לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2012, 12:43
  haway haway אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.12
עזרה בדחיית גיוס

שלום ניסיתי לדחות את מועד הגיוס שלי שכרגע הוא 16.7 ממספר סיבות. הגשתי בעבר המון בקשות כך שזו לא הפעם הראשונה שאני מבקשת דחייה, פניתי למדור תנועה, שלחתי פקסים, התקשרתי למיטב ואף הלכתי ללשכת הגיוס לדבר פנים מול פנים עם מישהו שיוכל לטפל בבעיה (ולא הסכימו להכניס אותי ללשכה ללא זימון). דחיית הגיוס חשובה לי ביותר. ההתראה היא קצרה אבל אני חייבת לדחות את הגיוס הזה. הסיבות שפירטתי במכתב הן כאלה:
1. שברצוני להתמיין לקורס פרמדיקים, מיונים אליהם ביקשתי זימון מספר פעמים ונמצאתי מתאימה להתמיין אך לא קיבלתי אותו עקב תאריך גיוס זה. יש לציין שהנתונים שלי גבוהים ומתאימים לתנאי הסף לכניסה לקורס. לאחר שיחה עם מדור איתור ועתודה נאמר לי שאוכל לקבל מיונים בעקבות נתוניי, אך שלא יוכלו לשלוח לי עם תאריך גיוס זה משום שהמיונים לתפקיד מתחילים ביום הגיוס שלי, כאמור ה-16.7.

בנוסף הדגשתי שעכשיו זוהי אינה הפעם הראשונה שאני מבקשת דחייה, משום שהגשתי בקשה בעבר וחלה אי הבנה בנושא כאשר פניתי בתום לב למדור פרט, אשר לא מתעסק כאמור עם דחיית גיוס מסיבות אלה, ובמדור פרט אמרו לי שיעבירו את הבקשה למדור תנועה (ולא העבירו!!!).

וכתבתי גם שאיני רוצה לדחות את השירות ללא סיבה, אלא להתגייס ולעשות שירות משמעותי שימצה את היכולות שלי ולעשות את המיטב בתקופה בה אשרת את המדינה.
יש לציין שאני כבר ממויינת לתפקיד מסויים ולכן כנראה הצבא דוחה שוב ושוב את הבקשות שלי.
צירפתי להם המלצות רבות ובכל זאת התשובה היא כל הזמן שלילית.

מה אפשר לעשות? הזמן כרגע עד הגיוס הוא לא רב ואני לא מצליחה לדחות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר