לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2012, 11:09
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אני יודע שזה קורה גם בסופר...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
אני יודע שזה קורה גם בסופר. וגם שם זה לא בסדר. אז אם בסופר יש לי אפשרות בחירה, כמו להשתמש במזומן, ולא להצטרף למועדון לקוחות

תעשה את זה ולא תקבל הנחות של קופונים והנחות נוספות שרק חברי מועדון מקבלים. עכשיו תחשוב,האם הפרטיות שלך שווה את הנזק הכספי מהסופרים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
מוזר שדווקא אתה מכל האנשים מתפתה לשטות הזאת. "שיפור השירות" יהה. השיפור היחיד ב"שירות" שאני יכול לחשוב עליו זה פרסומות ממוקדות יותר. ואם עכשיו תענה לי שפרסומות ממוקדות זה "שיפור השירות", הרי שבזה הסתיים ויכוחינו...

גוגל,יאהו,ms,אפל וכל חברה אחרת עם אתר שיש לו הרבה כניסות מכניסות הרבה כסף מפירסומות במייל,מנוע חיפוש וכו... ולכן אני לא רואה כאן משהו פסול זיו מצד אותן חברות זיו ולדעתי זו הזכות שלהן ואף אחד לא אומר לך שחובה עליך להשתמש בכרום,באופרה בשועל או באיכס אקספולורר.

אצלי בכלל יש חוסמי פירסומות באופן מוחלט ככה שאני לא עוזר לאתרים ולחברות לקבל על זה כסף.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 19-07-2012 בשעה 11:12.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2012, 11:27
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "[QUOTE=זיו]אני יודע שזה קורה..."

ציטוט:
תעשה את זה ולא תקבל הנחות של קופונים והנחות נוספות שרק חברי מועדון מקבלים
לא אמרתי שאני עושה את זה או שלא, רק שיש לי אפשרות בחירה. אישית, אני לפעמים בוחר לשלם במזומן ואפילו לא לנצל מבצעים שלכאורה משתלמים, שכשמסתכלים עליהם לעומק רואים שעיקר המטרה זה שתוצא את הכסף שלך בחנות מסויימת, ולא בחנות שאתה רוצה.

ציטוט:
וגל,יאהו,ms,אפל וכל חברה אחרת עם אתר שיש לו הרבה כניסות מכניסות הרבה כסף מפירסומות
אין לי שום בעיה עם זה שחברות ירוויחו כסף. לגיטימי. אין לי גם שום בעיה לראות פרסומות לויאגרה. הבעיה מתחילה שיש מיקוד בפרסומת, גוגל קוראת לי את המיילים ואת הכתובות בדפדפן, ואז מציעה לי רמקולים ותרנגולי הודו שחוטים (נניח).

ומלבד זאת (ואם כבר מדברים על תרנגולות) לא טוב לשים את כל הביצים בסל אחד. המצב היום עם גוגל זה שהיא מחזיקה לך את הסמארטפון, את רשימת אנשי הקשר, את המיילים, את הסטורית החיפוש, ואת הסטורית הגלישה, את המיקום הנוכחי ואת מסלולי הנסיעה, את מספרי הטלפון.. הכל בעצם. זה יותר מדי רגיש. עדיף לפזר. עדיף שהמוכרת במשביר לא תתן לך את התחתונים במידה הדרושה - כי היא יודעת - אלא שאתה תבחר אותם לבד.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 19-07-2012 בשעה 11:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר