לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2012, 19:49
צלמית המשתמש של Aponte
  Aponte Aponte אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.12
שאלה התלבטות בנוגע לאבטחת אוניות בחו"ל (מנו אבטחה)

קודם כל, מנהלים יקרים:
צר לי שאני פותח את האשכול כאן, פשוט מרפרוף קצר בפרש, שמתי לב שזה הפורום הכי פעיל, ואני משוכנע שיש כאן לא מעט חבר'ה בני 20+ שחוו התלבטות דומה לשלי, והם יוכלו לסייע לי.
לכן אני אודה לכם מאוד אם תסכימו שהאשכול הנוכחי ישאר בפורום הנ"ל.

שלום רב,
שמי תומר.
אני משוחרר מזה כבר כשנה, אני יוצא יחידה קרבית.
יצא לי להיחשף לפני מספר שבועות לאתר הזה:

[לינק נמחק]

על פניו זה נראה דיי מגרה, אבל מעניין אותי מאוד לדעת אם באמת משתלם לעבוד שם.
ברמת העיקרון את המועדפת שלי כבר עשיתי בתור קב"ט באילת.
ועכשיו אני לא עושה כלום.

כל עניין ההפלגות בחו"ל נראה מאוד מושך.

לצערי כשניסיתי לאתר מאבטחים שעבדו שם, לא ממש הצלחתי למצוא מידע.

כרגע ההתלבטות שלי זה בין זה, לעבודה סיזיפית בארץ (אוליי משהו בסגנון של תחום הסלולאר).

אני באמת לא יודע מה לעשות, אני אשמח אם תוכלו להמליץ לי.

הפחד הכי גדול שלי, זה שיש שם משהו מסריח.
אני נורא מפחד שאני אחתום על חוזה, ויקרה משהו, אני ממש אודה אם מישהו כא יוכל לקשר אותי למאבטח שעבד שם, או כתבות על התחום, זה יעזור ממש !

בברכה, תומר.

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 17-07-2012 בשעה 11:54. סיבה: לינק פרסומי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-07-2012, 21:45
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
שלום תומר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Aponte שמתחילה ב "התלבטות בנוגע לאבטחת אוניות בחו"ל (מנו אבטחה)"

מה שלומך?

אז ראשית:

טוב מאוד שהגעת לפורום, אני לא אשקר אם אני אומר שחסכת לעצמך לא מעט כאב ראש, וסבל עתידי, אם מסיבה כלשהיא היית עושה שטות ומצטרף לחברה הנ"ל.

על קצה המזלג:

אני עבדתי בחברה הנ"ל, בתור מאבטח במשך כ5 חודשים, אני יוצא יחידה קרבית, ותאמין לי - הייתי בדיוק במצב שלך.

יותר מהכסף שקרץ לי, עניין אותי מאוד כל העניין של לטייל בחו"ל.

אני תיארתי לעצמי שככה אני אוכל גם לטייל וגם להרוויח.

לצערי כאשר הגעתי לאוניה, והבנתי באיזה מצב מחורבן אני, זה כבר היה מאוחר מדיי.

בניגוד למה שאתה חושב, העבודה על גביי האוניה לא כזו מהנה, בשעות העבודה שלך (בזמן שהאוניה עוגנת בנמל), אתה מאייש את הגאנג-ויי (פתח הכניסה והיציאה של האוניה), וצריך להעביר רישום יציאה של כל נוסע שיוצא מהאוניה (לכל נוסע יש כרטיס חכם), ולבצע רישום כניסה + בדיקה ביטחונית לכל נוסע נכנס (לתפעל במקביל גם מכונת שיקוף, וגם שער מגנטי, וכמובן לשים לב שאין מסתנן על הדרך).

תאמין לי שאחרי מספר שעות, בא לך להשתגע.

במיוחד לאור העובדה שמרבית הנוסעים הם גרמנים או איטלקים, או משהו באיזור, והם ללא ממש דוברי אנגלית.

אחרי שאתה מסיים את העבודה בגאנג וואי, והאוניה מפליגה, אתה ממשיך בעבודה המתישה - יש פטרולים באוניה, סיור בחדר מכונות, וכ'ו.

בכל יום, הר"צ מחביא פתק עם המילה "פצצה" במיקום אחר באוניה, והתפקיד שלך זה למצוא אותו, אם לא תמצא, תקבל נזיפה.

בתכלס' - הכל שטויות.

הכי חשוב זה להיות ביחסים טובים עם הר"צ, אם תהיה איתו בכסאח, אתה תמצא את עצמך מהר מאוד מחוץ לחברה, עם חוב של אלפי דולרים.

אני יכול להמשיך הלאה, אבל אני אעבור לחלק העיקרי:

לאחר כ5 חודשים של עבודה שלי על האוניה, התברר לי שאבי גוסס למוות, כאשר ביקשתי רשות לחזור לארץ, בתחילתה הם התחמקו עם תשובה שלהם בנידון, ולאחר מכן הם זימנו לאוניה שבא עבדתי מפקח בכיר בחברת אבטחה, שאמר לי שאני מפוטר.

מסתבר שזו עילה מספקת לפיטורים.

4 ימים לאחר שהגעתי לארץ אבי ז"ל נפטר, כמספר שבועות לאחר מותו, קיבלתי מכתב לביתי שמראה על כך שהם פתחו נגדי בהליך הוצל"פ.

בדיון המשפטי שלי מולם, הם הציגו תחשיב שכר מזויף, אתה מבין איזה חברה זאת???

עד היום אני נמצא מול במלחמה משפטית, והסיוט הכי גדול, זה שאני כנראה בדרך להפסיד, מכיוון שהם דאגו להסוות את עצמם מאוד יפה.

הם למעשה חילקו את עצמם ל2 חברות:

1. מנו אג"ו - מנו איתור גיוס והכוונה, חברת שבעצם מגייסת את המאבטחים, מחתימה אותם על החוזה, ומשגרת אותם לחו"ל, חברה ממוקמת בהרצליה.

2. מנו אבטחה - זו החברה שמעסיקה את המאבטחים בחו"ל, ולאחר שהיא לא צריכה אותם יותר, היא מעיפה אותם לקיבינמט, החברה כביכול ממקומת בחו"ל בקפריסין (מוכן לתת פרס של מיליון $ למי שיצליח למצוא את המשרדים שלהם)

*בשורה התחתונה, תתרחק מהחברה הזו כמו מאש.

אני מרחם על כל אותם המאבטחים שהתמיינו לשם, ונאלצים לעבוד שם.

לדעתי זה עניין של זמן עד שהחברה תסגר, ומנהליה יכנסו לכלא.

נ.ב

יש עוד מלא דברים שלא נגעים בהם, לדוגמא עניין התעודות:

הם אשכרה מזייפים תעודות אבטחה של מאבטחים, יש תקן בינלאומית שנקרא "STCW95", זהו תקן שכל מאבטח ימי צריך לעמוד בו, ולמעשה אף מאבטח בחברה לא באמת עבר את זה, אבל זה לא מנע מהם להפיק תעודות מזויפות, שמראות שהם כן עברו "הכשרה".

יתרקה מזאת, ברוב חוצפתם הם גם דרשו ממני החזר על הקורס שהם שילמו (באיזור ה500$).

אני מצרף לך, ולכל שאר הסקרנים קישור לקבוצה שהקמתי, ביחד עם עוד עשרות המאבטחים שחוו מסכת עינויים דומה.

אתה מוזמן להצטרף לקבוצה, ולהבין יותר לעומק במה מדובר.

http://www.facebook.com/groups/390467937678494/

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Narion בתאריך 16-07-2012 בשעה 21:49.
ישן 20-07-2012, 16:23
  idob idob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.12
גילוי נאות וסיפורים לשעת לילה
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "שלום תומר..."

הקשר בין הסיפור למקרים אמיתיים הוא אינו דמיוני:

שלום, תומר, ושאר קוראי האשכול
שמי עידו ואני מנהל כ"א בחברת מנו-איתור,גיוס והכוונה בע"מ (חברת השמה אשר מגייסת מאבטחים/ות לכל מיני תפקידים בארץ ובח"ול, בין היתר גם לאבטחת אניות, כל היתר לא מעניין אני מניח אז אגע בפן - אבטחת אוניות נוסעים בחו"ל):
בטקסט הבא לא אפרט שמות, אספר על עצמי תפקידי ונק' המבט שלי - השאר לשיפוטכם
:
אני נמצא בתפקידי זה כמעט 3 שנים, ובמסגרת תפקיד אני אחראי באופן ישיר על גיוס המועמדים, העברת תהליך המיון למועמדים (לא אני אישית מעביר את כולו, אך אחראי כי כל מועמד יעבור את כל תהליך המיון). בסופו של דבר, אני גם אחראי על שילוח המועמדים אשר סיימו את תהליך המיון שלהם לחו"ל, לאנייה אליה שובצו. רק למען הסר ספק, מרגע שמועמד עוזב את הארץ ומגיע למחוז חפצו, אנו כחברת השמה מעבירים אחריות לחברת האבטחה, בה בסופו של דבר מועסק אותו מאבטח (גם חוזה העבודה חתום מול אותה חברה).
מעבר לזה עבדתי על גבי אותן אניות נופש במשך קצת יותר מ - 3 שנים מתפקיד מאבטח עד תפקיד רש"צ בכיר. אפתח בסיפור אישי ואז אמשיך:

ביום בו סבתי נפטרה הייתי על אחת האניות בטוניס (מדינה לה אין קשרים דיפלומטים עם ישראל) - עוד לפני שמשפחתי הודיעה לי על האובדן קיבלתי טלפון מאחד ממפקחי החברה להודיע לי על האירוע המצער ולשאול האם אני מעוניין לטוס להיות עם משפחתי (החלטתי לא לטוס בסופו של דבר מסיבות השמורות עימי, אך הנכונות להטיסני לארץ הייתה קיימת).

במהלך השנים האחרונות, יצא לי לא מעט פעמים, לצערי, לקום באמצע הלילה / לעבוד בסופ"ש (תבחרו את המועדף עליכם, שניהם קרו מספיק פעמים) וזאת ע"מ למצוא מאבטח שיחליף מאבטח/ת אחר/ת הנמצא/ת אי-שם (החל מהאיים הקאריבים הרחוקים ועד ליוון הקרובה) שדווח לו/לה כי אביו / אימו / אחיו / סבתו / דודו, נהרגו בתאונה כזו או אחרת / אושפזו בבי"ח ובסכנת חיים (לצורך העניין רק לפני מס' ימים, מועמד שאמור היה לטוס לחו"ל ביום חמישי לפנות בוקר, התקשר אלי בשעה 3 לפנות בוקר ואמר כי אימו אושפזה בי"ח חולים, והוא אמור להיות כבר בדרך לשד"ת, כי הטיסה שלו בשעה 5:00 בבוקר) נאמר לו להישאר עם אימו ושלא ידאג, רק שיעדכן אותי בבוקר לגבי מצבה, שלמזלה השתפר. למיותר לציין כי אותו מועמד לא טס לחו"ל ולא נדרש לשלם על כרטיס הטיסה והמלון אשר הוצאו לו ושולמו במלואן ע"י חברת האבטחה.
אני לא מכיר אישית את סיפורו של NARION ואני מנצל במה זו ע"מ להשתתף בצערו ובצער משפחתו על אובדנם - שלא תדעו עוד צער.
במקביל פונה אני לשכל ישיר של האחרים אשר קוראים טקסט זה - להעלות כמה תמיהות:
1. NARION טוען כי חיכה שבועיים מאז הודיעו לו כי אביו בסכנת חיים - נניח שאכן אמר את שאמר לראש הצוות (לא יודע לא הייתי שם) - מישהו מכם היה מוכן לחכות שבועיים לתשובה כשאר הוא יודע כי אביו בסכנת חיים (בטקטס הבא אעלה סיפור מקרה בו נתקלתי באחד מקבוצות הפייסבוק בהן אני חבר - יובא הציטוט המלא).
[/B]
2. אם החברה החליטה בבסופו של דבר להדיח את NAIRON, למה הוא לא אומר מה היו הטעויות שעשה כמאבטח ואשר גרמו להדחתו? הרי לא ייתכן כי רק בגלל ש"ביקש רשות לחזור לארץ...." פוטר.

ציטוט:
לאחר כ5 חודשים של עבודה שלי על האוניה, התברר לי שאבי גוסס למוות, כאשר ביקשתי רשות לחזור לארץ, בתחילתה הם התחמקו עם תשובה שלהם בנידון, ולאחר מכן הם זימנו לאוניה שבא עבדתי מפקח בכיר בחברת אבטחה, שאמר לי שאני מפוטר.
מסתבר שזו עילה מספקת לפיטורים

מי שרצה לתת לציבור לשפוט - מוזמן.

תזכורת בטקסט הבא יעלה ציטוט של סיפור של חבר מהפייסבוק, עם הפניה לאותה קבוצה, יש למה לחכות.....
ישן 20-07-2012, 16:27
  idob idob אינו מחובר  

כפי שאמרתי - שני צדדים למטבע
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי idob שמתחילה ב "גילוי נאות וסיפורים לשעת לילה"

הסיפור מובא במלואו מתוך עמ' פייסבוק, למי שרוצה לקרוא את המקור, מוזמן להיכנס לקישור (למותר לציין כי קיבלתי את אישורו של מפרסם הטקסט המקורי לשימוש בו)

לצפייה במקור באתר Facebook, לחצו כאן.

שלום לכולם,

בסיפור הבא לא אשתמש בשמות אלא בכינויים מפאת כבודם של האנשים המוזכרים. בנוסף אומר שהסיפור נשען על סיפור אמיתי וכל קשר בינו לבין המציאות אינו מקרי...

מושא הסיפור הוא בחור בן 26 העונה לשם ״שדה חרוש״ (כך אקרא לו בהמשך הסיפור, נא לעקוב).

שדה חרוש הגיע לראיון באחת מחברות האבטחה הימית בשנת 2008 שם לאחר תהליך הקליטה הכמעט מלא החליט שהוא מעדיף לעבוד בעבודה מועדפת במקום. בתחילת 2010 החל שדה חרוש תהליך פעם נוספת ולבסוף עלה על אחת מאוניות החברה. נציין בשלב זה ששדה חרוש לא ציין שום בעיות בריאות כרוניות בקירבה ראשונה (למרות שבראיון הראשון שלו ב2008 אכן ציין כי אביו (ז״ל) חולה במחלת הלופוס אך מצבו טוב).

תחילת דרכו של שדה חרוש על גבי האוניה לוותה בקשיים גדולים משתי סיבות עיקריות, בעיות חברתיות בתוך צוות האבטחה ובעיות מקצועיות שגם לאחר סיום תהליך ההכשרה שלו עדיין צצו חדשות לבקרים. במהלך התקופה על האוניה (הראשונה) ראש הצוות שלו דאז, דאג לדווח לנו על התקלות שמבצע שדה חרוש והדרך בה הוא מנסה לטפל בדברים ברמה שלו. לאחר הערות חוזרות ונישנות של ראש הצוות שלו ושל סגנו(השיא היה כאשר סגן ראש הצוות תפס את שדה חרוש מכין סידור עבודה לחברתו בו הוא מציין בדיוק את שעות העבודה שלו - דבר אסור בתכלית האיסור ואף מוזכר בהסברה בארץ ובספר הנהלים), הוחלט להחתים את שדה חרוש על מכתב אזהרה (עליו חתם מרצון) שאומר שאם לא ישנה דרכיו, יודח בתקלה הבאה.

כמו שכולכם מכירים, כל מאבטחי החברה ממלאים פ״ע אחת לחודש בו הם יכולים לרשום כל העולה על רוחם, בכתב ידם (הנתון לבדיקה ע״י גרפולוגית למעוניינים). נציין שבשום פ״ע שמילא שדה חרוש, לא הזכיר ולו במילה את מצב בריאותו של אביו ז״ל. ראש צוותו דאז הכחיש גם הוא בפני שנושא בריאותי של מי ממשפחתו של שדה חרוש עלה אי פעם על הפרק, אפילו לא בשיחת חולין.

לאחר מכתב האזהרה עליו חתם שדה חרוש והמשך תקלות, בעיות אמינות, בעיות גישה (אני לא מצרף את המיילים המקוריים של ראש הצוות שלו מפאת עניינים משפטיים) הוחלט לתת לשדה חרוש הזדמנות נוספת באוניה אחרת עם ראש צוות וצוות חדש. מיותר לציין שעלויות המעבר גם אם היו נמוכות מאוד יחסית, היו על החברה המעסיקה במטרה לתת צ׳אנס נוסף. המעבר היה על הרציף (ביום בו נכחתי באוניה) ומטרתו היחידה שוב, להציל את שדה חרוש.

לאחר מעברו, המשיך שדה חרוש בשלו. התקלות רק נערמו ובכל הזדמנות ביקשנו מראש הצוות לגלות סבלנות ולתת צ׳אנס (אני יודע שמילה זו חוזרת המון, עמכם הסליחה). לאחר שכלו כל הקיצים ושדה חרוש ביצע תקלה אשר הביכה את כל צוות האבטחה אל מול פיקוד האוניה וגרם לתקלה בטחונית גדולה (שדה חרוש שעשה משמרת לילה, העיר את משמרת הבוקר רק כאשר האוניה הייתה כבר על הרציף עם סקאלה בחוץ). ברגע זה הוחלט להדיחו מתפקידו.

שוב אציין, גם באוניה השנייה, ובמעמד מפגש איתי במעבר הנ״ל, לא הזכיר שדה חרוש ולו פעם אחת את מצבו הבריאותי של אביו ז״ל.

כאשר מדיחים מאבטח/ת נכנס עניין הודעת הפיטורים ומה הסכנה הכרוכה בהודעה שכזו. במיוחד עם מאבטחים הלוקים בבעיית אמינות ויש אצלם פוטנציאל גבוה לתקלות. כאחראי בטחון על האוניה איננו יכולים להרשות לעצמנו ״שביתה איטלקית״ או סבוטאז׳ ולכן הדחתו של שדה חרוש נקבעה לזמן בו מפקח נוכח באוניה, מבצע את שיחת הפיטורין ודואג לשמור על ה״תקן״ במקרה שאותו עובד ינסה לגרום לתקלות מכוונות. מן הסתם, פיקוד האוניה צריך לדעת מבעוד מועד על כל חילוף בצוות האבטחה ולכן נשלח בינתיים מייל חילוף לאוניה. לצערנו שדה חרוש קיבל את המידע יום לפני הגעתי לאוניה אך הדברים לא היו תלויים בנו.

ונעבור לשיחת הפיטורין המאוד עסיסית למרות ששדה חרוש הקדיש לה רק שתי שורות בתיאור סיפורו המעמיק.
בתחילת השיחה פרשתי בפניו של שדה חרוש את התקלות שבגינן עליו לשאת בתוצאות ולהיות מפוטר לאלתר. השיחה התנהלה בנועם מירבי ובשיחה שדה חרוש הסכים עם כל מילה שנאמרה. הוא טען שראשי הצוותים שלו חיפשו אותו על תקלות ודאגו לשלוח לחברה כל עניין ועניין הקשור בו. מן הסתם תקלות בסדר גודל הזה צריכות היו להיות מדווחות ולכן טענה זו היא מופרכת לחלוטין.

ואז הגיע השלב העסיסי... הסברתי לשדה חרוש במה כרוכה ההדחה שלו ושכמובן אנו דואגים להטיסו לארץ. שדה חרוש ביקש בכל לשון של בקשה אם אפשר להטיסו לארה״ב במקום שהרי ״נתן הבטחות בארץ שלא יהיה שנה שלמה״ ויהיה לו קשה להסביר למה הגיע כ״כ מוקדם ארצה. עניתי לו שהחברה מחויבת ע״פ חוזה להטיסו לארץ ומשם הוא יכול לעשות ככל העולה על רוחו.

בשום שלב שהוא בשיחה לא עלה נושא בריאותי או רצונו לחזור לארץ בגלל שאביו ז״ל היה חולה. בשום שלב של חוזהו לא היה איזכור לכך, שני ראשי צוותים, 3 ביקורי מפקח ושיחת פיטורין אחת ובכולן כנראה שכח שדה חרוש לציין עניין כה חשוב.

תהיו אתם השופטים, ע״פ הצהרות חתומות של ראשי צוותים, מפקח של חברה והשכל הישר שלכם וסיפורים אותם אתם מכירים. אני לא אזכיר שמות כמו שאמרתי אבל היו שהתבטאו בעניין והראו עד כמה החברה רגישה לענייני משפחה ובריאות. זה המנוע מאחורי ״המשפחה״ הזו שאותה בוחר שדה חרוש להציג כ״לא אנושית״.

אני מוכרח לציין כששמעתי לראשונה ששדה חרוש משתמש שימוש ציני במוות של אבא הייתה לי צמרמורת בגוף. לא האמנתי שאדם יכול לרדת לרמה כזו בשביל כסף... ולא הרבה. אבל עם עובדות אי אפשר להתווכח ולצערי כך הם פני הדברים. עד ליום זה לא הייתה לי האפשרות לפגוש את שדה חרוש ולומר לו שאני משתתף בצערו ובידיעה שהוא אכן ייקרא שורות אלו אני מנצל את ההזדמנות - אני משתתף בצערך ובצער המשפחה ומקווה שלא תדעו עוד צער.
ישן 20-07-2012, 16:58
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

זה פשוט עצוב...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי idob שמתחילה ב "גילוי נאות וסיפורים לשעת לילה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי idob
הקשר בין הסיפור למקרים אמיתיים הוא אינו דמיוני:

שלום, תומר, ושאר קוראי האשכול
שמי עידו ואני מנהל כ"א בחברת מנו-איתור,גיוס והכוונה בע"מ (חברת השמה אשר מגייסת מאבטחים/ות לכל מיני תפקידים בארץ ובח"ול, בין היתר גם לאבטחת אניות, כל היתר לא מעניין אני מניח אז אגע בפן - אבטחת אוניות נוסעים בחו"ל):
בטקסט הבא לא אפרט שמות, אספר על עצמי תפקידי ונק' המבט שלי - השאר לשיפוטכם
:
אני נמצא בתפקידי זה כמעט 3 שנים, ובמסגרת תפקיד אני אחראי באופן ישיר על גיוס המועמדים, העברת תהליך המיון למועמדים (לא אני אישית מעביר את כולו, אך אחראי כי כל מועמד יעבור את כל תהליך המיון). בסופו של דבר, אני גם אחראי על שילוח המועמדים אשר סיימו את תהליך המיון שלהם לחו"ל, לאנייה אליה שובצו. רק למען הסר ספק, מרגע שמועמד עוזב את הארץ ומגיע למחוז חפצו, אנו כחברת השמה מעבירים אחריות לחברת האבטחה, בה בסופו של דבר מועסק אותו מאבטח (גם חוזה העבודה חתום מול אותה חברה).
מעבר לזה עבדתי על גבי אותן אניות נופש במשך קצת יותר מ - 3 שנים מתפקיד מאבטח עד תפקיד רש"צ בכיר. אפתח בסיפור אישי ואז אמשיך:

ביום בו סבתי נפטרה הייתי על אחת האניות בטוניס (מדינה לה אין קשרים דיפלומטים עם ישראל) - עוד לפני שמשפחתי הודיעה לי על האובדן קיבלתי טלפון מאחד ממפקחי החברה להודיע לי על האירוע המצער ולשאול האם אני מעוניין לטוס להיות עם משפחתי (החלטתי לא לטוס בסופו של דבר מסיבות השמורות עימי, אך הנכונות להטיסני לארץ הייתה קיימת).

במהלך השנים האחרונות, יצא לי לא מעט פעמים, לצערי, לקום באמצע הלילה / לעבוד בסופ"ש (תבחרו את המועדף עליכם, שניהם קרו מספיק פעמים) וזאת ע"מ למצוא מאבטח שיחליף מאבטח/ת אחר/ת הנמצא/ת אי-שם (החל מהאיים הקאריבים הרחוקים ועד ליוון הקרובה) שדווח לו/לה כי אביו / אימו / אחיו / סבתו / דודו, נהרגו בתאונה כזו או אחרת / אושפזו בבי"ח ובסכנת חיים (לצורך העניין רק לפני מס' ימים, מועמד שאמור היה לטוס לחו"ל ביום חמישי לפנות בוקר, התקשר אלי בשעה 3 לפנות בוקר ואמר כי אימו אושפזה בי"ח חולים, והוא אמור להיות כבר בדרך לשד"ת, כי הטיסה שלו בשעה 5:00 בבוקר) נאמר לו להישאר עם אימו ושלא ידאג, רק שיעדכן אותי בבוקר לגבי מצבה, שלמזלה השתפר. למיותר לציין כי אותו מועמד לא טס לחו"ל ולא נדרש לשלם על כרטיס הטיסה והמלון אשר הוצאו לו ושולמו במלואן ע"י חברת האבטחה.
אני לא מכיר אישית את סיפורו של NARION ואני מנצל במה זו ע"מ להשתתף בצערו ובצער משפחתו על אובדנם - שלא תדעו עוד צער.
במקביל פונה אני לשכל ישיר של האחרים אשר קוראים טקסט זה - להעלות כמה תמיהות:
1. NARION טוען כי חיכה שבועיים מאז הודיעו לו כי אביו בסכנת חיים - נניח שאכן אמר את שאמר לראש הצוות (לא יודע לא הייתי שם) - מישהו מכם היה מוכן לחכות שבועיים לתשובה כשאר הוא יודע כי אביו בסכנת חיים (בטקטס הבא אעלה סיפור מקרה בו נתקלתי באחד מקבוצות הפייסבוק בהן אני חבר - יובא הציטוט המלא).
[/B]
2. אם החברה החליטה בבסופו של דבר להדיח את NAIRON, למה הוא לא אומר מה היו הטעויות שעשה כמאבטח ואשר גרמו להדחתו? הרי לא ייתכן כי רק בגלל ש"ביקש רשות לחזור לארץ...." פוטר.

מי שרצה לתת לציבור לשפוט - מוזמן.

תזכורת בטקסט הבא יעלה ציטוט של סיפור של חבר מהפייסבוק, עם הפניה לאותה קבוצה, יש למה לחכות.....

אין לי משהו אחר להגיד לך, כמו שציינתי לא מעט פעמים בעבר - אתה וחבריך מעבר לים (ואתה יודע טוב מאוד על מי אני מדבר) שותפים לעבירות, אתם מגייסים מאבטחים בארץ תחת חוזים לא חוקים, אתם מעבירים צ'יקים לחברות צד ג' (חברת "פרוגרס טורס" מוכרת לך?), אתם מזייפים תעודות הכשרה למאבטחים, אתם מספקים לחברת MSC מאבטחים ברמת תקן נמוכה מזו שאתה מתחייבים לספק.
מעניין מאוד אם פוסיליו בסורנטו יודע שלא מעט ג'ובניקים (נהגים, טבחים, ושאר עובדי רס"ר) עובדים אצלכם בחברה, על אף העובדה שאתם מתחייבים לספק "לוחמים יוצאי יחידות מובחרות".
ואני יכול להמשיך ולהמשיך..
אבל אנחנו נגיע לאותה נקודה - הפעילות שלכם היא לא חוקית, ואתם תשלמו על העבירות שביצעתם.

ואתה יכול להמשיך להביא לכאן עד מחר סיפורי אלף לילה ולילה.

זה לא מרשים או משכנע כאן אף אחד.

למזלי, יש כאן מנהל איכותי, שמבין עם מי יש לו עסק, אז האשכול הנוכחי מנוהל בצורה מופתית, כולל היחס לכל הטרולים שהבאת מהקבוצה שלך כדי "שיתמכו" בטענות שלכם.

נפגש בביהמ"ש, "IDOB".

נ.ב

אוליי הגיע הזמן שתחשוף כבר את השם האמיתי שלך, זה הרי שקוף.

ישן 15-09-2012, 11:01
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
עידו שלום. אני חיב לומר שכ'קשיש' שלא כל כך מחובר לפורום הזה ולא לדמות עמה התעמתת

אני סבור שאתה מבייש את החברה אותה אתה מייצג. במקום להופיע בניק רשמי כנציג חברה מסחרית או נציג משרד פרסום שנשכר על ידה לטובת מאבק תדמיתי/משפטי העדפת להתחזות לאדם פרטי המדבר מדם ליבו תוך עשיית חצי אאוטינג למי שהתלונן נגדכם וחשיפת פרט כמחלה כרונית באביו לו אתה מחויב בסודיות רפואית גם אם אתה סתם פקיד כח אדם או יחצ"ן בחברה . משחשפו שקר קטן שלך בו התחזת לאדם המצוי סמוך לשחרור כדי למשוך מועמדים [תמימים?] לחברה - לא הסמקת ונמלטת אלא המשכת לנגח בצביעות לא מבוטלת מישהו שהעלה כאן סיפור אישי כואב. זה נחמד לכולנו לדמיין שאלפי משוחררי יחידת העילית של מנו ספנות גולשים דרך קבע ב20+ ומתוכם החליטו בודדים במקרה במקביל אליך להצטרף ולהביע את דעתם המלבבת על החברה [הדומה להפליא לדעה שהבעת אתה כאשר עשית שימוש בניק שלך למטרה אחרת]. עם זאת, ניקים חדשים שנרשמים בהמוניהם לרגל מטרה מסוימת מעלים תמיד חשד אצל כל גולש.

קשה לאדם כפרט לנצח מערכות גדולות וכוחניות המעסיקות כשגרה משרדי עו"ד משרדי פרסום ואנשי יח"צ ברשת. הרי בעוד נאריון מתווכח עימך כאן על פרנסתו סביר מאוד שאתה מתווכח עימו כאן לפרנסתך.

לגיטימי שחברה מסחרית תפרסם עצמה או תגייס מועמדים באתר אינטרנט - ראוי שתעשה זאת תוך תשלום לבעלי האתר על שטחי הפרסום. לגיטימי שחברה מסחרית תגיב לטענות נגדה - ראוי שתעשה זאת בגלוי פנים ולא תוך התחזות מתממת ל'דעה פרטית'. את 'הדעה הפרטית' מוטב תותירו ל'זכות הזעקה' של האדם הבודד בדם ליבו מול מערכות ענק.

ל'פרש' למרות היותו אתר קטן יש מיקום טוב בחיפושי גוגל. כל מועמד ראוי לאבטחת אוניות יקיש "אבטחה+ מנו ספנות" ויקבל הצצה למראה פניו של מי שמגייס אותו. אתה בטוח שזה מה שרצה מי ששלח אותך לכאן?

אני כמובן לא מועמד לגיוס בחברתכם. אני גם לא מידידיו של נאריון ולא יחסתי לדבריו ולאשכול משקל יתר עד שאתה נכנסת והוכחת קבל עם ועדה מול מה כנראה היה צריך האיש להתמודד. התנהלות כמו שלך כאן לא רק שתגרום לי להזהיר כל קרוב ובן של חברים שאשמע כי עומד להתפתות ולעבוד בחברה שאתה מייצג אלא גם תגרום לי לחשוב עשר פעמים בטרם אשכור שרותי נופש אצל מנו ספנות ובנותיה.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 15-09-2012 בשעה 11:17.
ישן 15-09-2012, 18:14
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "נקודה שחייבים להבהיר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403
למנו אבטחה בינלאומית ושאר החברות הבנות שלה המוזכרות כאן, אין שום קשר למנו ספנות.

מחזק, ויתרה מזאת:

אוניות שיוצאות מישראל (לרוב "מנו ספנות") מאובטחות ע"י לוחמים יוצאי יחידות מובחרות (לרוב..) רובאי 0.7 ומעלה, שעברו קורס ייעודי בארץ, שתומך באופן חד משמעי בתקנים בינלאומים.

זהו ההבדל ה"קטן" בין איך שמאבטח על אוניה אמור להיות, לבין זה שבפועל באמת משרת על אותן אוניות של MSC.

לחרדתי, במהלך עבודתי באוניות של MSC, נדהמתי לגלות שישנם מאבטחים שבשירותם הצבאי הם היו נהגים, טבחים, ואפילו עובדי רס"ר.

הקשר בינהם לבין יכולת צבאית כלשהיא שואף לאפס, ועדיין חברת מנו אבטחה, מקבלת עליהם אלפי יורו בכל חודש.

אני מקווה שתלונתינו למשרד התמ"ת תעזור, והם ידאגו לטפל בחומרה בחברת הגיוס בארץ, ובחברת האבטחה הבינלאומית.

ישן 16-09-2012, 04:54
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שלום נאריון
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "שלום תומר..."

אני כמובן לא עורך דין אבל אני מקווה שאתה נעזר באחד שכזה המתמחה בדיני עבודה. אם לא - יתכן שההסתדרות כן תתענין במקרה שלך ותסייע מאחר ומדובר בנושא עקרוני בו העובד טוען כי המעביד מנסה לחמוק ממחויבותו החוקית ליחסי עובד-מעביד ע"י פיצול החברה המעסיקה למגייסת ומעסיקה ומיקום החברה המעסיקה לכאורה בארץ אחרת. זו שיטה שאם תצליח חלילה במקרה שלך עלולה להצליח גם לחברות קבלן רבות וזהו נושא עקרוני להסתדרות. אולי אפילו עד כדי סיוע בערעור אם חלילה תפסיד.

מעבר למיקום חתימת החוזה המוזר בדרקוניותו [עפ"י הכתבה] וחתימתו מול אנשי ההשמה ולא מול 'החברה המעסיקה' לכאורה - תוכל אולי להעזר במה שסיפק לך איש החברה באשכול זה.

אדם הבקי בתיק הגיוס שלך גם מזמן הגשת הבקשה הראשונה שלא הגיעה לידי העסקה על אוניה אך שימש כעולה מדבריו בכל מדרג התפקידים על האוניות. לאוזן הלא מקצועית שלי זה נשמע כקשר ישיר ומוכח עד כדי זהות בין הגוף המגייס לגוף המעסיק. אדם אשר נרשם לפורום זה בכדי לדרבן גיוס מועמדים אך מראה בקיאות בכל תקופת עבודתך מעיד בהחלט על יחסים מתמשכים וחופפים בין 'החברות'.

ההדלפה של פרט מוכמן ולא רלוונטי אודות סוג המחלה של אביך מתוך מסמכי החברה כאשר ברור שכל אחד יכול להגיע לזהותך ע"י מציאת התיק הרלוונטי בתקדין גם היא יכולה לשמש את עורך הדין שלך. מעבר לחדירה החריגה לפרטיות בדרישה ממועסק לספר על מחלות בני משפחתו שמצטרפת לסעיפים המוזרים בחוזה לפי הכתבה בעיתון - בהדלפת סוג המחלה של אביך יש מהפגיעה הממשית בך. בעולם 'השידוכים' למשל היה פרט כזה מחסל את סכוייך לשידוך טוב מחשש תאורטי של הארעות גבוהה יותר של מחלות קולגן בתוך אותה משפחה. זאת, בנוסף לפגיעה בזכותו של אביך ז"ל לאי פרסום סוג מחלתו ע"י חברת כח אדם שלא היה לה כל קשר עימו.

פנה לעורך הדין שלך ובשום פנים אל תנסה לנהל את המאבק לבדך. צדק, אמוציות ועיתונות אוהדת לא מכריעים בעולם פסקי הדין. נתונים תומכים ועו"ד טוב - דווקא כן.

בהצלחה.
ישן 17-07-2012, 11:34
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

מחיקת הלינק של idob ושמו
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי idob שמתחילה ב "שני צדדים למטבע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי idob
תומר שלום,
כשאתה נכנס לקבוצה שאליה הופנית, שים לב לתגובות שני הצדדים (הסנגורים והקטגורים של העבודה, תראה שיש יותר סנגורים - עובדתית).
מעבר לזה אתה מוזמן גם להיכנס לקבוצה הבאה: https://www.facebook.com/groups/357353294337339/

למי שלא היה ברור:
idob הוא ככל הנראה [השם נערך].
מנהל כלשהו.

מצחיק שאתה מפנה אנשים לקבוצה בפייסבוק, מי שהקים את קבוצת "נפגעי קבוצת נפגעי מנו", הם אנשים שהעפנו מהקבוצה שלנו, בגלל שהם עשו שם בית זונות, עם כל מיני סיפורי נוסטלגיה.

הקטע הכי מצחיק, שחלק ניכר מאותם אנשים גם לא ממש בעד מנו, הם פשוט רצו קבוצה משלהם כדי להעביר צחוקים.

במקום לתת תגובה נורמאלית שמתייחסת לכתבה שפורסמה בעיתונות, אתה מספק תשובה לא קשורה, מתחמקת, ולמעשה גם דיי דבילית.

במוקדם או במאוחר, האמת תצא לאור.
ואני מקווה שהדין ימוצה גם עימך.

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 17-07-2012 בשעה 12:56.
ישן 17-07-2012, 12:51
  idob idob אינו מחובר  

תגובה
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מחיקת הלינק של idob ושמו"

NARION,
בתור אחד שרצה לקיים דיון בוגר ופתוח, הדברים לא נראים כך, לא בקבוצה שהקמת בפייסבוק ולא בשום מקום אחר.

לטענתך, כי איני מגיב בשם חברת מנו-איתור גיוס והכוונה בע"מ, כבר כתבתי לך בעבר וכותב גם פה - לא אענה על שאלותיך בתור נציג חברה זו או אחרת, את התגובה לכתבה המדוברת ניתן היה לקרוא בעיתון, כפי שניתן היה לקרוא את דברי המאבטחים.

בנימה אישית יותר, אם יש לך טענות כלשהן כלפי באופן אישי אתה מוזמן בהחלט לטעון אותן, אך במידה ותפרסם את שמי ותכפיש אותו בצורה כלשהיא, אדאג באופן אישי לנקוט בכל אמצעי ע"מ להוציא האמת לאור.

לכן מראש אני אומר, כפי שעמיתך בשורות למעלה, שאיני יודע מיהו (GOLANI_2) לא חשף פרטים של חבר אחר בפורום, כך לך - אין זכות לחשוף את פרטי או פרטיו של כל אדם אחר בפורום ללא הסכמתו.

אחד מכללי הדיון בפורום באינטרנט, לאו דווקא זה, הוא להישאר אנונימי - אין לך שום זכות שבעולם לחשוף את פרטי (שם ושם משפחה וכל דבר אחר) בפורום זה או אחר, בכך אתה עובר על נהלי הדיון והאנונמיות של הפורום.

ממנהל הפורום בקשה - היות ואיני יכול למחוק את שמי - אבקש להסירו מתגובתו של NAIRON בהקדם
ישן 17-07-2012, 13:21
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי idob שמתחילה ב "תגובה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי idob
NARION,
בתור אחד שרצה לקיים דיון בוגר ופתוח, הדברים לא נראים כך, לא בקבוצה שהקמת בפייסבוק ולא בשום מקום אחר.

לטענתך, כי איני מגיב בשם חברת מנו-איתור גיוס והכוונה בע"מ, כבר כתבתי לך בעבר וכותב גם פה - לא אענה על שאלותיך בתור נציג חברה זו או אחרת, את התגובה לכתבה המדוברת ניתן היה לקרוא בעיתון, כפי שניתן היה לקרוא את דברי המאבטחים.

בנימה אישית יותר, אם יש לך טענות כלשהן כלפי באופן אישי אתה מוזמן בהחלט לטעון אותן, אך במידה ותפרסם את שמי ותכפיש אותו בצורה כלשהיא, אדאג באופן אישי לנקוט בכל אמצעי ע"מ להוציא האמת לאור.

לכן מראש אני אומר, כפי שעמיתך בשורות למעלה, שאיני יודע מיהו (GOLANI_2) לא חשף פרטים של חבר אחר בפורום, כך לך - אין זכות לחשוף את פרטי או פרטיו של כל אדם אחר בפורום ללא הסכמתו.

אחד מכללי הדיון בפורום באינטרנט, לאו דווקא זה, הוא להישאר אנונימי - אין לך שום זכות שבעולם לחשוף את פרטי (שם ושם משפחה וכל דבר אחר) בפורום זה או אחר, בכך אתה עובר על נהלי הדיון והאנונמיות של הפורום.

ממנהל הפורום בקשה - היות ואיני יכול למחוק את שמי - אבקש להסירו מתגובתו של NAIRON בהקדם

זכותך המלאה.

על הדרך, כשתתיעץ עם עו"ד יצחק לב (שמייצג אותכם, מי כמוך יודע...).
תשאל אותו בנוגע לכל עניין הפורומים.

אתה תראה, שבמידה ואני מפרסם מסמכים משפטיים שקשורים לחברה שלכם (במידה והם הוגשו ככתב תביעה או הגנה, ואושרו ע"י מערכת שיפוטית), יש לי זכות מלאה לחשוף שמות מלאים, ותפקידים, וכמובן מקרים שקרו - כמובן הכל, כציטוט מהמסמכים (שאגב נחשבים ל"חשופים", כל אזרח במדינה רשאי להוריד אותם ממערכת בית המשפט, או להשיג עותק ב"תקדין").

הכל עניין של זמן.

*חבל שעדיין לא אתה, או כל גורם אחר בחברה ניסה להתייחס לכל הטענות שהועלו כלפיכם.

אם ההסבר היחיד שלכם זה הפניה לקבוצה הזויה בפייסבוק, או קישור לתגובה בעיתון.

אז שיהיה לכם בהצלחה.

ישן 17-07-2012, 13:07
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מחיקת הלינק של idob ושמו"

Narion,

שמו של הגולש, כביכול, נמחק מהודעתך.

אני מודע למצב הרגיש (משני הכיוונים, אגב) אבל זה לא פותר אף אחד מהחוק והוא- אי חשיפת פרטים אישיים של גולש.

כל עוד idob מקפיד על החוקים יש לו זכות להציג דעות סותרות, בין אם כנציג החברה ובין אם כאדם פרטי.

מן הראוי, מבחינה אתית בלבד, שאם יבחר idob להציג את דעותיו כנציג החברה (שוב- כמובן שבהתאם לחוקי הפורום) אבל מובן מאליו שזה מבחינה אתית בלבד ואי אפשר להכריח אותו.

אבקשך לא לחשוף את פרטיו האישיים, כביכול, שוב.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 17-07-2012, 13:12
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

אין בעיות, יותר ממקובל...
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "Narion, שמו של הגולש,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
Narion,

שמו של הגולש, כביכול, נמחק מהודעתך.

אני מודע למצב הרגיש (משני הכיוונים, אגב) אבל זה לא פותר אף אחד מהחוק והוא- אי חשיפת פרטים אישיים של גולש.

כל עוד idob מקפיד על החוקים יש לו זכות להציג דעות סותרות, בין אם כנציג החברה ובין אם כאדם פרטי.

מן הראוי, מבחינה אתית בלבד, שאם יבחר idob להציג את דעותיו כנציג החברה (שוב- כמובן שבהתאם לחוקי הפורום) אבל מובן מאליו שזה מבחינה אתית בלבד ואי אפשר להכריח אותו.

אבקשך לא לחשוף את פרטיו האישיים, כביכול, שוב.

עליי לציין עם זאת, כי גם כציינתי מקודם את שמו של אותו בחור.
אמרתי שאני מסתייג בך, ושאני מתנצל במידה וזה לא הוא.

למען הסר ספק:

ההסתייגות וההתנצלות נובעות מסיבות משפטיות נטו.

ואני לא ארחיב על כך.

ישן 17-07-2012, 14:18
  משתמש זכר amit_hemed amit_hemed אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.07.12
טוב באמת, די זה כבר נמאס! תקראו!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Aponte שמתחילה ב "התלבטות בנוגע לאבטחת אוניות בחו"ל (מנו אבטחה)"

אהלן קוראים לי עמית חמד ואני הייתי מאבטח בחברה במשך שנה.
ויש לי כמה דברים לומר כאן...
כתבתי הרבה אני יודע אבל חשוב לי מאוד שתקראו ותגיבו ותבינו! זה חשוב מאוד

תומר, התקופה הזו של החוזה שעשיתי הייתה ותישאר אחת התקופות היפות והמהנות ביותר שהיו לי אי פעם בחיים שלי!
ואם לא הייתי מתחיל ללמוד לתואר בשנה הקרובה הייתי ממזמן שולח בקשה לחוזה נוסף!
ממליץ לך בחום לנסות להתקבל לעבודה הזו מכמה סיבות שלעולם לא תמצא פה בעבודת אבטחה בארץ:
- אתה נמצא במקום שאלפים חולמים להיות בו.
- אתה כל יום נמצא במדינה אחרת חווה תרבויות אחרות.
- אתה מקבל על זה כסף! שיעזור לך מאוד! לי הוא עזר!
- הכבוד שתקבל בתור מאבטח על האונייה, לא תמצא דבר כזה בשום מקום בארץ! שום מקום!

אז ככה,
לעבודה אני הגעתי יום אחרי שהשתחררתי מקבע, קרצו לי כל הדברים שקרצו לך... והחלטתי לנסות.
כשהגעתי לאוניה נכנסתי לתוך העבודה מהר, והעבודה בהתחלה עד שהבנתי מה הולך הייתה קשה אין מה לעשות שום דבר לא קל בהתחלה...

עם הזמן כשהוכחתי את עצמי גם קיבלתי פידבקים כמו שצריך!
עכשיו אני יכול להמשיך ולספר לך על חיי האונייה, איך היא באמת ואיך אתה יכול בתור מאבטח למנף את זה לצד הטוב ביותר לצוות אבטחה ולך! אבל זה לא הנושא פה...

שים לב שלאורך כל מה שרשמתי, השתמשתי במילה "עבודה" כי אין מה לעשות, המאבטחים שנמצאים על האוניה מגיעים ל-ע-ב-ו-ד-ה-! הם חותמים על חוזה לעבוד באוניות נופש כמאבטחים.
וכן העבודה היא סיזיפית בהתחלה אבל לאט לאט כאשר אתה מכיר את העבודה ואת האונייה ואת שגרת החיים עליה אתה שם לב עד כמה הדברים נהיים קלים... וכיף!!! לא סתם היו איתי מאבטחים שחזרו לחוזה שני ושלישי!

עכשיו, בסופו של דבר המאבטחים שנמצאים על האוניה בנוסף לכך שהם שומרים על הסדר והמשמעת באוניייה מתוקף תפקידם, הם גם נציגים של חברת ההשמה! ואי אפשר לעשות שטויות ולא לעמוד מאחוריהם!

כל המאבטחים שיבואו ויגידו לך שהם נדפקו מהחברה צריך לבדוק טוב טוב איך הם "נדפקו" ולמה?
המון מאבטים שוכחים שהם מגיעים לעבודה ולא לנופש! (הנופש הוא בונוס מטורף וכל הפייסבוק שלי מפוצץ מאלבומים של מקומות שונים בעולם שנפשתי בהם עם האונייה).
בכתבה ובקבוצה הזו שפתחו אני אישית מכיר כמה מהמאבטחים שהורידו אותם:
- אחד עשה ישיבה עם אנשי צוות (לא מאבטחים) והשתכר ברמה מגעילה ויצא למשמרת!
- אחד עשה מסיבה בחדר נוסעים (שזה אסור בתכלית האיסור!) ועשה שטויות שם! לא דאג "לטייח" את מיקומו משם.
- אחד פשוט דפק אגרוף לאיש צוות! מול המצלמה! וראיתי את הסרטון, איש הצוות לא קפץ עליו או משהו אחר! וגם פה החברה עוד עזרה לו, הוא יצא בנזק של שבירת החוזה אבל אם החברה לא הייתה עוזרת הוא היה יוצא בנזק גדול יותר! ובתביעה משפטית!
ויש כל כך הרבה סיפורים כאלו.
אני לא טלית שכולה תכלת, אני גם עשיתי מסיבות וגם שתיתי אבל הייתי מספיק אחראי לדעת לא להשתכר! לא לצאת למשמרת עם אלכוהול בדם! ואם כבר היינו בימי הולדת של חברים, אז לעשות זאת בטעם טוב!

לגבי מה שאומרים שהחברה "דופקת" אותך, שני דברים שקרו לי במהלך החוזה:
לפני זה, אני הבנתי שאני מגיע לעבודה ואני הוכחתי את עצמי כי רציתי להתקדם להיות ראש צוות אבטחה על האונייה כי ידעתי שאני יכול... אז קיבלתי פידבקים ואז:
- נקעתי את הרגל ברמה שהייתי על קביים שבוע! החברה שיכלה לשלוח אותי הביתה החליטה להשאיר אותי כי החוות דעת עליי היו טובות.
- קרה מקרה באונייה שקישרו אותה אליי והמקרה הזה היה ברמה שזה הגיע למשרדים של חברת הספנות באיטליה כביכול, זו פגיעה חמורה בשם של החברה אל מול חברת הספנות, אבל, כשהייתי בטוח שאני בחוץ, הבנתי שחברת האבטחה "מנו אבטחה" בעצם נתנה לי רוח גבית! והוכיחה למשרדים איך אני לא הייתי קשור למקרה! (באמת לא הייתי קשור למקרה ד"א) אבל הדבר הכי נוח היה לשלוח מייל לראש הצוות, לשבור לי חוזה ולשלוח אותי הביתה, במקום, הגיע מפקח של החברה שדיבר עם הקצינים על האונייה והוכיח להם.
אז הנה מקרה אחד מתוך רבים שאני מכיר ממקור ראשון שהחברה עוזרת ותומכת...
זה פשוט מאוד "תיתן את המינימום שאתה חייב לתת והם ייתנו לך את המקסימום".

אני מאמין בחברה הזו, הדלתות שנפתחו לי בזכות החברה הזו הן עד היום עוזרות לי.
הכסף שחסכתי החברים שהכרתי, התרבויות שחוויתי, המקומות שלעולם לא הייתי מגיע אליהם לולא החברה הן אחת מיני רבות לסיבה שאני שולח חברים ואנשים שמחפשים עבודה, לחברה הזו.
(יעלה פה בהמשך טיעון על כך שאני מקבל על זה כסף, זה נכון "חבר מביא חבר" אבל אני מקבל כפול שלוש לאנשים שאני מביא לעבודה העדכנית שלי ועדיין, אני שולח לאוניות נופש!)

רשמתי פה די הרבה אני יודע אבל, אני מקווה שאיכשהו הכנסתי בך קצת הבנה...
אם אתה באמת רוצה תקופה שאלפים חולמים עליה ולקבל משכורת עליה... תלך ותנסה בכל הכח!
ולכל מי שירשום תגובות לא בוגרות, תחסכו מכם את הבושה.
תודה, עמית.
ישן 17-07-2012, 14:58
  maorvk maorvk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.07.12
חוות דעת על העבודה

שלום רב, הודעה זו מיוחסת לפותח האשכול שרוצה לדעת אם כדאי לו לעבוד בחברה זאת.

בתור אחד שעשה חוזה בתור מאבטח וחוזה נוסף בתור ראש צוות אני יכול רק להגיד לך, שלפי דעתי זאת העבודה המושלמת לבחור אחרי צבא. כמובן שצריך להפנים שאתה קודם כל בא לעבודה ובהתחלה ישנם הרבה דברים שאתה צריך ללמוד, מכיוון שזו עבודה שלומדים תוך כדי עשייה, לכן אם אתה שואל אותי, בחודש הראשון כדאי בעיקר להשקיע בעבודה ולא לחשוב יותר מידי על המותרויות שבה.. במהלך 2 החוזים שלי עבדתי עם יותר מ25 מאבטחים שונים, מתוכם 15 חזרו לחוזים נוספים ועוד תשעה היו חוזרים אם לא היו להם תכנונים כמו לימודים או טיולים. רק בחור אחד הודח ובצדק, הוא עשה טעויות ושטויות כל הזמן, וקיבל כמה מכתבי אזהרה מהחברה שבאה לקראתו כמה שרק יכלה מכיוון שידעה שהמצב הכלכלי שלו לא פשוט, בסופו של דבר הוא עשה משהו שאי אפשר לעבור עליו יותר בשתיקה והודח, וגם אז החברה באה לקראתו ולא לקחה לו את כל מה שהיא יכלה לפי החוזה.
אם אתה שואל אותי, אני ממליץ מאוד על העבודה הנ"ל, ואני גם ממליץ להמון מחברי ומבני משפחתי שיכולים להגיע לעבודה הזו. ואני לא עושה זאת כדי לקבל כסף. אני עושה זאת כי אני חושב שזו חוויה מדהימה ובנוסף לכל זה, זו גם עבודה שנורא קל לחסוך בה כסף.
אנשים שמודחים נוטים לרצות לנקום בחברה על כך שקנסה אותם, לכן כל המהומה. אני מכיר את כל המקרים מהכתבה המדוברת במוסף ממון, ולכולם ללא יוצא מהכלל הגיע להיות מודחים. החברה לא מחפשת להעיף אותך בלי סיבה. לא יוצא לה מזה שום דבר חוץ מבלאגן.
בקיצור, זו דעתי הכנה, אם אתה מעוניין בעבודה שבה ניתן לראות עולם, להכיר אנשים מיוחדים, להינות מחוויה של פעם בחיים ובנוסף לכל לחסוך כסף.. אני ממליץ מאוד.

נ.ב

אין לי שום אינטרס עסקי או כלכלי לכתוב את מה שכתוב הנ"ל. זו דעתי האישית ואני פשוט רוצה שאנשים שיש להם את האופציה לעבוד בחברה לא יוותרו על זה בכלל כתבה של כמה ילדים נקמנים בעיתון.
יום טוב.

נערך לאחרונה ע"י maorvk בתאריך 17-07-2012 בשעה 15:06.
ישן 17-07-2012, 16:32
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

דיי, IDOB, בחיית, תפסיק עם זה...
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי idob שמתחילה ב "קישור לפורום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי idob
קישור בפרטי???
ממתי שוללים את זכות הדיון הלגיטימית מאנשים בפורומים?
הנה הקישור להפניה:
https://www.facebook.com/groups/357353294337339/

זכותו של כל אדם לכתוב מה שהוא רוצה ועוד יותר, זכותו של כל קורא לקבל מידע מלא לפני שהוא מקבל החלטה.

זה פשוט מגוחך שאתה נותן לינקים לקבוצה הזאת.

ראית מה התמונת רקע שלהם?

סקינר ההומו.

(למי שלא מבין - מדובר בעובד קוקסינל, שעבד בMSC, ואחד המאבטחים באחת האוניות צילם אותו, סתם בשביל הכייף...).

זה פשוט עצוב שאתה עדיין לא מבין שהקבוצה שאתה כל כך אוהב לתת אליה קישורים, נועדה נטו בשביל הצחוקים, והנוסטלגיה, ולא כדי לגונן על ניק מנו.

ישן 15-09-2012, 16:12
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

אתה מוזמן להגיד לחבר שלך שהוא אדיוט...
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "יש איתי בחור בעבודה, איש אמין שעבד תקופה ארוכה שם"

עקב מספר גורמים:

1. הוא עבד שם לפני מספר שנים (זה ידוע שבשנים הראשונות, התנאים עוד היו סבירים, ואין כלל להשוות אותם להיום).

2. הוא עבד בתור קב"ט על אוניה ללא הכשרת קורסים מתאימים - מה שבעצם הופך אותו למאבטח ללא הכשרה מתאימה, ככה סביר מאוד להניח שבעת חירום (טרור, שריפה, או שקיעה פתאומית של האוניה), הוא ושאר המאבטחים, לא היו עושים כלום, ובעצם מסכנים חיי אדם חפים מפשע שבטוחים שקציני אבטחה אמיתיים שומרים עליהם.

3. הוא עבד בחברה שמפירה חוקים בינלאומים, ומבצעת הלנות שכר חמורות נגד מאבטחים לשעבר.

*זהו.

ועוד דבר קטן:

תעשה טובה, לך ולו:

אל תפרסם שטויות, אם אין לך סימוכין, אתה שוכח שאתה בניגוד לגולשים אחרים בפרש - הוא גם מנהל, וזה יכול לגרום לכך שגולשים תמימים, עוד עלולים להאמין למידע השגוי שאתה רושם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:26

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר