לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2012, 11:24
  Dsysadmin Dsysadmin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.11
הגדרת שרת לIPV6 "טהור" no internet access

שלום לכולם ,
יש לי שני שרתי 2008 ,שניהם מוגדרים בדיוק אחד לאחד רק כתובות האייפי שונות מן הסתם . הגדרתי אותם עם הגדרות אייפי וי 6 בלבד ,ללא 4 , בשרת אחד הכל עובד מעולה ויש internet access . בשני בתוך הרשת הפנימית הכל עובד, רואה את השרת השני יש פינג לשרת DNS והוא מוגדר בדיוק אותו דבר כמו הראשון אך בו אין internet access . שניהם שרתי וירטואלים , עם אותה קונפיגורציה בדיוק .
אודה לעזרה וכיוון אפשרי
VMG37 (IPv6 host with "Network 2", "Private network", "Access Type: Internet" and "Network 3", "Private network", "Access Type: Internet" at "Control Panel -> Network and Internet -> Network and Sharing Center")

VMG40 (IPv6 host with "Network 2", "Private network", "Access Type: No Internet access" and "Network 3", "Private network", "Access Type: No Internet access" at "Control Panel -> Network and Internet -> Network and Sharing Center")

הכל מוגדר זהה, הייתי מעלה לפה את ההגדרות אבל אני מפחד לחשוף פרטים , אני לא מבין גדול באייפי וי 6 ,לכן אני מעדיף לא להסתכן

נערך לאחרונה ע"י Dsysadmin בתאריך 18-07-2012 בשעה 11:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר