לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2012, 01:23
  phpclub phpclub אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.12
עזרה בתיקון פאנל רדיו לרכב

שלום לכולם,

אשמח לעזרה בתיקון פאנל של רדיו לרכב, אני בעל ידע בסיסי מאוד באלקטרוניקה ואין לי ממש מושג איך לגשת לזה.
חשוב לי להדגיש כי אני מנסה לתקן לבד בגלל שנדבקתי בחיידק "עשה זאת בעצמך", וכל דבר שאני מצליח לתקן בעצמי, הרי זאת משובח.
(תיקון אצל בעל מקצוע לא בא בחשבון, עלות התיקון כבר תעלה על רדיו דיסק חדש פשוט שאפשר למצוא בקופונים).
להלן לינק לפאנל המפורק :

http://www.221.co.il/final.jpg

הבעיה שלי היא כזאת, כל החלק השמאלי של הפאנל משותק, ולצערי שם כלהכפתורים החשובים, ווליום, שינוי מצב CD/FM, העברת שירים וכיון הגדרות.
נגעתי במקור בפאנל כאשר ניסיתי (ואחר כך גיליתי שאי אפשר) לתקן את התצוגה (כמו שרואים במסך ה LCD הלך לגמרי), מסביב ל LCD יש פס מתכת שמולחם בחלק האחורי שאותו ניסיתי לפרק (נקודה B בתמונה), אפשר לומר שקצת זמן לאחר נסיון הפירוק התחילו הבעיות.

ניסיתי להכניס חתיכת ברזל מוליך בנקודה שפירקתי מההלחמה כדי לוודא שאכן זאת הבעיה ללא הועיל, נראה כי חידוש ההולכה בנקודה לא עוזר בכלל.

בהדלקה (ע"י הכנסת דיסק) כל המנורות נדלקות חוץ מהצד השמאלי.
כמו כן שמתי לב (בחושך) שכאשר אני לוחץ על אחד הכפתורים בצד השמאלי כל המנורות נדלקות במעומם מאוד, כלומר, יש מגע אבל משהו לא תקין.

אני אישית חושד בחלקים המסומנים בתמונה כנקודה A, אך לפני שאני מתחיל לחפש כאלה ולהלחים, רציתי לקבל את חוות דעתכם, איך להמשיך מכאן, איך ניתן לבדוק האם הם (או משהו אחר) הבעיה.

תודה מראש לכל העונים !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר