לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2012, 23:23
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
שאלה מחפש מלון טוב באמסטרדם

אני וחבריי כבר מתכוונים להזמין ולסגור הכל השבוע ומחפשים מלון עם דגש על מיקום טוב וניקיון. אנחנו רוצים להיות קרובים לאזור הבילויים והפאבים בעיר.
אני מקבל אמנם הרבה מידע מהאתר המצוין "טריפ- אדויזר", אבל בכל זאת אשמח מאוד לשמוע על המלצות מהחברים כאן.

חבר שלי רצה כבר להזמין לנו את מלון הHEM העלוב שם באמסטרדם אחרי שלטענתו עשה "מחקר מעמיק". איזה מחקר מעמיק ואיזה נעליים.. אחרי שתי דק' באתר המצויין הזה שציינתי, ראיתי עשרות ביקורות על המלון ואפילו לא אחת מהם חיובית.. מה שהכי הרתיע אותי ממהמלון זה התמונות המרובות של אנשים שנעקצו מפרעושים על המיטות וכן, יש תמונות של הפרעושים. (מלבד גם עכברים וג'וקים שראיתי בתמונות במלון הנורא הזה..).

מלון מבחינתי זה ה-כ-ל . מלון רע יכול להרוס את כל הטיול. אם לא נישן טוב, נאכל טוב, ניתקלח טוב וננוח טוב, אז אין טיול פשוט - נקודה. עקב זה זה אני מוכן להשקיע מספיק כסף על מלון טוב.

הטיול יתרחש בעונת החורף באוק' הקרוב, יארך שבועיים ונהייה בו שלושה אנשים. כך שאנחנו מתכוונים להזמין חדר אחד לשלושה, לשבועיים ימים.
אשמח להמלצות מאנשים שהתארחו בבתי מלון באמסטרדם.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 09-07-2012 בשעה 23:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-07-2012, 23:53
  yair1515 yair1515 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.09
אמסטרדם , הולנד, Hotel De Munck
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "מחפש מלון טוב באמסטרדם"

Hotel De Munck
ממוקם בסמוך למרכז העיר אמסטרדם , המלון נמצא במרחק של הליכה קצרה ממוזיקתיאטר, ווטרלופליין ודה קליינה קומדיה. המלון ממוקם לנוחותכם, קרוב לאתרי התיירות המפורסמים של אמסטרדם , כמו למשל רמברנדטפליין שנמצא במרחק הליכה קצרה. המלון ממוקם באמסטרדם אוד-זיד, והוא נקודת יציאה מושלמת בזמן הביקור באמסטרדם.

גינת המלון הינה מקום שקט ושליו, ווהיא נהדרת למי שרוצה לנוח ולהירגע. במלון תמצאו ניקוי יבש, קונסיירז' ושירותי בייביסיטר. לנוחותכם, המלון מאפשר גישה אלחוטית לאינטרנט. הצוות של המלון ישמח לתת מידע ולעזור בתכנון שהייתכם באמסטרדם ולהמליץ על מסעדות מקומיות. מתקני המלון כוללים כספת ושירותי כביסה.

אם אתם יוצאים לטיול משפחתית, לHotel De Munck ישנם חדרים מרווחים אשר עוצבו במיוחד עבור משפחות עם ילדים. החדרים במלון כוללים טלפון, כבלים / לוויין וטלוויזיה. לנוחותכם, ניתן להזמין חדרים ללא עישון.

המיתחם של המלון נחשב למרכזי בחיי הלילה ואתם תהנו ממבחר גדול של ברים ומסעדות.

כללי
כולל חיות מחמד, חדרים ללא עישון, טלוויזיה בכבלים / לוויין, מייבש שיער, טלוויזיה, מכונות ממכר, חדרים משפחתיים

פעילויות
אמבטיה, גן

שירותים
קונסיירז', ניקוי יבש, שירותי שמרטף / שירותים לילדים, צוות רב לשוני, כספת, עמדת עיתונים, שירות השכמה, שירותי כביסה, חנויות, מחשב, שולחן כתיבה, טלפון בחיוג ישיר, חנויות במלון

אינטרנט
מלון זה מציע אינטרנט מהיר. אינטרנט אלחוטי במלון.

חניון
ישנו שירות הסעה לשדה התעופה שיוצא מהמלון.

צ'ק אין
מ-14:00

צ'ק אאוט
לפני 11:00

ביקורות אורחים
סיכום של 203 ביקורות אורחים
מתוך 20 ביקורות על ארוחת הבוקר של המלון, 18 אמרו שהיא הייתה טעימה מאוד
37 אורחים ציינו בביקורתם את מיקום המלון, 36 אמרו שהוא היה ממוקם במקום נוח
14 אורחים ציינו את נקיון החדרים בביקורתם, 12 אמרו שהם היו מאוד נקיים
מצאנו 14 ביקורות שאמרו שהצוות היה מסייע ומנומס
מתוך 4 על אפשרויות הקניות בקרבת המקום, 4 אמרו שהן היו מאוד טובות
9 ציינו את עלות הזמנת החדרים בביקורתם, 7 חשבו שהמחיר היה הוגן

Achtergracht 3, אמסטרדם , הולנד

Hotel De Munck: http://www.hotels-seeker.com/HE/Hot...m?label=yogipan
אמסטרדם : http://www.hotels-seeker.com/HE/Cit...m?label=yogipan
הולנד: http://www.hotels-seeker.com/HE/Cou...m?label=yogipan

flight-seeker.com - flight search engine
ישן 10-07-2012, 03:25
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "תודה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
למה לא הזמנו כחבילת נופש? כי אין אני בספק אם יש חבילות נופש לשבועיים + רוצה להיות חופשי לבחור מלון טוב ולא להיות כבול לדילים של איסתא.

החשיבה הגיונית, אבל תראה באיזה מצב אתה תקוע עכשיו

לגבי זמינות של מלונות- מניסיוני, עדיף תמיד לפקפק וליצור קשר ישירות עם המלון. חדרים "מתפנים במקרה" כל הזמן.

עכשיו, ניסית ללכת על מלונות של רשתות רגילות (שרתון, איביס)? בדרך כלל יש להם מיקומים סבבה, ואפשר לסמוך עליהם יחסית שיהיו ברמה שישראלים יכולים להסתפק בה (וזה לא אומר שזה רע, זה רק אומר שאנחנו בדרך כלל מנסים להיות מפונקים בטירוף ולבכות על הכל (מדרגות, הגודל של המיטה, הרוחב של האמבטיה) כשבארץ אנחנו מסתדרים בדירה בת 40 עם 3 ילדים וצנרת מתפוררת)..

ישן 10-07-2012, 15:30
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "[QUOTE=-TsAcHi -] למה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
החשיבה הגיונית, אבל תראה באיזה מצב אתה תקוע עכשיו
תקוע? למה תקוע שי-שי? אני חופשי להזמין איזה מלון שאני רוצה וסה"כ עושה קצת research לפני ההזמנה.

לגבי זמינות של מלונות- מניסיוני, עדיף תמיד לפקפק וליצור קשר ישירות עם המלון. חדרים "מתפנים במקרה" כל הזמן.

תודה רבה על ההמלצה. רשמתי לי

עכשיו, ניסית ללכת על מלונות של רשתות רגילות (שרתון, איביס)? בדרך כלל יש להם מיקומים סבבה, ואפשר לסמוך עליהם יחסית שיהיו ברמה שישראלים יכולים להסתפק בה (וזה לא אומר שזה רע, זה רק אומר שאנחנו בדרך כלל מנסים להיות מפונקים בטירוף ולבכות על הכל (מדרגות, הגודל של המיטה, הרוחב של האמבטיה) כשבארץ אנחנו מסתדרים בדירה בת 40 עם 3 ילדים וצנרת מתפוררת)..

לא מכיר את הרשתות ואני מעדיף ללכת כרגע לפי דירוג המלונות בטריפאדויזר. מי יודע יותר טוב על טיב המלונות מאלו ששהו בהם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר