לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2012, 08:05
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
יש משהו שהוא לא פתאטי?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "ורק עכשיו נתגלה המידע המרעיש הזה?"

בית משפט קובע שאיש ציבור הורשע בהפרת אמונים. קביעה שהייתה מחסלת קריירה של כמעט כל פוליטיקאי - ועיתונים יוצאים בכותרת 'הוא זכאי!'

בית משפט מאשר את טענות הפרקליטות כי שר/ראש עיר קיבל מעטפות של כסף מזומן במאות אלפים, לא רשם אותו, החזיק אותו בקופה לא מדווחת שנוהלה ע"י שותפו ודרך מחשב משרדו והעלים אותה ממבקר המדינה. האיש שמסר את הכסף נגע באינטרסים אותם יכל לשרת השר. בית המשפט קובע שנקודות שצבר אדם על חשבון נסיעותיו הציבוריות שימשו את בני משפחתו שזו לחלוטין טובת הנאה ע"ח קופת המדינה.

א-ב-ל: "אין בכל אלה משום עבירה פלילית". ו'הוא היה עסוק ולא יכל לדעת'. היכן כל קביעות העבר על מראית העין ועל חובותיו הגדולות יותר של איש ציבור אשר קרעו לגזרים אנשים בדרגים נמוכים יותר?

אז בתוך כל זה כמובן שעבודה משותפת וארוכה וחברות משותפת בקבוצה אינטימית של בנו של השופט עם בת הנאשמת היא 'פאתטית'.

פאתטי כמו גזר דין שערורייתי שניתן ע"י שופטת שהנאשם יוצג בפניה ע"י אביו של השופט העובד בצמוד אליה בבית דין קטן כלשהו...

סאם. אתה לחלוטין לא חשוד באהבת אולמרט אבל אתה בהחלט מאוהב מפעם לפעם בעמדת 'היושב על הגדר'. השאלה היא אם הגדר היא מקום תצפית נוח בסוגיה הנוכחית.

אם אתה או אני היינו עובדי ציבור והיינו מקבלים מעטפות דולרים מ'תורם' מבלי לרושמם ומחזיקים כספים כאלה ואחרים בקופה סודית של 100,000 ש"ח - לא רק שהיינו מורעים בקבלת שוחד, הפרת אמונים ופשע נגד האנושות ומפוטרים מעבודתנו אלא היינו צריכים להתייצב חיוורים ומזיעים בפני חוקרי מס הכנסה, הבטוח הלאומי, מע"מ ובאם היינו עורכי דין זוטרים אז גם בפני בית הדין של הלשכה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-07-2012, 16:47
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
אני אגיד לך מה פאתטי לדעתי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "יש משהו שהוא לא פתאטי?"

המידע על הקשר בין ילדי הנאשם והשופט אינו משהו שדורש מחקר עיתונאי מקיף. הדבר היה גלוי לעיני כל, ורק כעת כשעיתונאי מסויים לא מרוצה מתוצאות המשפט הוא שולף את השפן הממורטט מהכובע. זו לא עיתונאות, ובלי קשר, גם הקשר העקיף הזה בין אולמרט לשופט הוא לא משהו כל כך מעורר דאגה, אם כי בגלל החשיבות העצומה של התיק הזה, היה בית המשפט צריך להקפיד על קלה כחמורה ולדאוג שלא תהיה אפילו מראית עין של העדפה אישית.

למרות שאני די משוכנע שאולמרט הוא איש מושחת לא רק מבחינת תפקודו בשלטון, אלא גם במישור האישי הבסיסי ביותר. אני חסיד של שיטת המשפט בדמוקרטיה המערבית - שיטה שמבוססת על משחק בין פרקליטים - שיטה שמאפשרת לפושע הכי שפל להתחמק מעונש כאשר רשויות האכיפה והחקירה לא עושות עבודה טובה. אולמרט יצא נקי מההאשמות החמורות יותר בסבב הנוכחי והורשע בעבירה שקשה להתרגש ממנה יותר מדי. לפרקליטות עומדת הזכות לערער, למרות שברור שהלינץ' התקשורתי שנעשה בה ירתיע אותה מאד.

אבל האמת היא שהדבר היותר פאתטי בעיניי הוא עצם התופעה ששמה אהוד אולמרט. וכוונתי היא שלא אולמרט עצמו הוא פאתטי, אלא הקונסטלציה שבה פישפש כמוהו עולה לראש הפירמידה ואחרי שהוא מוכיח עד כמה הוא גרוע ומזיק בתפקידו, מה שמפיל אותו מכסאו זה לא הציבור שמתקומם על תיפקודו, אלא פקיד ממשלתי שיכור כוח. ספור אולמרט הוא הרי משל יותם בהתגלמותו - האש שיצאה מהאטד הזה כילתה ארזים בלבנון ולוחמים בעזה, ומכרה במחירי חיסול את שארית הקווים האדומים שעוד נותרו לישראל מול הפלשתינים. אני חושב שהציבור ברובו הבין את הנזק שבאיש, אבל במקום לנקום באיש באופן אישי על ידי נידויו המוחלט, הציבור קיווה לנקמה דרך הליך משפטי שלא הניב את התוצאות המקוות. באופן פראדוקסלי, זה מה שיסלול את דרכו חזרה למרכז העשיה הפוליטית, משום שהספין יהיה - "כמו שחשבתם שאני איש מושחת וגיליתם שלא, כך חשבתם שאני ראש ממשלה גרוע ובעצם גם זה לא נכון". רק הרשעה בתיק הולילנד יכולה למנוע את זה.
ישן 12-07-2012, 10:02

מוטי גילת הוא לא כוס התה שלי אבל ראוי לצטט חלק מהדברים שכתב בישראל היום:
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "ורק עכשיו נתגלה המידע המרעיש הזה?"

http://www.themarker.com/law/1.1755596

מעולם לא חגגו נאשמים את הרשעתם בפלילים. מעולם לא נראו מורשעים בדין כל כך מאושרים.

לראשונה מאז הקמת המדינה הורשע בישראל ראש ממשלה לשעבר בפלילים. לא היה כדבר הזה.

אולמרט זוכה מחמת הספק בשני האישומים המרכזיים בתיק.....אבל מותר לבקר, מותר לשאול שאלות, מותר להביע פליאה ויותר מפליאה על חלק מהחלטות השופטים.

פסק הדין החדש מתיר בעצם לפוליטיקאי לקבל מעטפות עם דולרים מאיש עסקים הנזקק לעזרתו..ולא לדווח על המתת. מותר לו להפקיד מאות אלפי דולרים בקופות סודיות ולטעון סתמית כי הכסף התקבל למטרות פוליטיות מבלי להוכיח זאת.

פסק הדין הזה, אם יישאר על כנו, משנה למעשה סדרי עולם ופותח דלת גדולה לשחיתות השלטונית.

רק לפני כשנה הניף בית המשפט העליון דגל שחור מעל מעטפות כסף של פוליטיקאים בעת דחיית ערעור הירשזון [ "קבלה שיטתית של כספים באמצעות מעטפות מזומנים, בלא שכספים מתועדים ונרשמים בגלוי בדו"חות התאגיד, משמשת אינדיקציה ברורה לאי כשרות. מעל מעטפות מזומנים כאלה מתנוסס דגל שחור. הוא מטיל על מקבל המעטפות להוכיח את כשרות התשלומים".]

אולמרט קיבל בחשאי מעטפות עם דולרים, פעם אחר פעם.

בצדק חגגו איתו אתמול כמה מחבריו של אולמרט בפוליטיקה את הזיכוי. הם חושבים גם על עצמם.

לדור הוא הבעיה שלהם. הוא עשוי להגיש ערעור בתיק הזה; רוב העובדות בהכרעת הדין אינן שנויות במחלוקת אלא רק הפרשנות המשפטית שלהן; אפשר יהיה להגיע למסקנות לגמרי אחרות.
השופטים לא מתחו על לדור ביקורת. אף מילת הסתייגות מהגשת כתב האישום לא נאמרה.

בתיק הזה, אין מחלוקת על העובדות, אין לשופטי המחוזי שום יתרון. שופטי הערעור בעליון יוכלו להיכנס לנעליהם ולבחון הכל מחדש.
ישן 12-07-2012, 15:54
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי KenMasters שמתחילה ב "כל מה שקשור ל"עובדות" לא משנה..."

מה יוצא להם מזה? תחשוב מה גורם לאדם למכור את המדינה שלו? כסף כמובן. יורו מהאיחוד האירופי ודולרים מארה"ב והכל מגיע דרך הקרן החדשה.
למה אתה חושב הם התנגדו בכל הכוח לחקירה של מקורות המימון של אירגוני השמאל?
חקירה שכזו וחוק נגד היה עוצר להם את המימון מחו"ל או מקשה עליו להגיע לחשבון הבנק של אותם "אוהבי ישראל".

"שלום עכשיו" הם דוגמא כיצד היורו והדולרים מחו"ל מחליפים דעות,פעם הם לא דיברו כמו היום למקרה ואינך זוכר והיו באמת אירגון ישראלי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 12-07-2012 בשעה 15:57.
ישן 13-07-2012, 20:49
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי משקיפה שמתחילה ב "חייבת להגיב. מוטי גילת שמאלן...."

מוטי גילת פחות גרוע מהכספיתים למיניהם - אבל הוא אידיאולוג מובהק, שמלחמתו בשחיתות היא לא יותר מכלי שרת במלחמתו למען האג'נדה.

בעניין אולמרט נאמנים עליי דברי יואב יצחק, מפוצץ פרשיות אולמרט, שגילת מילא פיו מים כל זמן שהועסק באולמרטון הראשי, זה של מוזס.

העובדה שכיום נוח לו להיות אחד מהטובים (האכסניה הנוכחית שלו היא בית חם ל"חובבי חשודי"), לא צריכה להשכיח מאיתנו כיצד שתק כל השנים כאשר החשודים היו מהמחנה הנכון, וכיצד רעם כאשר היו מהמחנה הלא-נכון.

הפרשה שעשתה אותו ציבורית, פרשת דרעי - התפוצצה ביוני 19960: שלושה חודשים אחרי שדרעי כשל בהעלאת השמאל לשלטון במה שנודע בשם "התרגיל המסריח". אני לא טוען שדרעי חף מפשע, חס וחלילה - אני רק טוען שאם התרגיל המסריח היה מצליח, יש מקום לספקנות בריאה האם הפרשה הייתה מתפוצצת (ואם כן, האם עיתונאי זה היה המפוצץ...).
ישן 14-07-2012, 21:22

למחוק את ההרשעה בהפרת אמונים? למה?
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "NFC: מזעזע - אולמרט ושלושת השופטים צאצאים של אברהם אבינו"

תראה. למרות הציניות ולמרות שאני בטוח שהקירבה הזאת לא היא שעמדה בבסיס פסק הדין ולא עליה יסב הערעור שאני מקווה שיבוא על פרשנות העובדות שקבע ביהמ"ש - ההגיון שלי כאזרח פשוט שהייתה צריכה להיות הודעה של השופט על כך לצדדים.

אם לי ולך היה סכסוך אזרחי ובנו של השופט היה עובד בחוג מצומצם לאורך שנים עם אחיך וחבר עימו בקבוצת תמיכה כלשהי - הייתי מצפה שביהמ"ש יודיע על כך לצדדים. לא כעילה לפסילה אלא כגלוי נאות ולביטולה של מראית עין. הכל הרי בסדר אז למה להסתיר?

אבל זה כמובן רק אני שלא מבין באמיתות לשעתן ולא חושב שפוליטיקאי שמקבל מעטפות מזומנים מבנאדם שמבקש ומקבל ממנו טובות ומחזיק דולרים בקופה סודית - יכול לצאת מכך בנימוקי 'שולה עזבי הכל ורשמי הפרטים' ו'זה כסף פוליטי'.

נ.ב

וחוץ מזה שלקח לך 48 שעות להגיב על ידיעה פוליטית - מה שאומר שאינך מרוכז ואינך צעיר כשהיית! |נוזף1|

נ.ב סימן קטן 2

וחוץ מזה שלקח לי יותר מ48 שעות לגלות שלא צרפתי קישור לידיעה: http://www.news1.co.il/Archive/001-D-304049-00.html

[אודה אם מישהו מהמנהלים יכול להדביק את זה להודעה הראשונה]

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 14-07-2012 בשעה 21:27.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר