנה, בכלל אין בעיה.

פתיחת הכתבה - "כל אזרח שני בישראל לא מתגייס לצה"ל." לא ברור מאיפה הנתון הזה, אבל לאחר מכן נכתב שמתוך חייבי הגיוס, 1 מ4 לא מתגייסים (50% מהאוכלוסייה הם ערבים?)

עיוות הנתונים ממשיך: "13% מהגברים אינם מתגייסים בגלל תורתו אמונתו" והיתר כ-12% מסיבות אחרות, בהן פטור מסיבות רפואיות (6.3%)"

מה לא מזכירים בכתבה - אחוז החרדים בחברה היהודית הוא בערך 8%, הם גם לא עשו את החשבון הפשוט שלפחות 80% מהחרדים לא מתגייסים - אחוז גבוה מאוד משאר האוכלוסיה.
והנה עוד בעיה, למה רשמתי לפחות 80%? כי זה עוד משהו שהכתבה מסתירה - מתוך 13% של הלא מתגייסים לא בגלל "תורתו אמונתו" גם יש חרדים, הריי צה"ל לא באמת סופר כמה חרדים לא מתגייסים (כמו שהוא לא סופר חילונים ודתיים, את הנתונים האלו ניתן להוציא בערך רק מנתונים אחרים) יש כמובן גם חרדים שלא מתגייסים בגלל בעיות רפואיות, תיקים פליליים, אי התאמה וכו...
זאת אומרת שייתכן שבנוסף לאלו שמשתחררים בגלל תורתו אמונתו, יש עוד מספר דומה של חרדים כמו בשאר האוכלוסייה שלא מתגייס מסיבות כאלו ואחרות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-07-2012, 08:41
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
איזה בחורי חמד נפלאים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב ""ישראל היום" משחזר כתבה מלפני 7 חודשים, ומעוות את כל הנתונים"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.inn.co.il/static/Resizer.ashx/news/250/168/346501.jpg]

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/240462

אם הכול לא היה פוליטי בארצנו, היה אפשר מזמן להגיע לפשרה. לדוגמה: לתת פטור גורף לכל הבנות - חילוניות ודתיות כאחד - בתמורה לגיוס בחורים חרדיים.

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 03-07-2012 בשעה 08:44.
ישן 03-07-2012, 09:21
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
לא חושב שלמישהו יש אשליות לגבי הפרו-ביביות של "ישראל היום" - העניין הוא כל שאר המדיה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב ""ישראל היום" משחזר כתבה מלפני 7 חודשים, ומעוות את כל הנתונים"

כל התקשורת היא אנטי-ימין ואנטי-ביבי (כולל כלי תקשורת שממומנים בידי משלם המסים). ההתגייסות שלהם היא על גבול האבסורד, ולכן אין שום סיבה להתרגש מקיומו של כלי תקשורת שמנסה, בלי מי-יודע-מה הצלחה, לייצר טיפה איזון.
כאשר קוראים "ידיעות", "מעריב", "הארץ", "וואלה", "טמקא", "אנרג'י", שומעים קול ישראל או גל"צ, וצופים בערוצים 1, 2 ו-10 - מקבלים בדיוק את אותה עמדה, בניואנסים כאלה ואחרים. "ישראל היום" הוא היחיד שחורג מהקונצנזוס התקשורתי, שנמצא בערך 1000 ק"מ שמאלה מהקונצנזוס הציבורי.

"ישראל היום" אינו אמין במאה אחוז, וההטייה שלו ברורה - אבל הוא לא פחות אמין מכל השאר, ועצם קיומו הוא קריטי בכל הנוגע לזכות הציבור לדעת - הרבה יותר מכל כלי תקשורת יחיד אחר (כיוון שכל השאר מדברים בקול אחד).
ישן 03-07-2012, 10:21
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא חושב שלמישהו יש אשליות לגבי הפרו-ביביות של "ישראל היום" - העניין הוא כל שאר המדיה"

אתה לא לגמרי צודק בנושא של ישראל היום.
כאשר נתניהו רצה לשנות את החוקים לבחירה של השופטים לבית המשפט העליון "ישראל היום" יצא גם נגד נתניהו ודן מרגלית אחד הכתבים של ישראל היום להזכירך תקף אותו בכל חוק שהוא רצה להעביר כולל החקיקה נגד כספים לקרן החדשה.

ישראל היום אולי מאוזן יותר פוליטית מכלי תקשורת אחרים,אבל הוא עדיין ריסק לביבי כמה חוקים טובים עם שאר כלי התקשורת כאלה שאתה בעצמך אמרת שהיו צריכים לעבור כמו רבים אחרים כאן.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 03-07-2012, 13:52
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

טוב מאוד שאתה לא "מאמין". אם הגענו למצב שצריך "להאמין" בעובדות, אזי המצב חמור...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב "אני לא מאמין כל כך לעניין..."

התקשורת מוטה שמאלה. זו לא דיעה, זו לא השערה.

אתה מבלבל באופן מוחלט בין כתבים לפובליציסטים. אלה ואלה עיתונאים - אבל הראשונים מחוייבים בהבאת עובדות ללא פרשנות, בעוד שהאחרים יכולים להביא פרשנות כראות עיניהם. בכל העיתונים יש קיום למס' מצומצם של פובליציסטים ממחנה הימין (מיעוט קטן, יש לציין) - אבל לא זו הבעייה. הבעייה היא בסיקור החדשותי, שכל-כולו מוטה גם כן.
רוצה דוגמא? לך לאתר "הארץ" וקרא את הכתבה המרתקת אודות "עיר המהגרים" שמוקמת בקציעות. אתה עדיין לא היית בצבא, ולכן הכתבה תשעשע אותך פחות מאשר יוצא צבא ממוצע - אבל גם אתה צריך להיות כשיר לזהות את האבסורד שבהצגת בסיס צבא משופץ, שתיאורו מתאים ל90 אחוז מהבסיסים הסגורים בארץ, כ"מתחם כליאה לא אנושי". הכתבה הזו לא אמורה לבטא עמדות פרטיות, אלא לתת תיאור ענייני - ואיכשהו מכל שורה זועקת עמדתם של הכתבים.

ההטייה של הכתבים היא הבעייה, והיא שמגדירה הטייה של עיתון, הרבה יותר מההטייה בעמודי הדיעות. הסיבה לכך היא שבעמודי הדיעות אתה יודע שאתה מקבל דיעות ולא עובדות - בעמודי החדשות אתה מצפה לקבל עובדות, ואיכשהו זה לא כ"כ קורה...
ישן 03-07-2012, 16:40
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

לא שונה ולא נעליים. אם כבר, הרי שהתקשורת היום י-ו-ת-ר שמאלנית מכפי שהייתה פעם...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי teddy002 שמתחילה ב "מקבל את זה, אך זהו עידן..."

אני יכול להבטיח לך שתופעות כמו אורי בלאו לא יכלו להתקיים בעבר. לא היה עולה על דעתו של כלי תקשורת לממן שהות בחו"ל של עיתונאי הנמלט מגורמי החוק. כיום הוא מוגדרק ככמעט גיבור תקשורתי.

העובדה שיש אינטרנט והמונופול המוחלט שלהם על המידע אינו קיים עוד, מסייעת רק במעט - כיוון שהרוב עדיין צורך את התקשורת הישנה, דהיינו עיתוני נייר, רדיו וטלוויזיה - וגם באינטרנט, האתרים הגדולים הם כאלה שבבעלות של גורמי המדיה הישנה.

אין לי מושג למה החלטת שהימין רוצה תקשורת שמאלנית. אני יותר נוטה לכיוון שלימין אין ברירה, כי כמעט שאין אלטרנטיבה לתקשורת זו. במקומות שבהם קיימת אלטרנטיבה - היא משגשגת למדי (ישראל היום הוא, יחד עם ידיעות ומעריב, אחד משלושה עיתונים שבעצם מחולקים בחינם - והוא מצליח בהרבה משני האחרים).
אם יפתחו את הטלוויזיה המסחרית לכל מי שיש לו כסף - אני מניח שגם ערוץ טלוויזיה ימני יצוץ לו, וע"ס תקדים פוקס ניוז, אני משער שהוא לא יהיה כושל כלכלית כמו ערוץ 10.
ישן 03-07-2012, 13:58
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מי שריסק לביבי את החוקים, זה ביבי עצמו. איש לא יכול היה לכפות עליו לבטל אותם
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אתה לא לגמרי צודק בנושא של..."

החששנות האינסופית שלו היא שמנעה ממנו להעביר את אותם חוקים חשובים לקידום הדמוקרטיה וחופש הביטוי. התקשורת בסה"כ פעלה בהתאם לאג'נדה פוליטית שלה וצרחה בכל הכוח נגד חיזוק הדמוקרטיה (שיפגע ביכולת של המיעוט מהשמאל להכתיב לרוב).
הקואליציה שמימין לביבי, כשלה גם היא - שכן לא העמידה בפניו אולטימטומים ברורים להעברת החוקים. נתניהו, כמו שאפשר לראות שוב ושוב, נכנע לאולטימטומים. ליברמן, הרשקוביץ והמחנה הימני בליכוד, היו צריכים להכתיב לו דד-ליין להעברת החוקים. עם כל הכבוד לתקשורת - אין לה שום דרך לכפות על ביבי לסגת מהעברת החוקים, אלא אם כן ביבי עצמו נבהל ועושה כן. מחנה הימין, לעומת זאת, הוא האלקטוראט של ביבי, ואין בלתו. אם הימין לא ירצה את ביבי - הוא ייפול. את זה היה הימין חייב להבהיר לביבי. הוא עדיין חייב...
ישן 03-07-2012, 17:51
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

"הוא"=הימין? הימין לא צריך לתמוך ביחימוביץ', הוא צריך סתם לא לתמוך בביבי
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "ואיך הוא יעשה את זה בדיוק"

אתה יודע, אין חוק קדוש שמחייב לתמוך במישהו להרכבת ממשלה. אפשר בהחלט פשוט למנוע הרכבת ממשלה, באופן שיגרום לבחירות חדשות. אתה מבין, כוחו המוחלט של ביבי בליכוד נובע מכך שהוא נתפס כחסר יריבים ברמה הארצית, וכמי שבאופן וודאי ירכיב ממשלה. אם בליכוד יראו שהוא לא מצליח להרכיב ממשלה - אתה תתפלא כמה מהר יצוצו יריבים...

הבעייה של הימין היא שהוא מבוהל ממקרים כמו הפלת שמיר והפלת ביבי הראשונה שהביאו לעליית השמאל לשלטון. זו דאגה רצינית - אבל האמת היא שלמרות שלושים מפלגות מרכז שחיים רמון ירכיב ושאתה תצביע להן בזו אחר זו, הפער בין הימין לשמאל רק גדל, ולא קטן. אין באמת שיוויון בין הגושים, והימין בהחלט יכול להרשות לעצמו להוציא לביבי ת'נשמה.
ישן 03-07-2012, 20:02
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

אני חושב שאתה היחיד בארץ שלא רואה שישראל היום הוא עיתון של ביבי:)
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "לא חולק עליך בנקודה הזו וביבי..."

העיתון הזה מגוייס לאג'נדה של ביבי באופן מוחלט. רוצה שאלך קצת למחוזות הקונספירציה? גם כשהם מביעים התנגדות חריפה לחוקים הדמוקרטיים - זה לא בניגוד לדעתו של ביבי. לביבי נוח להיות מותקף מכל עבר, שכן זה מקל עליו להתקפל, ונותן לו תירוץ מול הימין, כשזה בא אליו בטענות על חולשתו מול בג"ץ.

עובדתית, גם כשישראל היום בראשות דן מרגלית, תפס את העמדה הלא-נכונה במאבק בין "בני אור" ל"בני חושך" (אליבא דמרגלית, שלא מסוגל לראות פגמים בבג"ץ ובפרליטות) - הם נמנעו מתקיפה של ביבי, והסיטו את האש לכל גורם אחר שאינו ביבי, ויהא זה יריב לוין, דני דנון, ליברמן, דוד רותם, אלי ישי ומי לא - רק לא ביבי...
ישן 03-07-2012, 20:12
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני חושב שאתה היחיד בארץ שלא רואה שישראל היום הוא עיתון של ביבי:)"

אם דן מרגלית והחברים שלו לישראל היום לא היו יוצאים נגד ביבי,הייתי מסכים איתך,אבל תביט כיצד הם תקפו את נתניהו בכל חוק או שינוי שהיה אמור לעזור לישראל.
להיות ביום יום עם נתניהו לא אומר כלום כאשר ברגע האמת כמו עם המינוי שופטים,חקירת הקרן החדשה וכו... הם מכניסים לו סכין בגב וזה העיתון עם התפוצה מספר 1 בארץ להזכירך.

וכל עוד הם מכניסים לו סכין בגב ברגע האמת שוב ושוב אני לא יכול לומר שזה העיתון של ביבי אלא עיתון יותר מאוזן מאחרים,אבל עדיין עם שליטה של דן מרגלית ושאר הכתבים שעברו מעיתונים אחרים שעדיין נותנים לקרן החדשה,בחירת שופטים של השמאל גיבוי תקשורתי מלא.

כיצד אתה אומר דברים כאלה,כאשר ראית מה "ישראל היום" עשה לנתניהו ברגעים החשובים באמת?

עריכה:
בו נגיד ואתה צודק לרגע ונתניהו רצה להתקפל,מדוע הוא רצה לחקור את הקרן החדשה או לשנות את הבחירה לבג"ץ?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 03-07-2012 בשעה 20:18.
ישן 03-07-2012, 17:48
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

צר לי, אבל זה ממש לא עובד ככה. טמקא מבוסס על הון ראשוני גדול פי 700 מזה של ערוץ 7
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אם הייתם נכנסים לאתר ערוץ שבע במקום לטמקא המצב היה שונה"

כתוצאה מכך, הוא החזיק מעמד חרף הפסדי ענק, שהיו גורמים לערוץ 7 להקבר עמוק מתחת לאדמה. אותו הון עצום אפשר לטמקא לעסוק במגוון עצום של תחומים, שערוץ 7 פשוט לא יכול להרשות לעצמו להתעסק איתם - למרות שיש שם לא מעט גולשים.

מקור ראשון הוא עיתון יקר - ולכן אינו יריב לידיעות. אם "הארץ" היה תלוי רק במכירות של עצמו - הוא היה פושט רגל מזמן. למזלם, יש את רשת שוקן שאשכרה מייצרת הכנסות - ויש את הנאצי-לשעבר שהכניס כסף, והאוליגרך (סליחה, היום הם אוהבים אותו, אז הוא כבר לא אוליגרך...) שהכניס כסף - ונכון להיום, ישראל היום עדיין מדפיס שם.

בקיצור, המקבילה השמאלית של מקור ראשון נמצאת בדיוק באותו בור.

השאלה היא לא לגבי אתרים ועיתוני נייר - אלא ברדיו ובטלוויזיה, ושם ישנה חסימה מובהקת של כל כניסת גורמי ימין לתקשורת האלטרונית. ההטייה שם היא לא בגלל שהימין לא צורך כלי תקשורת כאלה, אלא בגלל שמונעים יצירת כלי תקשורת כאלה. לפני שתתחיל, אכן - השלטון הימני אשם. אין ויכוח. חובתם לפתוח לרווחה את התדרים לכל מי שמוכן לשלם עבור רשיון - גם אם ערוץ 2 ו-10 יצרחו עד לב השמיים. חובתם להפריט את גל"צ, ולאפשר פתיחת תחנות רשיו דיגיטליות ארציות. ברגע שתהיה כזו אופציה - ועדיין לא יהיו כלי תקשורת ימניים, אסכים שצדקת, והימנים הרגילים אשמים. איכשהו, אני לא רואה את זה קורה. אני מעריך שבשנייה שניתן יהיה לפתוח ערוץ מסחרי פרטי (לא בזכיון), אתה תראה אנשים כמו מרדוק או אדלסון רצים לשחזר כאן הצלחות מקבילות מחו"ל.
ישן 03-07-2012, 18:58
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
זה בהחלט יכול לעבוד ככה אם רוצים להיות אקטיביים
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "צר לי, אבל זה ממש לא עובד ככה. טמקא מבוסס על הון ראשוני גדול פי 700 מזה של ערוץ 7"

אין לימין אנשי הון שיכולים להשקיע באתר כמו ערוץ 7 ודומיו? אין מספיק ימנים בישראל שמוכנים לתרום קצת מכספם כדי שיהיה אתר חדשות ראוי לדעתם? האם אתה וחבריך כאן בפורום מוכנים לתרום כל אחד 100 דולאר בחודש כדי לשדרג את ערוץ 7 או אתר דומה?
כנ"ל לגבי מקור ראשון. אם היו קוראים אותו יותר, היו בו גם יותר פירסומים והיה לו יותר כסף. הבעיה היא שאנשים מעדיפים לקנות ידיעות ואז לקלל ולהתלונן עד כמה המוצר שלהם מוטה. האם אתה, למשל, מנוי על "מקור ראשון"? האם לוקלוק או ישראלה מנויים עליו?
יש לי גיס שהוא ימני קיצוני. אני חולק עליו בהרבה מאוד דברים אבל גם מעריך אותו משום שהוא עשה מנוי למקור ראשון מתוך רצון לתרום. זאת למרות שאין לו כמעט זמן לעיין בעיתון.
לגבי התיקשורת המשודרת (שלדעתי חשיבותה פוחתת והולכת בעידן האינטרנט) הרי שלא רק השילטון הימני אשם אלא גם הימנים הרגילים שלא מעלים דרישה מספיק חזקה ברוח זאת מנציגיהם. בסופו של דבר כל אחד מאיתנו צריך לעשות חשבון נפש האם עשה דיו לטובת המטרות שהוא מאמין בהם או הסתפק בקיטורים. וזה בסדר, אני כותב זאת כמי שלא יוצא מי יודע מה טוב בעצמו במאזן הקיטור מול עשיה...
ישן 03-07-2012, 19:58
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

תתפלא, אבל פעם עשיתי להוריי מנוי על מקור ראשון
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "זה בהחלט יכול לעבוד ככה אם רוצים להיות אקטיביים"

במסגרת המנוי הם התחייבו לנהוג כמו כל שאר העיתונים ולהביא את העיתון עד לפתח הדלת (הוריי גרים בקומה גבוהה). לא הייתה פעם אחת שהם עמדו בהתחייבות זו, ותמיד העיתון הושאר בתיבת הדואר, דבר שאילץ את הוריי לרדת שפע קומות למטה, על הבוקר, רק כדי לקבל את העיתון. חוסר האמינות עצבן אותי, ומה לעשות - אידיאולוגיה זה חשוב, אבל גם אמת בפרסום...

לתחנת הרדיו של ערוץ 7 הקשבתי מדי יום, ומחלקת החדשות שלה הייתה ונותרה מהיותר טובות שיש לנו - אלא שהצליחו לסגור אותה ולפסול חוק לגיטימי לחלוטין שנועד לאפשר לה לשדר.

אין לי מושג מה אני יכולתי לעשות יותר בכל הנוגע לעידוד גורמי ימין לפעול לפתיחת האוויר לשידורים מסחריים ברשיון.

אגב, עצם הקמת אתר פרש, שהיה לי חלק צנוע בה - היא בהחלט עידוד לפלורליזם תקשורתי.
ישן 04-07-2012, 10:16
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אני נאלץ להסכים איתך. הימין יורה לעצמו ברגל בכך שאינו צורך תקשורת ימנית
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "אם הייתם נכנסים לאתר ערוץ שבע במקום לטמקא המצב היה שונה"

מקור ראשון עיתון טוב. ישראל היום לא יותר גרוע מידיעות/מעריב. NFC אתר רציני יותר מוואלה.

אני אישית לא מוכן לקבל גם לא בחינם ידיעות/מעריב [שבהחלט מחולקים בחינם למרות הזעזוע שפקד את בעליהם לפני שנה מעצם חלוקת עיתונים בחינם]. כף עכברי בד"כ לא נוחתת על טמקא/משמש/וואלה אם אין לשם הכוונה מכאן, מלאטמה או מNFC או אם אני לא מטיל על עצמי משימת גיוס אשכולות לטובת הפורום.

אני חייב לומר שללא קשר להטיה הפוליטית הרי שוואלה וטמקא הם מופת לתת רמה עיתונאית. בורות, רדידות הם סכנה קיומית למין האנושי הרבה יותר גדולה מאשר שמאלנות מדעת.

השטחיות וחוסר ההבנה של חלק מ'הכתבים' שם בתחומי העסוק שלהם - מדהימים.

יצא לי לשוחח עם מנהל בחברת תקשורת מחשבים גדולה כלשהי. הוא סיפר לי שפעם בראשית דרכו הסכים להתראיין לעיתונאי [אחד מכלי התקשורת המוזכרים מעלה לשלילה]. שוחח עימו ארוכות, הסביר לו על הא ודא אך משראה את הראיון שפורסם חשכו עיניו. דברים הוצאו מהקשרם, משפט שולי הפך לכותרת ורק נזק נגרם. בהמשך הדרך הגיע למסקנה כי התכונה המאפיינת עיתונאים ביותר היא העצלות. לכן, כשהוא רוצה חשיפה תקשורתית הוא מכין תיק מידע ובו למעשה מעין כתבה מוכנה לחלוטין שהוא יצר. מצרף תמונות וגימיקים המתאימים לאינטרסים שלו ומעביר את זה לכתב כחומר רקע/הכנה לראיון. ברוב המקרים הם מוותרים כליל על הפגישה עימו או נפגשים כדי לצאת ידי חובה לדקות ספורות ומפרסמים ב-ד-י-ו-ק את מה שהוא רוצה שיפרסמו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:42

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר