לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2012, 19:07
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי בלי הקדשה-רק השתתפות בצער משפחות הרוגי הפיגוע"

*חום בלתי נסבל.
*כמעט ולא הייתי בבית השבוע. שזה נחמד מדי פעם, אבל מצד שני בזבזתי המון כסף וגם המון דברים אחרים שרציתי לעשות כמעט ולא נשאר לי זמן לעשות אותם.
*בחור שישב איתי באוטובוס מירושלים לרחובות התחיל לדבר איתי ובמשך שעה ניהלנו שיחה ממש מעניינת על התפשטות הנצרות ומה לא. בחור מעניין, יש על מה לדבר. הזמין אותי לצאת, ובאותו הרגע הסכמתי. ואז כמו תמיד, כמה שעות אחרי שהגעתי הביתה הזכרתי לעצמי שאין לי כח לדייטים וקשרים עכשיו, ושממש לא בא לי לצאת איתו ושגם ככה זה יסתיים מהר. שונאת את הקטע הזה, של הלדחות אנשים. אם אני אגיד להם את האמת, הם לא יאמינו לי. לשקר אני לא אוהבת. ורמזים בחורים נוטים שלא להבין. גררר.
*אני מאוד לא מרוצה מותצאות של סשן צילום שאירגנתי השבוע.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-07-2012, 20:38
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "לא עבד לי כ"כ טוב בפעם..."

אוקיייייי אוקיי.
לא יודעת מה קרה בפעם הקודמת, אבל חבל שזה לא עבד.
עכשיו (אני אנסה לעשות את זה בלי שזה ישמע שחצני, וזה לא יהיה קל), אני משתמשת ב-3 שיטות. כל אחד טובה על מישהו אחר. שלושתן יכולות לעבוד רק אם הן שקר מוחלט (וכאל המקום לציין שאני באמת תפוסה ואוהבת את החבר).
הראשונה- "יש לי חבר". עובד בדרך כלל למרות שנוטים להגיד שזה רק מדליק את הבחור יותר.
השניה- "אני לא ממש בקטע של גברים"- אמין מאוד. 100 אחוז שלא יחשבו שזה שקר. הקאצ'- צריך לדעת למי להגיד. לגברים יש קטע עם לסביות.
השלישית- "אני לא חושבת שבעלי יהיה בקטע". כולל ה"אבל אין לך טבעת" (התשובה שלי היא "גם אין לי עגילים ותכשיטים בכלל.. לא כל כך אוהבת"). לשידרוג- הוסיפי טבעת חירום לא יקרה מדי בתיק ושימי במקרה הצורך. השיטה הזאת עובדת כמו קסם.

שלושת השיטות נוסו לא מעט פעמים ואחרי שלב קבוצות הביקורת- התחילו אפילו להראות תוצאות.
בהצלחה!

ישן 20-07-2012, 22:53
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
דווקא הכמה בחורות שדיברתי עליהן לא היו "א מיניות"
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "לא התייחסתי בתגובה שלי לתגובה..."

הן פשוט פיסית היו "נבצרות" מלהגיע להנאה או סיפוק מסוגי האקטים שפרטנר יכול לבצע בהן בלי שהן יכולות לבצע, בדיוק אותו הדבר, לבד ויותר טוב. במילים פשוטות: מסופקות רק מאוננות. זה לא אומר על אחת כזו שום דבר במחוייב, אבל אם במקרה המגבלה הפיסית הזו נפגשת עם חוסר עניין רגשי בקשרים, מקבלים בחורה שלא רוצה קשר, אבל ממש לא לסבית. הקטע הוא שהלחץ החברתי בגיל העשרה והעשרים גורם להן "לשחק אותה" ואפילו טוב. בגילאים יותר מתקדמים אובד החשק "לשחק" רק בגלל הקוד החברתי. זה החלק שצעירים לא מצליחים להבין כשהם בטוחים שמי שלא "כמו כולם" הוא בטח ארטיסט...
ישן 20-07-2012, 23:14

עד ללפני, להערכתי, 10-20 שנה
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "מאחר ואוננות זה טאבו יותר..."

כמות האנשים שהיו אומללים משום ש"נאלצו לחיות בארון" זה או אחר, הייתה גדולה. 90 אחוז מהמאמרים הפופולריים אודות מין עוסקים במימדי האיבר הגברי, כמה דקות וכמה גמירות. בין לבין יש ספקטרום ענק של סקאלות ותחומים, שבהם גם חיים אנשים לא מסופקים משום חוסר הבנה או התאמה. בחורה שאדישה לחדירה פיסית (אבל עם פרטנר שהיא נמשכת אליו או אוהבת אותו היא "נהנית מהחוויה") וצריכה גירוי סטייל אוננות, היא לא "מתחזה" ולא בהכרח "אומללה". זו מגבלה שאחדים יחשבו לחמורה (כמוני, גם אם מסיבות מעשיות) ויש כאלה שבשבילם זו לא בעיה בכלל. העניין הוא שזו מציאות, וכמו כל מציאות מול ה"סרט" היא מציאות מורכבת. אני דווקא לא דיברתי על "א מיניים" מאחר ואני לא ממש מכיר כאלה (מכיר גברים ונשים שלדעתי הם בתולים, אולם לא ידוע לי למה...). הבחורות עליהן דיברתי עשו הרבה סקס, ויכולות לעשות אם ירצו. העניין הוא שבשלב מסויים בחיים זה מין פעילות ש"לא שווה להן לעשות" מאחר והתמורה לא ראוייה...
ישן 20-07-2012, 21:52

אני חושב שרוב הבחורים לא מתעניינים בבחורים
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "חולשה רגעית או לחץ? מה באמת..."

ומקווה שזה לא הרושם שאת מקבלת...

ממצי אני מבין בבחורות? לא אמרתי שאני מבין... אמרתי שהכרתי בימי חיי החברתיים (שנמשכים כבר נרבה זמן) לא מעט בחורות שאחרי היכרות חברית בדרך זו או אחרת הודו שהן לא מצליחות להבין למה הן מתחילות קשרים מאחר ואף פעם לא הרגישו מעבר לאדישות בתחום זה. כשאתה מכיר מישהי כזאת מגיל 23 ועוד עשור לאחר מכן, אתה יכול לראות את האבולוציה של הפיכתה לאחת שפשוט מתנתקת מכל עניין הקשרים לחלוטין. לא מדובר על כאלה שלא מחזיקות מעמד בקשר, אלא כאלה שלא מבינות למה הן צריכות אותו. ככה סתם. לא מבינות. מין הסתם יש להן אנטי משיכה אירוטית ומינית (בלי להכנס למה אני ראיתי: לא חסרים מחקרים שמראים על אחוז גבוה של גברים ונשים חסרי עניין במין) אבל גם חוסר עניין רגשי בקשר. יש גם גברים כאלה, ואני חושב שכמעט כל גבר שגדל ב"חבורה" של עשרה גברים, פלוס מינוס, מכיר את ה"אחד" שהוא רגיל מכל בחינה, פרט לכך שיש לו אפס עניין רגשי/אירוטי בנשים (יכול להתייחס אליהן רק כבני אדם מבחינה חברתית, ללא הקשר מיני). זה מין טאבו שלא מדברים עליו, אבל כולם יודעים ש"הוא לא בקטע". זו לא ביישנות, או חרדה. פשוט חוסר עניין. האמת שהייתי בקשר עד לפני שנתיים עם חברה מן העבר שמעולם לא חוותה קשר עם גבר שנהנתה ממנו (מינית היא הייתה חסרת יכולת הנאה ממין עם בן זוג וכשפנתה לטיפול וייעוץ בגיל צעיר נאמר לה שהיא "אחת מ 15-20 אחוז מהנשים ש(לא) חוות את מה שהיא (לא) חווה". בתיכון "לכולן היה חבר" אז גם לה היה. כנ"ל עוד 5 שנים אחרי, ואז פשוט איבדה עניין לגמרי. מספר קטן של פעמים לאחר מכן היא שכבה עם גברים שהיו אתה בקשרים חבריים, ורק כסוג של "תן וקח" (נסעו יחד ללונדון לתערוכה, קצת שתו והוא "נהיה כזה" אז היא חשבה על משהו ונתנה לו...) ולאחר מכן לפחות חמש שנים לא הייתה בשום קשר מסוג זוג. והמקרה שלה לא חריג בכלל.
ישן 20-07-2012, 22:05

האוס זו פסאודו מוסיקה מעצבנת משלבים מוקדמים יותר של החיים שלי
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "מזכיר לי את הפרק של האוס לגבי..."

לא יודע על זוגות, אבל נשים שאינן מסוגלות (פיסית) לחוות ריגוש מיני משום סוג של אינטראקציה פיסית עם גבר: יש, ולא מעט. הן די מתוסכלות, אבל הרבה פעמים מסוגלות להסוות את זה. כמובן שאי אפשר לנצח, ולכן בהיכרות ארוכה יחסית בן הזוג מתישהו (אלא אם הוא אטום) יבין שבת זוגו אינה יכולה להנות ממין "הדדי". בגילאים שבהם לאנשים, ככלל, נשבר הזין לשחק לפי כללי הסביבה ולסבול (איפושהו סביב גיל שלושים) אלו שאינן נשואות או בזוגיות קבועה, לפעמים פשוט מתרחקות לחלוטין מזוגיות ותוך כמה שנים מוכרות כ"זו שחיה לבד ואין מישהו מאז שאני מכיר אותה".
ישן 20-07-2012, 21:53
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 89 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "שמעי, לא יודעת איך את, אבל..."

אז זהו, שכל ה"באמצע" האלה זה בדיוק בגלל שאנשים תמיד אומרים לי "לא לפסול". גם אצלי תקף הקטע עם הקליקים. ואז התחלתי להגיד לעצמי, אולי באמת הבחור יפתיע אותי וזה והתחלתי להסכים לצאת עם אנשים שלא עניינו אותי בקטע כזה. עד שהבנתי שזה לא הבחורים שלא מעניינים אותי, אלא כל הסטינג של ה"דייט". זה דוחף אותי למצב רומנטי לפני שאני בכלל יודעת אם בא לי להיות במצב הזה עם מישהו שאני בקושי מכירה. ומאז אני פשוט מסרבת לצאת לדייטים, כי גם בחורים שכן היו יכולים למצוא חן בעיני במצב של עבודה\ לימודים... מפסיקים למשוך אותי בשניה שאני מרגישה שאני נגררת לסטינג הרומנטי.
באופן כללי, הבחורים שמצליחים להרשים אותי בדייטים, זה טיפוס מאוד מאוד מסויים של גברים, ונדיר שפוגשים אותו. כל השאר, אני כן יכולה להתאהב בהם במצב "טבעי" ולכן כך אני מעדיפה לפגוש אותם.

ולגבי הפייס, תקראי את התגובה שלי לשי [=

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:17

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר