לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2012, 13:46
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לארה"ב ויום העצמאות שלהם שחל אתמול"

זה גם ככה תמיד סיבוך להגיע בלילה לנתב"ג, אבל דווקא היום, שאמא שלי אמורה לנחות בסביבות 1 בלילה, הרכבת החליטה לצאת להפסקה זמנית החל מחצות. אם אני רוצה לפגוש אותה, אני צריכה לקחת שתי רכבות ובכל זאת להגיע שעתיים לפני הנחיתה שלה ולהתייבש שם עד שהיא תגיע (מקווה שלפחות יש שם אינטרנט אלחוטי בחינם). ואני כנראה אעשה את זה בכל זאת רק כי אני יודעת כמה חרא זה ההרגשה שאף אחד לא בא לפגוש אותך כשאתה חוזר מחו"ל.

הבחור שעובד איתי פשוט לא מסוגל לזכור שום דבר ויוצא שאני תמיד צריכה לחפות עליו. חצי מהמשמרת שלי אני עסוקה רק בלתקן את מה שהוא עשה במשמרת שלו. בהתחלה הוא היה חדש וזה היה נסלח, אבל אחרי חודש וחצי בעבודה אני מתחילה לקלוט שמשלמים לשנינו בדיוק אותה משכורת, אבל אני עושה פי 2 יותר עבודה ממנו.
אם לא היינו סוגרים אוטוטו והיה זמן למצוא מישהו אחר במקומו כבר ממזמן הייתי מתלוננת עליו לבוס.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-07-2012, 18:51
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בהקדשה לארה"ב ויום העצמאות שלהם שחל אתמול"

היה לי את היום הכי רע שהיה לי בעשור האחרון

גנבו לי את התיק, היו דברים אישיים וחשובים, אבל פחות אכפת, מה שהכי כאב זה האייפון. אני כל כך עצובה שקשה לי לכמת את זה. אני יודעת שזה חפץ, והעיקר שכולם בריאים והכל טוב, אבל זה באמת קשה...
גם בארנק היו דברים חשובים, אבל הכל אפשר לשחזר. מה שהכי כאב לי זה הרשיון נהיגה... התקשרתי למשטרה בשביל לשאול מה אני יכולה לעשות עכשיו ונתקלתי באטימות ברמה שלא חשבתי שקיימת... אמרו לי שאני לא יכולה לנהוג בלי רשיון. הסברתי שהוא נגנב, שאלתי אם יש משהו זמני שאני יכולה לקבל... אמרו לי שפשוט לא, זה כאילו אני בעונש ובשלילה בגלל שגנבו ממני. שאלתי אם אני יכולה להגיש תלונה ואם שוטר שיעצור אותי יוכל להתחשב - אמרו לי שאם אני לא יודעת בדיוק מי גנב (?!?!) אז אין לי מה להגיש תלונה. יותר מזה, במקום שבו גנבו לי את התיק - דיברתי עם הפקח והוא אמר שאין טעם להתקשר למשטרה כי הם לא מגיעים פשוט.
לא יודעת, זה כזה חוסר אונים... אני לא יודעת מאיפה להתחיל. אוף.

ישן 05-07-2012, 19:30
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "היה לי את היום הכי רע שהיה לי..."

פעם איבדתי את הארנק, וזה היה פשוט נורא. רק הבירוקרטיה של לבטל מה שצריך לבטל, להתקשר למי שצריך, ועוד לא דיברתי על אובדן המזומן.. מאז אני כמעט לא נושא מזומנים עלי, רק מעט למקרה חירום, כי גניבת אשראי היא פשוטה יחסית לסיכול וההחזרים מחברת האשראי כמעט ודאיים.

לגבי הרישיון- דיברתי עם משרד הרישוי, שלחו לי בדואר רישיון זמני מנייר, עם תוקף מסוים (כמה חודשים נראה לי) ואת הרישיון המגנטי שלחו לי מאוחר יותר. נדמה לי שזה עלה לא מעט. בכל מקרה, תגידי תלונה, כך שיהיה לך תיעוד לגניבה, למקרה ותיעצרי על ידי שוטר תנועה ולא יהיה לך רישיון להראות, או תצטרכי להתווכח עם חברת האשראי על חיוב שלא עשית וכו'.

ישן 05-07-2012, 20:36
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12

בזמן הנסיעה הביתה האוטו השמיע רעשים והיה ריח שרוף. כשהגעתי הביתה הבנתי שנסעתי עם הבלם יד במצב חניה. אני בלחץ אטומי שדפקתי את האוטו. למה בכלל אפשר לנסוע עם בלם יד במצב של נעילה?? זה קרה כי יצאתי מהעבודה מרוסק מעייפות והייתי צריך לגייס את כל האנרגיה שהייתה לי רק בשביל להגיע הביתה.

מישהי מעוניינת בי. איך אני יודע? כי היא שלחה לי הודעה ואח"כ אמרה לי והבהירה לי שהכדור עכשיו בידיים שלי לעשות צעד. זה מדהים אותי שיושבת עכשיו בבית בחורה שאני רוצה אותה והיא מחכה שאני אתקשר ואני מוצא מיליון סיבות למה לא להרים ת'טלפון. כ"כ התרגלתי ללבד שלי שאני מת מפחד מכל הקטע הזה של להיכנס לזוגיות שוב.

התחילה להיווצר חברות עם מישהו שעובד באזור שאני עובד בו וגם זה מכניס אותי לסרטים מפגרים. זה הפך לקטע - כשיש איום שמישהו או מישהי חדשים עומדים להיכנס לחיים שלי אני נלחץ.

יש אצלי התלבטות האם אני שונא את העבודה שלי או שאני פשוט עצלן ששונא לעבוד והשבוע ההתלבטות הגיע לשיא. אני לא יודע כמה זמן עוד אני יהיה מסוגל להתמודד עם הלחץ והשעות של העבודה בלי להתפוצץ. זה כבר הגיע למצב שאני מדבר ללקוחות בצורה כמעט נאצית. הסבל שאני מרגיש מתרגם את עצמו ליחס גרוע לסביבה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:23

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר