לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2012, 12:26
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "האם לדעתכם צריך להחזיר סדרות ישנות למסך בארה"ב?"

כן ולא.

כן כי אני סאקר לנוסטלגיה.

לא- כי מרבית הסדרות שמנית הן תקופתיות בעליל-

ג'יני וסמנת'ה- לא יכולות להתרחש בשום סיטואציה אחרת פרט לשנות ה60, שכן הן נסובות סביב התפקיד המסורתי של הגבר/אישה בבית האמריקאי המסורתי בפרברים.
חלק מהקסם (בשבילי) בג'יני זה ההתמקדות בכך שהמאסטר הוא למעשה חלוץ בתכנית החלל האמריקאית.
גם בסמנת'ה דארן (שניהם ) היה עובד במשרד פרסום שחוזר הבייתה לכוס שרי וסליפרס.

קוסבי (שתי הסדרות, אגב)- מטרתה הייתה להציג משפחה שחורה נורמטיבית (אפילו מאוד מצליחה) ולסתור את הסטריאוטיפ החברתי האמריקאי של "כושים נחשלים שחיים על חשבון האמריקאי החרוץ משלם המסים, בוגדים אחד בשני ומביאים אלפי תינוקות לעולם מאלפי נשים/גברים שונים" סטייל ריקי לייק נניח.

ברור שאח"כ היו הרבה סדרות שנסובו סביב אותו עקרון, פחות או יותר (אריזה משפחתית, מואישה וכו') רק שלמרבה האירוניה הן היו גזעניות להחריד- כמעט ולא היו דמויות לבנות וכאשר כבר הייתה הופעה של אחת כזו- היא תמיד הייתה סטריאוטיפית גרידא ו/או האיש הרע.

לבסוף- לא בגלל שהקסם בנוסטלגיה זה הזכרון/ העבר. קל מאוד להרוס נוסטלגיה ברימייקים. למעשה קשה לי לחשוב על רימייק שלא הרס לי נוסטלגיה.

לסיכום-

לא. הדבר היחיד שאני *אולי* מוכן לקבל זה שידורים חוזרים. לא רימייקים.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-07-2012, 12:42
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "כן ולא. כן כי אני סאקר..."

אני הייתי הופך את התפקידים למשל בסמנת'ה,כאשר האישה תהיה מנהלת בחברת גדולה עם רצון לעבוד ולהצליח כמו כל אישה כיום והגבר יהיה המכשף עם התאמה לחיים של היום והצרות יהיו הפוכות מהמקור,והיא תהיה נגד הקסם.

משפחת קוסבי הייתה הייתה סדרה בלי סקס על ערכים,ועדיין מוצלחת מאוד (אתה מדבר על "עולם אחר" סדרת הבת עם דניס בהילמן)

cheers עוד סדרה שאפשר להחזיר למסך בלי יותר מדי בעיות עם התאמות לימים שלנו.

פליפר,אפשר להחזיר למסך שוב פעם.

ג'יני, זה באמת בעיה רצינית להריץ כזו סדרה כיום ואני חייב להסכים איתך בנקודה הזו כל עוד אובמה קבר את תוכנית החלל של ארה"ב.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 15-07-2012, 13:02
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "אני הייתי הופך את התפקידים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
אני הייתי הופך את התפקידים למשל בסמנת'ה,כאשר האישה תהיה מנהלת בחברת גדולה עם רצון לעבוד ולהצליח כמו כל אישה כיום והגבר יהיה המכשף עם התאמה לחיים של היום והצרות יהיו הפוכות מהמקור,והיא תהיה נגד הקסם.

אבל זה סתם לאנוס את הסדרה. זה לא באמת רלוונטי לימינו.
ציטוט:
משפחת קוסבי הייתה הייתה סדרה בלי סקס על ערכים,ועדיין מוצלחת מאוד (אתה מדבר על "עולם אחר" סדרת הבת עם דניס בהילמן)

לא-לא. יכול להיות שגם סדרת הבת הייתה על אותו עקרון (לא מכיר אותה) אבל שתי הקוסבי שואז היו מה שאמרתי.
אגב, סדרות בלי סקס על ערכים היו בלי סוף בסוף שנות השמונים, תחילת-אמצע ה90.
step by step, full house, growing pains, saved by the bell ועוד ועוד. תחשוב על זה- נשואים פלוס הייתה אז סידרה בועטת ונשכנית. היום היא הייתה נתפסת כשמרנית (אע"פ גאוניותה הבלתי נתנת להכחשה )
ציטוט:
cheers עוד סדרה שאפשר להחזיר למסך בלי יותר מדי בעיות עם התאמות לימים שלנו.

פליפר,אפשר להחזיר למסך שוב פעם.

נגיד, אבל למה לעשות את זה?
אפשר להשתמש בקונספט (ועושים את זה כל הזמן), אבל מה ההגיון בלעשות את אותה סדרה, שוב (בהנחה וזה לא סדרת המשך, ספין אוף או משהו בסגנון)? מה, רק כדי לראות אותה באיכות גבוהה יותר ועם שחקנים אחרים? לא חבל על הנוסטלגיה?
ציטוט:
ג'יני, זה באמת בעיה רצינית להריץ כזו סדרה כיום ואני חייב להסכים איתך בנקודה הזו כל עוד אובמה קבר את תוכנית החלל של ארה"ב.

לא זאת הייתה הנקודה שלי. הקסם של הסדרה היה הערך ההסטורי שלה. זה שהיא התרחשה בתקופת המלחמה הקרה/המירוץ לחלל והגיבור שלה היה חלק פעיל בכך וכל זאת, בלי שהיא תעשה במבט לאחור, אלא בשיא התקופה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר