לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2012, 23:01
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי"

הגשתי בקשה באתר של בצלאל למעונות. הבעיה היא שבגלל שהמעונות שייכים לאונ' ולא לבצלאל, אף אחד לא ממש יודע מי בדיוק אחראי על זה. בימים האחרונים אני מנסה להשיג אנשים בטלפונים ובמיילים כדי לדעת לפחות אם הטופס שלי נקלט ומתי תהיה תשובה, ואף אחד לא עונה לי או שהוא לא יכול להגיד לי.
אני מחפשת גם דירה תוך כדי, אבל כל מה שמתפרסם עכשיו זה תאריך כניסה של החודש וחצי הקרוב ואני מחפשת כניסה לקראת תחילת אמצע אוקטובר.
חרא לי בעבודה, וכל הזמן מאריכים את התאריך סגירה. אני מנסה לחשוב על עבודה אחרת, אבל חוץ ממלצרות, אני לא מצליחה לחשוב על שום עבודה שתרצה להעסיק אותי לשלושה חודשים. למרות שתכלס אני סתם מתרצת, לא ממש יצאתי לחפש אפילו.
סתם שבוע מעפן וחסר ארועים מיוחדים, שיגמר כבר ושיקח איתו את החום הזה למרות שזה בטח לא הולך לקרות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-07-2012, 22:19
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אם כבר מדברים על סבון..."

האמת היא שזה כבר דיון לפורום מדע..סבון הוא חומר פעיל שטח, המורכב ממולקולות שחלקן האחד דוחה מים, ואילו הקצה האחר שלהן פולארי ונקשר למולקולות מים. מולקולות אלה מסתדרות סביב חלקיקי לכלוך ובעצם כולאות אותם בתוכל בועיות שלהם, שנקראות מיצלות:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אני לא מכירה סבון ען אלכוהות, אבל הייתי מניחה שהאלכוהול תפקידו לחטא, והסבון הוא החלק המנקה.

אישית, לא הייתי ממליצה להשתמש בסבון מחטא. אוכלוסיית החיידקים על העור שלנו טובה, והיא שומרת עלינו מהתיישבות חיידקים לא רצויים. כל זה כמובן לא תקף למי שעובד עם אוכלוסיות בסיכון - בעלות מערכת חיסונית חלשה, כמו בבי"ח, הוספיס, קשישים, תינוקות וכו', שם כן מחטאים ידיים על מנת לא להעביר זיהומים מאדם לאדם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 17-07-2012, 12:59
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני גם מאחל לך
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "רשמתי הטיפ לפניי בתקווה שלא..."

רק בתי מלון נקיים (אגב: שים לב שכמעט תמיד הריהוט/אבזור/גימור של חדרי מלון נראה כאילו הוציאו אותו מאיזה קטלוג הזוי במיוחד... הכל בגבהים מוזרים, עיצוב מוזר וכו' - דעתי? זה נועד למנוע מאנשים לעשות סקס בחדרי מלון! אחרת קשה לי להבין למה:

השיש והכיור בחדר האמבטיה הם ב 15-20 ס"מ יותר גבוהים מאשר הסטנדרט בבתי מגורים

לכורסאות יש משענת בלתי אפשרית שמזכירה את הריהוט ב"ארמונות" של השליטים הערביים שתמיד רואים בחדשות בעת ביקור של איזה קלינטון.

ברוב המיטות הזוגיות יש באמצע חריץ שמספיק "הדוק" בשביל לאפשר שינת אלכסון, מספיק חלש בשביל שהמיטה תעשה פתיחת ים סוף בכל פעילות אחרת...

אני אומר? זו הכל קונספירציה שמיועדת לעורר שימוש ב"ערוצים בתשלום למבוגרים" + סקס שאפשרי גם על מיטה בודדת.
ישן 17-07-2012, 13:26
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ואללה זה היה לפני רבע שעה.. לא זוכר למה בדיוק
בתגובה להודעה מספר 120 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "לא כי אני באמת מנסה להבין מה אתה מנסה להגיד"

נראה לי אולי חשבתי שסקס באמבט מלון זה לא נוח ולא נקי * אז המלצתי... צעיר+סקס+לא נוח+לא נקי זה הולך יחד. אני אפילו עשיתי סקס בשירותים של הרכבת לירושלים... ולא זו של היום, אלא זו של 1995..

* תשאיר פעם אמבט מלא מים לכמה שעות וכשתרוקן אותו תראה שנדבק מין משקע שומני עקרן על הדפנות ומאוד קשה להוריד אותו. זה סבון+מים+כל מה שעוד התערבב שם.

עכשיו תחשוב על סקס עם בחירת ליבך (לפחות לעשרים דקות) בכזו אמבטיה... נותן משמעות חשדה לסלוגן:

כשאתה שוכב עם היזיזה שלך, אתה שוכב עם היזיז הקודם של היזיזה שלך, ועם האורח שישן במלון אתמול, ועם המאהבת של האורח מאתמול, ועם הבעל של המאהבת שהייתה אתמול עם האורח של אתמול, ועם הזונה שהבעל של המאהבת מבקראצלה פעם בחודש, ועם ה-13 סודאנים ו-4 אריתראים שהיו עם הזונה..." ובקיצר עם כל אפריקה.

בכל מקרה... אם אתה צעיר אז בטח יש לך בשוקי כסף למלון אדומית ושמה יש מקלחות, אז אין בעיה. זין חופשי ותהנה, כי כשתבגרים הסקס מתחיל להיות יקר.
ישן 16-07-2012, 21:35
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 192 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "יש לי לב לאנשים הנכונים..."

אהה יש לך לב לאנשים עם קשרים ולאלה שאת אוהבת,אבל לשאר את דוחה וזה בלי המנהלים של פרש שאת מספרת עליהם סיפורים מאחורי הגב וכתבתי לאותם מנהלים מה רשמת עליהם עם צילום מסך.

הפעמיים היחידות שעשית את עצמך נחמדה אליי היו שרצית ממני משהו בלבד למקומות שאין לך גישה אליהם או מידע שרצית ממני,וכאשר רשמתי לך תשובה שלילית חזרת לאופי הדוחה הרגיל שלך,ולא רק אליי ככה אלא גם להרבה אחרים שלא עשו לך כלום רע.

אחרי זה את בוכה שלא אוהבים אותך ולא מבינה או רק עושה את עצמך כזו תמימה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 16-07-2012, 22:12

בתגובה להודעה מספר 234 שנכתבה על ידי Eran שמתחילה ב "מה נאחס. עכשיו אתה רואה טוב..."

אני אתן לך הסבר כפי שהרופא עיניים שלי מסביר לי.

עדשה רפואית כמו שיש לי,זה חומר חלש,ולכן כל ניקוי קצת גס,נפילה על מקום לא מוגן,מגע של יד לא נקייה יוצרים שריטות קטנות,שהן לא פוגעות בראיה,אבל גורמות לאי נוחות בעין,ועדשה זה עצם זר בעין שאיננו טבעי וכל שריטה גורמת ליותר גירוי והתנגדות.
זו הסיבה שאני משתמש בטיפות עיניים כמו תרופה בשביל להוריד את ההתנגדות של העין לעדשה.

אחרי שלב כל שהוא מרוב שריטות העדשה באמת מאבדת את היכולת שלה לעזור לראיה והראיה יורדת.
אני לא נותן לזה להגיע למצב כזה רע ומחליף עדשה כל שנה אזרחית.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 16-07-2012, 22:33
צלמית המשתמש של Eran
  משתמש זכר Eran Eran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Eran
בתגובה להודעה מספר 235 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אני אתן לך הסבר כפי שהרופא..."

הוספת חומר חדש :}

ציטוט:
זו הסיבה שאני משתמש בטיפות עיניים כמו תרופה בשביל להוריד את ההתנגדות של העין לעדשה.

לא שמעתי על דבר כזה אף פעם.
יש טיפות עיניים שהם טיפול לעיניים, למשל להקלה על עיניים יבשות.
ויש תמיסה לעדשות שזה לנקות, לחטא ולשמור עליהם.
שילוב של שניהם נשמע לי לא בריא במיוחד, ובכלל מה רק לך עם משקפיים? הכי בריא

נ.ב
שמעתי לאחרונה על עדשות "נושמות" ככה העין מפרישה נוזלים, וזה יותר טבעי וזה... וזה...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/list.png]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://fresh.clanteam.com/?https://2010-uploaded.fresh.co.il/2010/09/21/52868411.gif,http://www.boredpanda.com/blog/wp-content/themes/mimbo2.2/images/subscribe-panda-605px.png]

ישן 16-07-2012, 22:47

בתגובה להודעה מספר 236 שנכתבה על ידי Eran שמתחילה ב "הוספת חומר חדש :} [QUOTE]זו..."

מה שיש לי זה עדשות נושמות,אבל עדיין הן משאירות נקודות קבועות יבשות בעין,בגלל שהעדשה חוסמת את הדמעות לאותם איזורים בעין באופן קבוע כל עוד העדשה בעין.
הטיפות עיניים שלי עולות מ 35 ש"ח עד 130 ש"ח ל 10/15ml וחלקן זה רק בהזמנה מיוחדת ולא תמצא אותן בכל מקום. (יש לי 8 טיפות שונות לכל מיני בעיות שהעדשה יוצרת בעין.)

הרופאי עיניים תמיד שואלים אותי במה אני משתמש וכיצד זה משפיע על השימוש היום יומי בעדשה,כי אני בודק ומשתמש בכל הטיפות שיוצאות לשוק שהן מספיק טובות. למדתי מרופאים ורוקחים איזה חומרים לחפש בטיפות עיניים חדשות ואם אני לא מזהה הכל,אני שואל את הרוקח או הרופא.
אגב יש טיפות עיניים בשוק שהרופאים קוראים להן "תרופות סבתא",כי זה סתם גניבה של כסף מאנשים ובמילים אחרות בלוף.

משקפיים עם המחלה הזו אי אפשר להרכיב,כי הן גורמות לכאבי ראש ואחרי חצי שעה אני מקבל סחרחורת מהן,ומשקפיים נותנות ראיה פחות טובה מעדשות.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 16-07-2012 בשעה 22:49.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:41

הדף נוצר ב 0.29 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר